Tygodniowa prognoza astrologiczna 6 – 12 listopada 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  6 – 12 listopada 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Słońce w sekstylu do Plutona obudzi w was bojowy nastrój, szczególnie od wtorku, kiedy Wenus przesunie się do znaku Skorpiona. Wszystkie postanowienia o polubownym załatwieniu spornych kwestii w dziedzinie spraw zawodowych pójdą w odstawkę, chociaż nadal deklarować możecie chęć współpracy – okaże się  to jednak taktycznym zagraniem a nie dążeniem do prawdziwego porozumienia. Saturn w trygonie do Urana skłoni osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku do  pogodzenia tradycji z nowoczesnością, pozostałe Barany natomiast zrobią wszystko, aby postawić na swoim. Uważajcie na zagubione strzały Amora, bo śmigać zaczną wokół wolnych strzelców, szukających krótkich romansów i seksualnych wrażeń – ani się obejrzycie a ustrzeli was ktoś równie bezkompromisowy, bo „kto mieczem wojuje od miecza ginie”.

BYK

bull-2691107_1920

We wtorek Wenus, władczyni waszego znaku, wkroczy do przeciwległego Skorpiona i zacznie powoli zbliżać się do Jowisza, oznacza to mnóstwo spotkań i emocjonalnych zawirowań. Aspekty Słońca wskazują ponadto na pewien rodzaj presji, jakiej zostaniecie poddani. Wpadniecie w sytuację, w której trzeba będzie wykazać się asertywnością, starajcie się nie doprowadzić do otwartej wojny, chociaż wszystko zacznie do tego zmierzać. Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej będziecie utwierdzać się w przekonaniu,  że otoczenie gra nieczysto. Niektóre Byki, szczególnie stanu wolnego, wpadną w sidła namiętnej miłości, pociągać was zacznie partner niepokojący i władczy, ale nie zechcecie  poddać się jego dominacji, zapragniecie go zdobyć, jednak na własnych warunkach. W stałych związkach zapanują relacje „jak pies z kotem”, krótko mówiąc sytuacja typu „kto się lubi, ten się czubi”.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Merkury w przeciwległym znaku Strzelca przypomni wam o zobowiązaniach, jakie macie wobec partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W pracy nadal atmosfera jadu i zakulisowych plotek, ale przestaniecie się tym przejmować, zaczniecie natomiast nawiązywać coraz to nowe znajomości. Kontakty te dobrze wam zrobią, staniecie się jednak zbyt gadatliwi, uważajcie, aby nie powiedzieć więcej, niż zamierzaliście, bo pod koniec tygodnia mogą z tego wyniknąć same kłopoty. Kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że zaczniecie gubić się w sprzecznych informacjach, trudno będzie odróżnić prawdę od kłamstwa. Uwaga na zawroty i bóle głowy, nie starajcie się w tym tygodniu robić więcej, niż do was należy.

RAK

cancer-2689033_1920

Poniedziałek minąć może jeszcze w minorowym nastroju, ale kiedy we wtorek Wenus wkroczy do przyjaznego znaku Skorpiona, wiele Raków odczuje rozbudzenie namiętności, szczególnie jeśli urodzili się w pierwszej dekadzie znaku. Młode Raki wolnego stanu, znajdą się pod urokiem osoby prominentnej, przebywającej za granicą lub innej narodowości, również w stałych związkach pojawią się emocje, które najlepiej rozładować we wspólnej sypialni. Wszystkich natomiast czekają zmagania z dominującymi partnerami, trudno będzie zawalczyć o niezależność, trzeba odnaleźć w sobie siłę i zdobyć się na asertywność w przypadku nacisków, jakim zostaniecie poddani. Pod koniec tygodnia uwaga na plotki, nie wierzcie we wszystko, co usłyszycie, bo większość jest wyssana z palca.

LEW

lion-2689946_1920

Przygotujcie się na ogrom pracy, którą będziecie musieli wykonać sami, bardzo tego nie lubicie, w dodatku nieprzyjemna atmosfera da się we znaki co bardziej wrażliwym Lwom. Zamiast popadać we frustrację skupcie się na zadaniach, jakie macie do wykonania, energii wam nie zabraknie a sukces nie da na siebie długo czekać. Problemem okażą się sprawy zdrowotne w rodzinie, szczególną opieką powinniście otoczyć swych czworonożnych przyjaciół. Horoskop radzi wykonać niezbędne badania, bo organizm wymaga regeneracji, pomimo jesiennej aury przyda  się krótki urlop od zmartwień i ciążących na was obowiązkach. Najlepiej poczujecie się we własnym domu, dokonując niezbędnych remontów i ulepszeń.

PANNA

virgin-2689015_1920

Dojdą do waszych uszu wiadomości, które was nie ucieszą, wymagać będą bowiem przystosowania do zmieniających się okoliczności, tymczasem Panny cenią sobie rutynę i ustalony porządek wydarzeń. Merkury w znaku Strzelca nie czuje się najlepiej, dlatego zwróćcie szczególną uwagę na sposób wyrażanie swojego zdania, bo może okazać się nie na miejscu. Pod koniec tygodnia kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że zaczniecie mijać się z prawdą, wystąpią nieporozumienia i utrudniania w dostępie do rzetelnych informacji, trudno będzie zorientować się kto kłamie a kto mówi prawdę i po czyjej stronie leży racja. Może się też okazać, że wydaliście zbyt wiele pieniędzy na coś, co okazało się bezużyteczne.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Uważajcie na finanse, które w tym tygodniu okażą się bardzo istotne. Jeśli staraliście się o kredyt prawdopodobnie go otrzymacie, ale warunki, jakie wam zaproponują mogą być trudne do przyjęcia. Pieniądze zaczną z jednej strony wpływać, z drugiej znikać z waszego konta, pojawi się ruch w tej dziedzinie, całą uwagę  skupicie na zdobyciu środków na cel, który stanowi waszą prawdziwą pasję. To dobry moment na ważne inwestycje, ale pod koniec tygodnia nastąpią zakłócenia w przepływie informacji, zachowajcie więc ostrożność. Diagnozy lekarskie okażą się nieścisłe, horoskop radzi zasięgnąć porady drugiego specjalisty, szczególnie w zakresie przepisanych leków.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

We wtorek do waszego znaku wkroczy Wenus, nabierzecie więc chęci na miłosne spotkania, partnera zdobędziecie bez problemu, emanować bowiem zaczniecie magnetyzmem i seksapilem, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Aura mocy, potęgi i wewnętrznej siły otoczy większość Skorpionów, ale te urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku znacznie silniej odczują, że mogą osiągnąć praktycznie wszystko, czego zapragną. Sekstyl Słońca w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu zapowiada sukcesy zawodowe, możliwość awansu lub skuteczną promocję własnej osoby. Skorpiony zaangażowane w nauczanie i przepływ informacji uzyskają władzę, niezbędną do przeprowadzenia swoich zamierzeń. Pod koniec tygodnia uważajcie na finanse, bo możecie wydać swoje pieniądze na przyjemności, które nie są tego warte.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Merkury w waszym znaku natchnie wiele osób do rozmyślań na temat obecnej sytuacji oraz oczekiwanej przyszłości. Odczujecie gonitwę myśli, szczególnie pod koniec tygodnia, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z Neptunem, otrzymacie sprzeczne informacje i poczujecie się mocno zagubieni, szczególnie w kontekście spraw zawodowych i rodzinnych. W domu pojawią się osoby chore lub niedomagające, być może trzeba będzie zaopiekować się kimś z rodziny, sytuacja okaże się  trudna i niejasna, nie będziecie wiedzieli jak postąpić. W sprawach finansowych pojawi się pokusa łatwego kredytu, zastanówcie się czy będziecie mogli go spłacić. Dobra informacja jest taka, że w piątek wasz znak opuści mroczna Lilith i przesunie się do Koziorożca, przestaniecie więc odnosić wrażenie, że zawsze musicie mieć rację.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Słońce w Skorpionie utworzy sekstyl do Plutona w waszym znaku, macie więc możliwość uzyskania wsparcia ze strony potężnych przyjaciół, musicie jednak wykazać się lojalnością i gotowością odpłacenia tym samym w przyszłości. Kwadratura Merkurego w Strzelcu do Neptuna w Rybach zapowiada pod koniec tygodnia szereg informacyjnych perturbacji, wszyscy wokół będą się mijać z prawdą, wy również. Nawiążecie szereg kontaktów z ludźmi ze świata iluzji, reprezentującymi różne formy sztuki. Uważajcie na nowe, nie sprawdzone dostatecznie leki oraz kosmetyki, bo mogą wywołać alergie. W czasie weekendu zrobicie użytek z tajnych informacji, uważajcie na plotki, aby nie uczynić komuś krzywdy. W piątek do waszego znaku wkroczy Lilith, zaczniecie toczyć walkę ze swoimi wadami.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Wejście Wenus do znaku Skorpiona może oznaczać dla niektórych Wodników, szczególnie urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, otrzymanie intratnej propozycji lub nowe zawodowe wyzwanie. Od wtorku spodziewajcie się międzynarodowych kontaktów i towarzyskich spotkań ze współpracownikami. Miłość i sztuka wkroczą w krąg zawodowych wyzwań, poczujecie, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. Sekstyl Słońca do Plutona da szansę zdobycia władzy, prestiżu i realnego wpływu na rozwój kariery, poczujecie się mocni i gotowi stawić czoło każdemu wyzwaniu. Pod koniec tygodnia Merkury w Strzelcu w kwadraturze do Neptuna wpłynie negatywnie na sprawy finansowe, trudno wam będzie zadecydować o przeznaczeniu zgromadzonych środków, w zasoby pieniężne wkradnie się chaos, ważne finansowe decyzje odłóżcie na później.

RYBY

fish-2686842_1920

We wtorek do życzliwego znaku Skorpiona, w którym przebywa już  silnie aspektowane przez Plutona Słońce oraz przynoszący szczęście Jowisz,  wkroczy również powabna Wenus, zapewniając przedstawicielom znaku Ryb powodzenie w każdej dziedzinie życia. Pojawi się propozycja zagranicznej podróży lub rozpoczęcia naukowego i artystycznego projektu. Merkury w rejonie kariery w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku zapowiada jednak pod koniec tygodnia kontrowersje w podejściu do interesujących was zagadnień. Odczujecie zagubienie i zaczniecie podważać własne przekonania, ponieważ otrzymacie informacje, sprzeczne z dotychczas posiadaną wiedzą. Uważajcie na środki chemiczne i farmaceutyczne, bo mogą  wywołać alergię lub spowodować niedyspozycję zdrowotną.

Zostaw Komentarz