Miesięczna prognoza astrologiczna – LISTOPAD 2017

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU  LISTOPAD  2017

Horoskop dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

 

 BARAN

Miesiąc nie będzie należał do łatwych, ze względu na napięte aspekty Marsa, znajdującego się w opozycyjnym znaku Wagi. Pierwszy tydzień listopada minie względnie spokojnie, partner postara się utrzymać w równowadze zmienne nastroje, jakie was ogarną. Skupieniu i powadze sprzyjać będzie zarówno Święto Zmarłych, jak i melancholijny nastrój postępującej jesieni. Do 7 listopada, dopóki Wenus przebywa w znaku Wagi wszystko kręcić się będzie wokół spraw partnera, odniesiecie wrażenie, że niewiele macie do powiedzenia, rozwinie się jednak życie towarzyskie oraz miłosne Baranów bez obrączki na palcu. Niektóre osoby zostaną ugodzone zagubioną strzałą Amora, miłość nadejdzie jak grom z jasnego nieba i przekształci się w namiętny romans, kiedy Wenus wkroczy do znaku Skorpiona. Po 7 listopada poczujecie się zdobywcami, ale uwaga – może to być pyrrusowe zwycięstwo. Między 6 a 13 listopada Słońce w sekstylu do Plutona sprzyjać będzie rozwiązywaniu trudnych problemów zawodowych, szczególnie dotyczących przekształceń własnościowych oraz zarządzania wspólnymi finansami. Duch walki nie opuści was również między 13 a 22 listopada, podczas kwadratury Marsa do Plutona, gotowi będziecie iść do celu „po trupach”, nic was nie powstrzyma, tylko jeszcze większa siła. Uważajcie, aby nie stać się ofiarą własnych działań. W pracy dojdzie do przepychanek, kto ważniejszy i bardziej znaczący – dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w drugiej dekadzie znaku. 18 listopada nów w znaku Skorpiona wyznaczy początek całkiem nowej inwestycji, możecie bardzo dużo zyskać, jest o co powalczyć. W związkach próba sił może doprowadzić do dużego kryzysu, jeśli od dłuższego czasu nosicie się z zamiarem zakończenia relacji, byle iskra wystarczy, aby się uwolnić, nie obejdzie się jednak bez publicznego prania brudów. Przejście Słońca do przyjaznego i optymistycznego znaku Strzelca, co nastąpi w nocy z 22 na 23 listopada, rozjaśni mroki tego trudnego miesiąca, napełni was wiarą we własne siły i wzmocni energię, co powinno przełożyć się na próbę uporządkowania pola bitwy. Merkury w koniunkcji z Saturnem, w korzystnych aspektach Urana i Marsa stworzy możliwości zakończenia sporów w oparciu o siły rozumu, jednak opozycja Marsa do Urana, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu listopada, wywoła kolejną rewolucję – dotyczy to szczególnie Baranów, urodzonych w trzeciej dekadzie znaku.

BYK

Słońce w trygonie do Neptuna w pierwszym tygodniu listopada wprowadzi chaos i brak porozumienia w związkach i wszelkiego typu relacjach, szczególnie przyjacielskich, wywoła jednocześnie nastrój melancholijny oraz sprzyjający rozwojowi duchowemu. Wenus w Wadze sprawi, że gotowi będziecie wszystkim nieba przychylić, problem w tym, że nie każdy tam zdąża. Frustracja wywołana nieporozumieniami osiągnie swoje apogeum w okolicach 4 listopada, podczas pełni w waszym znaku, okaże się bowiem, że partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi, różnią się w podejściu do spraw dla was istotnych. Nie zechcecie uczestniczyć w przepychankach i wyścigu szczurów, pamiętajcie, że macie prawo, a nawet obowiązek wybierać własne dobro. Zadbajcie o zdrowie, bowiem opozycja Wenus do Urana może wywołać problemy z nerkami lub systemem trawiennym, już czas zmienić dietę na bardziej pro-zdrowotną. Kiedy 7 listopada Wenus opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, przestaniecie być tak zgodni i spolegliwi jak dotychczas i podejmiecie rzuconą rękawicę. Byki z natury są spokojne, pod warunkiem, że nie macha się przed nimi czerwoną płachtą – poczujecie przypływ energii, która wytrąci was ze świata dystansu, zaczniecie korzystać z ukrytej siły, jaką dysponujecie. Planety w przeciwległym znaku Skorpiona zmuszą was do reakcji na niesprawiedliwość i przekraczanie granic przyzwoitości, koniunkcja Wenus z Jowiszem, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 10 – 16 listopada sprawi, że murem staniecie po stronie osób, reprezentujących wyższe wartości. Spodziewajcie się również w tym czasie kontaktów z osobami wysoko postawionymi, autorytetami w swojej dziedzinie. Osoby zakochane, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku, przeżyją chwile pełne uniesień i namiętności, pojawią się wyznania, zaręczyny i deklaracje uczuć. Między 13 a 23 listopada pozostaniecie pod wpływem układu planet, który może wpłynąć negatywnie na zdrowie, również relacje w pracy ulegną pogorszeniu, poczujecie się atakowani i poddani presji, stawicie jednak czoło wszelkim wyzwaniom a siły do obrony wam nie zabraknie. Kiedy 22 listopada Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca sytuacja powinna się poprawić, pozostańcie jednak uważni i ostrożni, bowiem ostatni tydzień miesiąca może przynieść wydarzenia niespodziewane a ukryci wrogowie pokażą swoją prawdziwą twarz.

BLIŹNIĘTA

Do 5 listopada, dopóki Merkury przebywa w znaku Skorpiona, myśli wasze krążyć będą wokół spraw ostatecznych. Zastanowicie się nad przyszłością, zasobami, jakimi dysponujecie i możliwościami poprawy sytuacji materialnej. Starajcie się nie ulegać emocjom, do czego skłonić może pełnia w znaku Byka 4 listopada, tylko podejść racjonalnie do spraw finansowych, nauczyć się zarządzania wspólnymi środkami, jeśli zajdzie taka konieczność, postarać się o korzystny kredyt lub podjąć decyzje, umożliwiające spłatę długów oraz innych zobowiązań. Po 5 listopada, kiedy Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, zapragniecie korzystać z życia a wszelkie poważne postanowienia, związane z oszczędnościami, pójdą w niepamięć. Oderwiecie myśli od atmosfery intryg w pracy, jednocześnie gotowi będzie zrobić użytek z tajnych informacji, jakie uzyskaliście ostatnimi czasy. Uważajcie, aby nie powiedzieć o jedno słowo za dużo, bo możecie zdradzić cudze tajemnice, wywołując burze i nieporozumienia. Między 6 a 13  listopada zwróćcie szczególną uwagę na sprawy zdrowia, zróbcie niezbędne badania, zasięgnijcie porady specjalisty, uporządkujcie zasady diety, jaką powinniście zastosować. Między 11 a 15 listopada czeka was moc nieporozumień i błędów w ocenie sytuacji, starajcie się opierać na sprawdzonych przesłankach zanim dokonacie oceny i wyciągniecie wnioski, dotyczy to relacji zarówno osobistych, jak i zawodowych. Dni między 13 a 22 listopada obfitować będą w sytuacje, wymagające szybkich reakcji i zdecydowanego działania, ale zanim coś zrobicie lub powiecie zastanówcie się dwa razy, pozwólcie sobie na chwilę refleksji, inaczej przyjdzie wam „zbierać skorupy z rozbitego dzbana, z którego wylała się woda”. 22 listopada Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, w związkach zarówno osobistych, jak i biznesowych pojawią się różnice zdań i kontrowersje. W Między 11 a 15 listopada czeka was moc nieporozumień i błędów w ocenie sytuacji, starajcie się opierać na sprawdzonych przesłankach zanim dokonacie oceny i wyciągniecie wnioski, dotyczy to relacji zarówno osobistych, jak i zawodowych. W ostatnim tygodniu listopada nastąpią zmiany w układach towarzyskich, będziecie świadkami nieporozumień i ataków personalnych, które trzeba będzie rozsądzić, na szczęście trygon Merkurego do Urana pozwoli wasz szybko i sprawnie dokonać oceny sytuacji i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

RAK

Osoby bliskie, a szczególnie te, które darzycie głębokim uczuciem, doprowadzać was będą do szału praktycznie przez większość miesiąca. Pierwszy tydzień listopada minie w nastroju nostalgicznym, targać będą wami uczucia zmienne a zarazem bardzo intensywne. Pełnia w znaku Byka, do której dojdzie 4 listopada, wywoła u wielu Raków łzy emocji, w związku z działaniami domowników, dzieci lub kobiet w rodzinie. Osoby, które straciły kiedyś bliskich, dosyć długo pozostaną w nastroju nostalgii i melancholii, energii nabierzecie dopiero po 7 listopada, kiedy Wenus opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona. Do 16 listopada czeka was ocean namiętności, który pochłonie szczególnie Raki urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w życzliwym znaku Skorpiona zapowiada wielką miłość osobom, szukającym swojej drugiej połówki, również w stałych związkach zapłonie ogień, podsycany przez pożądanie i zazdrość. Między 13 a 23 listopada w wielu rodzinach dojdzie do nieporozumień, to dobry moment, aby zakończyć toksyczne związki i rozpocząć życie na własny rachunek. Starajcie się opanować chęć odpowiadania agresją na agresję, bo siła partnera jest większa a koszty emocjonalne, jakie poniesiecie, niewarte kruszenia kopii, horoskop radzi odpuścić, wybaczyć, jeśli zachodzi taka potrzeba, ale nie uzależniać się więcej od wpływu osób, których działanie w waszym życiu zaczęło być toksyczne. Do 22 listopada Słońce w przyjaznym Skorpionie sprzyjać będzie realizacji wszelkich pomysłów, energii wam nie zabraknie, wykorzystajcie więc czas na podsumowania, aby podjąć konstruktywne decyzje. W ostatnim tygodniu miesiąca, kiedy Słońce przebywać będzie w znaku Strzelca, uwagę powinniście skierować na działania prozdrowotne, czeka was również rewolucja w miejscu pracy. Nie reagujcie impulsywnie, bo możecie więcej stracić niż zyskać w ostatnich dniach listopada, kiedy Mars utworzy opozycję do Urana, związanego w waszym horoskopie ze sferą spraw zawodowych.

LEW

Pierwszy tydzień listopada minie pod wpływem trygonu Słońca z Neptunem, co wpłynie przede wszystkim na wasze uczucia. Święto Zmarłych oraz jesienna aura sprawią, że będzie melancholijnie a chwilami romantycznie, smutno i refleksyjnie. Wolne Lwy nie powinny rezygnować ze imprez towarzyskich i krótkich podróży, bo mogą spotkać miłość swego życia, chociaż na początku znajomości nic na to nie będzie wskazywać. Wenus w przyjaznym znaku Wagi poprawi również relacje w stałych związkach, choć nie obędzie się bez słownych utarczek. Między 6 a 13 listopada natomiast Słońce utworzy sekstyl z przebywającym w znaku Koziorożca Plutonem, trzeba więc będzie w sposób szczególny zadbać o zdrowie, wykonać niezbędne badania, odwiedzić specjalistów, może wam zacząć dokuczać kręgosłup, warto poddać się fizjoterapii, zastosować odprężający  masaż lub wybrać się do sanatorium. Lwy urodzone w drugiej dekadzie znaku czekają nieprzyjemne chwile i problemy zdrowotne, jeśli zawczasu nie zwrócą uwagi na pierwsze objawy niedyspozycji, nie lekceważcie sygnałów, jakie wysyła do was organizm. Kwadratura Marsa do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie od 13 do 22 listopada, może nie tylko wpłynąć negatywnie na samopoczucie, ale także wprowadzić napięcie i jakiś rodzaj przymusu w miejscu pracy, starajcie się robić wszystko „bez napinki”, nie warto tracić zdrowia tylko po to, żeby przekonać innych, że „wasze na wierzchu”. Między 10 a 16 listopada spodziewajcie się imprez rodzinnych, posypią się zaproszenia na zaręczyny, chrzciny i inne tego typu uroczystości, to również dobry moment na zaplanowanie zagranicznych wakacji. Dwie pierwsze dekady miesiąca miną w nie najlepszym nastroju, ponieważ Słońce w Skorpionie ma niewiele światła, dopiero po 22 listopada, kiedy Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Strzelca, odzyskacie wigor i chęć do działania. Wszystkie sprawy przyspieszą a wolne Lwy rzucą się w wir życia towarzyskiego, randek i romansów. Koniunkcja Merkurego i Saturna w trygonie do Urana, do której dojdzie pod koniec miesiąca, pozwoli wam pod wpływem impulsu podjąć poważne decyzje, mające wpływ na nadchodzące miesiące a nawet lata. Uważajcie za kierownicą, nie przekraczajcie dozwolonej prędkości, stosujcie się do przepisów, bo opozycja Marsa do Urana grozi nieprzyjemnościami w drodze.

PANNA

Do 5 listopada będziecie myśleć nie tylko o sprawach ostatecznych, ale również o finansach. Dojdziecie do wniosku, że życie doczesne jest również ważne i zabezpieczycie swój stan posiadania. Świetnie dogadacie się z partnerem, zadbacie o jego zdrowie i samopoczucie, co dobrze wam zrobi, ponieważ podniesie samoocenę.  Do 22 listopada czekają was podróże, zajmiecie się przekazem myśli, publikacjami i wyrażaniem swoich przekonań. Przyjemność sprawi wam lektura, za chwilę z dobrą literaturą oddacie niejedno spotkanie towarzyskie. Od 6 do 13 listopada Słońce w sekstylu do Plutona rozbudzi namiętności, wzbudzi potrzebę rządzenia i wywierania presji na otoczeniu, natomiast kwadratura Merkurego do Neptuna w dniach 11 – 15 listopada wywoła niepokój i zagubienie w gąszczu plotek i niepewnych oraz zmiennych informacji. Nic nie będzie takie, jakim wydawało się na początku. Ludzie wokół zaczną kłamać i gubić się w zeznaniach, wy również dalecy będziecie od prawdomówności. Z impasu pozwoli wam wyjść ścisłe trzymanie się prawa i wiara w moc własnej intuicji, warto również oprzeć się na prostych zasadach przyzwoitości. Zakochane Panny przeżyją romantyczne chwile, które mogą zostać zakłócone przez uczucie kłującej zazdrości – zaufajcie sercu a nie plotkom, dobrze na tym wyjdziecie. Sekstyl Merkurego do Marsa, pozostającego w napiętej konfiguracji z Plutonem, może wywołać między 13 a 22 listopada błędy w ocenie sytuacji finansowej, nie jest to dobry moment na ryzyko w tej dziedzinie, na jakichkolwiek spekulacjach możecie więcej stracić niż zyskać. Starajcie się wykazać więcej wyrozumiałości dla dzieci lub osób od was zależnych, unikajcie presji, sami też jej nie wywierajcie, bo nawet jeśli wygracie starcie, to stracicie energię i szacunek, jakim do tej pory mogliście się cieszyć. Kiedy 22 listopada Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do radosnego Strzelca, sprawy domowe okażą się najważniejsze, rodzina wymagać będzie uwagi więcej niż zwykle, warto więc oderwać się od spraw zawodowych i skupić się na tym, co najważniejsze. Pojawią się znowu finansowe dylematy, zupełnie nagle możecie zostać pozbawieni swoich inwestycji lub dochodów ze źródeł pochodzących ze spekulacji, liczcie się też z koniecznością zapłaty długu, horoskop radzi, aby postawić na to, co stałe i sprawdzone.

WAGA

To może być burzliwy miesiąc. Pierwszy tydzień listopada charakteryzować się będzie zmiennym nastrojem, dobre porozumienia złapiecie z osobami starszymi, postawicie na jakość, nie na ilość kontaktów, na co wpłynie sekstyl Wenus do Saturna. Jednocześnie opozycja władczyni waszego znaku do rewolucyjnego Urana zapowiada niespodziewane wydarzenia, które podsycą ambiwalentne podejście do przyjaciół oraz partnerów życiowych lub biznesowych. Do 7 listopada sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę, pomimo mocnego poczucia własnej wartości odniesiecie wrażenie, że niewiele od was zależy. Trygon Słońca do Neptuna sprawi, że pojawią się jakieś możliwości dodatkowego zarobku, ale bardzo niejasne i nieokreślone, kiedy 5 listopada Merkury wkroczy do znaku Strzelca wszystko może prysnąć jak bańka mydlana. Dni między 6 a 13 listopada okażą się korzystne dla  decyzji finansowych, związanych z nieruchomościami, to również dobry moment na wzięcie kredytu. Szczególnie łaskawy dla lokaty kapitału oraz wszelkich spraw prawnych okaże się czas między 10 a 16 listopada, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w Skorpionie, jednak kwadratura Merkurego do Neptuna może wywołać chaos oraz poczucie zagubienia, nic nie będzie oczywiste w tych dniach, każdy zadeklaruje swój własny ogląd rzeczywistości a relatywizm w podejściu do prawa mijać się może z poczuciem przyzwoitości. Kwadratura Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie pomiędzy 13 a 22 listopada, wywoła atak trudnej do opanowania frustracji, starajcie się unikać agresji, bo spotkacie się z reakcja, jakiej się nie spodziewacie, jeśli jednak od dłuższego czasu tkwicie w jakimś toksycznym lub wyniszczającym układzie, to pojawi się szansa, aby go zakończyć. Nów w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 18 listopada, może oznaczać początek całkiem nowej inwestycji lub innego sposobu zarabiania na życie, trzeba będzie zaakceptować zmiany, które są nieuniknione. Kwestie finansowe przestaną was absorbować po 22 listopada, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, jednak ostatni tydzień listopada przyniesie niespodziewane wydarzenia, bardzo niejednoznaczne w ocenie. Horoskop radzi unikać ataków, poskromić ego i dogadać z osobami o innych poglądach i charakterach.

SKORPION

Słońce w trygonie do Neptuna w pierwszym tygodniu listopada natchnie was uczuciami wyższymi, zaangażujecie się w działalność społeczną lub charytatywną. Pełnia w przeciwległym znaku Byka, do której dojdzie 4 listopada, wywoła burzę emocji, poznacie prawdę na temat partnera. Jowisz oraz Słońce w waszym znaku zachęcają do rozwoju duchowego, studiowania prawa, poszerzania horyzontów. Szczególnie osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku doświadczą dobrodziejstw przynoszącego szczęście Jowisza. Najbardziej korzystny okres nadejdzie między 7 a 15 listopada, kiedy pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z Jowiszem oraz sekstylu Słońca z Plutonem, uczucia się pogłębią, ktoś wzbudzi waszą namiętność, poczujecie, że marzenia się spełniają. W serca niektórych Skorpionów wtargnie miłość trudna do opanowania, z wszystkimi konsekwencjami, takimi jak tęsknota, zazdrość, pożądanie. Głowę mieć będziecie pełną marzeń i oderwaną od rzeczywistości, starajcie się więc nie podejmować w tym czasie ważnych finansowych decyzji, umysł bowiem może nie działać tak, jak powinien. Między 13 a 22 listopada kwadratura Marsa do Plutona uczyni was osobami niezwyciężonymi, uważajcie jednak, aby dążąc do osiągnięcia celu nie wylać dziecka z kąpielą, starajcie się nikogo nie skrzywdzić, bo energia, jaką wysyłamy w świat wraca do nas zwielokrotniona. Uważajcie też na ukrytych wrogów, bo okażą się dużo bardziej niebezpieczni, niż przypuszczacie. Nów w waszym znaku, do którego dojdzie 18 listopada, pozwoli rozpocząć nowy etap w życiu lub w ważnym dla was związku. Sekstyl Wenus do Plutona sprawi, że pojawi się szansa na duchowe porozumienie, wyciągniecie rękę do osoby, budzącej waszą namiętność, odbudujecie relacje zniszczone błędnym postepowaniem. Kiedy 22 listopada Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, skupicie uwagę na finansach, które mają szansę znacznie się poprawić. Nagły impuls sprawi, że porzucicie niepewne inwestycje i postawicie na mniejsze, ale  stałe i bezpieczne źródła utrzymania. W ostatnich dniach miesiąca uważajcie na zdrowie oraz na ataki ukrytych wrogów.

STRZELEC

To może być trudny miesiąc, starajcie się więc uzbroić w cierpliwość i filozoficzny dystans do wszystkiego, co może was spotkać. Do 22 listopada dysponujecie mniejszym zasobem energii, wskazany jest więc odpoczynek i unikanie stresu. Niestety trudno wam będzie zachować równowagę i spokój, ponieważ poddawani będziecie nieustannej presji i podstępnym działaniom osób, prezentujących odmienny system wartości. Do 7 listopada możecie liczyć na wsparcie przyjaciół i niektórych osób życzliwych, kolejne dni przyniosą jednak ataki z najmniej spodziewanej strony. Ucierpi na tym wszystkim zdrowie, opozycja Wenus do Urana w pierwszym tygodniu miesiąca wywoła szereg nagłych dolegliwości, trudnych do zdiagnozowania. Między 6 a 13 listopada możecie liczyć na dogodny kredyt, zbierzecie również informacje, które wpłyną na poprawę  finansów. Między 10 a 15 listopada Merkury w waszym znaku w kwadraturze do Neptuna spowoduje umysłowy chaos, trudno będzie się zorientować co jest prawdą a co kłamstwem i w co powinniście uwierzyć, odniesiecie wrażenie, że nikomu nie można ufać. Niektóre Strzelce będą musiały położyć się do łóżka, uważajcie na leki, jakie zapisze lekarz, bo odczujecie skutki uboczne. Między 13 a 22 listopada ktoś z przyjaciół lub osoba reprezentująca grupę, której jesteście członkiem, zacznie wywierać na was presję, co wpłynie negatywnie na stan finansów. Możecie spodziewać się w tym czasie działania wszelkiego rodzaju systemów kontrolnych, mandatów i kar, które trzeba zapłacić. Merkury w waszym znaku utworzy sekstyl do Marsa w Wadze, co powala mieć nadzieję, że uda wam się wybrnąć z kłopotów i osiągnąć porozumienie z osobą, wywierającą presję, w każdej sprawie jednak starajcie się zachować ostrożność. Sytuacja poprawi się po 22 listopada, kiedy Słońce zawita do waszego znaku. Odczujecie wzrost energii i odzyskacie wiarę w siebie. Pozostańcie wierni sobie a wszystko ułoży się z korzyścią dla was, pomimo trudnych doświadczeń.  Merkury w koniunkcji z Saturnem utworzy trygon do Urana, wpadniecie więc na szereg pomysłów, jak poprawić sytuację, trzymajcie się tego, co trwałe i stabilne, unikajcie ryzyka, bo radykalne zmiany nie są teraz dla was korzystne.

KOZIOROŻEC

Słońce w przyjaznym znaku Skorpiona najpierw w trygonie do Neptuna a następnie w sekstylu do Plutona, wpłynie na was stymulująco w pierwszej połowie miesiąca. Wszystko będzie się kręcić wokół przyjaźni oraz grupy osób, z którą łączą was wspólne zainteresowania. 4 listopada pełnia w znaku Byka wywoła konsternację i uczuciowe zawirowanie, trudno wam będzie się określić wobec osoby, na której wam zależy – „czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie” – zadacie sobie pytanie, na które nie znajdziecie odpowiedzi. Kiedy 7 listopada Wenus wkroczy do znaku Skorpiona miłość pokaże swoje mroczne oblicze, zacznie się mieszać z nienawiścią, podsycaną zazdrością. Między 11 a 15 listopada kwadratura Merkurego do Neptuna wywoła kontrowersje w podejściu do wielu spraw, związanych z przekazem informacji. Czyjeś kłamstwo wyjdzie na jaw, ale wszyscy wokół będą tak kręcić, że nikt nie zorientuje się gdzie leży prawda. Nie jest to korzystny moment dla podróży, szczególnie służbowych. Kwadratura Marsa do Plutona w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie między 13 a 22 listopada spowoduje w pracy lawinę nacisków i bezpardonową walkę, której odważnie stawicie czoło. Ktoś was zaatakuje lub będzie chciał się was pozbyć, ale mu się to nie uda, bo na naprzeciw jednego wojownika wystawicie całą armię, nie pozwolicie odebrać sobie zawodowej pozycji, którą budowaliście latami. Możecie liczyć na przyjaciół, którzy okażą się prawdziwymi sojusznikami w walce. Jeśli będzie to konieczne zasięgniecie porady prawnej. Walka i napięcie, jakiemu zostaniecie poddani, bardzo was osłabi, dlatego kiedy 22 listopada Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca poczujecie się pokonani i pozbawieni energii. Nie dany wam jednak będzie odpoczynek, bo w ostatnich dniach miesiąca w sprawach zawodowych pojawi się kolejna burza, prawdziwa rewolucja, która radykalnie zmieni układ sił w pracy. Horoskop radzi, abyście tym razem nie angażowali się osobiście i starali się odpocząć, aby zregenerować siły, walka bowiem jeszcze nie dobiegła końca. Macie wszelkie dane na zawodowy sukces, musicie jednak przygotować sobie teren, już za miesiąc, kiedy Saturn opuści znak Strzelca i wkroczy do waszego znaku, odzyskacie pozycję i pewność siebie.

WODNIK

Do 22 listopada, dopóki Słońce przebywa w znaku Skorpiona, wszystko kręcić się będzie wokół spraw zawodowych. W okolicach 4 listopada, podczas pełni w znaku Byka, nieoczekiwane zdarzenie wytrąci was z równowagi, nie obejdzie się bez nadmiernych emocji i nieprzespanych nocy. Możecie liczyć na wsparcie wypróbowanych przyjaciół oraz osób starszych z waszego otoczenia. Niektóre Wodniki wybiorą się w podróż za granicę lub postanowią skorzystać z „first minute” i zaplanować wakacje, inne sięgną po porady prawne, albo skontaktują się z osobami znaczącymi w środowisku, które mogą pomóc w rozwoju kariery. Między 7 a 13 listopada zajmiecie się rozwikłaniem zagadek, nurtujących was w sprawach zawodowych, okaże się to jednak trudniejsze, niż przypuszczaliście. Powstanie chaos informacyjny, związany z finansami, Merkury w kwadraturze z Neptunem zaburzy prawidłowy osąd, między 11 a 15 listopada nie podejmujcie istotnych decyzji, szczególnie pieniężnych, bo grozi wam, że popełnicie błąd, który okaże się kosztowny. Możecie się jednak spodziewać w tym czasie wielu propozycji zawodowych, nie ze wszystkich uda się skorzystać, dylemat wywoła frustrację, bo nie będziecie wiedzieć, które przyjąć a które odrzucić. Dni między 13 a 22 listopada okażą się jeszcze trudniejsze, bo zostaniecie poddani ukrytym naciskom, ktoś z bliskich może zachorować lub zostaniecie zmuszeni do działań, jakich nie akceptujecie. Nów w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 18 listopada, wyznaczy zupełnie nowy zawodowy kierunek, warto otworzyć się na odmienne wyzwania. 22 listopada Słońce opuści mroczy znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, humor wam się poprawi, spojrzycie na świat z większym optymizmem. Czeka was podróż i spotkanie ze starymi przyjaciółmi. Karierę i zawodowe problemy odsunięcie chwilowa na dalszy plan i zajmiecie się osobami, na których wam zależy.

RYBY

Trygon Słońca w przyjaznym znaku Skorpiona do przebywającego w Rybach Neptuna, pod wpływem którego znajdziecie się w pierwszym tygodniu listopada, pozwoli spełnić niejedno marzenie. Osoby, których pasją jest podróżowanie lub zdobywanie każdego rodzaju wiedzy, zaczną planować nowe przedsięwzięcia. Pełnia w znaku Byka, do której dojdzie 4 listopada, otworzy przed wami szereg możliwości, wywoła jednak emocje i trudne do opanowania wzruszenie. Osoby o słabszej konstrukcji psychicznej poczują się zagubione, szczególnie w dniach 11 – 15 listopada, kiedy Merkury w Strzelcu utworzy kwadraturę do Neptuna w waszym znaku. W pracy wszyscy wokół zaczną opowiadać niestworzone historie, trudno  będzie zrozumieć o co chodzi i połapać się w skomplikowanych układach. Informacje, jakie do was dotrą, okażą się zmienne i niepewne, zaczniecie się zastanawiać czy to z wami jest coś nie w porządku, czy też otoczenie kłamie jak z nut. Wenus przebywająca od 7 listopada w życzliwym znaku Skorpiona, utworzy w dniach 10 – 15 koniunkcję z Jowiszem, co dla niektórych Ryb może oznaczać zawarcie nowych znajomości z obcokrajowcami lub osobami, przebywającymi za granicą. Pojawi się też szansa na podróż, o jakiej marzyliście od dłuższego czasu. Nawiążecie kontakty z prawnikami oraz artystami, co okaże się ekscytujące. Układ planet między 13 a 22 listopada wpłynie destabilizująco na relacje przyjacielskie, również w grupie osób, z którą związani jesteście wspólnotą zainteresowań, pojawią się kontrowersje i personalne ataki, które odbierać zaczniecie bardzo osobiście. Sprawa dotyczyć będzie finansów, którymi wspólnie zarządzacie. Kiedy 22 listopada Słońce opuści przyjacielski znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, zwrócicie uwagę na sprawy zawodowe. Rozpoczną się dyskusje na temat prawidłowego i oszczędnego wykorzystania środków, jakimi dysponujecie, niespodziewanie ktoś postanowi was z tego rozliczyć.

 

Zostaw Komentarz