HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU SIERPIEŃ 2020

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU  SIERPIEŃ  2020

dostępny również na CzaroMarowy Horoskop

BARAN

            Słońce do 22 sierpnia przebywa w przyjaznym znaku Lwa, koncentrując uwagę na tym co przyjemne, nie zabraknie więc wam energii, entuzjazmu, a tym bardziej chęci do zabawy. To znakomity okres w roku, kiedy warto więcej czasu spędzić z dziećmi, a jeśli ich nie posiadacie, możecie się skupić na rozwoju zainteresowań lub znalezieniu sprawiającego radość hobby. Już w pierwszych dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana przyniesie moc inspiracji i worek pomysłów – starajcie się jednak nie zepsuć czegoś przez nadmierny pośpiech.

Po 5 sierpnia, kiedy Wenus wkroczy do znaku Raka, w którym czuje się czuje bardzo dobrze, chętniej spędzicie czas z najbliższymi a dom wyda się wam najlepszym azylem i ucieczką od nadmiernie obciążających spraw zawodowych. Od 7 sierpnia, kiedy Merkury zagości w znaku Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia, staniecie się bardziej mobilni, chętni do podróżowania a także skłonni do rozrywek – krótko mówiąc to najlepszy moment na udane wakacje. Osoby pozostające na posterunku w pracy staną się mocno kreatywne, prostą drogą zmierzając do sukcesu.

Mars w waszym znaku przebywa przez cały miesiąc, wzbudzając potrzebę ruchu, aktywności i pokonywania przeszkód. W pierwszym tygodniu sierpnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Jowisza, kariera ruszy do przodu, trzeba będzie wprowadzić poprawki do niektórych projektów, co wzbudzi emocje, ale wyjdzie wam na dobre. Szczególną ostrożność zachowajcie między 8 a 18 sierpnia, kiedy Mars w waszym znaku najpierw utworzy koniunkcję z Lilith a następnie trygon ze Słońcem i napiętą kwadraturę z potężnym Plutonem w Koziorożcu – będziecie co prawda dysponować siłą, zdolną przenosić góry, ale źle ukierunkowana plutoniczna energia może wyrządzić wiele krzywdy wam samym lub otoczeniu. Jeśli natomiast potrzebujecie pokonać trudności lub przekroczyć granice własnych osiągnięć, to nic was nie powstrzyma przed zdobyciem tego, czego pragniecie. Dla sportowców to czas wielkich osiągnięć, pozostałe osoby powinny unikać nadmiernych wysiłków. Ostatnia dekada sierpnia przyniesie kwadraturę Marsa do Saturna – zamiast walić „głową w mur”, usiłując osiągnąć to, czego się nie da, horoskop radzi odpuścić i skierować energię na pomoc osobom starszym, które nie dają sobie same rady.

20 sierpnia Merkury wkroczy do znaku Panny, dwa dni później dołączy do niego Słońce, nadejdzie czas, w którym trzeba zaplanować przyszłe działania i poświęcić energię sprawom papierkowym, różnym poprawkom i pracom zleconym, które może nie są zbyt przyjemne, ale pomagają uporządkować rzeczywistość.

BYK

            Słońce do 22 sierpnia przebywa w znaku ognistego Lwa, kierując energię na sprawy dzieci, dodając upodobanie do rozrywek i kontaktów z rodziną. W pierwszych dniach miesiąca niektóre Byki mogą wejść z konflikt z dziećmi, które staną się uparte lub postanowią się usamodzielnić, inne Byki zdecydują się przemeblować mieszkanie, jeszcze inne zrewolucjonizują swoje podejście do rodzinnych zobowiązań lub finansowych upodobań – wszystko za sprawą kwadratury Słońca w Lwie do Urana w waszym znaku.

W pierwszym tygodniu sierpnia postanowicie zrealizować swoje ukryte marzenia za wszelką cenę, do czego przyczyni się kwadratura Marsa z Jowiszem. Emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 3 sierpnia. Mars w znaku Barana przez większość miesiąca będzie tworzył szereg napiętych aspektów z Lilth, Plutonem oraz Saturnem, zachowajcie ostrożność, ponieważ wpływ na was będą miały ukryte działania innych osób, których intencje nie zawsze są czyste.

Wenus do 7 sierpnia przebywa w Bliźniętach, potem przesunie się do przyjaznego znaku Raka, w którym jest wywyższona i czuje się znakomicie, zaczniecie chętniej spędzać czas z rodziną w domu lub wybierzecie się na oczekiwane wakacje. Między 17 a 19 sierpnia Wenus znajdzie się w sekstylu z Uranem, pełne emocji okażą się szczególnie 18 i 19 sierpnia, ponieważ jednocześnie dojdzie do nowiu Księżyca w Lwie – pojawi się szansa na którą długo czekaliście, poznacie kogoś wyjątkowego, rozpoczniecie owocną współpracę lub wartościową przyjaźń. Wolne Byki mogą liczyć na strzałę Amora, która zupełnie niespodziewanie utkwi w ich sercu. Między 23 a 27 sierpnia opozycja Wenus do Jowisza pozwoli spędzić radośnie czas w podróży, natomiast ostatnie dni miesiąca przyniosą spełnienie marzenia, duchowy rozwój lub intensywny kontakt ze sztuką, do czego przyczyni się trygon Wenus z Neptunem.

20 sierpnia Merkury, a 22-go Słońce, wkroczą do życzliwego znaku Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym staniecie się bardzo pracowici i kreatywni, robota zacznie się  „palić w rękach”, ale sprawi wam dużo przyjemności, uwagę skierujecie na zdrowe odżywianie i uporządkowanie przestrzeni wokół siebie. Mocny Merkury sprzyja pracy umysłowej i działalności w internecie.

BLIŹNIĘTA

Słońce tranzytuje życzliwy znak Lwa do 22 sierpnia, jest to czas korzystny dla zajmowania się ulubionym hobby, rozwojem intelektualnym oraz szeroko pojętą komunikacją.  Nie obejdzie się bez krótkich wakacyjnych podróży, warto skorzystać z urlopu i odwiedzić dalszą rodzinę, znajomych lub po prostu spędzić kilka dni nad wodą. Pierwsze dni miesiąca okażą się niezmiernie ekscytujące ze względu na kwadraturę Słońca do Urana, możecie zdecydować się w jednej chwili wyruszyć w podróż lub postanowicie kupić sprzęt elektroniczny, w każdym razie wiele będzie się działo – największe emocje pojawią się w okolicach 3 sierpnia, podczas pełni Księżyca w znaku Wodnika. Po 22 sierpnia, kiedy Słońce oraz Merkury przebywać będą w znaku Panny, uwagę skierujecie na sprawy rodzinne oraz związane z rozwojem kariery.

Merkury w znaku Raka przebywał będzie do 5 sierpnia, następnie do 20 sierpnia przebiegnie w pośpiechu znak Lwa, aby ostatnią dekadę miesiąca spędzić w Pannie – znaku, którym włada. Pełni Księżyca w Wodniku, do której dojdzie  3 sierpnia, towarzyszyć będzie opozycja Merkurego do Saturna, co wzbudzi poczucie ograniczenia, szczególnie w kontaktach z urzędnikami i bankami – niektóre Bliźnięta podejmą się długotrwałych zobowiązań finansowych. Między 15 a 17 sierpnia Merkury utworzy trygon z zapalczywym Marsem, zacznie wam się spieszyć, ale staniecie się mistrzami organizacji i w krótkim czasie uda się  zrobić więcej, niż zamierzaliście. Najlepszy czas dla was nadejdzie w ostatniej dekadzie sierpnia, kiedy Merkury zagości w Pannie, ponieważ najpierw między 24 a 26 sierpnia utworzy dobroczynny trygon z Uranam, następnie w ostatnich dniach miesiąca jeszcze korzystniejszy trygon z Jowiszem oraz trochę bardziej problematyczną opozycję z Neptunem – możecie w tym czasie liczyć na znakomite pomysły, obiecujące okazje, finansowe oraz zawodowe profity lub wyjątkowo udane podróże.

Wenus w waszym znaku przebywa przez cały pierwszy tydzień sierpnia, obdarzając charyzmą, urokiem osobistym oraz zdolnością do okazywania uczuć, dla osób zakochanych może to być wspaniale spędzony czas. 7 sierpnia Wenus wkroczy do znaku Raka, wzmacniając stan posiadania, warto wykorzystać jej tranzyty na poprawę finansów. Między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem, możecie liczyć na okazje, które dosłownie trzeba „łapać w locie”, również między 23 a 29 sierpnia los się do was szeroko uśmiechnie, kiedy Wenus ustawi się w opozycji do Jowisza i trygonie do Neptuna – mogą się w tym czasie spełnić skryte marzenia.

Mars w znaku Barana może popsuć stosunki z przyjaciółmi, szczególnie między 8 a 15 sierpnia, kiedy utworzy kwadraturę z potężnym Plutonem – niektóre Bliźnięta wejdą w spory konflikt, prawdopodobnie na tle finansowym. Starania o kredyt napotkają trudności, szczególnie między 21 a 27 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z ograniczającym Saturnem, urzędnicy okażą się nieprzejednani lub mało przychylni.

RAK

Do 22 sierpnia Słońce skupi uwagę na rozwoju kreatywności, sprawach miłosnych oraz finansowych. Już w pierwszych dniach sierpnia kwadratura Słońca do Urana  wywoła kontrowersje wokół rozliczeń z przyjaciółmi lub w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. W okolicach 3 sierpnia pełnia Księżyca w  Wodniku, w połączeniu z opozycją, jaką utworzy przebywający w waszym znaku Merkury do ograniczającego Saturna w Koziorożcu, podkręci emocje i utrudni porozumienie praktycznie w każdej sprawie, głównie jednak dotyczącej posiadania oraz poczucia własnej wartości. Do 5 sierpnia nie podejmujcie ważnych negocjacji oraz rozmów, bo możecie spotkać się z odrzuceniem. 22 sierpnia Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Panny, ostatnia dekada miesiąca będzie korzystna dla wakacyjnych planów.

5 sierpnia Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia, zanim przesunie się do życzliwej Panny. Między 9 a 11 sierpnia kwadratura Merkurego do nieprzewidywalnego Urana wprowadzi zamieszanie i zdenerwowanie, trzymajcie nerwy na wodzy i uważajcie przy rozliczeniach finansowych. Między 15 a 17 sierpnia  natomiast trygon Merkurego do Marsa przyspieszy sprawy zawodowe i rozliczenia finansowe, uda wam się zdobyć dodatkowe pieniądze lub otrzymać niespodziewaną premię. Dla wszelkich prac, związanych z działalnością w internecie, nadejdzie czas pod koniec sierpnia, kiedy Merkury w przyjaznej Pannie między 24 a 26 sierpnia utworzy trygon z innowacyjnym Uranem a następnie między 27 a 30 sierpnia jeszcze bardziej korzystny trygon z Jowiszem i opozycję z Neptunem – to idealny czas na wspaniałe wakacje, zagraniczną podróż oraz spełnienie materialnych marzeń.

Wenus wkroczy do waszego znaku 7 sierpnia, rozjaśni swoją obecnością wszystko wokół, doda seksapilu i radości życia, rozbudzi uśpioną miłość, wyrozumiałość i tolerancję. Dobrze poczujecie się we własnym domu w towarzystwie najbliższych, wolne Raki zaczną poszukiwać swojej drugiej połówki. Między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl do nieprzewidywalnego Urana, osoba ukochana was zaskoczy czymś oryginalnym, młodzi zaszaleją na niecodziennej imprezie, wolne Raki mają szansę poznać kogoś, przy kim serce zabije mocniej lub zakochać się na zabój w kimś z grona przyjaciół. Pod koniec miesiąca między 23 a 29 sierpnia Wenus w opozycji do Jowisza i w trygonie do Neptuna pozwoli zrealizować marzenie o wspólnej podróży, wakacje zaplanowane w tym terminie powinny być udane.

Mars w tym miesiącu, przebywając w nieżyczliwym znaku Barana, przysporzy wam sporo nerwów i nieprzyjemności, za sprawą napiętych aspektów, które utworzy z planetami w opozycyjnym Koziorożcu. Pozostańcie szczególnie uważni miedzy 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze z potężnym Plutonem, bo to silna energia, związana z presją, a czasem wręcz agresją, która może skomplikować wasze zawodowe układy. Kolejna nieprzyjemna kwadratura, tym razem z ograniczającym Saturnem, wydarzy się między 21 a 27 sierpnia, dla niektórych Raków może to być koniec jakiejś współpracy lub zawodowego projektu.

LEW

            Słońce w waszym znaku do 22 sierpnia opromienia swoim światłem wszystko, czego się podejmiecie, to najlepszy okres w całym roku, wykorzystajcie więc słoneczną energię na poprawę jakości życia, starajcie się robić to, co sprawia największą przyjemność. Już w pierwszych dniach miesiąca kwadratura Słońca z nieprzewidywalnym Uranem przyniesie zaskakujące okazje do zdobycia uznania, staniecie się widoczni a wasze sprawy istotne. Lwy posiadające dorosłe dzieci skupią uwagę na ich osiągnięciach. 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżca w przeciwległym znaku Wodnika, co jeszcze bardziej podkręci emocje, szczególnie jeśli czekają was ważne negocjacje, podpisywanie umów lub osiągnięcie porozumienia. Między 15 a 18 sierpnia trygon Słońca do Marsa sprawi, że staniecie się zorganizowani, szybcy i niezwykle skuteczni, szczególnie dni 18 i 19 sierpnia mogą okazać się znaczące, ponieważ nów Księżyca w waszym znaku zapowiada rozpoczęcie ważnego przedsięwzięcia. 22 sierpnia Słońce opuści wasz znak i przesunie się do Panny, kierując uwagę na zabezpieczenie finansowe.

3 sierpnia Merkury w Raku utworzy opozycję do Saturna w Koziorożcu, unikajcie w tym dniu podróży i dbajcie o kręgosłup, bo mobilność może zostać ograniczona. Merkury wkroczy do waszego znaku 5 sierpnia i pozostanie w nim do 20-go, stwarzając okazję do podejmowania osobistych decyzji oraz wzmacniając komunikację w każdej dziedzinie a także pisanie i publikowanie dzieł literackich lub publicystycznych. Między 9 a 11 sierpnia Merkury w kwadraturze z Uranem wywoła nerwowe sytuacje w pracy oraz mnóstwo emocji, które wytrącą was z równowagi nawet jeśli okażą się pozytywne. 20 sierpnia Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Panny, w której czuje się znakomicie, wpłynie więc pozytywnie na finanse, szczególnie między 24 a 26 sierpnia, kiedy utworzy trygon z rewolucyjnym Uranem – może wtedy sypnąć niespodziewanymi dochodami, premią lub propozycją dodatkowej pracy. W ostatnich dniach miesiąca spodziewajcie się prawdziwej szansy i poprawy sytuacji finansowej.

Powabna i radosna Wenus przebywa w życzliwych Bliźniętach w pierwszym tygodniu miesiąca, obdarzając was przychylnością otoczenia oraz przyjaciół. 7 sierpnia Wenus przesunie się do Raka, aktywizując potrzebę samotności i kontaktu z szeroko rozumianą sztuką oraz przyrodą. Między 17 a 19 sierpnia trygon Wenus z Uranem wyzwoli w was artystę, staniecie się kreatywni i skłonni tworzyć oryginalne dzieła, wolne Lwy mogą skrycie obdarzyć kogoś miłością, uczucie rozwinie się, kiedy Wenus wkroczy do waszego znaku, co nastąpi niebawem, bo już 6 września. Między 23 a 30 sierpnia czekają was natomiast skryte marzenia, oczekiwania i namiętności, kiedy Wenus utworzy zarówno harmonijne, jak i napięte aspekty z Jowiszem, Neptunem i Plutonem.

Mars w życzliwym znaku Barana zachęci do aktywności, będziecie dysponować ogromną siłą i energią, warto wykorzystać ją konstruktywnie, ponieważ jeśli utracicie nad nią kontrolę, może przeobrazić się w przemoc i agresję. Szczególnie ostrożni pozostańcie między 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars  w koniunkcji z mroczną Lilith utworzy napięty aspekt z potężnym Plutonem oraz między 21 a 27 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z Saturnem. Szanujcie zdrowie i unikajcie nadwyrężania sił.

PANNA

Czas do 22 sierpnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Lwa, to zwykle dla was okres obniżonej energii i samopoczucie jest gorsze, warto więc w tym czasie skorzystać z urlopu i wybrać się na wakacje, aby naładować akumulatory. Okazja pojawi się na samym początku miesiąca, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – niektóre Panny w jednej chwili spakują walizkę i wybiorą się w podróż w nieznane. Do zdobywania nowych doświadczeń skłoni także kwadratura Marsa do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszym tygodniu sierpnia. 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika i w niektórych przypadkach organizm upomni się o odpoczynek, wywołując niestrawność lub inny rodzaj niedyspozycji, jeśli sami nie zapewnicie sobie odpowiedniego komfortu. 22 sierpnia Słońce wkroczy wreszcie do waszego znaku, odzyskacie energią i chęć do pracy, ostatni tydzień miesiąca zapowiada się barwnie i emocjonująco.

Merkury do 5 sierpnia przebywa jeszcze w życzliwym Raku, ale 3 sierpnia utworzy nieprzyjemną opozycję z Saturnem, co wpłynie ograniczająco na komunikację, szczególnie z podwładnymi i może wywołać przejściowe niedomagania skórne lub ból kręgosłupa – na szczęście to krótki tranzyt i minie bez konsekwencji. 5 sierpnia Merkury zawita do Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia, brak energii może sprawić, że zaczniecie popełniać błędy, tym bardziej jest to okres wskazany dla wakacyjnego odpoczynku. Dopiero kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku 20 sierpnia odzyskacie wigor i poczujecie się dobrze we własnej skórze, gotowi powrócić do zadań i obowiązków zawodowych, które tak naprawdę bardzo lubicie. Merkury w waszym znaku najpierw utworzy korzystny trygon z rewolucyjnym Uranem między 24 a 26 sierpnia, co zaprocentuje znakomitymi pomysłami i okazją do zaprezentowania się od najlepszej strony, następnie od 27 do 30 sierpnia ustawi się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Jowisza, co zapowiada korzystne umowy i rozwój kreatywności.

Przynosząca miłość, pieniądze, uznanie oraz dobre związki Wenus przebywa w pierwszym tygodniu sierpnia w znaku Bliźniąt, zachęcając do powiększania zawodowych kontaktów, natomiast po 7 sierpnia, kiedy znajdzie się w życzliwym  Raku, zadba o rozwój relacji przyjacielskich, opartych o wspólne zainteresowania. Najwięcej spotkań towarzyskich oraz kontaktów z obcokrajowcami czeka was między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Uranem. Ostatni tydzień sierpnia może przynieść niektórym wolnym Pannom miłość, innym wymarzony kontrakt lub artystyczny projekt, kiedy Wenus ustawi się w trygonie z Neptunem i w opozycji do Jowisza.

Mars w znaku Barana przez cały miesiąc wzmacniać będzie sferę zarządzania wspólnymi pieniędzmi, będziecie skłonni do spekulacji i ryzyka, szczególnie między 8 a 15 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z potężnym Plutonem. Ograniczeń w realizacji pragnień spodziewajcie się między 21 a 27 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z Saturnem – jeśli coś nie pójdzie po waszej myśli, lepiej odpuścić, inaczej czeka was frustracja.

WAGA

            Słońce w życzliwym znaku Lwa do 22 sierpnia rozpali w was potrzebę dobrej zabawy, chęć przebywania w licznym towarzystwie, w otoczeniu przyjaciół oraz osób, które podzielają wasze zainteresowania. Od 1 do 5 sierpnia kwadratura Słońca do Urana pozwoli znaleźć się w odpowiednim miejscu i właściwym czasie, aby przezyć ekscytującą przygodę, unikajcie jednak w tych dniach załatwiania ważnych spraw zawodowych, zwłaszcza, że 3 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku w połączeniu z  ograniczającym wpływem Saturna na Merkurego nie sprzyja komunikacji. Między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce utworzy trygon z Marsem w przeciwległym Baranie, poznacie osobę, mającą znaczący wpływ na waszą przyszłość, szczególnie 17 sierpnia może obfitować w wydarzenia i elektryzujące wiadomości, kiedy do układu dołączy Merkury w ścisłej koniunkcji ze Słońcem. 22  sierpnia Słońce opuści przyjaznego Lwa i wkroczy do Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym zasobem energetycznym, warto więc w ostatnim tygodniu sierpnia skorzystać z urlopu i wybrać się chociaż na kilka dni nad wodę, lub po prostu odpocząć w kontakcie z przyrodą, aby naładować akumulatory.

Wenus w życzliwych Bliźniętach przebywa do 7 sierpnia, aktywizując życie towarzyskie, potem przesunie się do Raka, w którym dobrze się czuje, towarzyszyć wam więc będzie radość życia, nawet jeśli okaże się, że zamiast na odpoczynek trzeba wybrać się do pracy. Między 17 a 19 sierpnia Wenus w sekstylu do Urana zafunduje nieoczekiwane spotkania, wolne Wagi mogą nagle zapłonąć gorącym uczuciem do osoby charyzmatycznej, władczej i pewnej siebie. Wagi w związkach rozpoczną owocną współpracę z kimś oryginalnym i pociągającym, co może wywołać uczucie zazdrości w życiowych partnerach. Między 23 a 30 sierpnia Wenus w trygonie do Neptuna a następnie w opozycji do Jowisza i Plutona, wywoła namiętny zawrót głowy lub przyczyni się do wzbogacenia duchowego i emocjonalnego w wyniku kontaktu z kulturą. Niektóre marzenia mogą się spełnić, chociaż trzeba będzie za nie zapłacić wysoką cenę.

Mars w przeciwległym znaku znaku Barana zafunduje przez cały miesiąc wiele emocji, szczególnie od 2 do 5 sierpnia, podczas kwadratury z Jowiszem, powodując komplikacje w podróżach w wyniku nadmiernego pośpiechu, a także w dniach 8 – 15 sierpnia, gdy utworzy najpierw koniunkcję z mroczną Lilith a następnie kwadraturę z potężnym Plutonem – unikajcie miejsc niebezpiecznych i ciemnych, zrezygnujcie z konfrontacji w przypadku konfliktu a także z umów, które nie dają gwarancji bezpiecznego ich rozwiązania. Również dni między 21 a 27 sierpnia mogą okazać się ograniczające dla waszych pragnień ze względu na kwadraturę Marsa z Saturnem. Natomiast między 15 a 18 sierpnia trygon Słońca i Merkurego z Marsem pomoże zawrzeć przyjaźń, także współpraca organizacyjna okaże się udana a nów Księżyca w życzliwym znaku Lwa, do którego dojdzie 19 sierpnia,  zapowiada początek interesującego przedsięwzięcia.

Merkury w Raku do 5 sierpnia zwróci uwagę na dogadywanie się w sprawach zawodowych, natomiast kiedy wejdzie do Lwa pomoże rozwinąć kontakty towarzyskie. 20 sierpnia Merkury wkroczy do znaku Panny, w którym jest niezwykle silny i między 24 a 29 utworzy kolejno trygon z Uranem i Jowiszem, przynosząc okazję do wzbogacenia się.

SKORPION

            Słońce do 22 sierpnia przebywa w znaku Lwa, stymulując rozwój zawodowy. Od 1 do 5 sierpnia zachowajcie ostrożność, bo aspekty planet wprowadzą nieprzewidziane wyzwania i konflikty w interesach ze wspólnikami. Kwadratura Słońca z Uranem w przeciwległym Byku nie sprzyja kompromisom, natomiast kwadratura Marsa do Jowisza utrudni komunikację. Pełnia Księżyca w Wodniku, do której dojdzie 3 sierpnia, wraz z opozycją Merkurego do Saturna, wpłynie na was destabilizująco, zabraknie wam wyrozumiałości dla cudzych błedów, szczególnie w zakresie wystawnego stylu życia i nadmiernych wydatków. Najbardziej pracowici i skuteczni okażecie się między 15 a 19 sierpnia, podczas trygonu Słońca oraz Merkurego w Lwie z Marsem w Baranie, pojawią się nowe zawodowe propozycje a wy wykażecie się aktywnością, zdolnościami organizacyjnymi oraz profesjonalizmem. 22 sierpnian Słońce zmieni znak i wkroczy do pracowitej Panny, wy natomiast  powinniście zrobić sobie wolne i skorzystać z wakacji.

Mars, jeden z władców waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w Baranie, którym także włada, będziecie więc dysponować niespożytą siłą i energią, nadmiar może jednak przekształcić się w potrzebę manipulacji i wywierania presji, zwłaszcza na podwładnych lub osoby, wykonujące na waszą rzecz prace zlecone – szczególnie ostrożni pozostańcie w tej kwestii między 8 a 15 sierpnia, ponieważ koniunkcja Marsa z Lilith oraz jego kwadratura z Plutonem sprawią, że staniecie się wymagający, niecierpliwi i zaborczy. Również dni między 21 a 27 sierpnia mogą wpłynąć niekorzystnie na komunikację ze względu na ograniczający wpływ kwadratury Marsa do Saturna.

W pierwszych dniach miesiąca Merkury przebywać jeszcze będzie w przyjaznym znaku Raka, ale już 5 sierpnia wkroczy do Lwa, aktywizując sprawy zawodowe, które absorbować was mogą nawet do 20 sierpnia. Między 9 a 11 sierpnia jakieś spotkanie nie pójdzie po waszej myśli, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego do Urana, starajcie się panować nad nerwami, żeby nie wprowadzić konfliktu w przyjacielską relację. 20 sierpnia Merkury wkroczy do życzliwej Panny, którą włada, ostatnia dekada miesiąca okaże się więc korzystna zarówno dla podróży, spotkań z przyjaciółmi, jak i zawodowej aktywności. Szczególnie korzystnych okazji możecie spodziewać się między 24 a 29 sierpnia, kiedy Merkury utworzy dwa sprzyjające trygony – najpierw z Uranem, następnie Jowiszem, co wybitnie poprawi komunikację i stworzy warunki do wymiany poglądów.

Do 7 sierpnia Wenus przebywa w Bliźniętach, wspierając kontakty międzyludzkie, korzystne inwestycje i pozwalając zdobyć pieniądze od innych ludzi. 7 sierpnia Wenus wkroczy do przyjaznego Raka, poprawiając samopoczucie i zachęcając do korzystania z tego, co piękne. Między 17 a 19 sierpnia, kiedy utworzy sekstyl z Uranem, przebywającym w przeciwległym znaku Byka, wolne Skorpiony mogą ulec nagłej fascynacji osobą oryginalną i nietuzinkową, może wyniknąć z tego romans, a może coś więcej. Miedzy 23 a 29 sierpnia Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem i w opozycji do Jowisza, niektóre marzenia mogą się spełnić, natomiast ostatnie dni miesiąca przyniosą pożądanie i rozbudzenie namiętności, za sprawą opozycji Wenus do Plutona.

STRZELEC

            Do 22 sierpnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Lwa, towarzyszyć więc wam będzie przez większość miesiąca dobry nastrój, chęć do zabawy i potrzeba pokazania swoich twórczych możliwości. Jedynie pierwsze dni sierpnia mogą być trochę problematyczne, ponieważ Słońce utworzy kwadraturę z Uranem a Mars z Jowiszem, będziecie więc skłonni do ryzyka i nieprzemyślanych decyzji, które mogą drogo kosztować. Dodatkowo 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika, której towarzyszyć będzie opozycja Merkurego do Saturna, więc zarówno sprawy związane z komunikacją, jak i finansami, mogą stwarzać ograniczenia i wywołać stres. Niemniej jednak osoby, które nie boją się ryzyka i gotowe są postawić wszystko na jedna kartę, otrzymają szansę zmierzenia się z wyzwaniami, które przyniosą profity w przyszłości. Na skuteczne i szybkie działanie możecie liczyć między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce i Merkury ustawią się w trygonie do Marsa. 22 sierpnia Słońce opuści przyjazny znak Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, nadejdzie czas, w którym trzeba powrócić do pracy, planety jednak obiecują, że się to wam opłaci.

Przez pierwszy tydzień sierpnia Wenus przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt przynosząc popularność i zainteresowanie waszą osobą. 7 sierpnia Wenus wkroczy do znaku Raka, w którym czuje się wyśmienicie, wpłynie więc pozytywnie na możliwości zdobycia dotacji, grantu lub pożyczki. Szczególnie korzystne dni w tej dziedzinie nadejdą między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Ostatnia dekada miesiąca pozwoli poprawić wspólne finanse, zdobyć dodatkową pracę lub wykazać się umiejętnościami, kiedy między 23 a 30 sierpnia Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem, w opozycji do Jowisza i Plutona. Osoby zajmujące się twórczością lub rozwojem duchowym mogą liczyć  na wenę i korzystne transakcje.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Barana, zachęci więc do działania i aktywności w każdym rodzaju twórczości. Z pasją oddacie się swoim zainteresowaniom, dokonując w ciągu jednego miesiąca więcej, niż zwykle się wam zdarzało w czasie kwartału. Powinniście jednak zachować daleko idąca ostrożność między 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Lilith i utworzy kwadraturę z wymagającym Plutonem, łatwo możecie przesadzić w wydatkach lub nieumiejętnie zainwestować w ryzykowne przedsięwzięcie, nie dajcie się namówić na żadne „cudowne interesy”, ograniczcie zaufanie do osób charyzmatycznych, bo łatwo się przekonacie, że realizujecie ich a nie własne interesy. Trudny się może także okazać okres między 21 a 27 sierpnia, kiedy Mars utworzy kwadraturę z Saturnem, z niektórych marzeń trzeba będzie zrezygnować, chociaż aspekty pozostałych planet zachęcą do ryzyka i ekspansji.

Merkury do 5 sierpnia przebywa w znaku Raka, następnie do 20 sierpnia w Lwie, aby ostatnią dekadę miesiąca spędzić we własnym domu, czyli w Pannie. Miedzy 9 a 11 sierpnia uważajcie w podróży, bo może być nerwowo. Korzystne aspekty Merkurego w Pannie z Uranem, Jowiszem i Neptunem między 24 a 30 sierpnia, zapowiadają niespodziewane podróże, możliwość zdobycia dodatkowej pracy, zaskakujące wydarzenia, poprawiające sytuację materialną.

KOZIOROŻEC

            Do 22 sierpnia Słońce w Lwie skieruje uwagę na zabezpieczenie finansowe oraz ważne inwestycje. Zachowajcie ostrożność na początku miesiąca, ponieważ kwadratura Słońca z Uranem oraz Marsa z Jowiszem skłoni was do nieprzemyślanych działań lub sprawi, że z powodu nadmiernej zachowawczości zrezygnujecie z okazji, jaka się przed wami pojawi. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 3 sierpnia oraz opozycja Merkurego do Saturna w waszym znaku, rozbudzi lęki i utrudni kontakty, wpłynie też na brak decyzyjności. Najlepszy czas dla wspólnego budżetu nadejdzie między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z wyzwalającym aktywność Marsem. Generalnie dwie pierwsze dekady miesiąca warto spędzić na wakacjach, w oderwaniu od zawodowych zobowiązań, ponieważ kiedy 22 sierpnia Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Panny, rozpoczną się wyzwania, którym chętnie poświęcicie czas i energię.

Wenus przez pierwszy tydzień sierpnia przebywa w Bliźniętach, natomiast 7 sierpnia wkroczy do przeciwległego znaku Raka, rozbudzając pragniecie miłości i kierując uwagę na związki. Między 17 a 19 sierpnia Wenus w sekstylu do Urana postawi na waszej drodze osobę niezwykłą, oryginalną i atrakcyjną, niektóre Koziorożce zapomną o całym świecie, tak bardzo się zadurzą, inne nawiążą krótkotrwałą, ale niezwykle inspirującą przyjaźń. Romantycznie, radośnie i namiętnie zrobi się w ostatnim tygodniu sierpnia, kiedy Wenus utworzy aspekty z Neptunem, Jowiszem i Plutonem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Barana, aktywizując sferę rodzinną oraz zawodową. Macie szansę zostać specjalistami w swojej dziedzinie, powinniście jednak zwrócić szczególną uwagę na swoje zachowanie między 8 a 15 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z Plutonem w waszym znaku, ponieważ będziecie mieć tendencję do wpadania w złość w przypadku sprzeciwu ze strony domowników lub współpracowników. Powinniście uświadomić sobie, że nie wszyscy dysponują taką odpornością i siłą przetrwania, jak wy, możecie nieopatrznie kogoś skrzywdzić swoimi nadmiernymi wymaganiami. Wyjątkowo asertywni natomiast okażecie się między 21 a 27 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Saturnem.

Merkury w przeciwległym Raku przebywa do 5 sierpnia, potem przesunie się do Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia. Najlepszy użytek ze swojej praktycznej natury odniesiecie w ostatniej dekadzie sierpnia, kiedy Mars zagości w przyjaznej Pannie. Wielki trygon, jaki utworzy Merkury z Uranem w Byku oraz Jowiszem w waszym znaku, przyniesie znakomite pomysły oraz twórczą inspirację, otrzymacie szansę, aby wykazać się inwencją i kreatywnością.

WODNIK

            Słońce do 22 sierpnia przebywa w przeciwległym znaku Lwa, koncentrując uwagę na związkach. Pierwsze dni miesiąca okażą się nerwowe za sprawa kwadratury Słońca do Urana oraz Marsa do Jowisza. Napięcie powstanie zarówno w związkach miłości, jak i przyjaźni. Dodatkowo emocje podkręci pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 3 sierpnia. Opozycja Merkurego do Saturna zmusi do ograniczeń i zwięzłego wyrażania swoich racji, co zwykle nie leży w waszej naturze. Osoby kreatywne mogą jednak liczyć na sukces, pod warunkiem, że sprostają wyzwaniu. Między 15 a 18 sierpnia trygon Słońca do Marsa sprawi, że staniecie się bardzo aktywni i skuteczni w komunikacji. 22 sierpnia Słońce opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do Panny, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami.

Merkury do 5 sierpnia przebywa jeszcze w Raku, ale kiedy wkroczy do Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia, odczujecie wzmożoną potrzebę wymiany informacji a związki międzyludzkie jeszcze bardziej się rozszerzą, poznacie mnóstwo nowych ludzi, z którymi trzeba będzie omówić wiele spraw. Między 9 a 11 sierpnia starajcie się opanować emocje, bo pod wpływem kwadratury Merkurego do Urana, może dojść do nerwowych sytuacji, zarówno w domu, jak i w pracy. 20 sierpnia Merkury opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do Panny, w ostatniej dekadzie miesiąca trzeba się będzie rozliczyć z dotacji, kredytów oraz wspólnych inwestycji. Merkury w korzystnym aspekcie Urana i Jowisza zafunduje wam między 24 a 30 sierpnia dodatkowe przychody, skorzysta na tym rodzina, ale część środków horoskop radzi zachować dla siebie.

Wenus w pierwszym tygodniu sierpnia tranzytuje przyjazny znak Bliźniąt, wpływając na kreatywność oraz rozwój uczuć. 7 sierpnia Wenus wkroczy do Raka, zwrócicie większą uwagę na kwestie zdrowia a gotowanie zacznie wam sprawiać prawdziwą przyjemność. Miedzy 17 a 19 sierpnia, podczas trygonu Wenus z Uranem, wymyślicie jak najlepiej zarządzać domowym budżetem, wykażecie się kulinarnym talentem i zamiłowaniem do prac domowych. Wodniki posiadające zwierzęta poświęcą im wiele czasu i uczuć. Szczególnie między 23 a 30 sierpnia czeka was wiele radości z tym związanych.

Mars w życzliwym znaku Barana przez cały miesiąc wpłynie na intensywne kontakty i wzmocni aktywność w zakresie szeroko pojętej komunikacji. Wskazany jest ruch na świeżym powietrzu i uprawianie jakiejś dziedziny sportu, nie powinniście jednak przeceniać swoich możliwości, szczególnie miedzy 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Lilith i w kwadraturze z potężnym Plutonem. Możecie w tym czasie nawiązać kontakt z kimś o trudnej osobowości lub zaangażować się w cudze problemy. Między 21 a 27 sierpnia Mars w kwadraturze do Saturna utrudni kontakty z osobami starszymi i wymagającymi, nie starajcie się na siłę zmieniać czegoś, czego się zmienić nie da.

RYBY

Słońce w znaku Lwa do 22 sierpnia skieruje uwagę na sprawy zdrowia. Trudno się wam będzie oderwać od komunikatów, związanych z koronawirusem, odczujecie też potrzebę zadbania o własne samopoczucie. Przez pierwsze 5 dni miesiąca niektóre Ryby mogą odczuwać nieokreślone dolegliwości, których przyczyna w większości przypadków bierze się z psychiki. Kwadratura Słońca z Uranem oraz Marsa z Jowiszem wzbudzi niepokój zarówno o własne zdrowie, jak i bliskich osób oraz przyjaciół, z którymi utrzymujecie kontakty. 3 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku oraz opozycja Merkurego do Saturna podkręci emocje i wpłynie na ograniczenie kontaktów. Dni między 15 a 18 sierpnia okażą się szczególnie korzystne dla rozwoju aktywności fizycznej, co wybitnie poprawi samopoczucie. 22 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do przeciwległej Panny, rozpocznie się dla was miesiąc, w którym postawicie na rozwój związków międzyludzkich.

5 sierpnia Merkury opuści znak Raka i wkroczy do Lwa, w którym przebywać będzie do 20 sierpnia. To dobry moment na zaprowadzenie porządków w papierach, poprawę relacji z podwładnymi, troskę o domowe zwierzęta. Między 9 a 11 sierpnia kwadratura Merkurego z Uranem wywoła stres, w wyniku otrzymanych zaskakujących informacji. 20 sierpnia Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Panny, w którym czuje się wspaniale, kontakty zarówno osobiste, jak i biznesowe wpłyną na poprawę samopoczucia. Najbardziej obiecujący okaże się ostatni tydzień sierpnia, kiedy Merkury utworzy z Uranem i Jowiszem wielki trygon, czeka was wiele interesujących spotkań towarzyskich, szczególnie związanych z literaturą i publicystyką, w mediach społecznościowych staniecie się widoczni i chwaleni za osiągnięcia.

Przez pierwszy tydzień sierpnia Wenus przebywa w Bliźniętach sprawiając, że najlepiej poczujecie się we własnym domu, kiedy jednak 7 sierpnia wkroczy do Raka, zapragniecie towarzystwa i otworzycie się na miłość. Niektóre wolne Ryby zakochają się dosłownie w jednej chwili, kiedy między 17 a 19 sierpnia Wenus znajdzie się w sekstylu z Uranem. Również kontakty z dziećmi nabiorą rumieńców, bez względu na to, czy macie małe czy dorosłe pociechy. W ostatnim tygodniu sierpnia, kiedy Wenus w Raku znajdzie się w trygonie z Neptunem w waszym znaku oraz w opozycji z Jowiszem i Plutonem, możecie oznaki przyjaźni wziąć za miłość lub romantyczne wyobrażenia sprawią, że staniecie się łatwym łupem dla uwodziciela.

Mars w Baranie rozbudzi namiętność do wydawania pieniędzy, odczujecie potrzebę, aby jak najszybciej je zainwestować lub przekazać innym. Między 8 a 15 sierpnia zachowajcie daleko idącą ostrożność, bo spotkacie się z presją finansową, na którą nie jesteście przygotowani. Na ostrożne inwestycje natomiast zdecydujecie się pod koniec miesiąca, między 21 a 27 sierpnia, kiedy Mars w Baranie utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu.

Zostaw Komentarz