HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU STYCZEŃ 2022

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU  STYCZEŃ  2022

Dostępny również na stronie CzaroMarowy Horoskop

BARAN

Jowisz w znaku Ryb podniesie jakość życia. Słońce do 20 stycznia przebywa w ambitnym Koziorożcu, uwagę więc skierujecie na sprawy zawodowe – już w pierwszych dniach miesiąca nów Księżyca w tym znaku, w trygonie do Urana w Byku, przyniesie okazję, która powinna pozytywnie wpłynąć na finanse. Od 7 do 10 stycznia Wenus w koniunkcji ze Słońcem obdarzy was nawrotem miłości, niektóre Barany otrzymają kolejny awans lub propozycję dobrze płatnego zlecenia, inne mogą spodziewać się ponownych oświadczyn, będą jednak osoby, które zaczną skrywać swoje uczucia. Między 9 a 13 stycznia Słońce utworzy dobroczynny sekstyl ze zwodniczym Neptunem, a Mars napiętą kwadraturę z tą planetą, co okaże się korzystne dla twórców, artystów, marzycieli oraz osób na drodze rozwoju duchowego, pozostałe Barany mogą w tym czasie mieć tendencję do wpadania w uzależnienia od używek lub walczyć ze służbą zdrowia. Pełnia Księżyca w znaku Raka, w opozycji do potężnego Plutona, do której dojdzie 17 stycznia, uświadomi wam moc, jaką posiadacie w pracy, ale wzbudzi obawy o swoją wytrzymałość, niektóre Barany dojdą do wniosku, że bardziej zależy im na własnym zdrowiu oraz najbliższej rodzinie, niż na karierze, za którą trzeba zapłacić wysoką cenę. 20 stycznia Słońce opuści zachowawczego Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą związki przyjaźni. 23 stycznia Słońce w koniunkcji z cofającym się Merkurym zapowiada spotkanie z kimś dawno nie widzianym. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana może przynieść konflikt z przyjaciółmi lub dojdzie do nieporozumień na tle finansowym w grupie osób, z którymi was łączy wspólnota zainteresowań.

Mars tranzytuje życzliwego Strzelca do 24 stycznia, zachęcając do aktywności, szczególnie w dziedzinach związanych z podróżowaniem i zdobywaniem wiedzy, jedynie od 9 do 13 stycznia będziecie musieli włożyć więcej wysiłku w ochronę zdrowia, działalność twórczą lub artystyczną. 24 stycznia Mars wejdzie do znaku Koziorożca, kierując aktywność na sprawy zawodowe i rozwój kariery.

Wenus w znaku Koziorożca do 29 stycznia porusza się biegiem wstecznym, będziecie mieć tendencję do ochrony uczuć, ukrywania ich przed otoczeniem, niektóre Barany powrócą do poprzednich związków, inne zaczną rozpamiętywać przeszłość. Między 3 a 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna sprzyja miłości romantycznej i bezinteresownej, a także ukrytej. Ostatni tydzień miesiąca minie pod znakiem romansów i niespodziewanych randek, pojawią się też zawodowe, dobrze płatne zlecenia, co zapowiada trygon Wenus do Urana.

Merkury 2 stycznia opuści Koziorożca i wejdzie do Wodnika, w którym pozostanie do 26 stycznia, kiedy to biegiem wstecznym wycofa się i ponownie wkroczy do Koziorożca. Przebywając w Wodniku Merkury obdarzy was sprytem, otwartością na dyskusje i umiejętnością spojrzenia na wszystko z kilku stron. Od 15 stycznia do 4 lutego Merkury pozostanie w retrogradacji, niektóre spotkania z przyjaciółmi mogą nie dojść do skutku, zakup sprzętu elektronicznego lepiej odłożyć na później. Do nerwowych sytuacji, szczególnie w kwestiach finansowych, może dojść między 12 a 16 stycznia, kiedy Merkury znajdzie się w napiętej kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana

 

BYK

Jowisz w przyjaznych Rybach wzbogaci życie towarzyskie, ułatwi nawiązanie przyjaźni, które okażą się korzystne dla waszej przyszłości. Słońce do 20 stycznia przebywając w życzliwym Koziorożcu oświetli sprawy związane ze zdobywaniem wiedzy i podnoszeniem zawodowych kwalifikacji, podróżami zagranicznymi oraz kontaktami z obcokrajowcami. Już 2 stycznia nów Księżyca, w trygonie do Urana w waszym znaku, zaowocuje zmianami, których co prawda nie lubicie, ale tym razem okażą się korzystne i pójdziecie za noworocznymi postanowieniami, rozpoczynając nowy rozdział w ważnej dziedzinie. W dniach 8-9 stycznia koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w znaku Koziorożca, przypomni o pierwszej miłości, zachęci do powrotu do porzuconych zainteresowań oraz rozwoju talentów. Między 9 a 13 stycznia zwodniczy Neptun będzie aspektowany dobrym sekstylem przez Słońce i napiętą kwadraturą przez Marsa, uważajcie na inwestycje i kredyty, bo okażą się niekorzystne, natomiast pojawi się okazja, aby zabłysnąć w grupie przyjaciół lub osób, podzielających wasze zainteresowania. Pełnia Księżyca w znaku Raka, w opozycji do Plutona, do której dojdzie 17 stycznia, wzbudzi silne emocje oraz głęboką transformację, wzmocni jednak poczucie własnej wartości. 20 stycznia Słońce opuści znak przyjaznego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie przede wszystkim rozwój kariery. 23 stycznia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, powróci do was projekt, z którym mieliście już do czynienia. Ostatnie dni miesiąca przyniosą napięcie a nawet konflikt z przełożonymi, zmiany są koniecznie, lepiej żebyście się do tego przygotowali.

Wenus w życzliwym Koziorożcu cofa się do 29 stycznia, będziecie więc musieli powrócić do nierozwiązanych problemów, dotyczących związków osobistych lub spraw finansowych, nie jest to dobry moment na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, szczególnie pod wpływem emocji. Od 3 do 8 stycznia Wenus w sekstylu do Neptuna natchnie was do rozwoju osobistego, powrócą chwile uniesienia, pozwalające snuć marzenia, niektóre Byki odnajdą swoją muzę i znów zaczną tworzyć. Przez cały ostatni tydzień stycznia Wenus znajdzie się w trygonie do Urana, ponieważ aspekt nastąpi w momencie zmiany biegu ze wstecznego na prosty, ten korzystny aspekt otworzy przed wami drzwi, przez które wejdzie romans, korzystna okazja, szczęśliwy zbieg okoliczności lub powodzenie w miłości.

Merkury 2 stycznia wejdzie do Wodnika, pozwalając zabłysnąć intelektem i dobrymi pomysłami w pracy, jednak 15 stycznia zmieni bieg na wsteczny i wycofa się 26 stycznia do Koziorożca, podczas retrogradacji Merkurego unikajcie podpisywania umów i zmiany pracy, ważne życiowe decyzje lepiej odłożyć na później, bo mogą okazać się nie dość przemyślane – szczególnie między 12 a 16 stycznia, podczas kwadratury zmieniającego bieg Merkurego z Uranem, liczcie się ze stresującymi i wyprowadzającymi z równowagi sytuacjami.

Mars w Strzelcu pozostanie do 24 stycznia, kierując aktywność na zarządzanie wspólnymi pieniędzmi oraz zachęcając do rozwoju osobistego, ostrożność zachowajcie od 9 do 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, unikajcie niesprawdzonych inwestycji i samozwańczych „guru”. W ostatnim tygodniu miesiąca Mars w Koziorożcu zintensyfikuje działanie w kierunku osiągnięcia celów.

 

BLIŹNIĘTA

Jowisz w znaku Ryb sprawi, że spełnią się wasze marzenia odnośnie kariery a praca wreszcie zacznie sprawiać przyjemność. Słońce do 20 stycznia tranzytuje znak Koziorożca, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, w pierwszych dniach miesiąca nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada niespodziewaną inwestycję, kupno lub sprzedaż nieruchomości. W dniach 8-9 stycznia cofająca się Wenus zajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, co znajdzie odzwierciedlenie nie tylko jako powrót przygaszonych upływem czasu uczuć, ale również zaowocuje udanymi interesami oraz inwestycjami w środki trwałe. Od 9 do 13 stycznia Słońce znajdzie się w seksylu do Neptuna, jednocześnie napięty aspekt z Neptunem utworzy Mars, uważajcie więc na osoby, obiecujące wam „złote góry”, bo możecie się zawieść. 17 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Raka, emocje podkręci fakt, że Słońce znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, co okaże się korzystne dla osób, planujących inwestycje w nieruchomości, pozostałe Bliźnięta mogą mieć kontakt z trudnymi emocjonalnie wydarzeniami, wpływającymi na stan posiadania oraz relacje rodzinne. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wejdzie do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy międzynarodowe, rozwój przyjaźni i podnoszenie kwalifikacji. 23 stycznia cofający się Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, pojawi się okazja, aby przekonać innych do pomysłów, które jednak wymagać będą korekty, na ich realizację poczekajcie przynajmniej do 4 lutego, kiedy Merkury powróci do ruchu prostego. Kwadratura Słońca do Urana w ostatnich dniach miesiąca przyniesie zmiany, na które nie jesteście przygotowani.

Merkury już 2 stycznia zawita do życzliwego Wodnika, obdarzając was błyskotliwością i umiejętnością szybkiej reakcji, między 12 a 16 stycznia jednak, pozostając w kwadraturze z Uranem, wzbudzi niepokój i trudną do opanowania nerwowość, w dodatku 15 stycznia zmieni bieg na wsteczny, do ruchu prostego powróci dopiero 4 lutego, jeśli więc planujecie podjąć ważne życiowe decyzje zróbcie to w dwóch pierwszych tygodniach miesiąca. 26 stycznia Merkury wycofa się ponownie do Koziorożca, dając szansę na korektę pomysłów.

Wenus w Koziorożcu biegnie ruchem wstecznym do 29 stycznia, na początku miesiąca, między 3 a 8 stycznia, pod wpływem sekstylu Wenus do Neptuna, niektóre Bliźnięta powrócą do dawnej miłości lub obdarzą romantycznym uczuciem kogoś w pracy, inne użyją wyobraźni i kreatywności, co pozwoli stworzyć artystyczny projekt, pogłębi się duchowe podejście do miłości i wzrośnie empatia. W ostatnim tygodniu miesiąca trygon Wenus do Urana zapowiada gorący, ale ukryty romans, pojawi się też niespodziewana okazja, aby dokonać dobrej inwestycji.

Mars do 24 stycznia tranzytuje przeciwległy znak Strzelca, możecie więc odbierać partnera jako zbyt natarczywego lub roszczeniowego, zwłaszcza między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna. 24 stycznia Mars wejdzie do znaku Koziorożca, w którym jest wywyższony, a więc bardzo silny, aktywność skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami.

 

RAK

Jowisz w przyjaznych Rybach obdarzy was szczęściem w kontaktach z obcokrajowcami, pozwoli nawiązać sieć międzynarodowych kontaktów, wpłynie na łatwość zdobywania wiedzy oraz dzielenia się nią, wzmocni empatię i wrażliwość na ludzką krzywdę. Słońce przebywając do 20 stycznia w przeciwległym Koziorożcu skieruje uwagę na partnerów życiowych, ich sprawy staną się priorytetowe. Nów Księżyca w trygonie do Urana przyniesie nową przyjaźń, romans lub początek związku, opartego na niecodziennych zasadach. Między 9 a 13 stycznia Słońce w sekstylu do Neptuna sprawi, że pojawią się plany i marzenia o wspólnej podróży zagranicznej, ale Mars w napiętym aspekcie do Neptuna ostrzega, że na przeszkodzie staną wymagania epidemiologiczne w niektórych krajach, lub pojawi się zdrowotna niedyspozycja. 17 stycznia dojdzie w waszym znaku do pełni Księżyca w opozycji do Plutona ze Słońcem, może to przynieść emocjonalną próbę sił w niektórych związkach lub zostaniecie poddani presji przez partnera, który nagle stanie się bardzo wymagający, a nawet toksyczny. 20 stycznia Słońce opuści przeciwległy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami. 23 stycznia Słońce w koniunkcji z Merkurym przypomni pomysły, które wymagają korekty przed wprowadzeniem w życie. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana doprowadzi do konfliktu w związku przyjaźni.

Do 29 stycznia Wenus w przeciwległym znaku Koziorożca porusza się biegiem wstecznym, przywołując wspomnienia minionych związków, niektóre Raki mogą mieć skłonność do wznowienia relacji, mając nadzieję na poprawę sytuacji, szczególnie w pierwszym tygodniu nowego roku, pozostając od 3 do 8 stycznia pod wpływem korzystnego aspektu Wenus z Neptunem. Za sprawą trygonu Wenus do Urana ostatni tydzień miesiąca przyniesie rozwój przyjaźni, wolne Raki mogą liczyć, że na jednej z imprez poznają kogoś wyjątkowego, kto zawróci im w głowie i zaczną sobie zadawać pytanie za mistrzem Mickiewiczem: „czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?”

Mars do 24 stycznia przebywa w znaku Strzelca, mobilizując do dbałości o zdrowie, szczególnie między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa z Neptunem, warto zadbać o odpowiednie badania i szczepienia, zwłaszcza jeśli planujecie wyjazd za granicę. Po 24 stycznia Mars w przeciwległym Koziorożcu wpłynie na intensywność uczuć w ważnych relacjach, pojawi się nie tylko miłosne zauroczenie, ale wzroście też namiętność w związkach.

Merkury już 2 stycznia opuści przeciwległy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, zachęcając do ryzykownego, ale dającego szansę na dobre zyski, inwestowania w nowoczesne technologie. Jedynie między 12 a 16 stycznia zachowajcie ostrożność w finansowych rozliczeniach z przyjaciółmi, kwadratura Merkurego do Urana może wprowadzić nerwowość, ale ułatwi zrozumienia własnych motywacji postępowania. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradację, do ruchu prostego powróci 4 lutego, niewskazane jest w tym czasie podpisywanie umów, podejmowanie życiowych decyzji a także inwestowanie. 26 stycznia Merkury wycofa się ponownie do przeciwległego Koziorożca

 

LEW

            Słońce w Koziorożcu do 20 stycznia skupi uwagę na poprawie zdrowia, nów Księżyca w tym znaku w trygonie do Urana w Byku, do którego dojdzie 2 stycznia, jest znakomitą okazją do podjęcia postanowień noworocznych, dotyczących poprawy zdrowia oraz rozpoczęcia odbudowy relacji z przyjaciółmi z pracy. Od 7 do 10 stycznia Słońce w koniunkcji z cofającą się Wenus przypomni najpiękniejsze chwile miłości, trzymajcie się jej, aby nie popaść w pokusy i zawrót głowy, który szykuje wam zwodniczy Neptun od 9 do 13 stycznia, tworząc sekstyl ze Słońcem i kwadraturę z Marsem, to również właściwy czas, aby zadbać o zdrowie, chrońcie się przed wirusami, bo mogą być w tych dniach wyjątkowo aktywne. Do próby sił dojdzie w okolicach 17 stycznia, podczas pełni Księżyca w znaku Raka,której towarzyszy koniunkcja Słońca z Plutonem – tylko od was zależy jaki użytek zrobicie z przepełniającej was, ale trudnej do panowania energii, uświadomicie sobie własną moc, wykorzystajcie ją mądrze, jest to również dobry moment na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju terapii. 20 stycznia Słońce opuści surowego Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim związki, zarówno osobiste, jak i w szerszym kontekście międzyludzkie. 23 stycznia cofający się Merkury w koniunkcji ze Słońcem uświadomi wam sprawy, które należy ponownie przemyśleć, zanim podejmie się ostateczne decyzje, zwłaszcza dotyczące umów. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana zapowiada konflikty w pracy, dojdzie tez do różnicy zdań w związkach osobistych.ale trudnej do panowania energii, uświadomicie sobie własną moc, wykorzystajcie ją mądrze, jest to również dobry moment na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju terapii. 20 stycznia Słońce opuści surowego Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim związki, zarówno osobiste, jak i w szerszym kontekście międzyludzkie. 23 stycznia cofający się Merkury w koniunkcji ze Słońcem uświadomi wam sprawy, które należy ponownie przemyśleć, zanim podejmie się ostateczne decyzje, zwłaszcza dotyczące umów. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana zapowiada konflikty w pracy, dojdzie tez do różnicy zdań w związkach osobistych.ale trudnej do panowania energii, uświadomicie sobie własną moc, wykorzystajcie ją mądrze, jest to również dobry moment na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju terapii. 20 stycznia Słońce opuści surowego Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim związki, zarówno osobiste, jak i w szerszym kontekście międzyludzkie. 23 stycznia cofający się Merkury w koniunkcji ze Słońcem uświadomi wam sprawy, które należy ponownie przemyśleć, zanim podejmie się ostateczne decyzje, zwłaszcza dotyczące umów. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana zapowiada konflikty w pracy, dojdzie tez do różnicy zdań w związkach osobistych.20 stycznia Słońce opuści surowego Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim związki, zarówno osobiste, jak i w szerszym kontekście międzyludzkie. 23 stycznia cofający się Merkury w koniunkcji ze Słońcem uświadomi wam sprawy, które należy ponownie przemyśleć, zanim podejmie się ostateczne decyzje, zwłaszcza dotyczące umów. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana zapowiada konflikty w pracy, dojdzie tez do różnicy zdań w związkach osobistych.20 stycznia Słońce opuści surowego Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim związki, zarówno osobiste, jak i w szerszym kontekście międzyludzkie. 23 stycznia cofający się Merkury w koniunkcji ze Słońcem uświadomi wam sprawy, które należy ponownie przemyśleć, zanim podejmie się ostateczne decyzje, zwłaszcza dotyczące umów. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana zapowiada konflikty w pracy, dojdzie tez do różnicy zdań w związkach osobistych.które należy ponownie przemyśleć, zanim podejmie się ostateczne decyzje, zwłaszcza dotyczące umów. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana zapowiada konflikty w pracy, dojdzie tez do różnicy zdań w związkach osobistych.które należy ponownie przemyśleć, zanim podejmie się ostateczne decyzje, zwłaszcza dotyczące umów. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana zapowiada konflikty w pracy, dojdzie tez do różnicy zdań w związkach osobistych.

Wenus przebywa w surowym znaku Koziorożca, w dodatku do 29 stycznia porusza się biegiem wstecznym, sprawy miłości przejdą więc na dalszy plan, chociaż na początku roku od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna przypomni najpiękniejsze, romantyczne chwile, jakie przeżywaliście w związkach, natomiast w ostatnich dniach miesiąca Wenus w trygonie do Urana zaowocuje poprawą zdrowia, udanym zawodowym projektem lub nawiązaniem przyjaźni z osobą, z którą współpracujecie.

Mars do 24 stycznia tranzytuje życzliwy znak Strzelca, zachęcając do samorealizacji i wykazania się zdolnościami kreatywnymi, chętnie zaangażujecie się w działalność związaną z ulubionym hobby. Lwy posiadające dzieci skierują ich aktywność na uprawianie sportu. Między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, uważajcie na kontuzje.

Merkury 2 stycznia opuści Koziorożca i wejdzie do przeciwległego Wodnika, staniecie się więc bardziej wygadani i skłonni do kompromisów, jedynie między 12 a 16 stycznia Merkury w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana, może wywołać nerwowe sytuacje, skłaniające do konfliktów. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny, do 4 lutego starajcie się więc nie podpisywać umów, zrezygnujcie z istotnych transakcji, ważne decyzje odłóżcie na inny termin. 26 stycznia Merkury wycofa się do Koziorożca, stwarzając okazję do korekty spraw, wymagających ponownego przemyślenia.

 

PANNA

Jowisz, który właśnie zawitał do przeciwległego znaku Ryb, przyniesie wam poszerzenie kontaktów a także życzliwość i wsparcie ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Słońce tranzytuje życzliwy znak Koziorożca do 20 stycznia, rozwijając kreatywność, wpływając na rozwój kariery oraz inspirując do twórczych zainteresowań. 2 stycznia dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwym Raku, w korzystnym trygonie do Urana w Byku, zapowiada to początek międzynarodowego przedsięwzięcia, nawiązanie istotnej dla finansów przyjaźni lub podniesienie kwalifikacji. 8 i 9 stycznia Słońce znajdzie się w koniunkcji z cofającą się Wenus, planetą miłości, niektóre Panny będą miały skłonność do nawiązania romansu z osobą kiedyś poznaną, uczucie pojawiło się dawno temu, ale nie przetrwało próby czasu, teraz ponownie coś „zaiskrzy”, czy romans przemieni się długotrwały związek okaże się w przyszłym miesiącu, kiedy Wenus wyjdzie z retrogradacji. Między 9 a 13 stycznia Słońce w sekstylu do Neptuna rozwinie wyobraźnię, zachęci do twórczości i wzbudzi romantyczne oczekiwania, jednak napięta kwadratura Marsa do Neptuna wprowadzi element niecierpliwości, a nawet agresji, i sami już nie będziecie pewni czego tak naprawdę chcecie. 17 stycznia pełnia Księżyca w Raku w opozycji do Plutona, otworzy prawdziwą „puszkę Pandory”, zastanówcie się dobrze w jaki sposób wykorzystać nagromadzoną energię, bo puszczona bez kontroli może narobić problemów w związkach i w kontaktach z dziećmi. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na sprawy zdrowia, 23 stycznia, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem, macie szansę wykazać się profesjonalizmem i zwrócić na siebie uwagę przełożonych, konieczne jednak będzie wprowadzenie poprawek do waszych pomysłów. Ostatnie dni miesiąca przyniosą niespodziewane wydarzenia, których osią staną się kontakty ze służbą zdrowia, na co wskazuje kwadratura Słońca do Urana.

Merkury 2 stycznia opuści życzliwy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, zaowocuje to przede wszystkim wzrostem pomysłowości i zdolności intelektualnych, wpłynie na rozwój przedsiębiorczości i skieruje myśli na poprawę zdrowia i kondycji. Od 12 do 16 stycznia sprawy związane z edukacją lub kontaktami międzynarodowymi wzbudzą kontrowersje, unikajcie nadmiernego stresu, bo odbije się niekorzystnie na samopoczuciu. 15 stycznia Merkury, władca waszego znaku, wejdzie w retrogradację, do ruchu prostego powróci dopiero 4 lutego, starajcie się w tym czasie zrezygnować z zakupu samochodu lub sprzętu elektronicznego, unikajcie też podejmowania nagłych decyzji, wpływających na waszą życiową sytuację. 26 stycznia Merkury wycofa się do ponownie do Koziorożca, dając wam szansę na poprawę relacji z dziećmi lub kochankami.

Wenus do 29 stycznia w znaku Koziorożca porusza się biegiem wstecznym, nie jest to więc dobry czas dla miłości, chyba że rozważacie powrót do zerwanego związku. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna sprzyja romantycznym uniesieniom oraz twórczej samorealizacji, ostatni tydzień miesiąca natomiast przyniesie zaskakujący rozwój sytuacji w związku miłości lub przyjaźni, co zapowiada trygon Wenus do Urana.

Mars przebywa w znaku Strzelca do 24 stycznia, zachęcając do aktywności w sprawach rodzinnych i domowych, to dobry moment na robienie porządków, warto pozbyć się rzeczy, które już spełniły swoją funkcję. Między 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna skomplikuje relacje partnerskie, trudno wam będzie uzyskać od innych to, na czym wam zależy. 24 stycznia Mars wejdzie do życzliwego Koziorożca, a jest w tym znaku mocny, ułatwi więc działalność hobbystyczną, pomoże zapanować nad niesfornymi dziećmi, zdobyć to, co sprawia przyjemność.

 

WAGA

 

Jowisz w znaku Ryb wpłynie swoim dobroczynnym działaniem na szeroko pojętą sferę zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Słońce do 20 stycznia przebywa w znaku Koziorożca, kierując uwagę na sprawy rodzinne a także rozwój kariery, 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do rewolucyjnego Urana zapowiada początek zmian, które wpłyną na wspólny stan posiadania. Koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w dniach 8-9 stycznia, pozwoli ponownie przyjrzeć się sprawom, które mają dla was duże znaczenie emocjonalne, pojawi się szansa na poprawę relacji w rodzinie. Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna nastroi was romantyczne, wpłynie na rozwój zdolności twórczych oraz na poprawę zdrowia, kwadratura Marsa do Neptuna skłoni niektóre Wagi do zmiany decyzji odnośnie szczepień. 17 stycznia pełnia Księżyca w Koziorożcu, której towarzyszy koniunkcja Plutona ze Słońcem, wyzwoli głębokie pokłady energii, zdolnej sprostać wymaganiom zarówno zawodowym, jak i rodzinnym, uważajcie jednak, ponieważ emocje, jakie się z takim układem wiążą, mogą wpłynąć destrukcyjnie na podstawy waszej egzystencji. 20 stycznia Słońce opuści Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym postanowicie zająć się przede wszystkim samorealizacją, skierujecie też uwagę na potrzeby dzieci. 23 stycznia koniunkcja Merkurego ze Słońcem skłoni niektóre Wagi do realizacji porzuconych wcześniej pomysłów. Ostatnie dni miesiąca, na skutek kwadratury Słońca do Urana, wprowadzą rewolucyjne zmiany w sposobie myślenia i postrzegania rzeczywistości, wpłyną też na wspólny stan finansów, niektóre osoby postanowią pozbyć się ze swego życia przedmiotów, ludzi i spraw, które utrudniają rozwój.

Wenus w Koziorożcu do 29 stycznia cofa się, skłaniając do zrewidowania swojej postawy względem członków rodziny oraz stawianych przed sobą celów, szczególnie zawodowych. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna skłoni do realizacji marzeń, o których zdążyliście już zapomnieć, natomiast długotrwały, bo trwający przez cały ostatni tydzień miesiąca trygon Wenus do Urana, pozwoli jasno uświadomić sobie na czym najbardziej wam zależy.

Mars, tranzytując do 24 stycznia przyjazny znak Strzelca, wpłynie na wzrost mobilności, niektóre Wagi z chęcią wybiorą się na narty lub zaczną uprawiać jakiś rodzaj sportu. Ostrożność powinniście zachować między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, szczególnie uprawiając sporty zimowe, bo łatwo będzie o kontuzję. 24 stycznia Mars opuści Strzelca i wejdzie do Koziorożca, w którym jest mocny, staniecie się więc niezwykle aktywni we wprowadzaniu porządków w domu oraz w relacjach rodzinnych, wzrośnie też ambicja i chęć osiągniecia sukcesu.

Merkury 2 stycznia wejdzie do życzliwego Wodnika, staniecie się więc znacznie bardziej błyskotliwi i chętni do zmiany sposobu myślenia. Kwadratura Merkurego do Urana między 12 a 16 stycznia zrewolucjonizuje podejście do wspólnego stanu posiadania, zapragniecie większej niezależności i wyznaczycie własne granice. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny, starajcie się więc do 4 lutego unikać podejmowania życiowych decyzji oraz wszelkiego rodzaju spekulacji i niesprawdzonych interesów. 26 stycznia Merkury wycofa się i ponownie zawita do Koziorożca, pozwalając po raz kolejny przemyśleć swoje życiowe cele.

 

SKORPION

             Jowisz w życzliwych Rybach przyniesie dużo romansów, radości z dzieci oraz rozwój talentów. Słońce w życzliwym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, ugruntowując zawodową pozycję i wpływając pozytywnie na szeroko pojętą komunikację. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do lubiącego zaskakiwać Urana może przynieść niektórym Skorpionom początek obiecującej znajomości zawartej przez internet. W dniach 8-9 stycznia Wenus poruszając się biegiem wstecznym znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, zatęsknicie więc za minioną romantyczną miłością. Sekstyl Słońca do Neptuna między 9 a 13 stycznia zachęci do ryzyka, ale kwadratura Marsa do Neptuna ostrzega, że nie opłaci się ani brawura emocjonalna, ani spekulacje finansowe, rzekoma okazja okaże się złudną nadzieją lub nieudanym eksperymentem.17 stycznia pełnia Księżyca w Raku w opozycji do koniunkcji Słońca z Plutonem wzbudzi wiele emocji związanych z podróżowaniem, zachowajcie więc ostrożność za kierownicą i stosujcie się do ograniczeń prędkości. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc pełen rodzinnych rewolucji. 23 stycznia koniunkcja Słońca z cofającym się Merkurym zachęci do wprowadzenia zmian w sposobie komunikowania się z domownikami. Ostatnie dni miesiąca miną pod znakiem kwadratury Słońca do Urana, pojawią się więc nieoczekiwane konflikty i przemijające kłótnie w związkach.rozpoczynając miesiąc pełen rodzinnych rewolucji. 23 stycznia koniunkcja Słońca z cofającym się Merkurym zachęci do wprowadzenia zmian w sposobie komunikowania się z domownikami. Ostatnie dni miesiąca miną pod znakiem kwadratury Słońca do Urana, pojawią się więc nieoczekiwane konflikty i przemijające kłótnie w związkach.rozpoczynając miesiąc pełen rodzinnych rewolucji. 23 stycznia koniunkcja Słońca z cofającym się Merkurym zachęci do wprowadzenia zmian w sposobie komunikowania się z domownikami. Ostatnie dni miesiąca miną pod znakiem kwadratury Słońca do Urana, pojawią się więc nieoczekiwane konflikty i przemijające kłótnie w związkach.

Mars w znaku Strzelca przebywa do 24 stycznia, aktywizując sferę finansów, będziecie mieć nadal tendencję do nadmiernych wydatków, pieniądze przeznaczycie na naukę, zdobywanie wiedzy oraz podróże zagraniczne. Między 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna ostrzega przed nadmierną brawurą w tym względzie. 24 stycznia Mars wejdzie do życzliwego Koziorożca, wpływając na intensyfikację kontaktów z sąsiadami, rodzeństwem lub osobami starszymi i konserwatywnymi.

Wenus do 29 stycznia biegnie ruchem wstecznym, przemierzając zachowawczego Koziorożca, pomimo to możecie liczyć na chwile romantycznych uniesień, zwłaszcza od 3 do 8 stycznia, gdy Wenus utworzy sekstyl z Neptunem w Rybach. Jeszcze bardziej energetycznie zrobi się w ostatnim tygodniu miesiąca, w czasie korzystnego aspektu Wenus z Uranem, niektóre Skorpiony spotkają na swej drodze miłość życia, inne przeżyją intensywny, chociaż krótkotrwały romans.

Merkury 2 stycznia opuści życzliwego Koziorożca i zawita do Wodnika, co poprawi zdolności intelektualne i przyniesie oryginalne pomysły. Między 12 a 16 stycznia, podczas kwadratury Merkurego z Uranem, trudno się wam będzie porozumieć z kimkolwiek a atmosfera w związkach i rodzinach stanie się nerwowa. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradację i w biegu wstecznym pozostanie do 4 lutego, unikajcie w tym czasie inwestowania w środki transportu, zakup sprzętu elektronicznego odłóżcie na inny termin. 26 stycznia Merkury wycofa się ponownie do Koziorożca, pojawi się szansa na korektę sposobu myślenia.

 

STRZELEC

Jowisz przebywając w znaku Ryb jest mocny, poprawi więc sytuację rodzinną, zachęci do rozwoju osobistego oraz duchowego. Słońce w Koziorożcu do 20 stycznia skieruje uwagę na sprawy finansowe, nie powinniście się jednak martwić, bo nów Księżyca w trygonie do Urana w Byku, do którego dojdzie 2 stycznia, zapowiada dodatkowe, dobrze płatne zlecenia lub początek nowej zawodowej współpracy. W dniach 8-9 stycznia koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w Koziorożcu zapowiada zwrot długów, przypomni także, że stałość w uczuciach bywa również opłacalna finansowo. Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna zachęci do rozwoju twórczości, jednocześnie kwadratura przebywającego w waszym znaku Marsa do Neptuna w Rybach zapowiada walkę ze słabościami i uzależnieniami. Pełnia Księżyca w opozycji do potężnego Plutona, do której dojdzie 17 stycznia w znaku Raka, wzbudzi wiele emocji, szczególnie dotyczących spraw finansowych oraz inwestycji w nieruchomości, pojawi się okazja zdobycia dodatkowych funduszy, zaciągnięcia kredytu lub spłaty długów. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, skłaniając do promowania swojej osoby za pomocą nowoczesnych środków komunikacji. 23 stycznia cofający się Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, zabłyśniecie dobrymi pomysłami, które już kiedyś stały się waszym udziałem. Końcówka miesiąca okaże się nerwowa za sprawą kwadratury Słońca do Urana, uważajcie na drogach, dbajcie o swoje zdrowie.

Wenus do 29 stycznia porusza się biegiem wstecznym, tranzytując znak Koziorożca, nie oczekujcie więc fajerwerków w sprawach uczuciowych, możecie jednak liczyć na niewielką poprawę sytuacji finansowej, powrócą bowiem do was zyski z wcześniejszych inwestycji. Między 3 a 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna zaowocuje twórczą działalnością, niektóre Strzelce z nostalgią powrócą do wspomnień o romantycznej miłości. W ostatnim tygodniu stycznia trygon Wenus do Urana przyniesie zaskakujące nowe uczucie, niektóre Strzelce otrzymają propozycję dodatkowej pracy.

Mars w waszym znaku do 24 stycznia skłoni do szybkiego oraz intensywnego działania, niektóre Strzelce skierują aktywność na sporty zimowe. Aby uniknąć oszustwa lub wykorzystania waszej dobrej woli, szczególną ostrożność należy zachować od 9 do 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna – może się okazać, że wasze działanie to walka z wiatrakami. 24 stycznia Mars opuści wasz znak i wejdzie do Koziorożca, kierując aktywność na sprawy finansowe.

Merkury 2 stycznia wkroczy do życzliwego Wodnika, co poprawi komunikację i wpłynie na sprawność intelektualną, między 12 a 16 stycznia znajdzie się jednak w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, zwróćcie w tym czasie większą uwagę na to, jakimi informacjami dzielicie się w sieci, uważajcie też za kierownicą, bo konfiguracja wpłynie utrudniająco na komunikację, pojawi się też nerwowość i skłonność do stresu. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny i pozostanie w retrogradacji do 4 lutego, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych decyzji, zakup sprzętu elektronicznego oraz środków transportu odłóżcie na inny termin. 26 stycznia Merkury wycofa się z Wodnika i ponownie zawita do Koziorożca, skłoni więc do oszczędności w składaniu obietnic, szczególnie dotyczących finansów.

 

KOZIOROŻEC

Słońce w waszym znaku przebywa do 20 stycznia, zasilając energetycznie i sprzyjając samorealizacji, już 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada początek nowego twórczego projektu, w którym będziecie mogli wykazać się kreatywnością i oryginalnym podejściem do tematu. Koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w waszym znaku rozbudzi w was potrzebę miłości, niektóre Koziorożce postanowią wrócić do osób, z którymi się rozstały, inne rzucą się w wir artystycznej i twórczej pracy. Sekstyl Słońca do Neptuna w dniach 9 – 13 stycznia skłoni do rozwoju osobistego, ale kwadratura Marsa do Neptuna ostrzega przed nieszczerymi osobami, które tylko udają przyjaźń. 17 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Raku, odbędzie się ona w opozycji do przebywającego w waszym znaku nie tylko Słońca, ale również Plutona, może więc dojść do konfrontacji i próby sił, która ukaże waszą ciemną stronę. 20 stycznia Słońce opuści Koziorożca i wejdzie do Wodnika, kierując uwagę na sprawy finansowe, 23 stycznia koniunkcja Merkurego retro ze Słońcem uświadomi wam najpilniejsze potrzeby. Za sprawą kwadratury Słońca do Urana ostatnie dni miesiąca przyniosą niespodziewane wydatki, co może wyprowadzić niektóre osoby z równowagi.

Wenus w waszym znaku porusza się biegiem wstecznym do 29 stycznia, nie jest to właściwy czas na rozpoczynanie romansów, warto natomiast przemyśleć czy decyzja o zerwaniu związku nie była pochopna – do takich refleksji skłoni was sekstyl Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie od 3 do 8 stycznia. Czas na miłość nadejdzie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus w waszym znaku znajdzie się w tryginie z rewolucyjnym Uranem.

Mars przebywa w Strzelcu do 24 stycznia, uważajcie więc na ukrytych wrogów i wszystko, co dzieje się za waszymi plecami, zwłaszcza między 9 a 13 stycznia, gdy znajdziecie się pod wpływem napiętej kwadratury Marsa do zwodniczego Neptuna. 24 stycznia Mars wejdzie di waszego znaku, staniecie się więc znacznie bardziej aktywni i zmotywowani do działania.

Merkury opuści wasz znak 2 stycznia, wstępując do Wodnika, chętnie skorzystacie więc z sezonowych wyprzedaży. W dniach 12 – 16 stycznia nieoczekiwane potrzeby dzieci skłonią was do większych wydatków, co wywoła stres i nerwowość. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny i pozostanie w nim do 4 lutego, zachowajcie więc ostrożność przy transakcjach finansowych, bo mogą pojawić się nieporozumienia przy płaceniu kartą lub przelewem. 26 stycznia Merkury wycofa się i ponownie wejdzie do waszego znaku, skłaniając do większej dbałości o siebie.

 

WODNIK

Jowisz w znaku Ryb wpłynie na poprawę finansów, możecie liczyć też w tym i w najbliższych miesiącach na dobrze płatne propozycje pracy.  Słonce przebywa do 20 stycznia w znaku Koziorożca, co zwykle osłabia was energetycznie, dlatego wskazany jest w tym czasie odpoczynek i dbałość o dobre samopoczucie. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana zapoczątkuje zmiany w rodzinie i w stanie posiadania, ale mogą one nie być dla was korzystne. Koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w znaku Koziorożca przywróci wspomnienia o ukrytym romansie, może też skłonić niektóre Wodniki do przygody miłosnej.  Seksyl Słońca do Neptuna między 9 a 13 stycznia pozwoli cieszyć się dodatkowym dochodem, ale kwadratura Marsa do Neptuna sprawi, że pieniądze bardzo szybko się rozejdą. 17 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Raka, towarzyszyć jej będzie koniunkcja Słońca z potężnym Plutonem, niektóre wiadomości dotyczące rozwijającej się pandemii lub stan zdrowia bliskich z otoczenia wywołają niepokój i wydobędą na wierzch ukryte lęki. 20 stycznia Słońce wkroczy wreszcie do waszego znaku, odzyskacie więc wigor i energię, 23 stycznia koniunkcja Merkurego ze Słońcem pozwoli cieszyć się spotkaniem z kimś dawno nie widzianym. Ostatnie dni miesiąca okażą się bardzo nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana, ktoś z domowników wyprowadzi was z równowagi.

Wenus w Koziorożcu porusza się biegiem wstecznym do 29 stycznia, skłaniając niektóre Wodniki do skrywania uczuć, zwłaszcza między 3 a 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna rozbudzi wyobraźnię i zatęsknicie za tym, co było. Także pod koniec miesiąca trygon Wenus do Urana wywoła silne i nieoczekiwane uczucia. Niektóre Wodniki zaczną wspierać rewolucyjne zmiany w domu lub w rodzinie.

Mars do 24 stycznia przebywa w życzliwym znaku Strzelca, będziecie więc nadal mocno aktywni w kontaktach z przyjaciółmi. Miedzy 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna sprawi, że wiele pieniędzy wydacie na sprawy, które nie są tego warte. 24 stycznia Mars zmieni znak i wejdzie do Koziorożca, wasza zawodowa aktywność sprawi, że głowę podniosą ukryci wrogowie, nie powinniście się jednak tym przejmować, tylko robić swoje.

Merkury 2 stycznia wejdzie do waszego znaku, odzyskacie rozsądek i pragmatyczne podejście do rzeczywistości. Między 12 a 16 stycznia kwadratura Merkurego do Urana wywoła burze umysłową i dyskusje z członkami rodziny, starajcie się zdystansować do pojawiających się problemów i spojrzeć na nie z dystansem. 15 stycznia Merkury w waszym znaku wejdzie w retrogradację, co okaże się dla was wyjątkowo znaczące, do 4 lutego unikajcie popisywania umów, angażowania się w spory, podejmowania ważnych życiowych decyzji, zrezygnujcie tez chwilowo z zakupu sprzętu elektronicznego. 26 stycznia Merkury ponownie wycofa się do Koziorożca, przestaniecie więc dzielić się z otoczeniem swoimi poglądami.

 

RYBY

To będzie wasz rok, a przynajmniej jego pierwsze pięć miesięcy, Jowisz bowiem zawitał do waszego znaku, co zdarza się raz na 12 lat i przynosi pomyślność oraz szczęście. Słońce w przyjaznym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, kierując energię na rozwój przyjaźni. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada początek nowego związku, wpłynie też na zmiany w relacjach rodzinnych. Koniunkcja Wenus retro ze Słońcem, do której dojdzie w dniach 3 – 8 stycznia, poprawi samopoczucie, przyczyni się do nawiązania bliskich więzi w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Między 9 a 13 stycznia seksyl Słońca do Neptuna w waszym znaku sygnalizuje możliwość realizacji marzeń, na drodze jednak mogą wam stanąć komplikacje wywołane kwadraturą Marsa do Neptuna, okaże się, że ktoś w pracy wcale dobrze wam nie życzy. 17 stycznia pełnia Księżyca w znaku życzliwego Raka, w opozycji do Plutona w Koziorożcu, wzbudzi silne emocje w związku z domem rodzinnym, transformacji ulegnie sytuacja w relacji z dziećmi lub kochankami. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii, starajcie się więc w tym czasie nie przemęczać, dobrze wam zrobi zimowy wyjazd na odpoczynek. 23 stycznia koniunkcja Merkurego retro ze Słońcem pozwoli przemyśleć najważniejsze sprawy przed podjęciem ostatecznej decyzji. Ostatnie dni miesiąca okażą się nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana.

Wenus w Koziorożcu cofa się do 29 stycznia, zmieniając podejście do osób, uznawanych za przyjaciół. Od 3 do 8 stycznia seksyl Wenus do Neptuna pozwoli zrealizować skryte marzenia, wolne Ryby zapłoną romantycznym uczuciem, które prędko nie przeminie. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie rozstrzygnięcie dylematów związanych z relacjami w przyjaźni, trygon Wenus do Urana pozwoli je wyjaśnić.

Mars w znaku Strzelca skłania do intensywnej pracy, której będzie bardzo dużo. Miedzy 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna sprawi, że poczujecie się przemęczeni i przepracowani. 24 stycznia Mars opuści Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, aktywność skierujecie na rozwój przyjaźni, zaangażujecie się w działalność społeczną lub charytatywną.

Merkury 2 stycznia wejdzie do znaku Wodnika, staniecie się więc bardziej skryci a niektóre informacje zdecydujecie się zachować dla siebie. Stresujących sytuacji spodziewajcie się między 12 a 16 stycznia, podczas kwadratury Merkurego do Urana. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradacje, do 4 lutego jest więc niewskazane podejmowanie ważnych decyzji, podpisywanie umów i dokonywanie jednoznacznych osądów. 26 stycznia Merkury wycofa się do Koziorożca, ożyje wiec życie towarzyskie.

Zostaw Komentarz