Tygodniowa prognoza astrologiczna 27 listopada – 3 grudnia 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  27 listopada – 3 grudnia 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Znów nie zaznacie spokoju, jeśli nie nauczycie się trudnej sztuki negocjacji, tolerancji oraz zdolności do ustąpienia w sytuacji, gdy czujecie się atakowani. Baranom, urodzonym w trzeciej dekadzie znaku może zabraknąć cierpliwości i okażą swoje niezadowolenie w sposób mocno wybuchowy. Merkury w koniunkcji z chłodnym Saturnem zachęca do milczenia, powstrzymajcie się od wypowiadania swojego zdania w sytuacji konfliktu a wyjdziecie ze wszystkiego obronna ręką. Gorąco zacznie być od środy a im bliżej końca tygodnia, tym większe prawdopodobieństwo nieporozumień. W czasie weekendu wiele będzie się działo, czekają was ciekawe imprezy oraz interesujące spotkania, nuda wam się grozi a młode Barany wystrzałowo spędzą czas w gronie przyjaciół.

BYK

bull-2691107_1920

Czeka was w tym tygodniu sporo pracy, spotkań oraz interesujących wydarzeń, w których grać będziecie pierwsze skrzypce. Wykrzeszecie z siebie dużo więcej energii, niż wydaje się wam, że posiadacie. To również dobry czas na rozwój niecodziennych przyjaźni, opartych na wspólnej twórczości oraz kreatywności. W miłości wzloty i upadki, niegroźne kłótnie, wynikające z przepracowania, kończące się w zaciszu sypialni, nie zabraknie też duchowego porozumienia. Pod koniec tygodnia ktoś w pracy zaskoczy was do tego stopnia, że trudno będzie zachować równowagę emocjonalną, nie warto się przejmować, bo stres niekorzystnie odbije się na zdrowiu. W sobotę Wenus zmieni znak, opuści zawziętego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, spojrzycie na świat z radością i większą dozą tolerancji.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Nie starajcie się w tym tygodniu przekonywać przełożonych do własnych pomysłów, bo natraficie na mur niezrozumienia. Spodziewajcie się kontaktów z osobami starszymi, obdarzonymi autorytetem, posłuchajcie co mają do powiedzenia, bo możecie się od nich wiele nauczyć. Koniunkcja Merkurego z Saturnem zachęca do zwolnienia tempa, skupcie się na obowiązkach, na miłość i dobrą zabawę możecie liczyć dopiero w czasie weekendu, kiedy Wenus zawita do przeciwległego znaku Strzelca. Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie w niedzielę, pobudzi emocje, wpłynie też na relacje osobiste oraz namiesza w gronie przyjaciół. W niedzielę również Merkury zmieni bieg na wsteczny, jeśli więc planujecie zakup sprzętu elektronicznego, starajcie się zrobić to jeszcze w tym tygodniu.

RAK

cancer-2689033_1920

W tym tygodniu zwróćcie większą uwagę na sprawy zdrowia, szczególnie kręgosłup może wymagać terapii, to znakomity czas, aby skorzystać z zabiegów fizjoterapii lub zastosować masaż, organizm wam za to podziękuje. W pracy czeka was zastój, nie wszystko okaże się zrozumiałe, niektóre regulaminy ulegną zmianie. Im bliżej końca tygodnia tym bardziej nerwowo może się robić w zawodowych relacjach. Starajcie się wrzucić na luz i nabrać dystansu do tego, co się wokół dzieje, zwłaszcza pod koniec tygodnia. Pełnia w Bliźniętach, połączona z opozycją Marsa do Urana, do której dojdzie w czasie weekendu, wpłynie destabilizująco na relacje w domu, dlatego wskazane jest, abyście zajęli się tym, co sprawia przyjemność i rozwija duchowo, wybierzcie się do teatru, kina, do galerii lub zaczytajcie się w dobrej literaturze.

LEW

lion-2689946_1920

Słońce w życzliwym Strzelcu poprawi nastrój i zachęci do zabawy. Młode Lwy bez zobowiązań zapragną przeżyć ekscytujący i niezwykły romans, pod koniec tygodnia wybiorą  się chętnie na imprezę, do kina lub teatru, aby połączyć przyjemne z pożytecznym, rozwijając się towarzysko i duchowo. W czasie weekendu uważajcie za kierownicą, bo pełnia w znaku Bliźniąt oraz opozycja Marsa do Urana sprzyja stłuczkom, nie przekraczajcie dozwolonej prędkości, unikajcie też rozmów telefonicznych w czasie jazdy. Koniunkcja Merkurego z Saturnem również utrudni komunikację, starajcie się więc zachować daleko idącą ostrożność. W czasie weekendu wiele będzie się działo, za sprawą pełni w znaku Bliźniąt, czekają was emocjonujące wydarzenia i fajna zabawa.

PANNA

virgin-2689015_1920

Zajmiecie się w tym tygodniu potrzebami osób starszych i potrzebujących z grona rodziny. Czasem wystarczy wysłuchać opowieści samotnej cioci, wujka, lub wiekowego rodzica, aby poprawić im samopoczucie. Sprawy domowe pochłoną większość waszej energii. Kiedy w piątek Wenus wkroczy do znaku Strzelca w kręgu najbliższej rodziny poczujecie się najlepiej. Nie należy jednak zaniedbywać w tym czasie spraw zawodowych, bo samo się nic nie zrobi, a sytuacja w pracy wymagać będzie  namysłu i zastanowienia. W niedzielę Merkury zmieni bieg na wsteczny, zaczniecie więc mieć tendencję do zmiany zdania i wycofania się z poprzednich zamierzeń. Pełnia w znaku Bliźniąt, pod wpływem której pozostaniecie w czasie weekendu, uświadomi wam jasno sytuację zarówno osobistą, jak i zawodową, w jakiej się znaleźliście. Uważajcie na zakupach, bo będziecie mieć tendencję do wydawania więcej, niż założyliście.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Do piątku jeszcze będą szarpać wami namiętne uczucia, w jednej chwili przerzucać się będziecie od miłości do niechęci, aby poprawić sobie nastrój wybierzcie się na zakupy, układ planet wskazuje na wielkie możliwości w tej dziedzinie. Uda wam ustrzelić niejedną okazję, zapragniecie w tym tygodniu zafundować najbliższym wspaniałe prezenty pod choinkę. Koniunkcja Merkurego z Saturnem zapowiada problemy komunikacyjne, trudno wam będzie porozumieć się z otoczeniem, dlatego dobrze wam zrobi kontakt ze sztuką, dobra książka lub ulubiony film, do tego filiżanka aromatycznej herbaty, wybitnie poprawią samopoczucie niejednej Wagi. Koniec tygodnia zapowiada się bardzo energetycznie, opozycja Marsa w waszym znaku do Urana w Baranie ostrzega przez nierozważnym działaniem i brakiem cierpliwości, do tego pełnia w Bliźniętach podkręci emocje. Jeśli nie musicie, nie wybierajcie się w drogę, czas nie sprzyja krótkim podróżom.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Dobroczynny Jowisz w waszym znaku w trygonie do tajemniczego Neptuna zapewni moc okazji do poprawy sytuacji osobistej. To znakomity moment na rozwój duchowy, układ planet sprzyja również każdemu rodzajowi twórczości. Warto w tym tygodniu wybrać się do teatru, opery, na wystawę, lub samemu starać się rozwijać artystyczne środki wyrazu. Sprzyjać wam będą ludzie sztuki, artyści oraz osoby rozwijające się duchowo. Również sprawy miłości rozwijać się będą w dobrym kierunku przynajmniej do piątku, dopóki Wenus przebywa w waszym znaku. Skorpiony urodzone w ostatniej dekarze znaku doświadczą ograniczeń finansowych, natomiast pozostałe osoby śmiało mogą inwestować oraz  polować na okazje w szaleństwie przedświątecznych zakupów. Szczególnie weekend warto poświęcić na sprawienie sobie w ten sposób przyjemności, uważajcie jednak, aby nie wydać na prezenty wszystkich oszczędności.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Merkury w koniunkcji z Saturnem w waszym znaku zmusi do ograniczenia kontaktów międzyludzkich, szczególnie dotyczy to  Strzelców urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. Osoby z pierwszej dekady natomiast wzmocnią się energetycznie, zaczną też podlegać pod koniec tygodnia wpływom kwadratury Słońca do Neptuna – możecie się poczuć nieco zagubieni i niepewni swoich przekonań. Trygon Jowisza do Neptuna skłoni do zainteresowania się duchową stroną życia, wpłynie też na rozwój uczyć wyższych oraz zachęci do działalności charytatywnej. Kiedy w piątek Wenus wkroczy do waszego znaku odczujecie zastrzyk pozytywnej energii, nabierzecie wdzięku i przyciągniecie miłość, która tylko czeka, aby się zrealizować w waszym życiu. Weekend okaże się niezwykle emocjonujący za sprawą pełni w przeciwległym znaku Bliźniąt, jakaś przyjaźń może przejść kryzys lub się zakończyć.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Merkury w koniunkcji z Saturnem wywoła nostalgię oraz objawi tendencję do przypominania sobie wszystkiego, co was ukształtowało. To bardzo dobry moment, aby zająć się problemami kręgosłupa i wzmocnić organizm. Wszystkie sprawy wymagające wysiłku lepiej odłóżcie na później, bo nie dysponujecie obecnie wystarczająco silną energią, aby podejmować wyzwania. Dobrze zrobi wam masaż i medytacja w ustronnym miejscu. Osoby w podeszłym wieku zaabsorbują was swoimi potrzebami, z niczym się nie spieszcie, wszystko róbcie we własnym tempie. Koniec tygodnia może okazać się dosyć burzliwy, ale poradzicie sobie ze wszystkim, jeśli uda wam się zachować spokój i opanowanie.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Merkury w koniunkcji z Saturnem w trygonie do Urana zapowiada dużo spotkań towarzyskich w gronie wypróbowanych przyjaciół. Chętnie wymienicie doświadczenia i przemyślenia z osobami starszymi lub zajętymi robieniem kariery. Urzędnicy pójdą wam na rękę, chociaż nie obejdzie się bez stresów. Niektóre Wodniki otrzymają w tym tygodniu propozycje zawodowe, które wybitnie poprawią ich sytuację finansową. Możecie liczyć na owocne kontakty międzynarodowe oraz współpracę z osobami twórczymi, artystami lub celebrytami. Pod koniec tygodnia zrobi się nerwowo za sprawa opozycji Marsa do Urana, poczujecie się zaatakowani lub poddani presji, emocje podkręci pełnia w znaku Bliźniąt, wywołując nerwowo reakcje – aby uniknąć niepotrzebnych stresów horoskop radzi nabrać dystansu i potraktować wszystko z humorem. W czasie weekendu będziecie się świetnie bawić.

RYBY

fish-2686842_1920

Trygon Jowisza w przyjaznym  Skorpionie do Neptuna w waszym znaku przyniesie wiele wzruszeń, korzystnych zbiegów okoliczności oraz możliwości realizacji marzeń, szczególnie związanych z podróżami zagranicznymi. Niektóre Ryby rozwiną w sobie uczucia wysoko altruistyczne i chętniej niż zwykle zajmą się opieką nad ludźmi potrzebującymi każdego rodzaju wsparcia. To dobry moment na rozwój duchowy lub rozpoczęcie zdobywania wiedzy, przynoszącej spełnienie. Słońce w znaku Strzelca uaktywni ambicję i skłoni do zwiększenia wysiłków w budowaniu kariery. Pod koniec tygodnia w pracy zrobi się nerwowo i burzliwie, zachowajcie spokój, nie poddawajcie się atmosferze lęku i niepewności, zaufajcie intuicji. W czasie weekendu uważajcie z wydatkami, bo promocje zaczną kusić i wydacie więcej, niż zaplanowaliście.

Zostaw Komentarz