Tygodniowa prognoza astrologiczna 4 – 10 września 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  4 – 10 września 2017  

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Poniedziałek może przebiegać burzliwie i wysoce emocjonalnie za sprawą koniunkcji Merkurego z Marsem w trygonie do Urana, krótko mówiąc to ostatni moment na przeprowadzenia rewolucyjnych zmian w dziedzinie edukacji oraz komunikacji. Walczyć będziecie w imieniu dzieci i dla dzieci, pierwszy dzień w szkole wiązać się będzie z przystosowaniem do zmieniających się warunków. Od wtorku wiele się zmieni, ponieważ Mars, władca waszego znaku, opuści Lwa i wkroczy do Panny, staniecie się więc mniej widoczni, bardziej skłonni do zaprowadzenia porządków w swoim otoczeniu, uwagę skupicie na własnym zdrowiu. Niektóre Barany z sukcesem nauczą się gotować, to dobry moment na zmianę diety na prozdrowotną. Do końca tygodnia Merkury w ruchu prostym, w życzliwym znaku Lwa, w trygonie do Urana, pomoże podjąć decyzje związane z dziećmi, rozmowy w duchu miłości i pojednania odniosą zamierzony skutek.

BYK

bull-2691107_1920

Wenus w Lwie zachęca do rozrywek, pierwszeństwo daje  miłości i sprawom dzieci, jednak Słońce, a od wtorku również Mars, w znaku Panny, zmuszą was do wytężonej pracy, która wyjątkowo sprawi wam przyjemność. We wtorek również Merkury w Lwie zmieni bieg na prosty a trygon z Uranem pomoże ożywić działalność intelektualną oraz sprawy związane z komunikacją, wpadną wam do głowy znakomite pomysły, szczególnie w dziedzinie urządzenia domu. Opozycja Słońca w Pannie do Neptuna w Rybach, pod wpływem której pozostaniecie do piątku, wprowadzi chaos w kontaktach z przyjaciółmi oraz osobami, podzielającymi wasze hobby i zainteresowania, trudno wam się będzie zorientować na czym stoicie, sytuacja będzie się zmieniać z minuty na minutę.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Spotkanie z przyjaciółmi, do którego dojdzie w poniedziałek, okaże się niezwykle inspirujące, uda wam się szybko i sprawnie rozwiązać problemy, stosując metodę węzła gordyjskiego – odcięcie się od tego, co spełniło swoją funkcję przyniesie więcej korzyści, niż przypuszczacie. Od wtorku Merkury w znaku Lwa zmieni bieg na prosty, trygon z Uranem natchnie was do rewolucyjnych zmian w dziedzinie elektroniki i szeroko pojętej komunikacji, jednak jeśli planujecie zakup samochodu, komputera lub postanowiliście rozpocząć pisanie bloga, to wstrzymajcie się z ostatecznymi decyzjami do niedzieli, kiedy Merkury, władca waszego znaku, wkroczy do znaku Panny, w którym czuje się najlepiej i gdzie może wykazać się swoją największą mocą.

RAK

cancer-2689033_1920

W poniedziałek pojawi się jakaś zawodowa lub finansowa szansa, w pierwszej chwili złapiecie się tego mocno, pośpiech  jednak spowoduje, że już następnego dnia zapragniecie się  wyplątać z zobowiązań i wszystko ustalicie na nowych zasadach. Słońce w Pannie w opozycji do Neptuna nie sprzyja sprawnej komunikacji, druga strona bowiem będzie kręcić i nieustannie zmieniać zdanie, wpadną wam do głowy jednak rozwiązania, które posuną sprawę do przodu. Trygon Urana  do Merkurego, który od wtorku zmieni bieg na prosty, pozwoli szybko i sprawnie dokonać transakcji i dogadać wszelkie sprawy finansowe. Wenus w Lwie zadba o to, aby pojawiły się pieniądze, które najchętniej wydacie na potrzeby dzieci ukochane osoby, nie zabraknie również środków na drobne przyjemności.

LEW

lion-2689946_1920

W poniedziałek działać będziecie szybko, a chwilami nawet agresywnie. Zdejmijcie nogę z gazu, jeśli chcecie uniknąć mandatu. Trygon Marsa i Merkurego w waszym znaku do Urana w Baranie może przynieść zmiany, do których jednak uda wam się szybko dostosować. Opozycja Słońca do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie do piątku, ostrzega przed nieprzemyślanymi transakcjami finansowymi, z zakupami poczekajcie do przyszłego tygodnia, kiedy do Panny wkroczy Merkury i pomoże w odniesieniu korzyści z zakupów oraz inwestycji. We wtorek Merkury w waszym znaku zmieni bieg na prosty a trygon z Uranem zapewni  dobre pomysły, sprawną komunikację i szybkość reakcji, pozwalającą zakończyć z sukcesem każdą sprawę, której się podejmiecie.

PANNA

virgin-2689015_1920

W poniedziałek dadzą znać o sobie jakieś zgrzyty, osoba, którą uważaliście za przyjaciela odkryje karty, gotowi więc będziecie wycofać się z wcześniejszych zobowiązań. Od wtorku w waszym znaku gościć zacznie waleczny Mars, wszystkie sprawy nabiorą tempa, maruderzy oraz osoby nie dość dokładne i precyzyjne zaczną wzbudzać wasze zniecierpliwienie, a nawet złość, staniecie się jeszcze bardziej krytyczni niż zwykle. Opozycja Słońca w waszym znaku do Neptuna w przeciwległych Rybach wpłynie szczególnie frustrująco na Panny urodzone w drugiej dekadzie znaku, nic z wcześniejszych ustaleń się nie ostanie, ponieważ albo wy zmienicie zdanie, albo partner zacznie kręcić i wymykać się konkretnym ustaleniom. Merkury w Lwie od wtorku zmienia bieg na prosty, trygon do Urana uświadomi wam jasno co trzeba zrobić oraz oświetli drogę, którą powinniście podążać.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Słońce w znaku Panny w opozycji do Neptuna w Rybach sprawia, że czujecie się całkowicie pozbawieni energii, niektóre Wagi mogą nawet zacząć cierpieć na różnego typu  trudne do zdiagnozowania dolegliwości. W poniedziałek nie dajcie się ponieść emocjom w gronie przyjaciół lub wśród osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania, bo wszystko stanie na głowie, decyzje mogą zostać podjęte zbyt szybko, w związku z tym okażą się niejasne. Od wtorku wiele się zmieni, ponieważ Mars opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, natomiast Merkury zmieni bieg na prosty. Łatwiej się porozumiecie z osobami o odmiennych poglądach a trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie do niedzieli, ułatwi komunikację. Wenus w Lwie pozwoli zachować przyjazne stosunki z osobami, na których wam zależy, cokolwiek się dzieje nie zapominajcie, że w waszym znaku przebywa szczodry i uszczęśliwiający Jowisz, otwórzcie się na jego pozytywną moc.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

W poniedziałek Mars w Lwie  zmusi was jeszcze do intensywnej pracy, starajcie się pozamykać stare projekty, bo następnego dnia Mars zmieni znak i wkroczy do Panny, natomiast Merkury w Lwie zmieni bieg na prosty, można więc będzie zaczynać wszystko od nowa.  Atmosfera nerwowości was opuści, Mars zachęci do aktywności w dziedzinach związanych z kontaktami społecznymi oraz rozwojem przyjaźni, które są dla wielu Skorpionów sprawą priorytetową. Słońce w trygonie do Plutona doda wam sił i sprawi, że staniecie się nie do pokonania, wróci energia i radość życia a kontakt z osobami podzielającymi wasze zainteresowania zadziała odżywczo. Sprawy zawodowe zmierzają w dobrym kierunku, możecie więc sobie pozwolić na oddech i poświęcenie czasu bliskim. Ruch na świeżym powietrzu zdziała cuda, oderwijcie się na chwilę od obowiązków i zatroszczcie się o siebie.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Słońce w Pannie w opozycji do Neptuna w Rybach sprawi, że wszystko wokół , wyda wam się niepewne i przemijające,  szczególnie w dziedzinie spraw zawodowych oraz rodzinnych, Poniedziałek minie nerwowo za sprawą koniunkcji Merkurego z Marsem, od wtorku natomiast, kiedy Mars opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, kariera przyspieszy, pojawi się też znacznie więcej pracy do wykonania. Merkury w trygonie do Urana do końca tygodnia wzmocni intuicję i poprawi humor, zadba też o napływ dobrych wiadomości. Poprawią się kontakty międzynarodowe, poznacie też przez internet osoby, z który macie szansę trwale się zaprzyjaźnić. Nie zostawiajcie niczego na później, bo kiedy w przyszłym tygodniu Słońce utworzy kwadraturę z Saturnem w waszym znaku, zabraknie czasu na nadrabianie zaległości.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

W poniedziałek zarówno w domu, jak i w pracy wiele będzie się działo, ale poradzicie sobie ze wszystkim w sposób śpiewający. Sprawy nabiorą tempa, zaczniecie się dziwić, że to, co dla was jest jasne i oczywiste, sprawia innym trudności i coraz bardziej się gmatwa. Od wtorku wiele się zmieni, Mars opuści  Lwa i wkroczy do życzliwego wam znaku Panny, Merkury w Lwie zmieni bieg na prosty. Nawiążecie kontakty międzynarodowe, zainteresujecie się studiami wyższymi oraz zdobywaniem wiedzy. Merkury w trygonie do Urana zapewni dobre pomysły, zapiszcie je, aby wykorzystać w przyszłym tygodniu, kiedy Merkury podąży za Marsem i wkroczy do Panny. Tydzień sprzyja podróżom, chociaż opozycja Słońca do Neptuna zakręci wam w głowie, możecie zgubić drogę, zachowajcie więc ostrożność i zwróćcie większą uwagę na znaki drogowe.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Koniunkcja Merkurego z Marsem w trygonie do Urana zapewni wam w poniedziałek znakomitą komunikację, wszystko będzie się działo szybko i sprawnie, każdą myśl wprowadzicie w czyn, chociaż wycofacie się z niektórych pomysłów. We wtorek Mars opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do Panny, przestaniecie się więc tak bardzo spieszyć, zwolnicie tempo i zaczniecie myśleć jeszcze sprawniej, ponieważ Merkury zmieni bieg na prosty. Nie zawiedzie was intuicja, możecie też liczyć na przychylność przyjaciół. Opozycja Słońca do Neptuna wprowadzi zamieszanie do spraw finansowych, czegoś nie docenicie lub przecenicie, trudno będzie uzyskać równowagę w tej dziedzinie. Możecie zapomnieć hasła do konta, zgubić portfel lub klucze do mieszkania, dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w drugiej dekadzie znaku.

RYBY

fish-2686842_1920

W poniedziałek istotne okażą się rozliczenia finansowe, szczególnie za minione okresy, warto zamknąć za sobą jakieś drzwi, spłacić dług lub upomnieć się o należne pieniądze. We wtorek do przeciwległego znaku Panny wkroczy Mars, przynosząc ze sobą pośpiech, energię a nawet agresję w relacjach międzyludzkich. Niektóre przyjaźnie poddacie weryfikacji, Słońce w opozycji do Neptuna a następnie trygonie do Plutona pozwoli oddzielić ziarno od plew, będziecie wiedzieć komu można się zwierzyć z najbardziej ukrytych spraw a kto chce tylko wykorzystać waszą dobrą wolę. Trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie do niedzieli, poprawi finanse, zadba też o wszystkie sprawy zdrowotne – wreszcie traficie na dobrego lekarza, który wdroży odpowiednią terapię

Zostaw Komentarz