Miesięczna prognoza astrologiczna – WRZESIEŃ 2017

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU  WRZESIEŃ  2017

Horoskop dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop 

aries-2689949_1920

BARAN

Do 5 września macie jeszcze czas na imprezy, spotkania towarzyskie, zabawę i odpoczynek. Będziecie w tym czasie bardzo kreatywni i wygadani, chociaż wasz cięty język da się we znaki niejednemu z przyjaciół. Pomysłowość, a nawet skłonność do wynalazków, zapewni trygon Marsa i Merkurego do Urana w waszym znaku. Pierwsze dni miesiąca przyniosą niektórym przedstawicielom znaku Barana spektakularny sukces, związany z działalnością nowatorską, pod warunkiem, że poza wizją świetlanej przyszłości przedstawią rzetelny plan realizacji. Kiedy 5 września Mars zmieni znak i wkroczy do Panny trzeba będzie zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Pomimo, że waszym zadaniem jest inspiracja a nie wykonywanie zadań, będziecie zmuszeni własnoręcznie zabrać się do pracy, co wywoła frustrację i nadmierny krytycyzm. Sytuację skomplikują uczucia, ponieważ Wenus w znaku Lwa w korzystnych konfiguracjach z Jowiszem, Saturnem i Uranem między 10 a 20 września, skieruje waszą uwagę na romanse. Ożywi się życie towarzyskie, obudzą się zmysły, a w niektórych przypadkach pojawi się prawdziwe love story, które zakończyć się może zaręczynami lub ślubem – sytuacja taka dotyczyć będzie głównie Baranów urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Osoby poszukujące pracy mają szansę ją uzyskać w drugiej dekadzie września, nie czekajcie jednak bezczynnie aż okazja sama wpadnie wam w ręce, wykażcie się aktywnością, wysyłajcie maile, chodźcie na spotkania. Ponowna koniunkcja Marsa z Merkurym, tym razem w znaku Panny, do której dojdzie między 12 a 19 września, powoli wam wykazać się fachowością i profesjonalizmem, jeśli tylko uruchomicie umysł a nie emocje – konfiguracja okaże się szczególnie łaskawa dla Baranów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Kwadratura Słońca do Saturna wymusi ograniczenia i skłoni do samodyscypliny, aby więc osiągnąć zamierzone cele trzeba będzie okiełznać zbyt wybujały temperament i podporządkować się wymaganiom silniejszych. Przełom nastąpi również w sprawach zdrowotnych, kiedy 20 września Wenus opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, wiele osób zdecyduje się przejść na dietę eliminacyjną lub odchudzającą,  aby poprawić sylwetkę i samopoczucie. 22 września Słońce również zmieni znak i wkroczy do przeciwległej Wagi, przypominając o sprawach partnerstwa i miłości, kariera więc przesunie się chwilowo na dalszy plan. Opozycja Marsa do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu września, zapowiada szereg pomyłek, z których jednak uda wam się wyjść bez szwanku, za sprawą trygonu Marsa do Plutona – w pracy staniecie się nie do pobicia, pokonacie konkurencję i postawicie na swoim.

bull-2691107_1920

BYK

Pierwsza dekada miesiąca minie wam pracowicie, Słońce w Pannie zachęca  do sumiennej i żmudnej pracy, jednak Wenus w znaku Lwa potrzebuje rozrywek, dlatego znajdziecie również czas na rodzinne uroczystości, za którymi co prawda nie przepadacie, ale które tym razem przyniosą więcej przyjemności, niż przypuszczacie. Byki posiadające dzieci skupią się na ich potrzebach, z sukcesem uda się wywalczyć parę rewolucyjnych zmian, związanych z edukacją, odkryjecie przy tym w sobie, ukrytą na co dzień, przebojowość. Rozwiniecie swoje hobby, odnajdziecie również całkiem nowe zainteresowania, związane z aktywnością fizyczną. W drugiej dekadzie września Wenus utworzy szereg korzystnych aspektów z Jowiszem, Saturnem i Uranem, co przyniesie wiele łaskawości od losu. W sprawach zarówno domowych jak i zawodowych nastąpi przyspieszenie, możecie liczyć na sukcesy na arenie międzynarodowej, kariera ruszy do przodu a konto zasilą dodatkowe pieniądze. Jeśli na wrzesień zaplanowaliście podróż zagraniczną, to wyjazd okaże się niezwykle udany i kształcący, po wakacjach przywieziecie nie tylko moc wrażeń i pamiątek, ale też wspomnienie szalonego romansu, który nie zakończy się wraz urlopem. Najkorzystniejsza dla wszelkich zamierzeń okaże się połowa miesiąca, kiedy Wenus utworzy sekstyl ze szczodrym Jowiszem, jednak kwadratura Słońca z ograniczającym Saturnem zapowiada, że nie wszystkie sprawy potoczą się gładko – wszystko ma swoją cenę, może się okazać, że co prawda otrzymaliście propozycję awansu lub podwyżkę, ale praca wymagać będzie dodatkowego zaangażowania, a co za tym idzie konieczność poświęcenia wolnego czasu. Kiedy 20 września Wenus opuści znak Lwa i przesunie się do Panny praca pochłonie was całkowicie. Niektórym Bykom wpadnie w oko osoba inteligentna, chociaż mocno krytyczna, zaczniecie spędzać z Nią dużo czasu, zbliżą was do siebie długie rozmowy i poważne podejście do zleconych zadań, ani się obejrzycie a zaiskrzy między wami a znajomość przekształci się w romans. Miejcie jednak oczy szeroko otwarte, bo Neptun w Rybach w opozycji do Merkurego może mocno namieszać w głowach, nie wszystko, co usłyszycie okaże się prawdą, nie pozwólcie się oszukać, starajcie się oddzielić nierealistyczne oczekiwania od możliwej do osiągnięcia rzeczywistości.

twins-2691108_1920

BLIŹNIĘTA

Merkury, władca waszego znaku, do 5 września porusza się biegiem wstecznym, przebywając w znaku Lwa przez całą pierwszą dekadę miesiąca, nie jest to więc właściwy moment na ważne życiowe decyzje. Merkury w Lwie jest w upadku, co oznacza słabą pozycję – pojawią się co prawda okazje, aby zabłysnąć intelektem, ale ani się spostrzeżecie, jak strzelicie gafę i zamiast spodziewanego aplauzu napotkacie  krytyczne spojrzenie. Błyskotliwe pomysły, jakie wam przyjdą do głowy, zachowajcie dla siebie, czas na ich wdrożenie nadejdzie po 10 września, kiedy Merkury ruchem prostym zawita do znaku Panny, tymczasem powstrzymajcie swój cięty i popędliwy język, bo tylko narobicie sobie kłopotów, z których trudno będzie wybrnąć. Sytuacja diametralnie zmieni się w drugiej dekadzie miesiąca, kiedy Merkury ponownie utworzy koniunkcję z Marsem, tym razem w znaku Panny, wtedy uda wam się szybko i sprawnie załatwić każdą sprawę, wymagającą precyzji i zaangażowania. To dobry moment na remonty, renowację sprzętów i domowe porządki. Nie dajcie się tylko wyprowadzić w pole, ponieważ Neptun w opozycji do Merkurego sprawia, że umysł łatwo może zostać opanowany przez skłonność do fantazjowania, dbajcie więc o zdrowy rozsądek i stąpajcie mocno po ziemi. Kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w znaku Strzelca zapowiada kłopoty z osobami starszymi w waszym otoczeniu, może trzeba będzie poświęcić więcej uwagi rodzicom, dziadkom lub partnerom życiowym, którzy zaczną stawiać większe wymagania. Korzystne aspekty Wenus w Lwie do Jowisza w Wadze zapowiadają natomiast dobry kontakt z dziećmi, będziecie cieszyć się z ich sukcesów, szczególnie związanych z nauką. Wyjazdy zagraniczne w tym okresie okażą się niezwykle udane, nie zabraknie też  czasu na rozwijanie ulubionych zainteresowań. Wolne Bliźnięta zaliczą bez liku randek, spotkania towarzyskie przyniosą wiele radości, na jednej z imprez możecie spotkać osobę, przy której serce zabije mocniej. Kiedy 22 września Słońce opuści znak pracowitej Panny i wkroczy do towarzyskiej oraz bardzo wam życzliwej Wagi, poczujecie się jeszcze bardziej komfortowo. Kwadratura Merkurego w Pannie do Saturna w Strzelcu, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu września, wymusi trudne rozmowy i negocjacje z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, trygon waszej planety do Plutona zapewni wam jednak przewagę w każdym rodzaju konfrontacji.

cancer-2689033_1920

RAK

Dwie pierwsze dekady września obfitować będą w spotkania, rozmowy, krótkie podróże zarówno służbowe jak i prywatne. Do 10 września Słońce w życzliwym znaku Panny zachęci osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku do wykazania się pracowitością, umiejętnością zarówno zdobywania, jak i przekazywania wiedzy, działalnością związaną z literaturą, wydawaniem książek oraz dziennikarstwem. Merkury w koniunkcji z Marsem w trygonie do Urana sprawi, że zaczniecie inwestować w rozwój swojej kariery. Wpadną wam do głowy innowacyjne pomysły, które wykorzystacie w pracy zawodowej. Wenus w znaku Lwa zapewni stały dopływ środków finansowych, szczególnie w połowie miesiąca, kiedy utworzy szereg korzystnych aspektów z Jowiszem, Saturnem i Uranem. Pojawią się propozycje, które na długo ugruntują waszą pozycję. Osoby szukające pracy w sposób nieoczekiwany mogą ją uzyskać – ktoś sobie o was przypomni lub zaproteguje i nagle zadzwoni telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Od 10 września Merkury w Pannie zapewni umiejętność dobrego wysławiania się, nie powinniście więc mieć problemów z uzyskaniem pozytywnego wrażenia, natomiast trygon Słońca do Plutona w dniach 8-12 września obdarzy was pewnością siebie i magnetyzmem, dzięki któremu zdobędziecie przewagę w negocjacjach. Jedyne co może stanąć wam na drodze do osiągnięcia sukcesu to problemy zdrowotne, na kontuzje i problemy z kręgosłupem narażone  będą osoby, które nie zapanują nad emocjami, uważajcie także za kierownicą, nie przekraczajcie prędkości, bo kwadratura Słońca do Saturna wystawi wam rachunek w postaci mandatu drogowego lub stłuczki. Również koniunkcja Marsa z Merkurym w opozycji do Neptuna zapowiada skłonność do pośpiechu i niecierpliwości. Kiedy 22 września Słońce przesunie się do znaku Wagi więcej czasu zaczniecie spędzać w domu, bliscy upomną się o swoje prawa, trzeba będzie zająć się dziećmi i rodziną. Ostatnia dekada miesiąca minie pod znakiem walki o sprawy związane z edukacją oraz przepływem informacji.

lion-2689946_1920

LEW

Merkury retro w koniunkcji z Marsem w znaku Lwa do 5 września uczyni was popędliwymi i niecierpliwymi. Staniecie się szybcy, wydajni i skuteczni, szczególnie w dziedzinie komunikacji. Trygon obydwu planet do Urana zapowiada błyskotliwe reakcje, nikt was nie przekona ani nie przegada, każdemu udowodnicie swoje racje. Uda  się rozwiązać problem, który od dłuższego czasu spędzał sen z powiek nie tylko wam, ale również rodzinie lub współpracownikom, nie omieszkacie przy tym upomnieć się o należne wam laury. Merkury przebywał będzie  w waszym znaku całą pierwszą dekadę, po 5 września w ruchu prostym, co ułatwi podejmowanie decyzji. Mars przesunie się do Panny 5 września, przestaniecie więc tak bardzo się ze wszystkim spieszyć, zwolnicie tempo i odnajdziecie przyjemność w zwyczajnej codzienności. Wenus aż do 20 września przebywa w znaku Lwa, miłość  okaże się priorytetem i najważniejszą sprawą, jakiej poświęcicie swój czas. Nabierzecie ogłady, uspokoicie się, zadbacie o wygląd, to dla was najlepszy czas, aby uzupełnić garderobę, wybrać się do fryzjera czy kosmetyczki. Słońce w Pannie w opozycji do Neptuna w Rybach w pierwszej dekadzie miesiąca pozbawi was realnego podejścia do finansów, uznacie, że pieniądze przecież kiedyś się pojawią, wybierzecie się więc na zakupy, nie licząc się z kosztami. Wasz optymizm nie jest pozbawiony podstaw, ponieważ w drugiej dekadzie września, przebywająca w waszym znaku Wenus, utworzy bardzo korzystne konfiguracje z Jowiszem, Saturnem i Uranem, czeka was więc jakieś bardzo szczęśliwe wydarzenie, które nie tylko zasili konto, ale pozwoli poczuć się radośnie i beztrosko przez dłuższy czas. Trygon Słońca z Plutonem między 8 a 12 września ułatwi zdobycie funduszy, możecie starać się o grant, pożyczkę lub kredyt, kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie do 20 września, zapowiada jednak problemy z urzędnikami, trudności zawodowe oraz ograniczenia finansowe – nawet jeśli pieniądze pojawią się „jak z nieba”, nie zaspokoją wszystkich potrzeb i trzeba będzie zacząć się ograniczać. Konieczność oszczędzania tylko wyjdzie wam na dobre, bo lubicie być nadmiernie szczodrzy i zanadto rozrzutni. Koniunkcja Marsa z Merkurym w znaku Panny w opozycji do Neptuna podpowiada, że nie cofniecie się przed niczym, aby zrealizować swoje marzenia. Po 22 września, kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, staniecie się bardziej towarzyscy i mobilni, nadal jednak sprawy finansowe dominować będą w myśleniu i działaniu. Pozostańcie rozważni pod koniec tygodnia, bo nie ma takiej sumy, jakiej nie moglibyście wydać, jeśli tylko znajdzie się w zasięgu waszych możliwości.

virgin-2689015_1920

PANNA

Słońce w waszym znaku w opozycji do Neptuna zachęci w pierwszej dekadzie września do realizacji najbardziej śmiałych marzeń, wstrzymajcie się jednak ze zdecydowanymi działaniami do 5 września, kiedy to Merkury w Lwie zmieni bieg na prosty a Mars wkroczy do Panny. Najważniejsze decyzje starajcie się podejmować jeszcze później, po 10 września, kiedy Merkury ponownie zawita do waszego znaku. Słońce w trygonie do Plutona w Koziorożcu uczyni was niepokonanymi, będziecie dysponować siłą, zdolną przenosić góry, macie szansę w tym czasie sięgnąć po prawdziwą władzę. Niestety niektóre Panny zderzą się w drugiej dekadzie września z trudnościami zawodowymi i ograniczeniami ze strony domowników – wszystko za sprawą kwadratury Słońca do Saturna. Reformy, jakie postanowicie wprowadzić spotkają się ze zdecydowanym sprzeciwem, pomimo wszystko jednak przeprowadzicie swoją wolę, nic was nie powstrzyma. Planety w waszym znaku uczynią was niezłomnymi i niepokonanymi, Mars w koniunkcji z Merkurym w opozycji do Neptuna wzmocni waleczność oraz sprawi, że w walce stosować zaczniecie siłę argumentów nie do podważenia. Wszystkie najważniejsze sprawy starajcie się załatwić w drugiej dekadzie września, dopóki zarówno Słońce, jaki i Mars oraz Merkury przebywają w waszym znaku. Po 22 września, kiedy Słońce przesunie się do Wagi, uwagę skoncentrujecie na finansach, nadal umysł będziecie mieć jak brzytwa, zajmiecie się zarządzaniem pieniędzmi i poszukiwaniem najlepszych metod inwestowania. Druga i trzecia dekada września jest także znakomitym czasem do zastosowania autopromocji, chociaż kwadratura najpierw Słońca, następnie Merkurego a w końcu również Marsa ostrzega przed zbytnią pewnością siebie i nadmiernym szafowaniem swoją energią, która nie jest niewyczerpana. Zadbajcie o zdrowie zarówno własne jak i domowników, koniecznie należy zastosować prozdrowotną dietę i zwiększyć ilość zajęć na świeżym powietrzu.

horizontal-2691106_1920

WAGA

Do 22 września Słońce w znaku Panny osłabia was energetycznie, jeśli więc zostało wam jeszcze kilka dni urlopu wybierzcie się na odpoczynek, najlepiej tam, gdzie nadal jest ciepło. Do 5 września nabiorą znaczenia kontakty z przyjaciółmi oraz osobami, podzielającymi wasze zainteresowania. Zaangażujecie się w działalność społeczną lub polityczną, unikajcie jednak zbyt jednoznacznych wypowiedzi, aby nie narazić się na ostrą ripostę. Gniew nie jest w tych dniach dobrym doradcą, ponieważ Merkury w koniunkcji z Marsem w znaku Lwa może nie mieć racji i chociaż wam wydawać się będzie, że słuszność jest po waszej stronie, rzeczywistość okaże się zupełnie inna. Opozycja Słońca do Neptuna w pierwszej dekadzie września objawi jakiś rodzaj niedyspozycji trudnej do zdiagnozowania, zamiast łykać pigułki starajcie się zrobić sobie wolne od wszystkiego i jak najwięcej odpoczywać. Wenus w znaku Lwa zachęci do korzystania z rozrywek, kontaktów z przyjaciółmi, rozwijania zainteresowań. Merkury retro w Lwie w trygonie do Urana w Baranie do 10 września pozwoli porozumieć się nawet z najdziwniejszymi oryginałami, zachęci też do kontynuowania i wdrażania w życie wcześniejszych planów oraz nie zrealizowanych pomysłów. Druga dekada miesiąca upłynie pod znakiem korzystnych konfiguracji Wenus z Jowiszem, Saturnem i Uranem. Zupełnie nagle otrzymacie fantastyczną propozycję, która odmieni zarówno osobistą jak i zawodową sytuację. Szczególnie pozytywnie zadziała ten układ na Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku – przebywający w waszym znaku Jowisz w koniunkcji z opiekuńczą gwiazdą Spicą i w sekstylu do Wenus w Lwie, przynieść może spektakularny sukces lub korzystny zbieg okoliczności, który otworzy wam drzwi do lepszego świata. Podróże w tym czasie okażą się fascynujące i pełne zdarzeń, miejcie oczy szeroko otwarte, aby nie pozwolić minąć szansy w sposób niezauważony. Nie wszystko jednak pójdzie gładko i według waszych wyobrażeń, w tej beczce miodu pojawi się spora łyżka dziegciu za sprawą kwadratury Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 10 a 18 września, ukryte okoliczności utrudnią wam zdolność poruszania i porozumiewania się, zdrowie zacznie szwankować, wysiądzie kręgosłup, awarii ulegnie samochód lub pojawią się trudności z internetem. Kłopotów tych możecie uniknąć ograniczając pośpiech i nadmierną ambicję, która każe wam gnać do przodu, pomimo braku energii. Z aktywnym i skutecznym działaniem poczekajcie do 22 września, kiedy Słońce opuści zapobiegliwą Pannę i wkroczy do waszego znaku. Wenus w znaku Panny w koniunkcji z Marsem pozwoli wam pod koniec miesiąca działać pod wpływem rozumu a nie uczuć, co okaże się korzystne dla waszej przyszłości i przygotuje drogę do dalszych sukcesów. Opozycja Wenus do Neptuna w ostatnich dniach miesiąca ostrzega przed nierealnymi oczekiwaniami, zejdźcie z chmur i zacznijcie mocno stąpać po ziemi, okaże się to bardzo pomocne przy podejmowaniu ważnych decyzji.

scorpio-2689945_1920

SKORPION

Zarówno sprawy zawodowe jak i relacje z przyjaciółmi okażą się w tym miesiącu bardzo istotne. Do 5 września uda wam się wprowadzić rewolucyjne zmiany, które na razie nie spotkają się z odpowiednim poparciem, bądźcie jednak cierpliwi, ponieważ do 22 września planety ułatwią wam przeprowadzenie swojej woli. Słońce w Pannie w trygonie do Plutona w Koziorożcu zapewni  do 12 września we wszystkich działaniach wsparcie przyjaciół oraz potężnych popleczników, skorzystajcie z tego, bo druga dekada miesiąca minie pod znakiem kwadratury Słońca do Saturna, co zwiastuje problemy oraz konieczność pokonywania trudności finansowych. Nie na darmo jednak mówi się o Skorpionach, że co ich nie zabije to ich wzmocni.  5 września Mars opuści ognisty znak Lwa i wkroczy do ziemskiej Panny, wasze działania skierujecie więc na zabezpieczenie kręgu znajomych, co okaże się dobrym krokiem w budowaniu kariery. Wenus w Lwie w trygonie do Saturna i Urana oraz w sekstylu do Jowisza zapewni zawodowe okazje, na które od dłuższego czasu czekaliście, nie zmarnujcie swojej szansy. Skorpiony poszukujące pracy właśnie teraz mają szansę ją uzyskać, nie spodziewajcie się finansowych kokosów, ale uda wam się wynegocjować dobre warunki i stałe źródło dochodów, dające poczucie bezpieczeństwa i gwarancje na przyszłość. Koniunkcja Marsa z Merkurym, pod wpływem której pozostaniecie w drugiej dekadzie września, pomoże podjąć śmiałe decyzje, promowana będzie współpraca i dobre relacje z przyjaciółmi. Kiedy 22 września Słońce opuści życzliwy znak Panny i wkroczy do Wagi poczujecie się wypaleni i zmęczeni wyzwaniami. Jak zwykle o tej porze roku potrzebujecie odpoczynku i naładowania akumulatorów. Merkury w trygonie do Plutona i kwadraturze do Saturna sprzyja głębokim przemyśleniom, konfiguracja sprawi, że zaczniecie szukać rozwiązania swoich problemów w psychoterapii, częściej spotykać będziecie się z wypróbowanymi przyjaciółmi, zwierzenia zbliżą was do siebie jeszcze bardziej. Niektóre Skorpiony sięgną po kredyty na poważne inwestycje, które zwrócą się dopiero w przyszłości. Kiedy w ostatnich dniach września Merkury utworzy kwadraturę do Saturna nie próbujcie na siłę sprostać wszystkim wymaganiom, bo i tak wam się to nie uda, wybierzcie się na krótki urlop jeśli możecie sobie na to pozwolić.

contactors-2689092_1920

STRZELEC

Słońce w znaku Panny do 22 września promuje rozwój kariery i intensywną pracę zawodową. Dla Strzelców czas urlopów się skończył, chociaż pierwsza dekada września upłynie jeszcze w tematach związanych z wyjazdami zagranicznymi i wszelkimi działaniami o charakterze edukacyjnym. 5 września Mars opuści życzliwy znak Lwa i wkroczy do Panny, zadanie zacznie gonić zadanie, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć. Wszyscy wokół staną się nerwowi i wymagający, a także bardzo krytyczni, zamiast się tym przejmować wrzućcie na luz i starajcie się znaleźć więcej czasu dla siebie, aby rozwijać swoje zainteresowania. Kiedy 10 września Merkury wkroczy do znaku Panny staniecie się bardziej zorganizowani, okaże się to konieczne podczas kwadratury Słońca z Saturnem w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie w drugiej dekadzie miesiąca. To dobry moment, aby nie tylko zadbać o karierę, ale również zdrowie, przydadzą się jakieś ćwiczenia, jazda na rowerze lub inny rodzaj aktywności, aby wzmocnić mięśnie kręgosłupa. Wenus w korzystnej konfiguracji z Jowiszem, Saturnem i Uranem zapewni moc wrażeń związanych z rozwojem zainteresowań oraz z podróżami, których Strzelce bywają fanami. Przez cały miesiąc wiele będzie się działo, możecie liczyć na dobre pomysły i wykorzystanie twórczego potencjału, nie dajcie się jednak wykorzystywać i dbajcie o siebie, bo nadal w waszym znaku przebywa Saturn, co odczują szczególnie dotkliwie Strzelce urodzone w ostatniej, trzeciej, dekadzie znaku. Po 22 września, kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, sytuacja ulegnie poprawie i znajdziecie czas na odpoczynek. Uda wam się w tym czasie zawrzeć szereg przyjaźni istotnych dla waszego rozwoju zarówno w kontekście zawodowym, jak i osobistym. W ostatnim tygodniu września trygon najpierw Merkurego a następnie Marsa do Plutona zapowiada zdobycie grantu, pożyczki lub innego rodzaju inwestycji przynoszącej profity dopiero w przyszłości. Opozycja Jowisza w Wadze do Urana w Baranie zapowiada początek rewolucyjnych zmian, które pokażą swoje oblicze w ciągu przyszłego miesiąca, cokolwiek przyniesie obecny układ planet bądźcie dobrej myśli, bo Strzelec dzięki pozytywnemu nastawieniu i wrodzonemu optymizmowi w obliczu największych przemian, zwykle spada na cztery łapy.

capricorn-2689947_1920

KOZIOROŻEC

Saturn, władca waszego znaku, wreszcie ruszył do przodu, co daje szansę na to, że zaczniecie kierować energię na zewnątrz, realizując swoje ambitne cele. Do 5 września trudno będzie usiedzieć na miejscu, co chwila też będziecie zmieniać zdanie, nikt za wami nie nadąży a wszystko za sprawą koniunkcji Marsa do Merkurego w trygonie do Urana. Kiedy 5 września Mars opuści znak Lwa i wkroczy do Panny staniecie się jeszcze bardziej mobilni, skierujecie jednak swoje działania na tematy związane z podróżami, zwiedzaniem oraz pobieraniem nauk. Chętnie pokażecie się w doborowym towarzystwie, aby zrobić na innych dobre wrażenie. Pracowitość Koziorożców znajdzie swoje odzwierciedlenie po 10 września, kiedy Merkury ponownie wkroczy do znaku Panny, umysł wam się wyostrzy i otworzy na inspirację, którą powinniście wykorzystać w sposób twórczy. Słońce w Pannie w trygonie do Plutona w waszym znaku otworzy wam w dniach 5 – 12 września wszelkie pozamykane dotąd drzwi. Zaczniecie korzystać ze swojej mocy i realizować cele, które do tej pory były tylko marzeniami, oczywiście pod warunkiem, że pokonacie wewnętrzne lęki i ograniczenia związane z przekonaniem, że nie jesteście „dość dobrzy”. W drugiej dekadzie września w sposób nagły i nieoczekiwany pojawią się zawodowe szanse, które zapowiada korzystna konfiguracja Wenus z Jowiszem, Saturnem i Uranem, jednak kwadratura Słońca do Saturna, działająca w tym samym czasie może uniemożliwić skorzystanie z dobrodziejstw, jakie obiecuje ten układ. Grozi wam, że staniecie się swoimi największymi wrogami, dlatego kiedy ogarną was wątpliwości odnośnie wyzwań napotkanych na drodze, na wszelki wypadek zróbcie odwrotnie, niż podpowiada wam doświadczenie, otwórzcie się na to, co nowe i nieprzewidywalne, zaufajcie przeznaczeniu. Druga dekada września to także znakomity czas na podróże zagraniczne, które dostarczą wam moc niezapomnianych wrażeń, kiedy natomiast 22 września Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi nadejdzie czas na sprawy zawodowe i samorealizację. Merkury a następnie Mars w trygonie do Plutona w waszym znaku w ostatnim tygodniu września obdarzy was sprytem, inteligencją i nieugiętą wolą, aby zrealizować wszystkie cele, jakie postanowicie osiągnąć.

aquarius-2689948_1920

WODNIK

Pierwsze 5 dni września zapewnią Wodnikom szybką i sprawną komunikację, szczególnie tym urodzonym w ostatniej dekadzie znaku. Wszyscy jednak w mniejszym lub większym stopniu odczujecie wpływ koniunkcji Marsa z Merkurym w trygonie do Urana – każda myśl znajdzie błyskawiczne rozwiązanie, sprawy będą niemal same się działy, wystarczy, że zwrócicie na nie swoją uwagę. Kiedy 5 września Mars opuści przeciwległy znak Lwa i przejdzie do Panny przestaniecie się czuć zobligowani do pośpiechu, napięcie zelżeje, zwłaszcza, że Merkury zmieni bieg na prosty i uzyskacie pewność, że zmierzacie w dobrym kierunku. Jeszcze pewniej poczujecie się, kiedy Merkury również przesunie się do znaku Panny i utworzy ponowną koniunkcję z Marsem – myśl połączy się z wolą i ustawi się w opozycji do wyobraźni, czyli Neptuna w Rybach, to, co powstanie w waszej głowie trzeba będzie wprowadzić w czyn i zorganizować w sposób precyzyjny i sprawny. Kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu wypróbuje przyjaźnie, będziecie zmuszeni zaakceptować innych takimi, jacy są lub pozbędziecie się ze swojego otoczenia osób, które nie potrafią sprostać waszym wymaganiom. Nastawcie się na krytykę mentorów uważanych za przyjaciół, nie martwcie się tym, róbcie swoje i nie bierzcie sobie do serca opinii osób konserwatywnych i zachowawczych, reprezentujących inne pokolenie, waszym zadaniem jest wprowadzanie twórczego fermentu w zastałe struktury. W drugiej dekadzie września Wenus w przeciwległym znaku Lwa utworzy wyjątkowo korzystne konfiguracje z Jowiszem, Saturnem i Uranem, uda się wam w tym czasie ugruntować dobrą opinię na swój temat, będziecie kochani i podziwiani, szczególnie wasza oryginalność przypadnie innym do gustu, zdobędziecie uznanie wśród osób znaczących i prominentnych, drzwi kariery staną przed wami otworem, dobrze wykorzystajcie swoje „5 minut”. Kiedy 22 września Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi skupicie uwagę na przyjaciołach, zajmiecie się ich potrzebami, nawiążecie wiele międzynarodowych kontaktów. Ostatnie dni września zabiorą was w świat nieograniczonej wyobraźni, w którym panują zupełnie inne zasady, na co wpłynie opozycja Wenus do Neptuna, natomiast rzeczowy Merkury w trygonie do Plutona i kwadraturze do Saturna znajdzie uzasadnienie dla każdej ekstrawagancji.

fish-2686842_1920

RYBY

Pierwsza dekada września minie w temacie zdrowotnym, staniecie się aniołami dla osób chorych i niedomagających, zajmiecie się ich potrzebami w sposób sprawny i szybki, nie skąpiąc przy tym pieniędzy. Z równym zaangażowaniem powinniście zatroszczyć się o własne zdrowie, wykonajcie niezbędne badania, wybierzcie się do specjalisty, aby wdrożyć odpowiednie terapie. Kiedy 5 września Mars a 5 dni później również Merkury opuszczą znak Lwa i wkroczą do przeciwległej Panny, przestaniecie zajmować się sobą, ponieważ sprawy partnerstwa okażą się priorytetowe. Kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie przez drugą dekadę września, wymusi ograniczenia, którym poddacie się kosztem własnych potrzeb i marzeń. Sprawy zawodowe skomplikuje życie osobiste, samorealizacja będzie musiała poczekać, uzyskacie za to szacunek do siebie i wzbudzicie podziw otoczenia. Powiodą się natomiast wszelkiego rodzaju remonty, upiększenia otoczenia, to również znakomity czas na założenie własnej firmy. Jeśli od dłuższego czasu poszukujecie pracy, zamiast godzić się na upokarzające odmowy postawcie na samozatrudnienie, zobaczycie jak wspaniale jest poczuć się królem/królową u siebie, będziecie musieli na początku w zadanie włożyć dużo wysiłku i zainwestować w siebie, ale zwróci się to wam wielokrotnie w postaci zadowolenia z własnych osiągnięć. Druga dekada września to również znakomity czas na wszelkie zabiegi upiększające oraz odmładzające, jeżeli pragniecie na długo uzyskać wspaniały wygląd wybierzcie się do specjalisty, macie szansę trafić na dobrego fachowca. Kiedy 22 września Słońce opuści przeciwległy znak Panny i wkroczy do Wagi, zajmiecie się zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi, być może trzeba pomyśleć o długotrwałym kredycie, który umożliwi odpowiednie inwestycje. W ostatnich dniach miesiąca z pomocą przyjdą przyjaciele, kiedy najpierw Merkury, następnie Mars utworzą trygon do przebywającego w Koziorożcu Plutona – udzielą wam wsparcia zarówno finansowego jak i psychicznego, przygotujcie się jednak na trudne rozmowy, które odkryją sekrety waszego serca.

Zostaw Komentarz