Tygodniowa prognoza astrologiczna 11 – 17 września 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  11 – 17 września 2017  

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Tydzień obfitował będzie w szereg szczęśliwych zdarzeń, wymusi jednak samodyscyplinę i wiązać się może z koniecznością bardzo intensywnej pracy. Z jednej strony Wenus w życzliwym znaku Lwa utworzy konfiguracje, przynoszące miłość i poczucie szczęścia, nagłe zauroczenia, które mają szansę przekształcić się  w trwałe uczucie,  serdeczne kontakty z dziećmi oraz intensywny rozwój zainteresowań – z drugiej natomiast kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu wywoła zdrowotną niedyspozycję. W pracy zawodowej nadmiar obowiązków, dużo uciążliwej roboty, da się wam we znaki, jednak koniunkcja Merkurego z Marsem w znaku Panny pozwoli sprostać wymaganiom szybko i skutecznie. Dla osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku nadejdzie czas miłości lub finansowej obfitości.

BYK

bull-2691107_1920

Korzystne aspekty Saturna, Jowisza i Urana do władczyni waszego znaku Wenus zapowiada moc pozytywnych wrażeń, w rodzinach wielu Byków pojawią zagraniczni goście, zaroi się od zaręczyn, ślubów oraz narodzin dzieci. Sielankę zaburzy kwadratura Słońca do Saturna, osoby o skłonnościach depresyjnych poczują się gorzej, pomimo braku obiektywnych powodów. Jak zwykle przy tego rodzaju aspektach wskazana jest dbałość o zdrowie, szczególnie dokuczać może kręgosłup. Ogólnie jednak sprzyjać będzie wam los, spodziewajcie się dobrych wiadomości, poprawy warunków pracy oraz dobrych pomysłów. Podróże zagraniczne i kontakty międzynarodowe okażą się w tym tygodniu szczególnie korzystne, w czasie weekendu czeka was wielka radość.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Miłość zapuka do serca wolnych Bliźniąt, poszukujących kogoś, z kim można dzielić życie. Wenus w Lwie w korzystnych aspektach pozwoli wam spotkać osobę wyjątkową, dla której warto zrezygnować z niezależności, jaką daje pozycja singla – dotyczy to szczególnie Bliźniąt urodzonych w drugiej dekadzie znaku. To również dobry tydzień dla osób, planujących remont lub odnowienie mieszkania, wszystko za co się weźmiecie zrobicie w tempie błyskawicznym za sprawą koniunkcji Marsa do Merkurego. Nie obejdzie się bez sprzeczek z domownikami, możecie mieć różne koncepcje, ale ostatecznie postawicie na swoim. Unikajcie pośpiechu i agresji, przeczekajcie opór zamiast atakować, lepiej na tym wyjdziecie.

RAK

cancer-2689033_1920

Możecie liczyć w tym tygodniu na podwyżkę, duży przelew, korzystną transakcję lub inny rodzaj poprawy sytuacji finansowej. Tydzień okaże się szczególnie korzystny dla inwestycji w nieruchomości, chociaż nie obejdzie się również bez przeszkód i przejściowych kłopotów, jakie zafunduje kwadratura Słońca do Saturna. Na jakiś czas unieruchomić was może niedyspozycja własna lub kłopoty sprawi starsza osoba, którą się opiekujecie. Horoskop ostrzega przed nadmiernym pośpiechem, za kierownicą stosujcie się do ograniczeń prędkości, bo możecie zaliczyć mandat lub stłuczkę. Opanujcie również swój cięty język, ponieważ na złośliwości więcej stracicie niż zyskacie. Spodziewajcie się jednak w tym tygodniu więcej pozytywnych, niż nerwowych wydarzeń.

LEW

lion-2689946_1920

Miłość okaże się w tym tygodniu najważniejsza dla większości Lwów, nawet w stałych długoletnich związkach zaiskrzy jak za dawnych lat, poczujecie się odmłodzeni i radośni. Wolne Lwyrozsiewać zaczną wokół siebie aurę atrakcyjności, nikt się wam nie oprze, jeden uśmiech zjedna przychylność płci przeciwnej, randka będzie gonić randkę, możecie wręcz liczyć na nadmiar chętnych do tego, aby stać się miłością waszego życia. Nie zapominajcie słów Małego Księcia – dobrze widzi się tylko sercem! Łyżką dziegciu w tym miodzie okażą się finanse, niestety kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu ograniczy wasze zapędy i zmusi do oszczędności, czego serdecznie nie znosicie. Mars wraz z Merkurym w Pannie zapowiadają moc wydatków, nad którymi trudno zapanować, więc powściągliwość pieniężna tylko wyjdzie wam na dobre.

PANNA

virgin-2689015_1920

Merkury w koniunkcji z Marsem w waszym znaku to prawdziwa petarda,  wszystko zaczniecie robić szybko i sprawnie, trudno będzie za wami nadążyć. Niestety, może się okazać również, że nie będziecie przebierać w słowach i niektóre osoby poczują się dotknięte waszymi krytycznymi uwagami. Również kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu zapowiada, że zabraknie wam cierpliwości do osób zbyt powolnych, lub utrudniających działanie, szczególnie urzędnicy mogą wam mocno zajść za skórę. Na osłodę nastąpi poprawa w sprawach finansowych, możecie spodziewać się zastrzyku sporej gotówki, szczególnie jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku – horoskop radzi, aby nadwyżkę inwestować w nieruchomości.

WAGI

horizontal-2691106_1920

Słońce w Pannie w kwadraturze do Saturna w Strzelcu ograniczy komunikacje, sprawi też, że poczujecie się słabi i wyczerpani zarówno fizycznie, jak i psychicznie – tymczasem Jowisz w znakomitych aspektach obiecuje przychylność losu, która objawi się  właśnie w tym tygodniu. Głowa do góry drogie Wagi, czeka was sukces lub niespodziewana okazja, która pchnie do przodu karierę i sprawi, że poczujecie się wybrańcami losu – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. W środę miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, aby szansa nie minęła  niezauważona. Przyjaźń, którą zawrzecie w tych dniach, okaże się niezwykle istotna i znacząca dla waszej przyszłości, zarówno osobistej, jak i zawodowej. Przyjaźń może przekształcić się w miłość i odwrotnie.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Postawcie na przyjaciół, bo będziecie potrzebować ich wsparcia zarówno w chwilach trudnych, jak i radosnych, a jednych i drugich w tym tygodniu wam nie zabraknie. Wenus w korzystnych aspektach w rejonie kariery wesprze wszelkie zawodowe projekty, szczególnie międzynarodowe. Pojawi się okazja zdobycia niezbyt wielkich, ale za to stałych źródeł dochodów, zainwestujcie w nieruchomości oraz we wszystko, co daje gwarancje długotrwałego zysku. Jeżeli posiadacie oszczędności, teraz właśnie jest czas na bezpieczne ulokowanie środków, z których czerpać będziecie w przyszłości, wiązać się to jednak może z przejściowymi ograniczeniami finansowymi. Czeka was również w tym tygodniu wiele ciekawych rozmów i spotkań towarzyskich, nie starajcie się nikogo przekonywać na siłę do własnych poglądów, nawet jeśli jesteście pewni swojej racji.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Jowisz, władca waszego znaku, przebywa w znaku Wagi w koniunkcji ze szczególnie opiekuńczą gwiazda Spicą, dodatkowo tworzy korzystne aspekty z Wenus i Saturnem, wszystko więc, co rozpoczniecie w tym tygodniu otoczone będzie pozytywną energią. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku mogą jednak odczuwać szczególnie silnie kwadraturę Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu, nadmiar obowiązków pozbawi was sił i obniży nastrój, większość z was jednak to niepoprawni optymiści, więc ten okres ograniczeń zniesiecie z pozytywnym nastawieniem – pewna doza samodyscypliny jest wam w gruncie rzeczy bardzo potrzebna. Możecie w tym tygodniu liczyć na pomoc i wsparcie wysoko postawionych przyjaciół, również sprawy międzynarodowe oraz związane z pobieraniem nauki powiodą się znakomicie.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w tym tygodniu, obniży nastrój, ponieważ nie wszystko będzie układać się po waszej myśli. Ogarną was lęki i poczucie, że macie „pod górkę”. Tymczasem jest dużo lepiej, niż wam się wydaje, Wenus w Lwie, w rejonie kariery, utworzy korzystne konfiguracje zarówno z Saturnem, jak i Jowiszem oraz Uranem, co zwiastuje szansę, jaka pojawi się na waszej drodze. Tylko od was zależy czy ją wykorzystacie. Powiodą się podróże zagraniczne, kontakty międzynarodowe, sprawy związane ze zdobywaniem wiedzy oraz nauczaniem. Również w sprawach miłości nastąpi ocieplenie stosunków.  Mars w koniunkcji z Merkurym zacznie was gnać przed siebie, gdzie oczy poniosą, przestaniecie też przebierać w słowach. Niecierpliwość jest złym doradcą dla Koziorożca.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Wodniki wolne, bez zobowiązań, mają szansę dobrze się w tym tygodniu zabawić, pojawi się szansa na szalony romans. Życie towarzyskie wszystkich osób urodzonych w znaku Wodnika znacznie się ożywi, nawiążecie ważne dla waszej kariery kontakty międzynarodowe, poznacie interesujące osoby, które wiele mogą zrobić, aby was wesprzeć zawodowo. Również wszelkie sprawy związane z nauczaniem i przekazywaniem wiedzy powiodą się znakomicie. Pod koniec tygodnia trygon Wenus do Urana rozpali ogień uczuć w sercach osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku, to może być coś więcej niż chwilowa fascynacja. Powiodą się zamierzenia o naturze twórczej i artystycznej. Jedynie kwadratura Słońca do Saturna może popsuć wam trochę krwi, bo kontakty z osobami starszymi napotkają problemy, niektórzy przyjaciele oraz współpracownicy okażą się mało elastyczni.

RYBY

fish-2686842_1920

W pracy napotkacie trudności, ktoś postawi przed wami mur nie do przekroczenia, co wywoła smutek i frustrację. Pojawią się zawodowe wyzwania, warto wykazać się konsekwencją i wytrwałości, ponieważ czeka was za to nagroda. Korzystne aspekty Wenus, Jowisza i Urana zapowiadają szereg niespodzianek i okazji, wartych wykorzystania. Zamiast nieustannie zajmować się innymi, zwróćcie większą uwagę na własne potrzeby i starajcie się o nie zawalczyć. Mars w koniunkcji z Merkurym w przeciwległym znaku Panny może przynieść nadmierny krytycyzm, wyrażany w sposób otwarty i bez ogródek. Horoskop radzi, abyście zadbali o dobry wygląd i samopoczucie, praca i kariera mogą poczekać.

Zostaw Komentarz