Tygodniowa prognoza astrologiczna 4 – 10 grudnia 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  4 – 10 grudnia 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Merkury zmienił bieg na wsteczny, trzeba będzie wycofać się z niektórych postanowień, wasza frustracja może osiągnąć apogeum, bo sprawy nie zechcą dążyć w obranym przez was kierunku. Kwadratura Słońca do Neptuna, pod wpływem której pozostawać jeszcze będziecie do środy, sprawi, że wszystko wyda się niejasne i zagmatwane, jednak nie ustaniecie w dążeniu do realizacji marzeń. Starajcie się trzymać swoich zasad oraz tego, co niezmienne. W środę uda wam się postawić na swoim, uważajcie jednak, aby nie odnieść pyrrusowego zwycięstwa. Życie miłosne nabierze barw, otoczy was wianuszek adoratorów, ale dopiero od soboty, kiedy Mars wkroczy do znaku Skorpiona, poczujecie się prawdziwymi zwycięzcami.

BYK

bull-2691107_1920

Jowisz w trygonie do Neptuna przyda niektórym Bykom sporo popularności wśród przyjaciół oraz w gronie osób, podzielających ich pasje i zainteresowania. Niektóre osoby nawiążą znajomości w środowisku artystycznym lub związanym z duchowością. Zaczniecie zdobywać wiedzę psychologiczną lub ezoteryczną, a także dotyczącą szeroko pojętej twórczości. Niektóre Byki odkryją w sobie zdolności artystyczne i zaczną inwestować w swój rozwój – nie martwcie się tym, że trzeba skorzystać z rezerw, wszystko zwróci się z nawiązką, kiedy zaczniecie robić użytek ze swoich zdolności. W sobotę do przeciwległego znaku Skorpiona wkroczy zdobywczy Mars, aktywizując sferę partnerstwa i związków międzyludzkich.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Tydzień rozpocznie się bardzo aktywnie, w pracy czeka was wiele wyzwań, nie wszystko okaże się zrozumiałe, ponieważ cofający się Merkury sprawi, że wiele spraw zobaczycie w innym świetle, pojawią się wątpliwości odnośnie prawa i zasad, jakimi powinniście się kierować. Merkury retro, w swoim biegu wstecznym, w koniunkcji z Saturnem i trygonie do Marsa, uczyni z was osoby uparte i bezkompromisowe, weźcie pod uwagę, że możecie się mylić. Niektóre Bliźnięta zajmą się zawodowo działalnością charytatywną lub artystyczną. W miłości kolorowy zawrót głowy, partner okaże się dla was osobą fascynującą i atrakcyjną, lecz nie zawsze zrozumiałą. Kiedy w sobotę Mars wkroczy do znaku Skorpiona nadejdzie czas, aby skutecznie zadbać o zdrowie.

RAK

cancer-2689033_1920

Powrócić mogą dolegliwości związane z chorobami przewlekłymi, starajcie się oszczędzać kręgosłup i unikać stresów, które mają tendencje do osłabiania żołądka i systemu trawiennego. Raki zakochane przeżyją prawdziwy zamęt emocjonalny, przerzucając się od euforii i romantycznych uniesień do pełnych obaw wątpliwości. Idźcie za głosem serca i ufajcie intuicji, nauczcie się wybaczać, sprawy wyglądają dużo lepiej niż wam się wydaje, jednak zbyt często dajecie się unosić emocjom. Nadwrażliwe Raki od dłuższego czasu poddawane są presji, dlatego trudno im zachować spokój i równowagę w przypadku nerwowych sytuacji, których w ostatnich dniach nie brakuje. Kiedy w sobotę Mars opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona poczujecie się znacznie lepiej i odzyskacie wiarę we własne siły.

LEW

lion-2689946_1920

Pozostaniecie nadal w nastroju, sprzyjającym rozrywkom, szykuje się wiele imprez i dobra zabawa, da o sobie jednak znać skłonność do uzależnień, unikajcie więc nadmiaru używek, bo konsekwencje mogą być nieprzyjemne – na przykład zgubicie się w drodze do domu lub wyjdziecie z przyjęcia z inna osobą niż ta, z którą przyszliście. Jedynie Lwy w stałych związkach skierują energię na poprawę wzajemnych stosunków i najlepiej poczują się w gronie najbliższych. W środę i czwartek czeka was wiele emocji natury duchowej, wątpliwości dotyczyć mogą prawa i zasad, jakimi powinniśmy kierować się w życiu. W czasie weekendu bawcie się dobrze, ale nie traćcie zaufania do bliskiej wam osoby, większość tego, co usłyszycie to zwykłe plotki. Na zakupach uważajcie na portfel oraz karty, które mogą odmówić posłuszeństwa.

PANNA

virgin-2689015_1920

Czas nie sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów, ale raczej korekcie tych, nad którymi pracujecie. Od początku tygodnia będziecie mieć tendencje do wycofania się z wcześniejszych decyzji, wykażecie przy tym upór i konsekwencję. Kwadratura Słońca do Neptuna może jednak sprawić, że ulegniecie manipulacji i ostatecznie stracicie pewność swoich racji. Sprawy domowe wymagać będą zaangażowania, od bliskich jednak otrzymacie dużo wsparcia. Zechcecie w tym roku zabłysnąć wspaniałymi prezentami, ale uważajcie, bo jeszcze do soboty Mars w znaku Wagi może was skłonić do nadmiernych wydatków a cofający się Merkury przypomina, że nie jest dobry moment na zakup sprzętu elektronicznego, jak również wszystkiego, co służy komunikacji.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Jeszcze do soboty Mars w waszym znaku sprawi, że wszystko będzie was złościć, szczególnie ludzka zła wola, powolność i brak reakcji. Merkury retro w koniunkcji z Saturnem utrudnią komunikację, ludzie wokół zaczną się motać, plotkować, przeczyć własnym słowom, nieustanne zmieniać zdanie, wy też zanim się spostrzeżecie wycofacie się z wcześniejszych ustaleń i ten chaos potrwa do środy. Pojawią się natomiast dodatkowe środki, na które już przestaliście liczyć a od soboty, kiedy Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, nadejdzie czas, aby zacząć je wydawać. Wenus w kwadraturze do Neptuna w czasie weekendu przypomni wam o niezrealizowanych marzeniach, w kwestii miłości starajcie się nie ulegać iluzji i mocno stąpać po ziemi. Nie składajcie deklaracji, których nie będziecie mogli spełnić.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Uważajcie w tym tygodniu na inwestycje, bo mogą się nie opłacić. Horoskop radzi nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć finansowych i ograniczyć wydatki, bo okażą się nietrafione. Dobrze przemyślcie każdy zakup, szczególnie prezentów, aby osoba obdarowana nie musiała po świętach zgłaszać reklamacji lub zwracać towaru. Niektóre Skorpiony doświadczą spełnienia marzeń, związanych z podróżami zagranicznymi, ale uważajcie, aby wszystko nie okazało się palcem na wodzie pisane, podjęcie decyzji odłóżcie do okresu poświątecznego, kiedy Merkury znów ruszy do przodu. W sobotę Mars opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, co doda wam energii  i sprawi, że pójdziecie do przodu jak burza.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

W waszym znaku przebywają aż 4 planety, wiele więc ważnych spraw dzieje się wokół. Słońce zachęca do samorealizacji, ale kwadratura z Neptunem sprawia, że czujecie się trochę zagubieni i niepewni kierunku, w jakim powinniście podążać. Z niczym się nie śpieszcie, szczególnie wstrzymajcie się z ważnymi decyzjami, dopóki Merkury w waszym znaku biegnie ruchem wstecznym i tworzy koniunkcję ze srogim Saturnem. Wenus w Strzelcu przypomina o tym, że miłość jest najważniejsza w życiu, ale aby kochać innych trzeba zacząć od pokochania samego siebie. W czasie weekendu zadbajcie o zdrowie własne i swoich najbliższych.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Dla Koziorożców to będzie trudny tydzień, bo mogą uświadomić sobie, że działają na własną niekorzyść. Niektóre osoby odczuwają to, jakby za chwilę miały pęknąć od środka. Z niczym się nie śpieszcie, już niedługo sprawy przybiorą inny obrót, na razie własne opinie powinniście zachować dla siebie. Czas nie sprzyja ujawnianiu tajemnic, informacje, jakie otrzymacie okażą się sprzeczne i pełne niejasności. Trygon Jowisza do Neptuna uzmysłowi wam jak ważna w życiu jest przyjaźń a słowo lojalność nabierze innego znaczenia. Uświadomicie sobie, że w wielu dziedzinach ulegaliście iluzji i sami siebie oszukiwaliście lub pozwalaliście się oszukiwać. Już niedługo ta wiedza bardzo wam się przyda.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Uwagę skupicie na kultywowaniu przyjaźni, niestety nie wszystko w tej dziedzinie pójdzie po waszej myśli. Grupa, z którą jesteście związani, przeżywa kryzys, wszyscy przekazują sobie niesprawdzone informacje, panuje chaos a wy ulegacie atmosferze niepewności. Również w dziedzinie finansów nie wszystko idzie jak powinno, pojawią się trudności w przepływie pieniędzy, ostatecznie potrzebne środki się znajdą, ale trochę nerwów będzie to was kosztować. Niektóre Wodniki otrzymają atrakcyjną zawodową propozycję, w dodatku dobrze płatną. Od soboty, kiedy Mars zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, nabierzecie energii i zaczniecie walczyć o zawodowe trofea, nie zapominajcie, że cofający się Merkury nie sprzyja nowym projektów, starajcie się wprowadzić poprawki do tych, nad którymi pracujecie.

RYBY

fish-2686842_1920

Wszystko w tym tygodniu koncentrować się będzie na sprawach zawodowych, pojawią się okazje do zabłyśnięcia talentem, wiele jednak spraw wymagać może korekty. Uważajcie, aby nie ulec manipulacji, jaką stosują wobec was przełożeni oraz osoby na wysokim szczeblu w hierarchii społecznej. Pierwsza połowa tygodnia okaże się stresująca za sprawą kwadratury Słońca w Strzelcu do Neptuna w waszym znaku, nie będziecie wiedzieć jakie zająć stanowisko, tak sprzeczne informacje otrzymacie. Cofający się Merkury dodatkowo skomplikuje sytuację, najlepiej jeśli wstrzymacie się od wyrażania opinii, bo może się okazać, że zechcecie ją odwołać w przyszłości. Zielone światło zapali się dla realizacji planów związanych z podróżami zagranicznymi, ale do 23 grudnia wstrzymajcie się od podejmowania ostatecznych decyzji.

Zostaw Komentarz