Tygodniowa prognoza astrologiczna 11 – 17 grudnia 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  11 – 17 grudnia 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Poniedziałek minie wśród spotkań, rozmów i negocjacji, będziecie upierać się przy swoim bez względu na opinię innych. Horoskop radzi nie rozpoczynać nowych projektów oraz unikać podejmowania istotnych decyzji przynajmniej do 23 grudnia, tymczasem mocny Mars skłoni zapalczywe Barany do przeprowadzenia swojej woli, przyszłość pokaże jak na tym wyjdziecie, jednak do środy sytuacja zarówno w relacjach osobistych jak i biznesowych wyda się wam zagmatwana. Pod koniec tygodnia wiele się wyjaśni, wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów, szczególnie związanych z tematami międzynarodowymi, które od dłuższego czasu zaprzątają wam głowę. Barany urodzone w ostatniej dekadzie znaku doświadczą w czasie weekendu prawdziwego „objawienia” i dostrzegą szansę wyjścia z trudnej i skomplikowanej sytuacji.

BYK

bull-2691107_1920

Mars w przeciwległym znaku Skorpiona uczyni z was osoby bezkompromisowe, gotowe walczyć o swoje racje, nie zapominajcie jednak, że przeciwnik dysponuje obecnie większą siłą, więc starajcie się ustępować tam, gdzie nie macie szans na wygraną. W poniedziałek i wtorek nie wszystko, co usłyszycie od przyjaciół okaże się prawdą, ktoś z bliskiego otoczenia tak zamota informacje, że trudno  będzie się zorientować o co chodzi. Planety w Strzelcu przypomną, że trzeba uporządkować finanse, zwrócić co wzięliście, odebrać wszystko, co się wam należy i teraz właśnie rozpocznie się ruch w tej dziedzinie. Niektóre osoby jawnie wystąpią przeciwko Bykom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku, starajcie się nie odpowiadać pięknym za nadobne, bo pogorszycie sprawę.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Zgromadzenie planet w przeciwległym znaku Strzelca przyprawi was o ból głowy, tak wiele będzie się działo. Horoskop radzi, aby odpuścić sobie wszystko, co nie jest związane z miłością. Szczególnie pod koniec tygodnia, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Merkurym uczucia zawładną całkowicie sercem niejednej osoby spod znaku Bliźniąt. Single nieoczekiwanie ulegną urokowi kogoś niezwykłego,  do głowy wam nie przyjdzie, że zwrócicie uwagę na osobę tak odmienną od waszych wyobrażeń. Bliźnięta w związkach całą uwagę skierują na partnerów życiowych. Życie towarzyskie rozkwitnie, powrócicie do znajomości i przyjaźni, które uważaliście za minione. Młode Bliźnięta weekend spędzą bardzo rozrywkowo.

RAK

cancer-2689033_1920

Mars w życzliwym znaku Skorpiona wzbudzi emocje, napełni siłą i skłoni do zdobycia wszystkiego, czego zapragniecie. Niektóre Raki odnajdą w sobie nowe pasje i zainteresowania, to dobry moment na rozwój ciekawego hobby. Osoby zakochane energię skierują na realizację marzeń, Raki posiadające dzieci zajmą się ich potrzebami. Szczególnie od środy zwiększycie aktywność we wszystkich tych dziedzinach, nie pozwalając innym zapomnieć o waszych pragnieniach. Znakomicie poradzicie sobie z wszelkimi zaległościami w pracy, motywując współpracowników i podwładnych do zwiększenia wysiłków. Koniec tygodnia przyniesie rozwiązanie trudnych problemów, zrozumiecie „gdzie jest pies pogrzebany” i na czym polegał popełniany przez was błąd.

LEW

lion-2689946_1920

Lwy zdecydowanie zechcą uprzyjemnić sobie życie, osoby wolnego stanu mogą liczyć na to, że pod koniec tygodnia wpadnie im w oko ktoś wyjątkowy i oryginalny. Bawcie się, wybierzcie się do teatru, kina, na imprezę, korzystajcie z życia dopóki Słońce i Wenus przebywają w życzliwym  Strzelcu – jedynie Lwy urodzone w ostatniej dekadzie znaku mogą doświadczyć trudności ze strony Saturna, na szczęście to już ostatnie dni ograniczeń. Weekend zapowiada się wystrzałowo i niebanalnie, trygon Słońca do Urana przyniesie wydarzenia niespodziewane i zaskakujące, niektóre Lwy otrzymają szansę odmiany losu, nie obawiajcie się wyzwań, ale liczcie się z tym, że cokolwiek wydarzy się w tym tygodniu, najprawdopodobniej okaże się nietrwałe. Oczekujcie dobrych relacji z przyjaciółmi.

PANNA

virgin-2689015_1920

Wszystkie problemy tak rodzinne, jak i zawodowe spiętrzą się w tym tygodniu, zamiast narzekać, weźcie się do pracy i starajcie się odciążyć innych w trudnym, przedświątecznym okresie. Porządkowanie to przecież wasza druga natura a teraz właśnie jest najlepszy czas, aby wprowadzić korektę do wszystkich swoich zamierzeń. Powrócicie do projektów artystycznych, które kiedyś porzuciliście, niektóre Panny nawiążą ponownie romans, który się rozpadł. Miłość może być treścią tego tygodnia, jeśli tylko pozwolicie się jej rozwinąć. W czasie weekendu pojawi się nagle intratna propozycja zawodowa lub wrócą środki, zainwestowane dawno temu, horoskop radzi, aby przeznaczyć je na potrzeby domowników.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Na początku tygodnia mogą wam dokuczać jakieś trudne do określenia dolegliwości, nie martwcie się tym, to w większości przypadków objawy psychosomatyczne, wywołane stresem. Poniedziałek będzie jeszcze zakręcony, wiele spraw wyda się niejasnymi, od środy poczujecie się dużo bardziej ugruntowani. Humor poprawią miłosne spotkania, powrócicie do rozmów, kiedyś rozpoczętych a nie zakończonych, z kimś ważnym dla was. Czeka was w tym tygodniu krótka podróż, w której towarzyszyć wam może osoba kochana, nie obędzie się bez krążenia w kółko lub zagubienia drogi, za przyczyną cofającego się Merkurego. Weekend przyniesie ważne wydarzenia i dobre wiadomości, spotkacie kogoś, kto może mieć wpływ na waszą przyszłość.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Mars w waszym znaku skłoni do aktywności większość Skorpionów, a szczególnie  osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Z energią zabierzecie się za wszelkie istotne dla was sprawy, zwłaszcza  związane z zarządzaniem pieniędzmi. Poniedziałek i wtorek  nie sprzyjają podejmowaniu ryzyka finansowego, unikajcie spekulacji, bo się oszukacie, powodzenie w tym tygodniu zapewnią inwestycje trwałe, przynoszące mniej zysków, ale za to zwiększające poczucie bezpieczeństwa i trwałości. Już niedługo zmuszający do finansowych ograniczeń Saturn opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, będziecie więc mogli pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, teraz jednak wskazana jest daleko idąca ostrożność, szczególnie w przypadku zupełnie nowych pomysłów. Pod koniec tygodnia osoby poszukujące pracy mogą otrzymać ciekawą propozycję, wstrzymajcie się z ostatecznymi decyzjami do 23 grudnia.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

W waszym znaku nadal odbywa się festiwal planet, aktywizując wiele sfer życia. Warto w tym tygodniu powrócić do pomysłów, które porzuciliście, bo zabrakło wam wytrwałości, unikajcie jednak rozpoczynania nowych projektów, dopóki przebywający w waszym znaku Merkury pozostaje w biegu wstecznym. Wenus zafunduje zakochanym Strzelcom kolorowy zawrót głowy, czekają was urocze randki i spotkania, ale liczcie się z tym, że niektóre zostaną odwołane lub przełożone na inny termin. Pod koniec tygodnia niektóre osoby nawiążą interesującą znajomość, odkryjecie w sobie ukryty talent lub wydarzy się coś nieoczekiwanego. Warto zagrać w totolotka, czeka was jakaś wygrana.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

To już ostatni tydzień, w którym wskazane jest siedzenie jak mysz pod miotłą, starajcie się odpocząć i przygotować do wydarzeń, czekających was w najbliższej przyszłości. Już niedługo wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, na razie jeszcze trwa chaos, a  sprzeczne informacje, jakie do was docierają, niewarte są uwagi. Skupcie się na zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, starajcie się okazać więcej ciepła bliskim i przyjaciołom. Koniec tygodnia przyniesie niespodziewane wydarzenia, dotyczące spraw domowych lub zawodowych. Weekend macie szansę spędzić w gronie przyjaciół, w sposób niecodzienny i oryginalny. Przygotujcie się na nadchodzące zmiany, już niedługo znajdziecie się w centrum wydarzeń.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Wszelkie niejasności wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którą związani jesteście wspólnymi zainteresowaniami, sprowadzają się do jednego: „jeśli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze”. Ktoś coś odwoła, przeniesie spotkanie, wyśle maila nie tam, gdzie potrzeba, przekaże niesprawdzone wiadomości, chaos informacyjny potrwa jeszcze do samych Świąt, nie przejmujcie się tym za bardzo, wszystko w końcu się wyjaśni, kiedy Merkury wróci do biegu prostego. Weekend spędzicie bardzo towarzysko, czekają was niespodziewane podróże, odwiedziny rodzeństwa lub wizyta u sąsiadów. Pojawi się jakieś zadania, które przed Świętami należy wykonać, z energią weźmiecie się do pracy, nie zabierajcie się tylko za nowe projekty, ulepszajcie natomiast stare.

RYBY

fish-2686842_1920

Praca, praca, praca i jeszcze raz praca, nie oderwiecie się w tym tygodniu od problemów zawodowych. W poniedziałek i wtorek trudno się będzie zorientować kto jest wam życzliwy a kto tylko udaje przyjaźń. Poczujecie się zagubieni i skłonni do unikania odpowiedzialności oraz jednoznacznych deklaracji. Powrócą sprawy, które wydawały się już załatwione, trzeba będzie dokonać korekty. Pod koniec tygodnia czekają was niespodziewane wydatki, całe szczęście premia w tym roku okaże się większa, niż zakładaliście. Szczególnie Ryby urodzone w trzeciej dekadzie znaku mogą spodziewać się przypływu większych pieniędzy, prezenty pod choinką będą  bardziej niż zwykle „wypasione”.

Zostaw Komentarz