Tygodniowa prognoza astrologiczna 18 – 23 grudnia 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  11 – 17 grudnia 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Nów w znaku Strzelca, który nastąpi w poniedziałek, może okazać się początkiem zmian, zachodzących w sprawach związanych z międzynarodowymi oraz naukowymi przedsięwzięciami. Najważniejsze astrologiczne wydarzenie tygodnia to jednak przejście Saturna ze znaku Strzelca do Koziorożca, co wydarzy się w środę. Dla Baranów oznacza to, że przez najbliższe 3 lata powinni skierować uwagę na sprawy zawodowe, trzeba będzie zakasać rękawy i wziąć się do wytężonej pracy, krok po kroku pokonując trudną ścieżkę kariery. Jeśli nie przegapicie swojej szansy Saturn wynagrodzi was awansem i umocnieniem zawodowej pozycji. W czwartek do pracowitego Koziorożca wkroczy również Słońce, tworząc koniunkcję z surowym Saturnem, koniec tygodnia zapowiada się więc bardzo pracowicie. Wieczór wigilijny spędzicie w towarzystwie bliskich wam osób, omawiając problemy międzynarodowe.

BYK

bull-2691107_1920

Kiedy w środę poważny Saturn zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, wyznaczy blisko 3 – letni okres budowania pozycji społecznej oraz poczucia bezpieczeństwa zawodowego. Powinniście w tym czasie zwrócić szczególną uwagę na kontakty międzynarodowe, wzmacniając ważne dla waszej kariery relacje. Trygon Wenus do Urana sprawi, że tydzień upłynie w atmosferze przyjemnych niespodzianek, możecie spodziewać się premii lub innych ekstra dochodów. W czwartek również Słońce opuści znak Strzelca i przesunie się do Koziorożca, nadejdzie więc czas na ugruntowanie zdobytej w ostatnim czasie pozycji zawodowej. Wszystko ulegnie zwolnieniu, przygotowania do Świąt oraz wieczór wigilijny powinniście spędzić, pozwalając sobie na prawdziwy odpoczynek od zamętu świata zewnętrznego.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Wiele będzie się działo w tym tygodniu, czeka was mnóstwo spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół lub osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań. Liczcie się z możliwością odwołania niektórych imprez lub zmiany ich terminu, ze względu na wsteczny bieg Merkurego. Zaburzenia w komunikacji potrwają do soboty, jeśli nie zrobiliście tego wcześniej, odkładanie zakupu prezentów świątecznych na ostatni moment przyniesie w waszym przypadku opłakane skutki, trudno wam bowiem będzie podjąć decyzję i prezenty nie spełnią oczekiwań. Po blisko 3-letnim pobycie w przeciwległym znaku Strzelca, w środę Saturn wreszcie go opuści i wkroczy do Koziorożca, odczujecie wyraźną ulgę, nadejdzie czas korzystania z wysiłków, jakie włożyliście w budowę trwałych relacji międzyludzkich. Weekend oraz wieczór wigilijny przyniesie oczekiwany relaks.

RAK

cancer-2689033_1920

Już w środę Saturn, niezwykle ważna planeta, wiążąca się z między innymi z tym, co trwałe i niezmienne, wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, wyznaczając dla Raków blisko 3 – letni okres, w którym mają szansę umocnić związki i relacje z wybranymi osobami. Aby osiągnąć stabilizację we wszelkiego rodzaju partnerstwie, zarówno osobistym, jak i biznesowym, trzeba się jednak liczyć z ograniczeniami, jakie narzuca odpowiedzialność za drugą osobę. Na razie jednak, obecny tydzień przyniesie wam przyjemne spotkania zawodowe, które zaowocować mogą ciekawą i niecodzienną współpracą. Weekend jednak, w tym wieczór wigilijny, spędzicie w niewielkim gronie, nie ograniczajcie się jedynie do swoich bliskich, zaproście osoby starsze i samotne, sprawi wam to wiele radości.

LEW

lion-2689946_1920

Kiedy w środę Saturn zmieni znak i wkroczy do Koziorożca zapragniecie sprawić sobie więcej przyjemności a kontakt z dziećmi zacznie z dnia na dzień ulegać poprawie. Trygon Wenus do Urana zapewni moc rozrywek szczególnie Lwom wolnego stanu, nie będziecie mieć nic przeciwko temu, aby nawiązać niezobowiązujący flirt lub romans, szczególnie z podróżą zagraniczną w tle. Lwy w stałych związkach natomiast postarają się sprawić partnerom przyjemne niespodzianki, co wpłynie pozytywnie na wzajemne relacje. Od czwartku, kiedy Słońce znajdzie się w znaku Koziorożca w koniunkcji z Saturnem, niektóre osoby mogą odczuć dolegliwości kręgosłupa, starajcie się nie nadwyrężać. W czasie wigilii konieczność ograniczeń tylko wyjdzie wam na zdrowie.

PANNA

virgin-2689015_1920

Po blisko 3-letnim pobycie w znaku Strzelca, dający ugruntowanie i porządkujący rzeczywistość Saturn zawita do przyjaznego wam znaku Koziorożca, co pozwoli odetchnąć od trudności  związanych z karierą zawodową oraz domowymi obowiązkami. Macie szansę w ciągu najbliższych 3 lat rozwinąć swoje hobby i zająć się tym, co sprawia przyjemność. Tymczasem przejście w czwartek Słońca do Koziorożca oderwie was od obowiązków zawodowych i pozwoli skupić się na potrzebach rodziny i dzieci. Nie wiadomo skąd pojawią się dodatkowe środki, które będziecie mogli przeznaczyć ekstra prezenty dla najbliższych. Weekend oraz wigilia miną w atmosferze spokoju i powagi.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Trygon Wenus do Urana pozwoli w tym tygodniu  spędzić czas w miłym towarzystwie, otrzymacie prezenty od osób, po których się tego nie spodziewaliście. Doświadczycie również wielu dowodów przyjaźni, co okaże się dla niektórych Wag zaskakujące. Na waszym koncie mogą pojawić się też dodatkowe środki, które warto przeznaczyć na nieprzewidziane prezenty. W środę Saturn opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, w którym przebywać będzie z krótkimi przerwami kolejne 3 lata, wyznaczając dla was czas, w którym najbardziej liczyć się będzie dom i rodzina oraz budowana konsekwencja kariera. Kiedy w czwartek Słońce również wkroczy do Koziorożca skupicie się na potrzebach domowników, Wigilia w tym roku będzie pełna powagi i poczucia odpowiedzialności za bliskich.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Mars i Jowisz w waszym znaku nadal wpływają na olbrzymią pewność siebie, jaką emanujecie i ułatwiają załatwianie wszelkich zaległych spraw. Już w środę Saturn opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, co dla większości Skorpionów oznaczać może poprawę sytuacji materialnej. Ograniczenia finansowe, jakim podlegaliście w ciągu ostatnich 3 lat ustąpią, pojawią się natomiast trudności w dziedzinie komunikacji. Może warto zrobić wreszcie prawo jazdy lub sprawić sobie prezent w postaci bardziej nowoczesnego telefonu? W tym tygodniu pojawią się dodatkowe środki, które możecie przeznaczyć na sprawienie przyjemności sobie oraz bliskim. Pod choinką w tym roku może być więcej prezentów niż zwykle, ale wieczór wigilijny przypomni wszystkie nierozwiązane problemy rodzinne, starajcie się akceptować bliskich takimi, jacy są, nie uda wam się ich zmienić.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Nów w waszym znaku może oznaczać początek nowego przedsięwzięcia, warto w poniedziałek zastanowić się, co sprawia wam prawdziwą przyjemność i co naprawdę chcielibyście w życiu robić. Początkom sprzyja również fakt, że po blisko 3-letnim pobycie w waszym znaku opuszcza go wreszcie surowy Saturn i wkracza do Koziorożca, co oznaczać może uporządkowanie w ciągu najbliższych  3 lat finansów osób spod znaku  Strzelca. Odczujecie wyraźną ulgę, kiedy Saturn, nazywany surowym nauczycielem, zajmie się innymi sprawami a wam pozwoli w większym stopniu cieszyć się życiem. Radości oraz rozwojowi przyjaźni służyć będzie w tym tygodniu trygon przebywającej w waszym znaku Wenus do towarzyskiego Urana, może się też zdarzyć, że zupełnie nagle otrzymacie dodatkowe pieniądze lub pojawi się nieprzewidziana propozycja pracy.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

W środę do waszego znaku zawita jego władca Saturn, który przebywać tam będzie przez najbliższe 3 lata, oznacza to dla was wzmocnienie pozycji zawodowej oraz zaciągnięcie zobowiązań osobistych. Taka gratka zdarza się raz na ok. 30 lat, nie marnujcie więc czasu, tylko weźcie się do pracy, bo osoby pracowite potężny Saturn potrafi nagrodzić stabilizacją, poczuciem bezpieczeństwa i odpowiednim stanowiskiem społecznym. Tymczasem w czwartek również Słońce wkroczy do waszego znaku i utworzy koniunkcję z Saturnem, obdarzając energią przede wszystkim Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Poczujecie się na swoim miejscu, odniesiecie wrażenie, że wreszcie wasze wartości są w cenie. Koniec tygodnia spędzicie w domu, co sprawi wam prawdziwą przyjemność. Na wigilię zaproście osoby samotne lub długowieczne, dobrze się poczujecie w ich towarzystwie.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Trygon Wenus do Urana zapewni moc atrakcji towarzyskich, nie zabraknie wokół was przyjaciół oraz znajomych, pragnących złożyć świąteczne życzenia. W poniedziałek niektóre Wodniki zawrą nową przyjaźń, która w przyszłości spełni ich oczekiwania. W środę Saturn opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, przestanie więc wam dokuczać brak oddanych przyjaciół oraz poczucie samotności i rozczarowania, jakie zwykle się z tym wiążą. Kiedy w czwartek Słońce zmieni znak, przesunie się do Koziorożca i utworzy koniunkcję z Saturnem odczujecie zmęczenie  oraz spadek energii. Starajcie się nie przemęczać i jak najwięcej odpoczywać, bo organizm wymaga regeneracji. Jak zwykle o tej porze roku macie tendencje do tego, aby działać przeciwko sobie, starajcie się więc robić tylko to, co wam służy.

RYBY

fish-2686842_1920

Nadszedł czas, aby odcinać kupony od wysiłków, włożonych w rozwój kariery, możecie spodziewać się w tym tygodniu premii lub innych gratyfikacji, które zasilą konto. W środę po blisko 3 – letnim pobycie w znaku Strzelca, Saturn wkroczy do Koziorożca, pozwoli wam to odetchnąć od zawodowych wyzwań. Więcej czasu będziecie mogli poświęcić sobie, nadszedł czas, aby zawiązać ważne i długotrwałe przyjaźnie. Póki co wszystko w tym tygodniu kręcić się będzie wokół spraw zawodowych, dopiero w czwartek, kiedy również Słońce opuści znak Strzelca i utworzy koniunkcję z Saturnem w Koziorozcu, skupicie się na osobach starszych ze swojego otoczenia. Wigilię spędzicie w wąskim gronie bliskich krewnych, przy niektórych wigilijnych stołach nie zabraknie również starych przyjaciół.

Zostaw Komentarz