Horoskop miesięczny dla 12 znaków zodiaku WRZESIEŃ 2018

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU 

WRZESIEŃ  2018

 Horoskop dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Do 23 września Słońce w znaku Panny skłoni większość Baranów do wytężonej pracy, to również odpowiedni czas, aby zadbać o zdrowie, wykonać kontrolne badania, poddać się koniecznym zabiegom. Do 6 września jednak macie jeszcze czas na wakacyjne podboje i romanse, spotkania w gronie znajomych, imprezy i rozrywki, które zapewni sestyl Merkurego do Wenus. Życie towarzyskie rozkwitnie, Amor wyśle niejedną strzałę, wolne Barany przeżyją miłosne przygody, to czas na mniejsze oraz większe przyjemności. Między 6 a 9 września dojdzie do wybuchów namiętności oraz nieporozumień w związkach, do czego przyczyni się kwadratura Wenus do Marsa. Druga dekada miesiąca zapowiada się niezwykle energetycznie i obfitować będzie w nieoczekiwane wydarzenia. 11 września Mars zmieni znak i wkroczy do Wodnika, tworząc napięty aspekt z rewolucyjnym Uranem w Byku – sprawy finansowe nabiorą kardynalnego znaczenia, przygotujcie się na zmiany w stanie posiadania. Niektóre związki przyjaźni czeka głęboki kryzys, relacje w grupie osób, z którymi wiąże was wspólnota idei lub zainteresowań, przejdą transformację, otwórzcie się na zmiany, ponieważ nie da się ich uniknąć. Między 8 a 13 września zmiana warunków pracy wpłynie na poprawę relacji z podwładnymi i współpracownikami, natomiast od 13 do 17 września Merkury w dobrej konfiguracji z Jowiszem i Plutonem pozwoli uporać się z problemami zdrowotnymi, warto w tym czasie zasięgnąć rady specjalisty, bo macie szansę dotrzeć do osoby, która autentycznie zna się na swojej specjalności. W drugiej dekadzie miesiąca niektóre Barany otrzymają szansę na osiągnięcie władzy, chociaż więcej na tym stracą, niż zyskają, inne muszą się liczyć z trudnościami w utrzymaniu status quo. Szansa na podjęcie słusznych decyzji i uporządkowanie spraw, wymagających racjonalnego podejścia do rzeczywistości, nadejdzie 20 września, podczas koniunkcji Słońca z Merkurym w znaku Panny. 23 września Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Wagi, tworząc od razu trygon z Marsem w znaku Wodnika – zaczniecie działać skutecznie, aktywnie uczestnicząc w negocjacjach i rozmowach z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W ostatnim tygodniu września macie szansę pokonać konkurencję i zdobyć przewagę nad przeciwnikiem, ale czekają was jednocześnie nieprzewidziane ograniczenia i trudności ze strony  przełożonych – dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W związkach dojdzie do nieporozumień na tematy związane z karierą, emocje podkręci pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 25 września.

BYK

bull-2691107_1920

Do 23 września Słońce w przyjaznym znaku Panny pomoże wam uporać się z pilnymi zadaniami, które jednocześnie sprawią wiele przyjemności. Pierwszy tydzień miesiąca warto przeznaczyć na rozwój hobby, zainteresowanie się zdrowym sposobem odżywiania, naukę gotowania. Spotkacie w tym czasie wiele interesujących osób, przeprowadzicie  ciekawe spotkania, złapiecie kontakt z młodzieżą. Między 6 a 9 września kwadratura Wenus do Marsa sprawi, że zapragniecie natychmiast zdobyć szczyty w każdej dziedzinie, uda się to najbardziej pracowitym Bykom, zaangażowanym w działalność artystyczną. 9 września Wenus zmieni znak, opuści znak Wagi, którym włada i wkroczy do mrocznego Skorpiona, w którym nie czuje się najlepiej. Między 9 a 16 września znajdziecie się pod wpływem opozycji Wenus z Uranem, wasza władczyni utworzy również sekstyl z Saturnem – poczujecie nagle, że nie odpowiadają wam kontakty z lekkoduchami, potrzebujecie partnerów stałych, na których można polegać. Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku  zapragną wolności w każdym rodzaju związku i zawalczą o niezależność. Sytuację podkręci napięty aspekt Urana w waszym znaku z Marsem, który 11 września zmieni znak i wkroczy do Wodnika. Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku przeżyją prawdziwe trzęsienie ziemi w sprawach zawodowych –  możliwa jest zmiana pracy, zawodu, zainteresowań. Pomimo wzburzenia, jakie was opanuje, starajcie się nie palić za sobą mostów. Między 7 a 14 września sytuacja na niebie stanie się bardzo energetyczna, co wpłynie na wasze samopoczucie w sposób mobilizujący, przygotujcie się na zmiany, które ostatecznie wyjdą wam na dobre, pozostańcie elastyczni, ale również asertywni, wyznaczcie śmiało swoje granice, nie pozwólcie się nikomu wykorzystywać. Byki zakochane lub dopiero szukające swojej drugiej połówki poczują kolorowy zawrót głowy, natomiast osoby w stałych związkach zmierzą się z sytuacjami, których nie zechcą zaakceptować, wywoła to lawinę oskarżeń, pojawi się bunt i niechęć do podporządkowania się cudzej woli – w przypadku konfliktu wybierzecie raczej samotność i niezależność, niż ciągłe uginanie się i dostosowywanie do cudzych oczekiwań. 23 września Słońce opuści pracowity znak Panny, zawita do Wagi i utworzy trygon z Marsem w Wodniku, spadnie na was lawina obowiązków, ale ze wszystkim świetnie sobie poradzicie.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Do 6 września sekstyl Merkurego do Wenus sprawi, że będziecie sobie skakać radośnie z kwiatka na kwiatek, bawić się, imprezować i podróżować, korzystając z ostatnich możliwości, jakie dają wakacje. Bliźnięta zakochane chętnie spędzą czas z ukochaną osobą, natomiast wszyscy, którzy zdecydują się zaangażować w pracę zawodową mają szansę nauczyć się czegoś nowego i zabłysnąć umiejętnościami. 6 września Merkury zmieni znak i wkroczy do Panny, gdzie czuje się wyjątkowo dobrze, możecie więc liczyć na poprawę samopoczucia i zwiększenie pewności siebie, szczególnie w dziedzinie spraw rodzinnych i zawodowych. Dni między 6 a 8 września okażą się znakomite dla wszelkich remontów, przemeblowań i zmian w otoczeniu, do czego przyczyni się trygon Merkurego zarówno z pomysłowym Uranem, jak i odpowiedzialnym za strukturę i trwałość Saturnem. Między 7 a 14 września Słońce w Pannie w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Plutonem wpłynie pozytywnie i stymulująco na sprawy zdrowia oraz poprawi warunki pracy. Pozostańcie niezwykle uważni między 12 a 15 września, podczas opozycji Merkurego do Neptuna – wiadomość o niedyspozycji pewnej osoby będzie miała wpływ na rozwój waszej kariery, nie wszystkie informacje jakie otrzymacie okażą się prawdą, starajcie się oddzielić prawdziwy „ news” od zwykłej plotki. W okolicach 20 września poznacie prawdę, otworzą się wam oczy łatwiej wam będzie podjąć właściwe decyzje, dotyczące zarówno spraw osobistych i rodzinnych, jak zawodowych. 22 września Merkury opuści znak Panny i wkroczy do przyjaznej Wagi, dzień później dołączy do niego Słońce – obie planety od razu utworzą trygon z Marsem, ostatni tydzień miesiąca zapowiada się więc bardzo aktywnie i wyczerpująco, nie uda się uniknąć zmian, należy jak najszybciej się do nich przystosować. Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, uświadomi wam wszystko, co wymaga korekty we wzajemnych stosunkach z przyjaciółmi lub z członkami ważnej dla was organizacji lub grupy społecznej.

RAK

cancer-2689033_1920

Słońce w przyjaznym znaku Panny do 23 września zapewni moc wrażeń, zachęci zarówno do pobierania nauki, jak i dzielenia się wiedzą, wpłynie na zainteresowanie dalszą rodziną, pobudzi potrzebę podróżowania. Merkury w sekstylu z Wenus do 6 września poprawi finanse, możecie liczyć na dodatkowe zarobki lub ekstra premię. Między 6 a 9 września natomiast, kwadratura Wenus do Marsa zaogni konflikty i wprowadzi nieporozumienia do związków osób urodzonych w trzeciej dekadzie Raka. 9 września Wenus opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, ożywi uczucia, zachęci do eksperymentowania w miłości, trudno będzie się zdecydować czy bardziej zależy wam na wolnym związku, opartym na przyjaźni, czy może trwałej relacji, uświęconej tradycją „dopóki śmierć nas nie rozłączy”. Jedne związki przezywające kryzys umocnią się, inne rozpadną jak domki z kart, jeśli nie zostały oparte na trwałych fundamentach wzajemnej miłości,  szacunku i tolerancji. Sytuacja zmieniać się będzie jak w kalejdoskopie przez całą drugą dekadę miesiąca, podczas kwadratury Marsa do Urana, niektóre przyjaźnie nie przetrwają próby, nadmierna szczerość nie zawsze jest korzystna, prawda może okazać się zbyt bolesna lub trudna do przyjęcia. Słuszne i rozważne decyzje pozwoli wam podjąć Merkury w znaku Panny, jedynie między 12 a 15 września, podczas opozycji Merkurego do Neptuna, trzy razy się zastanówcie zanim kogoś osądzicie na podstawie niesprawdzonych informacji. 20 września natomiast, kiedy Merkury znajdzie się w sercu Słońca, śmiało rozwiązujcie najbardziej skomplikowane problemy, startujcie w konkursach, wybierzcie się w krótką podróż. 22 września Merkury a następnego dnia również Słońce, opuszczą znak Panny i wkroczą do Wagi, aktywizując sferę zawodową oraz domową. Obie planety utworzą zarówno korzystne aspekty z Marsem, jak i pełne napięcia konfiguracje z ograniczającym Saturnem – z jednej strony będzie wam się chciało działać, z drugiej nie wszystko pójdzie po waszej myśli, ktoś zechce was powstrzymać.

LEW

lion-2689946_1920

Słońce w Pannie do 23 września skupi uwagę na sprawach finansowych, aktywnie włączycie się w planowanie wydatków i spłatę zobowiązań, zwłaszcza między 6 a 22 września, kiedy również Merkury będzie przebywał w tym znaku.  Pozostańcie jedynie ostrożni między 4 a 10 września, podczas opozycji Słońca do Neptuna, bo ktoś może wykorzystać waszą nieuwagę lub łatwowierność i ani się obejrzycie a zapłacicie za bubel znacznie powyżej jego wartości. Sekstyl Merkurego w waszym znaku do Wenus w Wadze w pierwszym tygodniu miesiąca obiecuje jednak dobrą finansową koniunkturę i znakomite relacje z ludźmi. Aby zdobyć to, na czym wam zależy, powinniście użyć wdzięku i uśmiechu zamiast wymagań i oczekiwań. Aspekty Słońca do Jowisza i Plutona, pod wpływem których pozostaniecie między 7 a 14 września, pozwolą rozwiązać problemy finansowe, ułatwią zdobycie długoterminowej pożyczki, sprzyjać będą inwestycjom w dom i nieruchomości, możliwe również, że ktoś w rodzinie zdobędzie dochody, które wpłyną na realizację waszych zamierzeń. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie 9 września, otworzy nowy rozdział w sposobie wydatkowania pieniędzy, 11-go natomiast Mars opuści Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, tworząc napiętą kwadraturę z rewolucyjnym Uranem, jej wpływ odczuwać możecie nawet do 25 września – w waszym życiu rozpocznie się prawdziwa jazda bez trzymanki, zmiany następować będą jedna po drugiej, niektórzy zdecydują się rzucić wreszcie pracę, której tak naprawdę nie znosili, inni postanowią zerwać toksyczny związek osobisty lub zawodowy, mogą pojawić się konflikty i nieporozumienia w każdym rodzaju relacji – dotyczy do szczególnie Lwów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Pozostałe aspekty pozwolą wam uporać się z każdy wyzwaniem, niektórym osobom uda się spełnić marzenia, jeśli otworzą się na to, co nowe i nieprzewidywalne – w niektórych przypadkach jednak  nie obejdzie się bez strat. Najtrudniejsze decyzje, zwłaszcza dotyczące stanu posiadania, podejmujcie 20 września, kiedy Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem. 23 września Słońce opuści znak wymagającej Panny i wkroczy do przyjaznej Wagi, tworząc z jednej strony trygon z Marsem, zachęcający do działania, z drugiej natomiast ograniczającą kwadraturę z Saturnem – nie słuchajcie ludzi, chcących powstrzymać waszą inicjatywę, śmiało realizujcie plany, które uznacie za słuszne. W czasie pełni Księżyca w znaku Barana, do której dojdzie 25 września starajcie się opanować emocje i podejść racjonalnie do każdego problemu.

PANNA

virgin-2689015_1920

Słońce do 23 września napełni was energią i chęcią osiągnięcia wszystkich postawionych przed sobą celów. Przez pierwszy tydzień miesiąca korzystać będziecie z finansowych rezerw, wydając pieniądze na rzeczy nie tylko przydatne, ale również piękne, do czego przyczyni się sekstyl Merkurego z Wenus. 6 września Merkury zawita do waszego znaku i pozostanie w nim do 22-go, warto ten czas wykorzystać na realizację ważnych planów i zamierzeń. Między 6 a 8 września Merkury utworzy trygon zarówno z innowacyjnym Uranem, jak i zachowawczym Saturnem, to znakomity moment na ugruntowanie pozycji w dziedzinach związanych z projektami naukowymi, międzynarodowymi lub artystycznymi, uda  się wprowadzić nowoczesność tam, gdzie do tej pory panowała tradycja i połączyć ze sobą dwie przeciwstawne dziedziny. 9  września nów w waszym znaku w opozycji do Neptuna w Rybach wyznaczy początek ważnego partnerstwa, które pomoże zrealizować marzenia, single urodzone w drugiej dekadzie znaku przeżyją romantyczną przygodę a może nawet spotkają kogoś na całe życie – miejcie jednak oczy szeroko otwarte, bo Neptun potrafi tworzyć złudzenia a potem zostawić nas z niczym. Między 7 a 14 września Słońce w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Plutonem przyniesie sukces i uznanie osobom, które nie boją się odważnych wyzwań – jedyne, co może stanąć wam na drodze to niedyspozycja zdrowotna, która utrudni działanie. W drugiej dekadzie miesiąca weźmiecie się ostro do pracy, może wam zabraknąć tolerancji do osób, które za wami nie nadążają, przyczyni się do tego silnie energetyczna kwadratura Marsa do Urana.  Najważniejsze decyzje podejmujcie 20 września, kiedy Merkury znajdzie się w sercu Słońca w waszym znaku, osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku otrzymają szansę na wybicie się w wybranej dziedzinie. 22 września Merkury wkroczy do znaku Wagi, a następnego dnia podąży za nim Słońce i obie planety utworzą trygon z popędliwym i aktywnym Marsem oraz ograniczającym i zachowawczym Saturnem – staniecie się z jednej strony rozrzutni, z drugiej skłonni do oszczędności a wręcz skąpstwa, szczególnie w stosunku do dzieci, odmówicie sobie również wydatków na przyjemności i rozwój ulubionego hobby. Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, uświadomi wam bardzo jasno jakimi środkami dysponujecie i na co możecie sobie pozwolić.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Słońce do 23 września przebywa w znaku Panny, co nie jest dla was zbyt korzystne i może niektóre osoby pozbawić energii, – aby temu zaradzić horoskop radzi przeznaczyć więcej czasu na odpoczynek i regenerację sił. Do 6 września Wenus w waszym znaku w sekstylu do Merkurego, który przebywa w życzliwym Lwie, zafunduje wam moc przyjemności, atrakcji i dobrej zabawy w gronie przyjaciół. Życie towarzyskie rozkwitnie, powiodą się projekty artystyczne, randki okażą się udane i ekscytujące. Warto ten czas spędzić na urlopie, jeśli jeszcze go nie wykorzystaliście. Między 6 a 9 września natomiast, kwadratura Wenus w waszym znaku do Marsa w Koziorożcu podniesie temperaturę w związkach, oczekujcie wybuchów namiętności, gorących nocy, kłótni kochanków, rozładowania nadmiaru emocji w zaciszu sypialni. 9 września Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, w którym nie czuje się najlepiej, możecie więc odczuć pogorszenie nastroju. Między 9 a 16 września Wenus znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana i sekstylu do stabilizującego Saturna – pojawi się finansowa propozycja, niosąca ze sobą duże ryzyko, ale jednocześnie dająca szansę na spektakularne zyski, jednocześnie otrzymacie możliwość  zainwestowania w coś pewnego, ale wymagającego znacznie większych wysiłków i przynoszącego mniejsze, chociaż pewne dochody. To również dobry moment na inwestycje w nieruchomości, wiązać się to jednak może z koniecznością zaciągnięcia większego kredytu. Szczególnie Wagi urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą przeżywać dylematy, utrudniające podjęcie właściwych działań. Decyzje najlepiej podejmujcie po 23 września, kiedy do waszego znaku zawita zarówno Słońce, jak i Merkury. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie ważne rozstrzygnięcia, kiedy obie planety utworzą trygon z Marsem i kwadraturę z Saturnem – starajcie się nie słuchać osób depresyjnych i ograniczających, które zechcą powstrzymać was przed skutecznym działaniem, weźcie jednak pod uwagę rady osób starszych i doświadczonych. Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, nie pozostawi obojętnym żadnej osoby ze Słońcem w znaku Wagi, kontrolujcie emocje i nie pozwólcie wyprowadzić się z równowagi.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Słońce w przyjaznym znaku Panny do 23 września doda wam energii i pozwoli nawiązać ciekawe znajomości oraz zaplanować udane spotkania towarzyskie. Jowisz w waszym znaku przez dwie pierwsze dekady miesiąca tworzyć będzie sekstyl z Plutonem w Koziorożcu, co sprzyja rozwojowi kariery, uda się zrealizować wszystkie postawione przed sobą cele i osiągnąć sukcesy w dziedzinach wymagających siły i wytrwałości. Miejcie oczy szeroko otwarte, bo pojawi się szansa na społeczny awans, ale włożyć w to trzeba sporo wysiłku, samo nic nie przyjdzie, musicie otworzyć się na to, co nowe w waszym życiu. Miedzy 6 a 9 września kwadratura Marsa do Wenus rozbudzi namiętności, wywoła zazdrość lub wyzwoli pokusę, aby rzucić się w żar krótkiego, płomiennego, ukrytego romansu. 9 września Wenus wkroczy do waszego znaku, nadejdzie więc czas na miłość – opozycja Wenus do Urana, pod wpływem której pozostaniecie do 16 września, wywoła zamieszanie w ważnych dla was relacjach, nieprzewidziane okoliczności zmienią wasz stosunek do ukochanej osoby, dotyczy to szczególnie Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. 11 września również Mars zmieni znak i wkroczy do Wodnika, wywołując rewolucję w sprawach rodzinnych i zawodowych, kwadratura Marsa do Urana, działająca do 23 września, wpłynie destabilizująco na ważne dla was związki, ktoś zechce wyzwolić się od presji, jaką na nią wywieracie. Pozwólcie rzeczom się dziać i nie próbujcie powstrzymać przemian, bo są niezbędne dla waszego rozwoju. W sprawach zawodowych pojawi się szansa na uwolnienie od zobowiązań. 22 września Merkury przesunie się do znaku Wagi a następnego dnia podąży za nim Słońce, obie planety utworzą konfigurację, która z jednej strony zachęci do podjęcia ważnej inicjatywy, z drugiej zmusi do ograniczeń, starajcie się ograniczyć frustrację, jaka was ogarnie, zwłaszcza podczas pełni w znaku Barana, do której dojdzie 25 września – nadmiar emocji osłabi was energetycznie i może odbić się to na zdrowiu. Ostatni tydzień miesiąca warto przeznaczyć na regenerację i odpoczynek, świat poczeka a wy zajmijcie się swoim stanem zdrowia i poprawą samopoczucia.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Do 23 września, dopóki Słońce przebywa w pracowitym znaku Panny, pochłoną was obowiązki zawodowe. Sekstyl Merkurego do Wenus w pierwszym tygodniu miesiąca pozwoli nawiązać ciekawe znajomości, będziecie spotykać się z ludźmi, którzy podzielają wasze pasje i zainteresowania, skupicie się na rozwoju przyjaźni, przyjemność sprawi wam pobieranie nauki. Między 6 a 9 września na koncie pojawią się dodatkowe środki, nie pokryją jednak wszystkich potrzeb, zapragniecie kupić coś pięknego i ekskluzywnego, na co prawdę mówiąc was nie stać – nie będziecie się jednak tym przejmować, pragnienie okaże się silniejsze, niż chłodna kalkulacja. Między 4 a 10 września opozycja Słońca do Neptuna wywoła chaos w sprawach zawodowych i rodzinnych, jednak dobra konfiguracja Słońca z Jowiszem i Plutonem pozwoli wybrnąć z każdej trudności i obrócić wszystko na własną korzyść. 11 września Mars zmieni znak i wkroczy do Wodnika, tworząc napięty aspekt z Uranem – relacje ze współpracownikami lub podwładnymi mogą przechodzić kryzys, zabraknie wam taktu lub wyrozumiałości dla braku kompetencji innych osób. Strzelce urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą doświadczyć nagłych problemów zdrowotnych, najwyższy czas pozbyć się toksycznych nawyków i wprowadzić prozdrowotne zasady odżywiania. Między 13 a 17 września Merkury w sekstylu do Jowisza i trygonie do Plutona pozwoli podjąć trafne decyzje finansowe, najlepszy dzień na udane inwestycje lub uzyskanie korzystnego kredytu, to 20 września, kiedy Merkury znajdzie się w sercu Słońca w znaku Panny. 22 września najpierw Merkury, a następnego dnia również  Słońce, wkroczą do Wagi, odpuścicie więc sobie dbałość o karierę i więcej czasu poświęcicie na rozwój przyjaźni. Trygon Słońca oraz Merkurego do Marsa, połączony z napiętą kwadraturą do Saturna wprowadzi dylemat, związany z jednej strony z koniecznością oszczędzania, z drugiej z potrzebą zaspokojenia ważnej potrzeby. Nie dajcie się ponieść emocjom podczas pełni w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, nastawcie się na ekscytujące wydarzenia, związane z twórczością oraz kreacją w najlepszym wydaniu.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Słońce w życzliwym znaku Panny aż do 23 września pozwoli zrealizować plany, związane z rozwojem osobistym, podróżami zagranicznymi i kontaktami międzynarodowymi. Do 6 września macie szansę przeprowadzić wszystkie istotne dla waszej kariery rozmowy, czemu sprzyja sekstyl Merkurego do Wenus, poznacie osoby, których poparcie bardzo wam się przyda w przyszłości. 6 września Wenus opuści znak Wagi i wkroczy do mrocznego Skorpiona, rozbudzając skryte pragnienia. Tego samego dnia Saturn w waszym znaku zmieni kierunek i wróci do ruchu prostego, zaczniecie wreszcie zmierzać we właściwym kierunku. Trygon Saturna do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie przez większość miesiąca, wprowadzi wielkie zmiany w uporządkowane życie Koziorożców urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Między 6 a 9 września, podczas kwadratury Wenus w Wadze do Marsa w waszym znaku, nie dajcie się ponieść nadmiernym emocjom, namiętność wzbudzi osoba, związana z wami zawodowymi zależnościami. Nów w znaku Panny w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Plutonem, w opozycji do Neptuna, do którego dojdzie 9 września, pozwoli aktywnym i odważnym osobom spełnić marzenia o zdobyciu władzy i znaczenia, wiązać się to jednak może z koniecznością rezygnacji z czegoś, co dawało poczucie bezpieczeństwa. 11 września Mars opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, następnie utworzy bardzo napiętą kwadraturę z Uranem, nie pozostanie to bez wpływu na stan waszych finansów, zdobędziecie coś, czego zawsze pragnęliście, ale nie wszystkim wyjdzie to na dobre. 20 września, kiedy dojdzie do ścisłej koniunkcji Słońca z Merkurym, warto podjąć ważne decyzje, związane z przyszłą karierą, nauczaniem, podróżami zagranicznymi oraz rozwojem osobistym. 22 września najpierw Merkury, a następnego dnia również Słońce, wkroczą do znaku Wagi i utworzą kwadraturę z Saturnem w waszym znaku oraz trygon z Marsem w Wodniku – poczujecie się ograniczeni w swoich planach zawodowych, wymagania przełożonych okażą się większe, niż  możliwości ich spełnieni, wzrosną natomiast potrzeby finansowe – dotyczy to szczególnie Koziorożców, urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, uświadomi wam jasno sytuację zawodową i rodzinną, w jakiej się znaleźliście i wymusi podjęcie wiążących decyzji w obu ważnych dziedzinach waszego życia.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Do 6 września czeka was wiele rozmów, spotkań i negocjacji, zaangażujecie się w działalność społeczną lub artystyczną, natomiast zakochane Wodniki spędzą czas w ramionach partnerów. To najlepszy okres w przeciągu całego miesiąca, więc korzystajcie z pozytywnej aury i naładujcie akumulatory miłością. Między 6 a 9 września da o sobie znać konkurencja, której nie w smak będą wasze sukcesy, nie przejmujcie się zazdrośnikami, tylko róbcie swoje, Merkury w przeciwległym znaku Lwa w trygonie do Saturna i Urana pozwoli wam utrwalić sukces, uzyskać dobrą opinię i osiągnąć porozumienie w każdej sprawie. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie 9 września, może być początkiem ważnej inwestycji i realizacją marzeń. 11 września Mars opuści Koziorożca i zawita do waszego znaku, tworząc od razu bardzo energetyczną kwadraturę z Uranem – Wodniki urodzone w pierwszej dekadzie znaku odczują lekkie trzęsienie ziemi w dziedzinie spraw domowych oraz zawodowych, ukryci wrogowie ujawnią swoje oblicze, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć, tak wiele będzie się działo. Druga dekada września przyniesie zakończenie niektórych przyjaźni lub wprowadzi konflikt w ważne dla was związki. Komputery, laptopy oraz pozostały sprzęt elektroniczny może zacząć się psuć, przygotujcie się więc na szybką reakcję i konieczne wydatki z tym związane. Zapragniecie wolności i niezależności za wszelką cenę, najważniejsze decyzje dotyczące przyszłych inwestycji podejmujcie 20 września, podczas koniunkcji Merkurego do Słońca, odznaczać się będziecie w tym dniu jasnością umysłu i wielką pomysłowością, właściwe idee same zaczną się pchać do głowy. 22 września Merkury zmieni znak i wkroczy do życzliwej wam Wagi a następnego dnia podąży za nim Słońce, obie planety utworzą aspekty z jednej strony skłaniające do szybkiego działania, z drugiej nawołujące do ograniczeń, poczujecie się jakbyście w tym samym momencie naciskali na gaz i hamulec. Ktoś będzie chciał powstrzymać waszą inicjatywę, zachowajcie więc spokój i opanujcie emocje, szczególnie podczas pełni w znaku Barana, do której dojdzie 25 września. Ostatnie dni miesiąca okażą się korzystne dla podróży zagranicznych oraz wszelkiego rodzaju kontaktów międzynarodowych.

RYBY

fish-2686842_1920

Słońce przebywające do 23 września w przeciwległym znaku Panny zwróci uwagę na znaczenie każdego rodzaju partnerstwa, skłoni też do myślenia, że potrzeby innych są ważniejsze od waszych. Szczególnie między 4 a 10 września, podczas opozycji Słońca do Neptuna w waszym znaku, odczujecie przemożną potrzebę zaopiekowania się innymi. Wenus w Wadze w sekstylu do Merkurego w Lwie przepełni was pozytywnymi uczuciami, zatroszczycie się o osoby bliskie sercu, otoczycie opieką dzieci, zajmiecie się potrzebującymi. Między 6 a 9 września dojdzie do konfliktu z jednym z przyjaciół, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. Konfiguracja Słońca z Jowiszem i Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 7 a 14 września pozwoli skorzystać z lukratywnych znajomości i osiągnąć sukcesy w dziedzinie spraw międzynarodowych oraz związanych z sądownictwem, nie obejdzie się jednak bez strat, szczególnie po 11 września, kiedy Mars wkroczy do Wodnika i utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem. W otoczeniu zaroi się od ukrytych wrogów, nie wszyscy dobrze wam życzą, między 12 a 15 września podczas opozycji Merkurego do Neptuna, uważajcie na każde słowo, jakie wypowiadacie, bo zostanie użyte przeciwko wam.  Niektóre nadzieje rozwieją się niczym dym, inne trzeba będzie odłożyć na później, wasza romantyczna i wrażliwa natura może przeżywać wstrząsy, ale nie przejmujcie się zbytnio, bo przebywający w waszym znaku Neptun oraz Jowisz w życzliwym Skorpionie otoczą was opieką i nie pozwolą skrzywdzić. Najwłaściwsze decyzje, dotyczące związków, starajcie się podejmować w okolicach 20 września, kiedy Merkury w przeciwległej Pannie znajdzie się w sercu Słońca – będziecie w tym dniu świadomi zarówno własnych mocnych stron, jak i zalet partnerów. 22 września Merkury, a następnego dnia Słońce, wkroczą do Wagi, tworząc aspekty pełne sprzeczności – pokażą swoją ciemną stronę osoby, które tylko udają, że są wam życzliwe. Nie pozostanie to bez wpływu na waszą sytuację finansową, co zobaczycie bardzo wyraźnie 25 września, podczas pełni w znaku Barana – emocje odstawcie na bok, natomiast starajcie się rzeczowo podejść do czekających was wydatków oraz inwestycji.

 

Zostaw Komentarz