HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU GRUDZIEŃ 2018

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU  GRUDZIEŃ  2018

Horoskop dostępny również na stronie http://www.horoskop.czarymary.pl/

 

BARAN

Do 21 grudnia Słońce przebywa w przyjaznym znaku Strzelca, obdarzając Barany energią, napełniając optymizmem oraz zachęcając do poszerzania wiedzy i rozwoju kontaktów międzynarodowych. Pierwsza dekada miesiąca może jednak okazać się nerwowa ze względu na napięte aspekty między Słońcem a  Marsem i Neptunem. 3 grudnia Merkury wycofa się do znaku Skorpiona, podsycając podejrzliwość i skłaniając do weryfikacji przekonań – dopóki się cofa, czyli do 7 grudnia, niewskazane jest podejmowanie ważnych decyzji, szczególnie dotyczących finansowych inwestycji. Przynajmniej do 13 grudnia zachowajcie w tajemnicy niektóre informacje, nawet jeśli kusić was będzie potrzeba ujawnienia cudzej niegodziwości. Uważajcie, bo trudno będzie zachować obiektywizm w sytuacji wymagającej wyjaśnień i możecie źle ocenić czyjeś intencje, w otoczeniu aż roi się od ukrytych wrogów, którzy tylko czekają na wasz błąd. W drugiej dekadzie grudnia sekstyl Marsa do Plutona napełni was siłą i wytrwałością, pozwoli zrealizować najbardziej ambitne zamierzenia, będziecie się jednak musieli wykazać żelazną konsekwencją i determinacja w dążeniu do osiągnięcia postawionych przed sobą celów zawodowych. Między 17 a 21 grudnia Słońce w trygonie do Urana, przebywającego w waszym znaku, otworzy zamknięte dotąd drzwi, postawi was we właściwym czasie w odpowiednim miejscu i sprowadzi korzystne zbiegi okoliczności – dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. 21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do Koziorożca, kiedy wszyscy szykować się zaczną do obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia, was trudno będzie wyciągnąć z pracy. Pełnia w znaku Raka, do której dojdzie już następnego dnia, wywoła szereg emocji, bo pojawią się trudności w synchronizacji niektórych zadań, osoby, które zakup prezentów zostawiły na ostatnią chwilę, stracą cenny czas na bieganie po sklepach, tymczasem pojawią się zarówno zawodowe, jak i rodzinne obowiązki, wywołujące niecierpliwość i frustrację. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem oraz trygon Wenus do Neptuna między 20 a 23 grudnia okażą się korzystne dla osób, planujących na Święta rodzinny wyjazd  lub spodziewających się odwiedzin gości z zagranicy. Przy wigilijnym stole unikajcie spożywania nadmiaru alkoholu, bo organizm źle go może przyjąć. Rok 2018 pożegnacie w dobrym nastroju, zbierając siły i energię na wyzwania i sukcesy, czekające was w następnym, Nowym Roku 2019.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

BYK

Miesiąc rozpoczniecie wybuchowo, bo 1 grudnia opozycja Wenus w Wadze do Urana w Baranie wywoła konflikt lub dojdzie do nieporozumienia w ważnym dla was związku. Następnego dnia Wenus zmieni znak i wkroczy do przeciwległego  Skorpiona, staniecie się więc bardziej skłonni do wybuchów namiętności a na swej drodze możecie spotkać kogoś, kto łatwo uwiedzie was swoją  bezkompromisowością – dotyczy to zwłaszcza Byków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Konfiguracja planet w pierwszej dekadzie grudnia wpłynie znacząco na relacje w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, pod znakiem zapytania staną przyjaźnie, które nie zostały oparte na szczerości i zaufaniu. Nów w Strzelcu w kwadraturze do koniunkcji Marsa z Neptunem w znaku Ryb,  wywoła w okolicach 7 grudnia stres  i wymusi konieczność postawienia  niektórych spraw na ostrzu noża – całe szczęście tego dnia Merkury zmieni bieg na prosty, co pomoże w podjęciu racjonalnych decyzji. Druga dekada grudnia minie pod wpływem sekstylu Wenus do Saturna, możecie w tym czasie wybrać się na zakupy, bo układ planet zapewni rozsądne podejście do finansów, uda się też ustrzelić niejedną okazję, możecie kupić coś prawdziwie atrakcyjnego za niewielkie pieniądze. Pociągać was zaczną w tym czasie osoby starsze, poważne, ambitne a jednocześnie rozważne, o ustalonych poglądach na życie. Między 17 a 21 grudnia pojawi się okazja, aby korzystnie zainwestować oszczędności lub dokonać właściwych inwestycji, możecie zrealizować skryte marzenia, ale wiązać się to będzie z koniecznością sięgnięcia do rezerw albo zdobycia dodatkowych środków  na realizację przedsięwzięcia. 21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Koziorożca, pełnia w znaku Raka, do której dojdzie następnego dnia, uświadomi wam  słabe i mocne strony swojej sytuacji i pozwoli podjąć słuszne decyzje, pod warunkiem, że nie poddacie się niepotrzebnym emocjom. W ostatniej dekadzie miesiąca niektóre Byki mają szansę zakochać się na zabój, Święta i Sylwester upłyną pod znakiem rozbudzonej namiętności i marzeń o księciu z bajki – nie zapominajcie, że życie realne ma swoje prawa a po przebudzeniu ze snu zostają czasem jedynie wspomnienia. Pozostałe Byki Święta spędzą w znakomitym nastroju, tak jak lubią – przy suto zastawionym stole.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

BLIŹNIĘTA

Słońce i Jowisz w przeciwległym znaku Strzelca podkreślą znaczenie związków, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Kwadratura Słońca do Marsa oraz Neptuna w Rybach zapowiada w pierwszej dekadzie miesiąca trudności w relacjach z szefami oraz współpracownikami – niepewność zawodowej sytuacji oraz konkurencja w dostępie do awansu wzbudzą frustrację i niełatwą do opanowania złość, nie martwcie się jednak, wszystko dobrze się zakończy jeśli pozwolicie sobie na odrobinę luzu.  Życiowy partner może znaleźć się w trudnej zawodowo atmosferze, co wpłynie na jego brak cierpliwości, starajcie się wykazać większą dozą tolerancji, żeby nie wywołać niepotrzebnej awantury. W pierwszej dekadzie miesiąca pochłoną was całkowicie akcje charytatywne, wykażecie się inicjatywą i zaangażowaniem, pamiętajcie jednak, że nie wszystko musicie robić sami, zwróćcie się do innych  o pomoc, uzyskacie jej więcej, niż przypuszczaliście. Nów w przeciwległym Strzelcu, do którego dojdzie 7 grudnia, może okazać się początkiem nowej relacji zawodowej, bez względu na to czy czeka was awans, czy postanowicie zmienić pracę lub zacząć pracować na własny rachunek, jest to odpowiedni czas na rozważanie wszelkich możliwości, ponieważ tego dnia Merkury w Skorpionie powróci do biegu prostego. Między 13 a 20 grudnia, kiedy Merkury wkroczy ponownie do znaku Strzelca a Wenus utworzy sekstyl do Saturna, nadejdzie czas na randki i spotkania towarzyskie, horoskop radzi postawić na jakość a nie na ilość, zrezygnujcie z łapania wielu srok za ogon, bo wszystkie uciekną, zdecydujcie się na jedną, ale za to najbardziej barwną i przyjazną. Najlepszy czas na podjęcie odpowiednich decyzji, szczególnie jeśli wiążą się ze stosunkami międzynarodowymi lub podróżami zagranicznymi, nadejdzie między 18 a 22 grudnia, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z dobroczynnym Jowiszem. 21 grudnia późnym wieczorem Słońce opuście przeciwległy znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, to czas, w którym powinniście oderwać się od spraw zawodowych i skupić się już tylko na nadchodzących

świętach, zwolnijcie tempo, nie wszystko musi być doskonałe, ważne, żeby do stołu zasiąść w dobrym nastroju i z otwartym sercem.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

RAK

Nie wymagajcie od bliskich zbyt wiele, zwłaszcza w pierwszych dniach grudnia, bo do niczego niepotrzebne wam są spory i kłótnie. W pierwszej dekadzie miesiąca starajcie się unikać plotek oraz powtarzania niesprawdzonych informacji, bo intrygi obrócą się przeciwko wam, wywołując problemy zdrowotne. Kwadratura Słońca w Strzelcu do Marsa oraz Neptuna w Rybach, pod wpływem której pozostaniecie w czasie nowiu Księżyca ( 6-8 grudnia) wywołać może niedyspozycję żołądka oraz napiętą atmosferę wśród współpracowników. Horoskop radzi, aby zaangażować nadmiar energii w pomoc potrzebującym, rozejrzyjcie się wokół a dostrzeżecie wiele osób lub zwierzaków, potrzebujących wsparcia, wasze czułe serce może ogrzać niejedną samotną duszę, szczególnie między 6 a 10 grudnia. Raki zakochane zaczną przeżywać na nowo namiętność po 2 grudnia, kiedy Wenus ponownie wkroczy do przyjaznego Skorpiona, doda seksapilu i sprawi, że nikt nie przejdzie obok was obojętnie. Osoby samotne, pragnące poznać partnera na całe życie, otrzymają taką szansę w drugiej dekadzie grudnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl ze stabilnym Saturnem – zainteresuje was ktoś starszy lub wymagający, oferujący jednak w zamian poczucie bezpieczeństwa i trwałość związku. Kiedy 21 grudnia Słońce opuści Strzelca i wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, relacje osobiste oraz biznesowe okażą się szczególnie ważne a pełnia Księżyca w waszym znaku pozwoli dostrzec wszystkie wady i zalety osoby, na której wam zależy. Nie zapominajcie, że nikt nie jest idealny, jeśli chcecie zbudować trwały związek, powinniście odnaleźć w sobie tolerancję i wyrozumiałość w stosunku do błędów zarówno partnera, jak i własnych. Wenus w trygonie do Neptuna między 18 a 24 grudnia pozwoli wam przeżyć romantyczne chwile i spojrzeć z miłością na ważne dla was osoby. Święta starajcie się spędzić w duchu wyrozumiałości, prezenty w tym roku okażą się trafione a atmosfera wśród najbliższych dobra, pod warunkiem, że nikt nie będzie nadużywał alkoholu. Sylwestra spędzicie w namiętnym uścisku ukochanego/ukochanej, jeśli jednak wybierzecie się samotnie na zabawę liczcie się z możliwością przeżycia intensywnego romansu, który wywoła silne emocje, pozostawi nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale również głębokie rany w sercu.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

LEW

Słońce w życzliwym znaku Strzelca do 21 grudnia zadba o wasze dobre samopoczucie, znajdziecie czas na zabawę i udane kontakty z dziećmi. Jedynie pierwsza dekada miesiąca przysporzyć może trudności w dostępie do informacji, niewskazane jest w tym czasie również dokonywanie większych inwestycji, gdyż kwadratura Słońca najpierw z Marsem a następnie Neptunem, wywoła moc nieprzewidzianych okoliczności, powodujących złość i frustrację. Szczególnie między 6 a 8  grudnia, podczas nowiu w znaku Strzelca, powinniście zachować spokój i umiar we wszystkim, z czym macie do czynienia, postępujcie ostrożnie z pieniędzmi, starajcie się odróżnić autentyczne potrzeby od chwilowych zachcianek, sukcesy finansowe i tak was nie ominą, ale na wszystko jest odpowiedni czas – w pierwszej dekadzie grudnia starajcie się raczej dawać a nie brać, weźcie udział w akcji charytatywnej lub zaopiekujcie się kimś potrzebującym pomocy. Niektóre Lwy zmuszone będą zadbać o zdrowie własne lub bliskich, wykazać się zaangażowaniem i troską. Na przedświąteczne zakupy najlepiej wybierzcie się w drugiej dekadzie miesiąca – od 7 grudnia Merkury porusza się już ruchem prostym, 13-go wraca do przyjaznego znaku Strzelca, natomiast między 14 a 18 grudnia sekstyl Wenus do Saturna pozwoli zdobyć coś porządnego w promocyjnej cenie.  Na wygraną w toto-lotka, awans w pracy lub niespodziewaną podróż możecie liczyć między 17 a 21 grudnia, kiedy pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do Urana – w tych dniach wszystko może się zdarzyć, bo Uran jest mistrzem niespodzianek, zbiegów okoliczności, nagłych zwrotów akcji i niezwykłych wydarzeń. 21 grudnia późnym wieczorem Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, skupiając uwagę na sprawach zdrowia. Koniunkcja Merkurego i Jowisza w dniach 20 – 23 grudnia sprzyja podróżom i zmianom miejsca pobytu, realizację marzeń umożliwi również trygon Wenus do Neptuna, więc jeśli zamierzacie świętować w egzotycznym lub nietypowym miejscu, zielone światło macie zapewnione. Same Święta Bożego Narodzenia upłyną jednak pod znakiem kwadratury Merkurego do Neptuna, unikajcie więc używek oraz nieznanych miejsc, bo możecie zagubić się w sensie zarówno mentalnym, jak i rzeczywistym. Sylwestra spędzicie w niewielkim gronie najbliższych osób, jeśli zabraknie wam partnera do zabawy nie przejmujcie się tym zanadto, czasem ostatni dzień roku to dobry moment na refleksję i zastanowienie się nad tym, czego oczekujecie od siebie oraz innych w nadchodzącym roku.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

PANNA

3 grudnia Merkury wycofa się do znaku Skorpiona, 7-go zmieni bieg na prosty a 13 grudnia ponownie wkroczy do Strzelca, oznacza to, że przynajmniej przez  pierwszy tydzień miesiąca powinniście powstrzymać się od zakupu sprzętu elektronicznego oraz wszelkich przedmiotów służących komunikacji. Słońce do 21 grudnia przemierza znak Strzelca, pozwalając wam skupić się na sprawach rodzinnych oraz przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Trudno jednak będzie ustalić priorytety w pierwszej dekadzie miesiąca ze względu na napięte aspekty między Słońcem, Marsem oraz Neptunem – w ważnych dla was relacjach dojdzie do nieporozumień, zastanówcie się czy warto kruszyć kopie w sprawach, które nie są tego warto a codzienne potyczki służą jedynie wykazaniu czyje jest na wierzchu. Partner może być mocno kąśliwy a nawet trochę złośliwy, ale wybaczcie mu to, bo chce tego samego co wy – aby wszystko wokół było perfekcyjne – tylko ma po prostu inne pomysły. Szczególnie cierpliwi i wyrozumiali postarajcie się pozostać między 6 a 8 grudnia, w okresie nowiu w znaku Strzelca, bo drażnić was może dosłownie wszystko. Między 12 a 18 grudnia, podczas sekstylu Wenus do Saturna, Panny w stanie wolnym mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego, z kim zapragną związać się na dłużej, miejcie oczy szeroko otwarte, bo miłość pojawi się pod postacią osoby starszej, poważnej i ambitnej, ale gotowej zapewnić wam długotrwałe poczucie bezpieczeństwa. Między 17 a 21 grudnia pojawi się okazja na dobrą inwestycję, również zakupy świąteczne okażą się udane. Od 20 do 23 grudnia, podczas koniunkcji Merkurego z Jowiszem, możecie śmiało podejmować decyzje o podróżach zagranicznych, zaplanować wakacje lub po prostu wyjechać gdzie was oczy poniosą. 21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, możecie więc odetchnąć i więcej czasu przeznaczyć na odpoczynek oraz osobiste przyjemności. Kwadratura Merkurego do Neptuna w czasie Świąt Bożego Narodzenia zapowiada, że trudno wam będzie porozumieć się z otoczeniem, unikajcie więc spornych tematów, bo nikogo nie przekonacie. Sekstyl Wenus do Plutona w ostatnich dniach roku zapowiada płomienny romans, możecie więc spędzić Sylwestra w ramionach kogoś zupełnie nieoczekiwanego.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

WAGA

Wenus 2 grudnia opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, poczujecie się więc stymulowani przez konieczność zdobycia środków na zapewnienie sobie godnego życia. Zniknie gdzieś dobry nastrój i dążenie do zgody, postanowicie w ważnych sprawach postawić na swoim. Walka nie jest waszą domeną, więc odczujecie dyskomfort, zwłaszcza przez pierwszą dekadę miesiąca, kiedy Słońce w Strzelcu tworzyć będzie napięte aspekty najpierw z Marsem a następnie Neptunem. Frustracja i niezadowolenie z obecnej sytuacji może negatywnie odbić się na zdrowiu, starajcie się więc unikać otwartej konfrontacji, unikać skupiania się na własnych problemach, natomiast więcej czasu poświęcać osobom, potrzebującym pomocy, wsparcia i otuchy. Między 6 a 8 grudnia, działając pod wpływem nowiu w znaku Strzelca, postanowicie zmienić coś w swoim nastawieniu do spraw zdrowotnych, to dobry moment na rozpoczęcie nowej diety lub zupełnie innego stylu życia. Druga dekada miesiąca, szczególnie dni między 14 a 18 grudnia, podczas sekstylu Wenus do Saturna, ustabilizuje waszą sytuację domową i rodzinną, wpłynie też pozytywnie na zawodowe ambicje, pod warunkiem, że ograniczycie oczekiwania, akceptując to, co potrzebne, zamiast tego, co pożądane. 13 grudnia Merkury ponownie zawita do znaku Strzelca, druga połowa miesiąca zapowiada się więc bardzo mobilnie, będziecie zmieniać miejsce pobytu, podróżować zarówno prywatnie, jak i służbowo, nawiązywać kontakty międzynarodowe, zwłaszcza między 18 a 23 grudnia, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem w znaku Strzelca. Również trygon Wenus do Neptuna między 18 a 23 grudnia pozwoli zrealizować marzenia i zapewni moc pozytywnych wrażeń, skupicie uwagę na duchowym wymiarze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Trygon Słońca do Urana między 17 a 21 grudnia zapowiada nieoczekiwane spotkanie, przyjaciel lub partner osobisty zaskoczy was niecodziennym wyznaniem, co pozwoli wam spojrzeć na  relację z innego punktu widzenia i zobaczyć ją w całkiem nowym świetle. 21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do Koziorożca, horoskop radzi, aby zostawić na boku sprawy zawodowe i realizację ambicji, natomiast skupić się na rodzinie i najbliższych. Przy świątecznym stole starajcie się nie poruszać drażliwych tematów, bo nie zostaniecie właściwie zrozumiani. Ostatnie dni roku upłyną pod wpływem sekstylu Wenus do Plutona, starajcie się nie dawać powodów do zazdrości, jeśli nie chcecie wysłuchiwać wymówek. Niektóre Wagi rzucą się w wir zaborczej i namiętnej miłości, Sylwester może zmienić wasze życie.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

SKORPION

2 grudnia do waszego znaku wkroczy kochliwa Wenus, co skłoni niektóre osoby do zwrócenia większej uwagi na sprawy związków. Odczujecie potrzebę zdobycia tego, na czym wam zależy, bez warunków i kompromisów. Do 21 grudnia Słońce w znaku Strzelca wzbudzi potrzebę zadbania o swoje dobra oraz wszystko, co uznajecie za własność.  3 grudnia Merkury wycofa się do waszego znaku i pozostanie w nim do 13-go, zmieniając 7-go swój bieg ze wstecznego na prosty – powrócą więc pomysły, które już raz odrzuciliście, nie podejmujcie jednak ważnych życiowych decyzji w pierwszym tygodniu miesiąca, dopiero nów w znaku Strzelca, do którego dojdzie 7 grudnia, pozwoli wam jasno zobaczyć to, co ma dla was kardynalne znaczenie. Przez całą pierwszą dekadę grudnia napięte aspekty Słońca do Marsa i Neptuna pozwolą zrealizować ambitne cele natury finansowej, nie obejdzie się jednak bez pomyłek i frustrujących sytuacji, nie przejmujcie się tym zanadto, w końcu „do odważnych świat należy” – ta dewiza znakomicie oddaje postawę większości Skorpionów. Ryzyko się opłaci, co okaże się między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce utworzy trygon z Uranem  a Merkury koniunkcję z Jowiszem – wasze zarobki nagle wzrosną lub zrobicie interes  życia, który znacznie poprawi sytuację finansową.  W połowie miesiąca sekstyl Wenus w waszym znaku do Saturna w Koziorożcu pozwoli dobrze ulokować kapitał oraz uczucia, wszystko, czego się dotkniecie zamieni się w złoto. 21 grudnia Słońce opuści Strzelca i wkroczy do przyjaznego Koziorożca, przestaniecie zajmować się powiększaniem majątku, natomiast skupicie się na obowiązkach, starając się wyręczyć najbliższych w przedświątecznych zakupach. Uda się wam ustrzelić prezenty wyjątkowo tanio, realizując marzenia własne oraz tych, na których najbardziej wam zależy. Trygon Wenus w waszym znaku do Neptuna w Rybach pozwoli przeżyć romantyczne chwile i wzmocnić głębokie uczucia w związku. Przy świątecznym stole unikajcie rozmów o pieniądzach, jeśli nie chcecie zanudzić otoczenia, warto natomiast otworzyć się na duchowe i mistyczne znaczenie Świąt Bożego Narodzenia i przeżyć je w duchu miłości oraz radości. Wolne Skorpiony mają szansę doświadczyć  niezapomnianego Sylwestra, zdobędziecie każdą osobę, która wpadnie wam w oko, wzbudzicie nie tylko zainteresowanie, ale wręcz namiętność, unikajcie tylko zachowania posesywnego i nie okazujcie zazdrości – prawda jest taka, że nie macie konkurencji.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

STRZELEC

3 grudnia Merkury opuści wasz znak i wycofa się do Skorpiona, zaczniecie ponownie zgłębiać tajemnice i zbierać informacje, które przydadzą się w przyszłości a na razie powinny zostać ukryte. Słońce do 21 grudnia tranzytuje wasz znak, obdarzając optymizmem, energią i zdolnością do samorealizacji. Pierwsza dekada miesiąca może być nieco nerwowa ze względu na kwadraturę Słońca do Marsa oraz Neptuna w znaku Ryb – dotyczy to szczególnie Strzelców listopadowych. Domownicy dadzą się we znaki, ich potrzeby okażą się priorytetowe, szczególnie w zakresie spraw zdrowotnych, tymczasem grudzień to dla was okres zwiększonej aktywności i chcielibyście ten czas poświęcić sobie. 7 grudnia dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku, tego dnia również Merkury zmieni bieg na prosty – może to być początek nowej przygody, znajomości lub zawodowego projektu, ale sytuacja wymagać będzie precyzji i umiejętności podejmowania szybkich, jednoznacznych decyzji. W drugiej dekadzie miesiąca planety okażą się znacznie przychylniejsze, sekstyl Wenus do Saturna zapewni oszczędne i wyważone, ale udane przedświąteczne zakupy, pojawi się możliwość dodatkowych zarobków – niezbyt wielkich, ale za to regularnych i stałych. 13 grudnia Merkury ponownie zawita do waszego znaku, tym razem ruchem prostym, co pozwoli podejmować trafne i wyważone decyzje. Najlepsze dni czekają was między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce w waszym znaku utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem – mogą się zdarzyć nieoczekiwane zbiegi okoliczności, radosne spotkania w gronie przyjaciół, nagłe wyjazdy zagraniczne, wygrana na loterii lub inne szczęśliwe wydarzenia, które trudno sobie wyobrazić. Dni między 20 a 22 grudnia okażą się szczególnie znaczące, ponieważ na niebie wiele będzie się działo – Wenus w Skorpionie utworzy trygon do Neptuna w Rybach, co sprzyja realizacji marzeń, nawiązywaniu bliskich kontaktów, a także skłania do intymnych zwierzeń, Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, co przyniesie szczęście, obfitość i radość z podróżowania lub goszczenia w domu dawno nie widzianych krewnych. 21 grudnia wieczorem Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Raka, co okaże się istotne przede wszystkim dla waszych finansów – starajcie się opanować emocje, bo przechodzić będziecie od euforii do niepokoju. Święta Bożego Narodzenia  miną w dobrej atmosferze, pod warunkiem, że przy stole unikniecie spornych tematów i ograniczycie spożywanie alkoholu. Ostatnie dni 2018 roku zapowiadają wybuch namiętności, będziecie się świetnie bawić a nadzieja na poprawę losu nie opuści was ani na chwilę.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

KOZIOROŻEC

Słońce do 21 grudnia, przebywając w znaku Strzelca, wpłynie na was osłabiająco, dodatkowo w pierwszej dekadzie miesiąca kwadratura Słońca do Marsa i Neptuna w Rybach zmusi do ciągłej obrony swego stanowiska. 2 grudnia Wenus a 3-go Merkury, wkroczą do przyjaznego znaku Skorpiona, co pomoże wam przemyśleć najważniejsze sprawy i ustalić priorytety, pozostańcie jednak ostrożni w ferowaniu wyroków, bo do 7 grudnia Merkury jeszcze porusza się ruchem wstecznym. Dni między 6 a 8 grudnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem nowiu Księżyca w znaku Strzelca, mogą być znaczące dla decyzji i postanowień, które powinny na razie pozostać tajemnicą. Druga dekada miesiąca poprawi relacje w przyjaźniach, dogadacie się z osobami zarówno młodszymi, jak i starszymi, w czym pomoże sekstyl Wenus do Saturna, natomiast Mars w sekstylu do Plutona między 14 a 20 grudnia doda wszystkim siły i wytrwałości, pozwoli uporać się z trudnościami i wyzwaniami, jakich nie szczędzi wam od jakiegoś czasu życie. Energia, jaką włożycie w swoje działania, zaprocentuje w przyszłości, pozostańcie niezłomni i otwarci na pojawiające się okazje, szczególnie między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce utworzy trygon z rewolucyjnym Uranem – w tym czasie  zdarzyć się może coś zaskakującego, ale otwierającego nowe, nieznane możliwości. 21 grudnia Słońce wkroczy do waszego znaku, poprawi  samopoczucie i ułatwi samorealizację – następnego dnia dojdzie do pełni w Raku, wzrośnie ciśnienie i zaleje was fala emocji, ponieważ na waszym koncie pojawią się dodatkowe środki, na które w ogóle nie liczyliście. Trygon Wenus do Neptuna między 18 a 23 grudnia wyzwoli potrzebę obdarzenia innych bezinteresownym uczuciem, to dobry moment, aby zaangażować się w działalność charytatywną. Wyjątkowo w tym roku zakupy prezentów możecie odłożyć do ostatniej chwili. Święta miną spokojnie, jeśli uda wam się przy stole uniknąć rozmów o chorobach oraz pieniądzach. Ostatni tydzień roku rozbudzi namiętności i chęć przeżycia niezwykłych chwil, do czego przyczyni się selstyl Wenus w Skorpionie do Plutona w waszym znaku. Sylwester spędzicie bardzo rozrywkowo lub przeciwnie – w zaciszu sypialni, ale w gorącym uścisku ukochanej osoby.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

WODNIK

Do 21 grudnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Strzelca, sprzyjając zacieśnianiu więzi przyjaźni oraz spotkaniom z ludźmi, z którymi łączą was podobne pasje i zainteresowania. Pierwszy dzień miesiąca może przynieść konflikt lub niepotrzebną kłótnię, ze względu na opozycję Wenus do Urana, dotyczy to jednak wyłącznie Wodników ze Słońcem w ostatnich stopniach znaku. W pierwszej dekadzie miesiąca napięte aspekty między Słońcem a Marsem i Neptunem wywołają stres, związany z finansami, będziecie musieli wydać więcej, niż planowaliście lub otrzymacie mniej, niż byście chcieli – obie sytuacje spowodują frustrację, ale podczas nowiu w znaku Strzelca, do którego dojdzie 7 grudnia, uda wam się osiągnąć konsensus i wyjść na swoje. Również w tym dniu Merkury w Skorpionie zmieni bieg na prosty, ruszy do przodu i pomoże rozwiązać trudne zawodowe problemy, które nie dawały wam spokoju od początku miesiąca. 13 grudnia Merkury ponownie wkroczy do przyjaznego Strzelca i poprawi relacje z przyjaciółmi. Druga dekada miesiąca będzie znacznie spokojniejsza, sekstyl Wenus do Saturna pomoże uporządkować zarówno finanse jak i życie osobiste, nie spodziewajcie się fajerwerków, ale sytuacja w ważnych związkach się ustabilizuje. Między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce utworzy trygon z Uranem, władcą waszego znaku, pojawi się szansa na sukces, spodziewajcie się zaskakujących wydarzeń, okazji łatwych do wykorzystania, nagłych i nieprzewidzianych zwrotów akcji – dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, wszyscy jednak odczują dobroczynny wpływ aspektu. Wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów, które postanowicie natychmiast wprowadzić w życie. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w Strzelcu, pomiędzy 20 a 22 grudnia, pomoże podjąć słuszne decyzji we wszelkich sprawach związanych z nauczaniem, pobieraniem nauki oraz podróżami zagranicznymi. Czas sprzyja również nawiązywaniu znajomości z obcokrajowcami oraz poszerzeniu kontaktów międzynarodowych. Trygon Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie między 18 a 23 grudnia, poprawi sytuację finansową i pozwoli zdobyć fantastyczne prezenty, które  okażą się bardzo trafione, pomimo że kupione w ostatniej chwili.  21 grudnia wieczorem Słońce opuści optymistyczny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, rozpoczynając okres osłabionej kondycji, braku energii oraz obniżenia nastroju. Nie poddawajcie się lękom oraz obawie o przyszłość, bo wszystko dobrze się ułoży, skorzystajcie z bliskości rodzinny i starajcie się okazać wszystkim jak najwięcej ciepła.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

RYBY

Do 21 grudnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Strzelca, pozostaniecie aktywni zawodowo. Pierwsza dekada miesiąca zaskoczy was nawałem obowiązków, kwadratura Słońca do przebywającego w waszym znaku Marsa a następnie Neptuna, wywoła konieczność szybkiego działania, niestety nie wszystko pójdzie po waszej myśli – zanim podejmiecie decyzje lubicie rozważyć wszelkie za i przeciw, konieczność wyboru tylko jednej z istniejących możliwości budzi niepokój, lęk i frustrację, tymczasem okaże się, że działać trzeba szybko, aby zdobyć to, na czym wam zależy. 7 grudnia dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Strzelca w kwadraturze do koniunkcji Marsa z Neptunem w Rybach – taki układ planet może być korzystny dla rozpoczynających się zawodowych projektów, zwłaszcza, że tego samego dnia Merkury zmieni bieg na prosty, wymagać jednak będzie determinacji oraz działania sprzecznego z waszą najgłębszą naturą. Horoskop radzi nie zostawiać spraw samym sobie, lecz zaangażować się w pełni, przyszłość pokaże, że warto było postawić wszystko na jedną kartę. Druga dekada miesiąca pozwoli utrwalić przyjaźnie, zwłaszcza te budowane latami, w czym wspierać was będzie sekstyl Wenus do Saturna, przebywającego w przyjaznym znaku Koziorożca. Między 14 a 20 grudnia Mars utworzy sekstyl z Plutonem, nie zabraknie więc wam siły ani wiary w siebie, poczujecie energię zdolną przenosić góry, pokonacie konkurencję i wyjdziecie na swoje. Sekstyl Słońca do Urana w dniach 17 – 21 grudnia pozwoli zrealizować najbardziej śmiałe zamierzenia, zwłaszcza jeśli przyświecać wam będą cele społeczne oraz dobro ogółu, możecie przy tym nieźle zarobić lub uzyskać dofinansowanie ważnego projektu. Trygon Wenus w Skorpionie do Neptuna w waszym znaku pozwoli między 18 a 23 grudnia spełnić niejedno marzenie, niektóre osoby przeżyją romantyczne uniesienie a nawet miłość od pierwszego wejrzenia, otwórzcie się na porywy serca, zaufajcie przeznaczeniu. 21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, możecie więc przestać się tak szarpać i skupić się na potrzebach bliskich oraz kontaktach z przyjaciółmi. Święta Bożego Narodzenia miną szybko, w atmosferze duchowych przeżyć, starajcie się tylko nie zanudzić otoczenia opowieściami o swoich problemach, do czego skłonić może kwadratura Merkurego do Neptuna. Ostatnie dni roku pozwolą pogłębić ważną dla was relację.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

Zostaw Komentarz