Horoskop miesięczny dla 12 znaków Zodiaku SIERPIEŃ 2018

with Brak komentarzy

BARAN

Miesiąc rozpoczniecie z przytupem, do czego przyczyni się kwadratura cofającego się Marsa w Wodniku do Urana w Byku. Czeka was rewolucja w dziedzinie finansów, zmianie ulegną również relacje przyjacielskie lub dojdzie do konfliktu w gronie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Napięcie potrzyma do 13 sierpnia, starajcie się w tym czasie energię skierować na sprawy, wymagające naprawy, unikajcie imprez masowych, wybierajcie towarzystwo osób, o których lojalności jesteście głęboko przekonani. Wolne Barany, szczególnie jeśli urodziły się w pierwszej dekadzie znaku, czeka ognisty romans między 7 a 10 sierpnia, kiedy Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Wagi i utworzy trygon z Marsem w znaku Wodnika. 11 sierpnia nastąpi nów w znaku Lwa, połączony z częściowym zaćmieniem Słońca, uważajcie, aby nie stracić głowy dla nowo poznanej osoby, miłość może wybuchnąć z siłą, jakiej się nie spodziewacie, bez względu na to, jak zakończy się ta przygoda, pozostaną wspomnienia warte zapamiętania. Niektóre osoby właśnie teraz odnajdą swoją drogę życiową, prawdziwą pasję lub hobby, które pozostanie z nimi na dłużej. Po 13 sierpnia aktywność skierujecie ponownie na sprawy zawodowe, niektóre osoby powrócą do pracy po urlopie i wpadną w sam środek spraw, wymagających intensywnego działania. W drugiej połowie miesiąca sekstyl Wenus do Merkurego zapowiada niezliczoną ilość randek oraz spotkań towarzyskich, ale również negocjacji finansowych i rozmów o pieniądzach – nie zapominajcie tylko, że Merkury wróci do ruchu prostego 19 sierpnia i dopiero po tym terminie można podejmować ważne, życiowe decyzje bez obawy, że zmienicie zdanie. Słońce do 23 sierpnia przebywa w życzliwym znaku Lwa, zachęcając do kultywowania przyjemności, twórczej samorealizacji, wzmożonej aktywności, używania życia i korzystania ze wszystkiego, co nam daje radość. Jedynie między 3 a 8 sierpnia ogarnie was silna potrzeba luksusu, będziecie mieć tendencje do nadużywania rozkoszy i zbyt wystawnego stylu życia. Między 8 a 12 sierpnia natomiast unikajcie większych zakupów oraz podróży zagranicznych, ponieważ układ planet utrudni komunikację i przyniesie mnóstwo niepotrzebnych stresów oraz nieporozumień. 13 sierpnia Mars wycofa się do znaku Koziorożca, w którym pozostanie do 12 września, ale 27 sierpnia zmieni bieg na prosty, do tego czasu niewskazane jest więc rozpoczynanie nowych projektów. 23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do Panny i aż do 28-go będzie tworzyć wielki trygon z Saturnem i Uranem, powiodą się więc wszelkie sprawy, wymagające trwałych i radykalnych przeobrażeń, przy zachowaniu istniejących fundamentów i niewzruszonych zasad.

 

BYK


Pierwszy tydzień sierpnia będzie dla Byków okresem niezwykle intensywnej pracy zawodowej, pojawią się niespodziewane wyzwania i okazje, wymagające natychmiastowej reakcji – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Powrócą propozycje, które już dawno uznaliście za nieaktualne. Niektóre Byki będą miały tendencję do postawienia wszystkiego na jedną kartą, możliwa jest nagła zmiana pracy, zakończenie jednego etapu kariery i rozpoczęcie następnego, w każdym razie szykuje się przełom w tej dziedzinie. Słońce w znaku Lwa do 23 sierpnia skieruje uwagę na samorealizację, rozwój kariery oraz sprawy domowe. Jowisz w kwadraturze do Słońca między 3 a 8 sierpnia postawi przed wami osoby, mające wpływ na przemiany w waszym życiu rodzinnym oraz zawodowym. 7 sierpnia Wenus, władczyni waszego znaku, przesunie się do Wagi, w której czuje się wspaniale, i pozostanie tam do końca miesiąca, poprawi się więc samopoczucie i kondycja, a także podniesie się samoocena oraz poczucie własnej wartości większości Byków. Między 7 a 10 sierpnia Wenus utworzy trygon z Marsem – możliwe są w tych dniach nagłe zauroczenia, flirty i gorące romanse w pracy, pojawią się też ciekawe propozycje zawodowe – kwadratura Wenus do Saturna ostrzega, że nie obędzie się bez konsekwencji, więc jeśli nie macie poważnych zamiarów lepiej zawczasu wycofajcie się z zobowiązań. 11 sierpnia dojdzie do nowiu w znaku Lwa, połączonego z zaćmieniem Słońca w koniunkcji z Merkurym i w kwadraturze z Jowiszem – informacje, jakie tego dnia się pojawią mogą mieć kardynalne znaczenie dla waszych spraw zawodowych oraz rodzinnych. Od 16 sierpnia Wenus zacznie tworzyć sekstyl z Merkurym, który 19-go zmieni bieg na prosty – ostatnia dekada miesiąca obfitować będzie w szereg spotkań zarówno o charakterze osobistym, jak i biznesowym, wszędzie będzie was pełno a informacje, jakie posiadacie okażą się prawdziwym kapitałem, na którym budować można przyszłość. 23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do przyjacielskiej Panny a następnie utworzy wielki trygon zarówno z rewolucyjnym Uranem jak i stabilizującym Saturnem – zawiązane w tym czasie znajomości i przyjaźnie okażą się interesujące i trwałe. Pełnia w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, sprzyjać będzie samorealizacji w wybranej dziedzinie, uda wam się pogodzić niezależność z poczuciem stabilizacji, ucieszą was sukcesy dzieci.

 

BLIŹNIĘTA


Merkury w znaku Lwa do 19 sierpnia porusza się biegiem wstecznym, osłabiając was energetycznie i zwiększając skłonność do popełniania błędów, dlatego niewskazane jest w tym czasie podejmowanie ważnych życiowych decyzji. Unikajcie też przez pierwsze dwie dekady sierpnia zakupu sprzętu elektronicznego oraz wszelkich przedmiotów, służących komunikacji. Także podróże nie są wskazane, bo na trasie napotkacie objazdy, utrudnienia i opóźnienia, co wywoła niepotrzebną frustrację. Pierwsze dni miesiąca dodatkowo naznaczone są kwadraturą Marsa do Urana, co sprzyja wypadkom i nieprzewidzianym okolicznościom. Szczególnie między 8 a 12 sierpnia kwadratura Merkurego do Jowisza utrudni komunikację międzynarodową, porozumiewanie się w obcym języku okaże się bardziej skomplikowane, niż przypuszczaliście. Nów w znaku Lwa, połączony z zaćmieniem Słońca, w koniunkcji z Merkurym, wpłynie na brak orientacji w terenie, jeśli znajdziecie się w tym dniu w trasie, weźcie poprawkę na możliwość pomyłki i sprawdzajcie wszystko szczególnie dokładnie. Poza tymi niedogodnościami miesiąc zapowiada się aktywnie i rozrywkowo, ponieważ Słońce do 23 sierpnia przebywa w przyjaznym znaku Lwa. Od 16 sierpnia Merkury zacznie tworzyć sekstyl z towarzyską i kochliwą Wenus, przebywającą w znaku Wagi, gdzie czuje się wyjątkowo dobrze, czeka więc was duża ilość spotkań, rozmów, randek i negocjacji. Miłość zawita do serca niejednego Bliźniaka, poszukującego swojej drugiej połówki. Pary w stałych związkach przeżyją radosne chwile, nawet jeśli urlop zaplanowały w innym terminie. Po 19 sierpnia dogadacie się dosłownie z każdym, najlepszy moment na podpisywanie umów i zawieranie długotrwałych zobowiązań nadejdzie jednak dopiero po 23 sierpnia, kiedy Słońce wkroczy do Panny i utworzy wielki trygon z Uranem oraz Saturnem – uda wam się pogodzić sprzeczne interesy, co wydawało się do tej pory niemożliwe. Pełnia w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, pozwoli wam uświadomić sobie własne marzenia, związane z karierą zawodową.

 

RAK


Na początku miesiąca konflikt z przyjacielem pozbawi was snu w nocy i wywoła przejściowe obniżenie nastroju. Słońce w znaku Lwa do 23 sierpnia stymulować będzie finansową sferę życia, możecie liczyć na dodatkowe zarobki, ale jeszcze więcej czeka was wydatków. Między 3 a 8 sierpnia kusić zacznie potrzeba luksusu, szarpniecie się więc na coś wyjątkowego, przekraczającego obecne możliwości finansowe. Nie ma potrzeba robić sobie wyrzutów lub odmawiać przyjemności, w końcu wakacje są raz w roku – jedynie Raki urodzone w pierwszej dekadzie znaku powinny zachować ostrożność i odłożyć ekstrawaganckie zakupy na później, szczególnie między 8 a 12 sierpnia, w czasie kwadratury Wenus do Saturna. 11 sierpnia dodatkowo dojdzie do nowiu w znaku Lwa, w połączeniu z częściowym zaćmieniem Słońca, nie dokonujcie w tym dniu ważnych transakcji finansowych, pilnujcie portfeli, konta i swego stanu posiadania, ryzykowne inwestycje i spekulacje odłóżcie na inny termin. Od 16 do 23 sierpnia znajdziecie się pod wpływem sekstylu Merkurego do Wenus, to znakomity moment, żeby nawiązać nowe znajomości, znaleźć czas dla bliskich oraz przyjaciół, spędzić kilka dni w domu, zająć się upiększaniem otoczenia lub zadbać o ogródek. 23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego znaku Panny, tworząc korzystne aspekty zarówno z nieprzewidywalnym Uranem, jak i zachowawczym Saturnem – ostatni tydzień sierpnia to znakomity moment, aby wybrać się w podróż, zawrzeć związek małżeński, rozpocząć nowy, zawodowy projekt – cokolwiek postanowicie zrobić powinno się udać. Ostrożność zachowajcie jedynie 26 sierpnia, podczas pełni Księżyca w znaku Ryb, możecie się poczuć trochę rozemocjonowani i zakręceni a w związku z tym przegapić ważne wydarzenie. Ostatnie dni miesiąca okażą się korzystne dla miłości oraz spraw finansowych

 

LEW


W pierwszych dniach miesiąca czekają was zmiany strukturalne w pracy, trzeba będzie przystosować się do całkiem nowych okoliczności lub wejdziecie w konflikt z przełożonymi. Słońce w waszym znaku do 23 sierpnia napełni was jednak energią i radością życia. Jedynie między 3 a 8 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza ostrzega przed nadmiernym eksploatowaniem organizmu. Skłonność do wystawnego i luksusowego życia, charakterystyczna dla osób urodzonych ze Słońcem w znaku Lwa, znajdzie swój wyraz w pierwszej dekadzie miesiąca, w działaniach zmierzających do przeinwestowanie w wystrój domu lub skłoni niektóre osoby do podróży zagranicznych, których koszt okaże się większy, niż na to zasługiwały. Merkury w waszym znaku cofa się do 19 sierpnia, nie warto więc w tym czasie rozpoczynać ważnych przedsięwzięć ani dokonywać zakupu przedmiotów, służących komunikacji. Wenus w Wadze w trygonie do Marsa, między 7 a 10 sierpnia, obiecuje nowe znajomości, gorące noce i zmysłowe doznania Lwom pozostający w stanie wolnym, osoby w stałych związkach też nie będą narzekać na brak zainteresowania ze strony partnera. Czekają was udane randki i miłosne doznania, chociaż kwadratura Wenus do Saturna ochłodzi relacje, które nie mają trwałych podstaw, wynikających z przywiązania. Lwy poszukujące partnera na całe życie właśnie teraz mogą go spotkać na swej drodze, poznać przez internet lub w podróży. Nów w Lwie, połączony z częściowym zaćmieniem Słońca, do którego dojdzie 11 sierpnia, może pozbawić was rozsądku, szczególnie, że w waszym znaku przebywa również cofający się Merkury, tworzący napięty aspekt z Jowiszem – na wszelki wypadek między 10 a 12 sierpnia unikajcie trudnych wyzwań, dalekich podróży oraz podejmowania ważnych życiowych decyzji, ponieważ grozi wam, że okażą się nietrafione. 13 sierpnia Mars ruchem wstecznym opuści przeciwległy znak Wodnika i wycofa się do Koziorożca, co przyjmiecie z ulgą, przestanie was tak mocno gonić czas i pchać do przodu, aby zadowolić wymagania partnerów zarówno życiowych, jak i biznesowych. Między 16 a 23 sierpnia przebywający w waszym znaku Merkury utworzy korzystny aspekt z Wenus w Wadze, czeka was niezliczona ilość spotkań, imprez towarzyskich, wyjazdów z bliską osobą, podczas których oczekiwać możecie estetycznych wrażeń i głębokich doznań, to idealny czas na wakacje, warto wziąć w tym terminie urlop, chociaż zmieniający bieg Merkury może w tym czasie pokręcić w terminach lotów, zmianach rezerwacji oraz innych nieprzewidzianych komplikacjach komunikacyjnych. 23 sierpnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Panny, od razu tworząc wielki trygon z Uranem i Saturnem – ostatni tydzień miesiąca wiązać się będzie z ustabilizowaniem waszej sytuacji finansowej. Pełnia Księżyca w znaku Panny, do której dojdzie 26 sierpnia, uświadomi wam środki, jakimi dysponujecie i pomoże podjąć decyzje odnośnie przyszłych inwestycji.

 

PANNA


Merkury przez cały miesiąc jest w niekorzystnej sytuacji a dodatkowo do 19 sierpnia porusza się biegiem wstecznym, warto więc na ten czas odłożyć na bok wszystkie ważne sprawy i jak najwięcej odpoczywać. Również Słońce do 23 sierpnia przebywa w znaku Lwa, osłabiając was energetycznie i pozbawiając chęci działania. Do 7 sierpnia w waszym znaku przebywa planeta Wenus, zachęcając do błogiego lenistwa i kierując uwagę na sprawy miłości. Jeśli macie taką możliwość wybierzcie na wakacje okres do 23 sierpnia, jedynie między 3 a 12 sierpnia mogą pojawić się perturbacje związane z podróżami zagranicznymi ze względu na napięte aspekty Słońca oraz Merkurego z Jowiszem. 7 sierpnia Wenus zmieni znak i wkroczy do Wagi, zachęcając do bardziej wystawnego trybu życia, między 10 a 13 sierpnia na koncie pojawią się środki, które wam to umożliwią. Od 16 do 23 sierpnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Merkurym, warto zostawić za sobą wszystko, co nie wiąże się z wakacjami, spędzaniem czasu w miłym towarzystwie, oddawaniu się działaniom relaksującym. Niektóre Panny przeżyją wakacyjne zauroczenie, inne na nowo zakochają się w stałym partnerze życiowym, ogarnie was nastrój letniego wypoczynku. Do pracy oraz codziennych obowiązków możecie wrócić po 23 sierpnia, kiedy Słońce wkroczy nareszcie do waszego znaku, napełniając Panny energią i potrzebą tworzenia. Wielki trygon w znakach stałych, jaki Słońce utworzy z nieprzewidywalnym Uranem oraz stabilizującym Saturnem, pozwoli wam ugruntować pozycję lidera, natchnie innowacyjnymi pomysłami a także sprawi, że osiągniecie sukces w każdej dziedzinie, w której liczy się spryt, odwaga i konsekwencja. Ostatni tydzień sierpnia to okres, który warto wykorzystać, aby przygotować odpowiedni grunt do działania, zanim do waszego znaku wejdzie Merkury, co nastąpi 7 września. Ostatnie dni miesiąca przyniosą spełnienie w związkach i poprawę warunków finansowych.

 

WAGA


Na początku miesiąca możecie odczuwać złość w stosunku do dzieci oraz osób, które kochacie, starajcie się wykrzesać z siebie większą dozę tolerancji, bo nie warto tracić energii z powodu cudzych słabości. Wenus w Pannie w pierwszym tygodniu miesiąca sprawi, że będziecie nadmiernie krytyczni wobec bliskich, co nie służy budowaniu dobrych relacji. Między 3 a 8 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza doprowadzi do zwiększenia wydatków na promocję i wizerunek, zastanówcie się, czy warto wydawać na ten cel całą pensję. Na szczęście już 7 sierpnia do Wagi zawita Wenus, władczyni waszego znaku, rozpoczynając jeden z lepszych okresów tego roku. Między 7 a 10 sierpnia trygon Wenus do Marsa podbije serce niejednej Wagi, wywołując kolorowy zawrót głowy, szczęście się do was uśmiechnie a miłość opromieni, nie zmarnujcie okazji na polepszenie stosunków z ukochaną/ym, najlepiej wybierzcie się razem na wakacje, spędzicie niezapomniane chwile, szczególnie w drugiej połowie miesiąca. Jedynie między 10 a 12 sierpnia, kiedy znajdziecie się pod wpływem nowiu w znaku Lwa w połączeniu z częściowym zaćmieniem Słońca, zachowajcie spokój i rozwagę wobec przyjaciół, dzieci lub kochanków, na potrzeby których wydacie znacznie więcej pieniędzy, niż planowaliście. 13 sierpnia Mars opuści ruchem wstecznym znak Wodnika i wstąpi do Koziorożca, powrócą więc pilne zawodowe i rodzinne sprawy do załatwienia, nic wam jednak humoru nie zepsuje, dopóki Wenus przebywa w swoim znaku. Między 16 a 23 sierpnia Wenus utworzy sekstyl z Merkurym, który 19-go zmieni bieg na prosty, to idealny moment na wspólne wyjazdy, długie rozmowy, zwiedzanie ciekawych miejsc. 23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do Panny, rozpoczynając zwyczajowo miesiąc osłabienie energetycznego Wag, warto więc wybrać się na urlop, aby naładować akumulatory lub skierować uwagę na własny rozwój. Słońce w trygonie do Urana i Saturna w ostatnim tygodniu sierpnia, pozwoli wykorzystać zarówno wyobraźnię, jak i umiejętność wprowadzenia pomysłów w życie, uda się więc pogodzić przeciwności w problemach dnia codziennego. Między 25 a 28 sierpnia czekają was kolejne wydatki, związane z potrzebami przyjaciół, ale wykażecie się wyrozumiałością i szczodrością. Kwadratura Wenus do Plutona oraz pełnia w znaku Ryb rozbudzą namiętności i pozwolą wejść głęboko w motywację zarówno własnych działań, jak i osób, na których wam zależy, uważajcie, aby nie paść ofiarą osób bezwzględnych, nastawionych wyłącznie na własny interes.

 

SKORPION


Do 23 sierpnia Słońce przebywa w znaku Lwa, skłaniając Skorpiony do rozwoju kariery i zachęcając do intensywnej pracy. Pomimo okresu urlopowego większość z was nie będzie wiedziała w co ręce włożyć, tak wiele nagromadzi się zadań do wykonania. Dodatkowo cofający się Mars, przebywający do 13 sierpnia w znaku Wodnika sprawi, że zabraknie wam cierpliwości dla osób leniwych lub powolnych a także nielojalnych. W pierwszych dniach miesiąca staniecie się z tego powodu bardzo konfliktowi, gotowi zakończyć związek lub współpracę, jeśli nie zostaną spełnione wasze wymagania. Miedzy 3 a 8 sierpnia na horyzoncie pojawi się szansa, aby zabłysnąć i pokazać się od najlepszej strony, poznacie wpływowe osoby, gotowe pomóc w rozwoju kariery, trzeba się będzie jednak trochę napracować, bo samo nic nie przyjdzie. 7 sierpnia Wenus opuści życzliwy wam znak Panny i wkroczy do Wagi, tworząc między 7 a 10 sierpnia trygon do Marsa, władcy waszego znaku, niektóre Wagi zaczną więc romansować, starając się jednak ukrywać rodzące się uczucie. Nów w znaku Lwa, mający miejsce 11 sierpnia, wyznaczy początek nowego zawodowego projektu, nie spełni on jednak waszych pragnień i oczekiwań. Dni między 16 a 23 sierpnia wypełnione będą spotkaniami, rozmowami i negocjacjami biznesowymi, pamiętajcie jednak, że dopiero po 19 –tym, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego, nastąpi właściwy moment na konstruktywne ustalenia, które nie ulegną szybkiej zmianie. 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, sprzyjając związkom przyjaźni i poprawie stosunków międzyludzkich. W ostatnim tygodniu sierpnia pozostaniecie pod wpływem dobroczynnego wielkiego trygonu w znakach ziemskich, złożonego ze Słońca, Urana i Saturna, co pozwoli skorzystać z okazji do ugruntowania pozycji zawodowej – z pomocą przyjdą przyjaciele a urzędnicy okażą się wyjątkowo przychylni. Sytuacja na niebie promować będzie osoby przedsiębiorcze i pracowite, otwarte na zmiany i unowocześnienia. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, połączona z kwadraturą Wenus do Plutona, obudzi w was głębię uczuć, sprzyjać też może powiększeniu majątku.

 

STRZELEC

Niemal przez cały miesiąc towarzyszyć wam będzie dobroczynny trygon Jowisza do Neptuna, co sprzyja spełnieniu marzeń oraz pozwala mieć nadzieję na mnóstwo zbiegów okoliczności, pozwalających zrealizować najbardziej śmiałe plany. W pierwszych dniach sierpnia niektóre Strzelce, szczególnie osoby uprawiające sporty wysokiego ryzyka, mogą doświadczyć kontuzji lub innych niedogodności zdrowotnych, szybko jednak wrócicie do siebie, i kiedy między 3 a 8 sierpnia Słońce utworzy kwadraturę do Jowisza, będziecie gotowi przyjąć wyzwania, jakie na was czekają. Do 23 sierpnia, dopóki Słońce przebywa w przyjaznym znaku Lwa, energii wam nie zabraknie, śmiało sięgajcie po szczęście, które się do was szeroko uśmiechnie. Najwięcej okazji pojawi się w czasie koniunkcji Merkurego ze Słońcem, między 8 a 9 sierpnia, to dobry moment, aby wybrać się w podróż a humoru nie zepsują wam nawet drobne niedogodności, takie jak nieprzewidziane zmiany planów czy opóźnienia środków komunikacji. Zachowajcie natomiast ostrożność 11 sierpnia, podczas nowiu w znaku Lwa połączonego z zaćmieniem Słońca, gdyż chwila nieuwagi może was drogo kosztować. 13 sierpnia Mars ruchem wstecznym wycofa się do Koziorożca, pojawią się wcześniej zaplanowane wydatki oraz inwestycje, to dobry moment, aby wprowadzić więcej porządku w sprawy finansowe. Sekstyl między Merkurym i Wenus między 16 a 23 sierpnia zapowiada szereg spotkań z przyjaciółmi, sprzyja rozmowom oraz negocjacjom a po 19 sierpnia, kiedy Merkury wróci do biegu prostego, rozpocznie się właściwy moment na ostateczne ustalenia i podpisywanie umów. Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do Panny kariera Strzelców ruszy do przodu, czas zakończyć wakacje i zabrać się do pracy, bo wielki trygon w znakach ziemskich, złożony ze Słońca, Saturna oraz Urana otworzy przed wami drzwi do tej pory zamknięte i pozwoli skorzystać zarówno z dobrodziejstw stałych dochodów, jak i niezależności w działaniu. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, która nastąpi 26 sierpnia, w połączeniu z kwadraturą Wenus do Plutona, wywoła wiele emocji, ale pozwoli jasno ocenić pozycję zawodową, jaka jest dla was możliwa do osiągnięcia.

 

KOZIOROŻEC


Pierwsze dni sierpnia przyniosą większe niż zwykle wydatki, w dodatku zupełnie niezaplanowane, może to wywołać sporą dozę frustracji. Do 23 sierpnia Słońce przebywa w znaku Lwa, przypominając o potrzebie zarządzania wspólnymi dobrami, spłacie długów i planowaniu finansowej przyszłości. Szczególnie między 3 a 8 sierpnia, podczas kwadratury Słońca do Jowisza, pojawi się szansa na dobry interes, słuchajcie swojej intuicji 8 i 9 sierpnia, kiedy Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, ktoś może podsunąć wam dobry pomysł na zarobienie większej sumy pieniędzy. Dodatkowo wspierać was będzie w tym czasie trygon Wenus do Marsa, pozwalając zdobyć środki na realizację wcześniejszych planów. Dni między 7 a 10 sierpnia to również dobry moment na śmiałe wyznania miłosne. Jedynie 11 sierpnia, kiedy dojdzie do nowiu oraz zaćmienia Słońca w znaku Lwa, zachowajcie szczególną ostrożność przy podejmowaniu decyzji finansowych, nie ufajcie zapewnieniom o wyjątkowej okazji, która może was ominąć, bo prawdziwe szanse na interes życia pojawią się dopiero po 23 sierpnia, kiedy Słońce zmieni znak, wkroczy do Panny i utworzy wielki trygon z przebywającym w waszym znaku silnym i stabilizującym Saturnem oraz rewolucyjnym Uranem w Byku. 13 sierpnia natomiast Mars wycofa się do waszego znaku, odzyskacie energię i moc potrzebną do konstruktywnego działania. Między 16 a 23 sierpnia sekstyl Wenus do Marsa pozwoli przeprowadzić szereg ważnych rozmów o charakterze zarówno osobistym, jaki i biznesowym, uzyskacie mnóstwo informacji o ludziach, wiedza ta pozwoli wam podjąć właściwe decyzje po 19 sierpnia, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego. Najlepszy czas dla was nadejdzie po 23 sierpnia, kiedy Słońce wkroczy do Panny a ważne dla was planety utworzą wielki trygon w znakach ziemskich, powiodą się wszystkie sprawy związane z kontaktami międzynarodowymi, wyjazdami zagranicznymi, ustaleniami z partnerami biznesowymi, rozpoczynaniem budowy lub działalności gospodarczej. Pełnia Księżyc w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, wywoła dużą dozę emocji, rozbudzi też uśpione namiętności, ponieważ towarzyszyć jej będzie kwadratura Wenus do Plutona w waszym znaku. 28 sierpnia Mars w waszym znaku zmieni bieg na prosty, co skłoni niektóre Koziorożce do zmiany planów w wyniku zmieniających się okoliczności.

 

WODNIK


Początek miesiąca może okazać się bardzo nerwowy i wybuchowy dla osób, urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, kiedy Mars w Wodniku utworzy kwadraturę z Uranem w Byku. Będziecie mieć tendencję do sprawiania spraw na ostrzu noża, zabraknie wam tolerancji dla domowników, powrócą problemy, które wydawały się być rozwiązane, tymczasem zostały tylko zamiecione pod dywan. Miedzy 3 a 8 sierpnia, podczas kwadratury Słońca do Jowisza, pojawi się zawodowa szansa, którą łatwo zaprzepaścić, jeśli ogarnie was zniechęcenie lub lenistwo. Słońce, przebywające do 23 sierpnia w przeciwległym znaku Lwa, zachęca do nawiązywania ważnych dla waszej kariery znajomości oraz zaspokajaniu potrzeb partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Dni między 7 a 10 sierpnia, podczas działania trygonu Wenus w Wadze do Marsa w waszym znaku, sprzyjają letnim romansom, namiętnym gorącym nocom oraz udanym randkom. Wodniki stanu wolnego, poszukujące swojej połówki, powinny stać się bardziej aktywne – nie siedźcie w domu, spotykajcie się ze znajomymi, wyjeżdżajcie na wakacje a przeżyjecie niezapomniane chwile i świetnie się zabawicie. Zachowajcie ostrożność 11 sierpnia, podczas nowiu w Lwie, któremu towarzyszyć będzie częściowe zaćmienie Słońca, gdyż trudno wam będzie zachować spokój i dystans wobec wymagań partnerów życiowych lub ważnych dla was osób. 13 sierpnia Mars na jakiś czas opuści wasz znak i wycofa się do Koziorożca, napięcie opadnie i poczujecie się znacznie lepiej, dni między 16 a 23 sierpnia obfitować będą w miłe spotkania, „nocne Polaków rozmowy” a nawet miłosne wyznania, nie zabraknie czułych słów szczególnie po 19 sierpnia, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty i zacznie poruszać się we właściwym kierunku. 23 sierpnia Słońce opuści przeciwległy znak Lwa i przesunie się do Panny, tworząc od razu wielki trygon w znakach ziemskich, co sprzyja ugruntowaniu sytuacji finansowej oraz zawodowej, warto w tym czasie finalizować ustalenia, planować swoją przyszłość. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, uświadomi wam sytuację finansową i zmusi do zabezpieczenia stanu posiadania. Trygon Jowisza do Neptuna, przebywającego w waszej sferze finansów, pozwala mieć nadzieję na powiększenie majątku i spełnienie marzeń o finansowej niezależności.

 

RYBY


Trygon Jowisza do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie niemal przez cały miesiąc, przyniesie wam szczęście, dobrobyt i mnóstwo szczęśliwych zbiegów okoliczności – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Korzystajcie pełną para, bo tak dobroczynny dla was układ planet prędko się nie powtórzy. Miesiąc sprzyja podróżom zagranicznym, gdziekolwiek zresztą pojedziecie macie zagwarantowaną dobrą zabawę, warto więc w sierpniu skorzystać z urlopu, bo na pewno będzie udany. Do 23 sierpnia Słońce przebywa w znaku Lwa, kierując uwagę na sprawy zdrowia, dobrze więc zrobi wam wypoczynek, kontakt z przyroda oraz przebywanie na świeżym powietrzu. Do 7 sierpnia Wenus jeszcze tranzytuje przeciwległy znak Panny, wywołując potrzebę miłości, okazywania uczuć i troski o drugiego człowieka. 11 sierpnia dojdzie do nowiu i zaćmienia Księżyca w znaku Lwa, uważajcie w tym dniu na zdrowie własne oraz najbliższych. 13 sierpnia Mars wycofa się do znaku Koziorożca, uaktywni się więc życie towarzyskie, chętniej niż zwykle wybierzecie się na imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi. Między 16 a 23 sierpnia nadejdzie dobry czas na relaks, odpoczynek i oderwanie się od codziennych obowiązków, zatroszczcie się o siebie, zadbajcie o urodę i wizerunek, zacznijcie stosować dietę, która pozwoli wam utrzymać dobre samopoczucie. 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do przeciwległej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym potrzeby partnerów liczyć się będą najbardziej. Wielki trygon, jaki utworzy Słońce z Uranem i Saturnem, okaże się bardzo dobroczynny dla przyjaźni oraz poważnych, długotrwałych związków. Znajomości, jakie zawrzecie w ostatnim tygodniu sierpnia, zbudowane zostaną na trwałych podstawach lojalności oraz zaufania i przez to przetrwają wszelkie burze i niepokoje. Pełnia Księżyca 26 sierpnia w waszym znaku okaże się niezwykle znacząca dla wszelkiego rodzaju relacji oraz więzi, nie pozwólcie, aby nadmierne emocje zniszczyły rodzące się uczucia, bez względu na to czy mają charakter miłości czy przyjaźni.

Zostaw Komentarz