Tygodniowa prognoza astrologiczna

with Brak komentarzy

Zapraszam do zapoznania się z moją tygodniową prognozą astrologiczną, którą piszę regularnie dla portalu www.czarymary.pl. Całość moich horoskopów miesięcznych i tygodniowych pod adresem: http://www.horoskop.czarymary.pl/

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  14-20 sierpnia 2017

BARAN

Ten tydzień jest wprost idealny na letni urlop, jedynie Barany związane z przemysłem rozrywkowym oraz edukacyjną sferą życia mogą mieć ręce pełne roboty. Cokolwiek zdecydujecie się robić – brać udział w wiecach czy odpoczywać na plaży, wszędzie staniecie się  bardzo widoczni. Mars w Lwie w korzystnej konfiguracji zarówno z Jowiszem jaki i Saturnem pozwoli okiełznać wybujały temperament, zaskoczycie więc wszystkich zmierzaniem do sedna prostą drogą. W czasie weekendu czeka was znakomita zabawa w gronie przyjaciół, nie zapomnicie jednak o własnych interesach i przy okazji uda wam się przekonać wiele osób do swoich pomysłów. Merkury w Pannie od początku tygodnia biegnie ruchem wstecznym, co nie sprzyja zlecaniu ważnych spraw do wykonania innym osobom.

BYK

W tym tygodniu Wenus w Raku utworzy kwadraturę do Jowisza i opozycję do Plutona, co nie sprzyja ani nadmiernym wydatkom, ani zaciąganiu kredytów. Od czwartku jednak Trygon Słońca do Urana sprawi, że postanowicie nagle zmienić coś w domu lub zainwestujecie w upiększenie mieszkania. W czasie weekendu spodziewajcie się wizyty przyjaciół, będzie miło i radośnie, chociaż oplotkujecie wspólnie wszystkich znajomych. Jeżeli zdecydujecie się w tym tygodniu na urlop, to jedyne, na co zaczniecie narzekać, to nieodpowiedni poziom wybranego hotelu, zabraknie wam luksusów, na które notabene obecnie was nie stać. Mimo wszystko będziecie się świetnie bawić, szczególnie w czasie weekendu. Dobrze wam zrobi powrót do miejsc, które ciepło wspominacie.

BLIŹNIĘTA

Od początku tygodnia Merkury, władca waszego znaku, porusza się biegiem wstecznym,  trzeba więc szczególnie uważać przy zakupie sprzętu elektronicznego oraz wszystkiego, co służy szeroko pojętej komunikacji. Również w domu może dojść do awarii, co wiąże się z koniecznością zatrudnienia fachowców i związanymi z tym faktem nadmiernymi wydatkami. W pracy ktoś zacznie kręcić, być może chce was oszukać, pozostańcie czujni. Możecie natomiast liczyć na pomoc bliższej i dalszej rodziny, przyjaciół oraz sąsiadów. Dobry moment na krótkie, niedalekie wyjazdy, zwłaszcza weekend obfitować będzie w szereg atrakcji, wrzućcie na luz i starajcie się dobrze zabawić.

RAK

Raki urodzone w drugiej dekadzie znaku łatwo dadzą się uwieść partnerom władczym i namiętnym, miłość złapie was w sidła, zazdrość zechce pokrzyżować szyki. Nie poddawajcie się emocjom, starajcie się zobaczyć rzeczywistość jaką jest a nie taką, o jakiej marzycie. Pozostałe Raki dostrzegą przyjemniejszą stronę życia, to znakomity czas, aby wybrać się na urlop, zadbać o swój wygląd i samopoczucie. W domu szykuje się szereg wydatków, ale to, w co zainwestujecie w tym tygodniu, będzie wam długo służyć i przyniesie mnóstwo satysfakcji. Weekend okaże się znakomitą okazją do spotkań rodzinnych i towarzyskich, poczujecie się w swoim żywiole, szczególnie jako gospodarze okażecie wiele ciepła i gościnności zaproszonym osobom.

LEW

Słońce nadal tranzytuje wasz znak, tworząc korzystne aspekty z Jowiszem, Saturnem i Uranem. Również Mars aktywizuje Lwy do działania, sprawiając, że czas mija szybko a zadania wykonywane są jeden za drugim. Możecie spodziewać się w tym tygodniu wydarzeń ekscytujących i niespodziewanych, nie przegapcie szansy, jaka pojawi się pod koniec tygodnia. Niektóre Lwy odnajdą swoje prawdziwe hobby, które pozostanie z nimi na długo, inne zbudują trwałe relacje, można spodziewać się zaręczyn, ślubów oraz innych długotrwałych zobowiązań w dziedzinie uczuć. W sprawach finansowych pozostańcie ostrożni i nie wydawajcie pieniędzy, których jeszcze nie posiadacie, Lwy urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą jednak spodziewać się zwrotu inwestycji lub udzielonej pożyczki.

PANNA

Od poniedziałku Merkury porusza się biegiem wstecznym, wasze sprawy również będą miały tendencję do zmiany kierunku. Wycofacie się z niektórych założeń, wrócicie do problemów, które nie zostały należycie rozwiązane, to dobry moment na korektę, wszelkiego rodzaju poprawki w dokumentach, nie rozpoczynajcie jednak nowych projektów, bo pojawią się komplikacje. Możecie natomiast liczyć na miło spędzony urlop, to czas na relaks, romantyczne wieczory we dwójkę, spacery brzegiem morza. Wolne Panny przeżyją romans a nawet fascynację drugą osobą. Relacja, która wydawała się być tylko przyjaźnią, przekształci się w coś znacznie poważniejszego, tylko krok dzieli was od prawdziwej miłości.

WAGI

W tym tygodniu okaże się czy przyjaźnie, w które zainwestowaliście, pokażą swoją wartościową stronę. Wagi szukające pracy powinny zintensyfikować swoje działania, ponieważ istnieje duża szansa na postęp w tej dziedzinie. Nie zaniedbujcie żadnego sygnału, który mógłby was przybliżyć do zajęcia, spełniającego wasze oczekiwania, ponieważ trygon Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie do środy, pomoże zrealizować niejedno marzenie. Jowisz w waszym znaku w korzystnych aspektach do Słońca i Saturna, również wesprze śmiałe dążenia, korzystajcie przy tym ze swoich dotychczasowych zawodowych osiągnięć oraz przyjaźni i kontaktów, mogących posunąć karierę do przodu. W uczuciach przełom, nie obejdzie się bez scen zazdrości, uważajcie więc na to, co mówicie i robicie.

SKORPION

Energię skupicie na pracy, ponieważ pojawi się wiele zawodowych wyzwań. Macie szansę w tym tygodniu spełnić swoje marzenie o potędze i władzy, możecie osiągnąć  stawiane przed sobą cele. Również w miłości okaże się, że trzymacie w ręku wszystkie karty, nie dajcie się tylko ponieść niepotrzebnej zazdrości, bo do niczego dobrego ona nie prowadzi, opanujcie złe myśli i podejrzenia, otwórzcie się na to, co dobre między wami. Wybierzcie się razem na kolację lub postarajcie się spędzić weekend w romantycznym miejscu a zobaczycie, że, nie ma się czego obawiać, partner nadal jest wam bliski. Wycofacie się w tym tygodniu z przyjaźni, które nie spełniają waszych oczekiwań i wysokich standardów.

STRZELEC

Uważajcie na wydatki, bo pieniądze mogą popłynąć wartkim strumieniem i ani się obejrzycie a konieczna okaże się pożyczka, aby uzupełnić braki. Niektóre Strzelce jednak, szczególnie te urodzone w drugiej dekadzie znaku, mogą spodziewać się odzyskania długu, zwrotu zadatku lub innego rodzaju zadośćuczynienia. Pracą się nie przejmujcie, bo nic tam się nie dzieje istotnego,  poza tym, że trzeba odszukać stare dokumenty. Jeśli zdecydujecie się na urlop w tym tygodniu macie szansę świetnie się zabawić a do tego poznać interesujące osoby, które zaważą na waszej przyszłej karierze. Zajmijcie się swoim hobby, do czego zachęca Słońce i Mars w życzliwym znaku Lwa. Osoby posiadające dzieci w wieku edukacyjnym zwrócą szczególną uwagę na ich potrzeby, możecie teraz planować ich naukową ścieżkę, zapisywać do kółek zainteresować, będą wam za to wdzięczne.

KOZIOROŻEC

Wenus w Raku w opozycji do Plutona w waszym znaku rozbudzi przygaszone namiętności, przypomnicie sobie, że poza karierą, na świecie istnieją inne przyjemności i zapragniecie się im oddać. Pożądanie wzbudzi osoba, którą zechcecie mieć tylko dla siebie, uważajcie, aby się wam nie wymknęła zrażona zaborczością. Jowisz w Wadze w korzystnych konfiguracjach wzbudzi ambicję, aby dostać się na sam szczyt i pod koniec tygodnia pojawi się okazja, sprzyjająca waszym zamierzeniom. Starajcie się jednak nie dążyć zbyt wysoko, bo z góry jest tylko jedna droga – w dół, kwadratura Wenus do Jowisza ostrzega przed zbyt wygórowanymi oczekiwaniami, do celu można dotrzeć również mniejszymi krokami.

WODNIK

Słońce i Mars w przeciwległym znaku Lwa w korzystnych konfiguracjach skłoni was do intensywnej pracy, pozwoli też umocnić relacje przyjacielskie z osobami starszymi i ustosunkowanymi. Wszystko, co uda wam się uzyskać w tym tygodniu zaprocentuje w przyszłości poparciem waszych działań. Pieniądze z pracy się pojawią, ale liczcie każdą złotówkę, bo możliwe są drobne nieścisłości i przekłamania w rozliczeniach, tak że nie zawsze wyjdziecie na swoje. Pod koniec tygodnia trygon Słońca w Lwie do Urana w Baranie otworzy was na nowe znajomości i rozwój przyjaźni, znakomicie spędzicie czas w gronie osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania, warto wybrać się w krótką podróż lub miło spędzić czas na towarzyskim grillu.

RYBY

Do środy jeszcze będziecie tkwić w zauroczeniu, kolorowym zawrocie głowy, jakie daje stan zakochania. Ani na chwilę nie zechcecie zdjąć różowych okularów a warto, bo nie wszystko złoto co się świeci a Merkury retro w przeciwległym znaku Panny ostrzega, że partner/ka może mijać się z prawdą, a przynajmniej zechcieć wycofać się z wcześniejszych obietnic. Nie martwcie się jednak, planety wam sprzyjają, nie tylko na polu uczuciowym, ale również zawodowym, trygon Słońca do Saturna może zaowocować nowymi długoterminowymi projektami, w których macie szansę wykazać się profesjonalizmem. Trygon Słońca do Urana, działający w drugiej połowie tygodnia, powiększy wasz stan posiadania w sposób nagły i nieoczekiwany.

Zostaw Komentarz