Tygodniowa prognoza astrologiczna

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  28 sierpnia-3 września 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

Wenus i Mars w znaku Lwa zachęcą was do zabawy i uczestniczenia w spotkaniach towarzyskich, pojawi się wiele okazji do flirtów oraz podbojów miłosnych. Wolne Barany nawiążą ciekawe znajomości, które przerodzić się mogą w gorący romans. W czwartek Merkury wycofa się do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z Marsem, przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego mogą przebiegać więc w waszych rodzinach trochę burzliwie. Uważajcie na drogach, unikajcie pośpiechu, starajcie się nie wymuszać pierwszeństwa. Pod koniec tygodnia staniecie się bardziej konfliktowi, bez przebierania w słowach wygłosicie swoje opinie, uda wam się jednak przeprowadzić zmiany tam, gdzie wydawało się, że już wszystko stracone. Przyświecać wam będzie przekonanie, że w grupie siła, otoczycie się więc gronem przyjaciół oraz osobami, podzielającymi wasze przekonania.

BYK

Słońce w życzliwym znaku Panny skłoni was do zwiększenia wysiłków, zabierzecie się z większą mocą za nadrabianie zaległości, wrócicie do sprawdzonej diety, zainteresujecie się swoim zdrowiem. Wenus w znaku Lwa natomiast zmobilizuje Byki do zajęcia się domem i potrzebami dzieci, postanowicie upiększyć swoje otoczenie, w drugiej połowie tygodnia wpadnie wam w ręce coś wyjątkowego, na co warto wydać pieniądze. W czasie weekendu niektóre Byki mogą złapać jakąś niedyspozycję żołądkową lub pojawią się trudne do zdiagnozowania dolegliwości, nie przejmujcie się tym zanadto, wystarczy zafundować sobie kilka dni diety i wszystko wróci do normy.

BLIŹNIĘTA

Słońce w znaku Panny zmobilizuje was do działania, skupicie się na wydajnej pracy, naprawicie sprzęty domowe, które od dłuższego czasu wymagały uwagi. Od czwartku, kiedy Merkury wycofa się do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z Marsem, staniecie się bardziej niż zwykle ruchliwi i przedsiębiorczy. Uważajcie na słowa, bo trudno wam je będzie kontrolować, do czego przyczyni się trygon obydwu planet z nieprzewidywalnym Uranem. W kłótniach oraz w walce na argumenty nie będziecie mieć sobie równych. Weekend warto poświęcić na spotkania z przyjaciółmi, czeka was tam moc dyskusji i wymiany poglądów. Powiodą się również wszelkiego rodzaju działania społeczne, przekonacie się, że wspólne pokonywanie przeszkód jest łatwiejsze w gronie osób, które myślą podobnie.

RAK

Słońce w przyjaznym znaku Panny zapewni wam dobry humor i pogodne usposobienie. Będziecie mieć ręce pełne roboty, Raki pracujące w biurze lub na własny rachunek podpiszą dużo umów, faktur, wypłat pieniędzy i innych pisemnych zobowiązań, szczególnie pod koniec tygodnia. Wenus w sektorze pieniędzy zapewni dopływ gotówki, co znacznie poprawi wam samopoczucie. Zakochane Raki będą zmienne jak kameleon, w jednej chwili słodkie jak miód, za moment kąśliwe jak osy. Tuż przed weekendem wpadnie nagle zadanie do wykonania, trzeba się będzie za to zabrać w sposób dynamiczny, unikajcie jednak składania nieprzemyślanych deklaracji w pośpiechu, bo niebawem się z nich wycofacie. Weekend minie pracowicie.

LEW

Wenus w Lwie doda wam wdzięku i seksapilu, wpłynie również pozytywnie na finanse. Mars nadal działa w waszym znaku, czyniąc was szybkimi, walecznymi i skłonnymi do zwady. W czwartek Merkury wycofa się do waszego znaku, utworzy koniunkcję z Marsem oraz trygon z Uranem – konfiguracja zwiastuje niespodziewane wydarzenie, w którym wielką rolę grać będzie szybkość reakcji, cięta riposta i błyskawiczne działanie. Słońce w Pannie w opozycji do Neptuna pod koniec tygodnia ostrzega przed osobami nieuczciwymi, opowiadającymi historie, które włożyć można między bajki. W czasie weekendu niektóre Lwy zajmą się twórczością, wybiorą się do teatru, kina lub na koncert. Osoby religijne natomiast przeżywać mogą chwile zwątpienia.

PANNA

Słońce w waszym znaku doda wszystkim energii, podniesie samoocenę i poprawi samopoczucie. Jeszcze do środy przebywać będzie w Pannie Merkury w fazie retro, zaznaczy się więc tendencja do wycofywania się z wcześniejszych ustaleń, kiedy natomiast w drugiej połowie tygodnia Merkury w Lwie utworzy konfigurację z Marsem i Uranem, dadzą o sobie znać ukryci wrogowie i może dojść do konfrontacji i nieprzyjemnej wymiany zdań. W chorobach zaznaczy się regres, nagły nawrót dolegliwości lub przeciwnie – niespodziewana poprawa zdrowia dzięki wdrożeniu kontrowersyjnej terapii. W niedzielę dobrze wam zrobi kontakt ze sztuką, młode Panny natomiast chętnie wybiorą się na imprezę – starajcie się nie nadużywać alkoholu, bo będzie miał na was wybitnie negatywny wpływ.

WAGI

Wenus w Lwie sprawi, że staniecie się bardzo towarzyscy i skłonni do korzystania z każdej formy rozrywki. Dobrze poczujecie się w gronie przyjaciół, na imprezach, w teatrze, kinie, na koncercie. Szczególnie weekend zapowiada się pełen wydarzeń i spotkań, starajcie się jednak kontrolować słowa, unikajcie alkoholu, który rozwiązuje języki, jeśli nie chcecie powiedzieć czegoś, czego nie da się już cofnąć. Natomiast jeżeli od dłuższego czasu odczuwaliście potrzebę szczerej rozmowy z jednym z przyjaciół, to w czasie weekendu nadarzy się ku temu okazja, bądźcie przygotowani na niespodzianki, bo w jednej chwili wszystko może się zmienić. Uważajcie na zdrowie, starannie dobierajcie leki, bo nie wszystkie okażą się dla was odpowiednie.

SKORPION

Mars w znaku Lwa sprawi, że swoje cele osiągnięcie szybko i bez wysiłku. Szczególnie w drugiej połowie tygodnia, kiedy do Marsa dołączy Merkury i obie planety utworzą trygon z rewolucyjnym Uranem, uda wam się szybko przeprowadzić zmiany, z którymi do tej pory nie mogliście sobie poradzić. Do środy czeka natomiast Skorpiony masa rozmów w gronie osób podzielających wspólne zainteresowania, to również znakomity czas na rozwój przyjaźni.  Weekend zapowiada się pracowicie lub spędzicie go w towarzystwie bliskich znajomych, ale tematem rozmów będzie głównie praca i zawodowe wyzwania. W niedzielę uważajcie na zdrowie, szczególnie zwróćcie uwagę na dietę, bo możliwe są nagłe niedyspozycje związane z trawieniem.

STRZELEC

Wenus w życzliwym znaku Lwa sprawi, że nauka i pobieranie wiedzy stanie się dla was prawdziwą przyjemnością. Powiodą się również wszelkiego rodzaju kontakty międzynarodowe, usłyszycie o sobie wiele ciepłych słów.  Do środy czeka was mnóstwo papierkowej roboty lub pracy związanej z przekazem informacji. Trzeba będzie nadrobić jakieś zaległości, ale ogólnie skoncentrujecie się na karierze i pracy zawodowej.  W drugiej połowie tygodnia otrzymacie niespodziewane wiadomości, które zrewolucjonizują wasze podejście do wyższej edukacji. Studenci zmienią nagle kierunek studiów lub zdecydują się powrócić do tego, który porzucili.

KOZIOROŻEC

Słońce w życzliwym znaku Panny doda wam energii i sprawi, że wszystko zacznie przebiegać szybciej i sprawniej. Do środy wasze myśli krążyć będą wokół spraw międzynarodowych, planowanych podróży oraz tematów związanych z nauką. Od czwartku, kiedy Merkury wycofa się do znaku Lwa, zaczniecie drążyć tematy, które wydawały się być zakończone. Druga połowa tygodnia wiązać się może z próbą rozwiązania rodzinnych sporów. Potrzebne okaże się szybkie działanie oraz zastosowanie nietuzinkowych koncepcji. Nie zabraknie wam iskry geniuszu, ale zastanówcie się nad metodami, jakie zamierzacie zastosować. Weekend minie szybko, trzeba będzie się zająć sprawami nie cierpiącymi zwłoki. W uczuciach zastój, ale to przemijająca tendencja.

WODNIK

Do środy czeka was gonitwa myśli i częsta zmiana koncepcji, kiedy natomiast w czwartek Merkury wycofa się do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z popędliwym Marsem, staniecie się skłonni do podejmowania szybkich i niespodziewanych decyzji. Łatwo dogadacie się z każdym, wytłumaczycie to, co wydawało się niezrozumiałe, to znakomity moment na promocję swojej działalności. Trygon Marsa i Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem natchnie was odwagą, oświetli umysł i pozwoli wpaść na oryginalne i twórcze pomysły. Wenus w znaku Lwa sprawi, że staniecie się lubiani i pożądani w każdym towarzystwie, otoczy was wianuszek adoratorów i pochlebców. Weekend spędzicie bardzo towarzysko, staniecie się jednak nadmiernie gadatliwi, nie zdradzajcie wszystkich swoich pomysłów, bo konkurencja nie śpi.

RYBY

Do środy czeka was wiele spotkań, ustaleń i negocjacji, szczególnie Ryby urodzone w pierwszej dekadzie znaku doświadczą konieczności ponownych ustaleń szczegółów, które już raz zostały dogadanie. Słońce w przeciwległym znaku Panny skłoni was do skupienia uwagi na partnerze, jego sprawy okażą się priorytetowe. W drugiej połowie tygodnia spadnie na was propozycja dodatkowej pracy, co wiązać się będzie z poprawą finansów, zmusi  jednak do bardziej intensywnej pracy, w dodatku kosztem prywatnego, wolnego czasu. Zadbajcie o zdrowie, zwłaszcza serce może dać o sobie znać osobom, które nie wprowadziły jeszcze odpowiedniego stylu życia. W czasie weekendu możecie zupełnie nagle dojść do przekonania, że warto zmienić dietę na zdrowszą.

Zostaw Komentarz