HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU MARZEC 2019

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU 

MARZEC  2019

 Horoskop dostępny również na stronie CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Słońce w znaku Ryb do 20 marca osłabia was energetycznie, namawiając do ukrycia planów i przyszłych zamierzeń, liczcie się też z osłabieniem organizmu. Również Mars w Byku przez cały miesiąc nie stworzy warunków, w których moglibyście się wykazać aktywnością, przedsiębiorczością i dobrą organizacją. Sprawy finansowe okażą się kluczowe w waszych działaniach, zwłaszcza, że do znaku Byka wkroczy 6 marca rewolucyjny Uran, wywracając do góry nogami przez najbliższe 7 lat wyznawany przez was system wartości. Słońce w sekstylu do Marsa w pierwszych dniach miesiąca pozwoli podjąć najpilniejsze finansowe decyzje, zanim 6 marca Merkury zacznie biec ruchem wstecznym. 6 marca na niebie wiele się wydarzy – przede wszystkim wasz znak opuści Uran, kończąc wieloletnią tendencję do radykalnych przemian i wkroczy do Byka, rozpoczynając rewolucję w stanie posiadania. Tego samego dnia dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb, natomiast Merkury rozpocznie swoją pozorna wędrówkę wstecz, która potrwa do 28 marca – dla Baranów rozpocznie się okres, związany z rozwojem duchowości, schowaniem się w głębię własnej psychiki, ukrywaniem prawdy, powrotem do wcześniejszych idei – postanowicie  przemyśleć wszystko raz jeszcze. Czas od 6 do 20 marca okaże się natomiast bardzo efektywny dla osób, wykonujących zawody artystyczne a także zaangażowanych w działalność charytatywną. Między 6 a 15 marca Słońce w sekstylu najpierw do Saturna a następnie Plutona, pozwoli nanieść poprawki do zawodowych projektów. Niepokój i napięcie mogą wywołać sprawy związane z nauką, religią oraz szeroko pojętą duchowością, możecie jednak spodziewać się rozwoju kontaktów międzynarodowych – nie martwcie się, wszystko ostatecznie obróci się na waszą korzyść, o co zadba Jowisz w Strzelcu. Mars w sekstylu do Saturna pozwoli pokonać trudności i ograniczenia, jakie mogą pojawić się na wybranej przez was ścieżce zawodowej. Jeszcze więcej wigoru i determinacji wzbudzi trygon Marsa do Plutona, pod wpływem którego znajdziecie się między 16 a 22 marca – pokonacie każdą przeszkodę i wyjdziecie zwycięsko z przeciwności według zasady: „co Cię nie zabije, to Cię wzmocni”. Zakochane Barany czeka okres pełen miłosnych zawirowań i wzrostu namiętności, szczególnie między 18 a 24 marca, kiedy Wenus utworzy kwadraturę do Marsa oraz sekstyl do Jowisza – to idealny moment na wybranie się na romantyczny wypad we dwoje. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy wreszcie do waszego znaku, co przywitacie z radością, odzyskacie energię, wróci chęć do życia, następnego dnia podczas pełni w przeciwległym znaku Wagi starajcie się panować nad emocjami, gdy pojawi się okazja do wzbogacenia lub spotkacie na swej drodze osobę, przy której serce zabije mocniej. Z ważnymi decyzjami wstrzymajcie się jednak do początku kwietnia, kiedy Merkury wróci do biegu prostego a Mars opuści znak Byka.

BYK

bull-2691107_1920

Najważniejszym wydarzeniem astrologicznym, do jakiego dojdzie w tym miesiącu, będzie moment wejścia do waszego znaku na najbliższe 7 lat planety Uran, co nastąpi 6 marca, wraz z nowiem Księżyca w koniunkcji z Neptunem. Wydarzenie zapowiada  nadejście rewolucyjnych zmian, którym towarzyszyć będzie niepewność i zagubienie, jednocześnie możecie liczyć na pomoc przyjaciół, wzrost intuicji i przewodnictwo duchowe. Do 20 marca Słońce w życzliwym znaku Ryb zwróci uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z grupą osób, podzielających wasze poglądy i zainteresowania. Pierwsze dwie dekady miesiąca przebiegać będą w atmosferze konieczności walki o priorytety i wartości, co w zasadzie nie jest zgodne z waszą naturą, dlatego poczujecie się szczególnie wyczerpani fizycznie i psychicznie w drugiej dekadzie marca, gdy Mars w waszym znaku utworzy trygon najpierw z Marsem a następnie Plutonem – wysiłek jednak się opłaci, warto więc podjąć wyzwanie i zaangażować się w działalność, wymagającą odwagi, samozaparcia i wytrwałości, los się wam odpłaci zdobyciem wiedzy, którą wykorzystacie z sukcesem w przyszłości. Również Słońce w sekstylu do Plutona i kwadraturze do Jowisza między 10 a 16 marca podniesie ciśnienie i zmusi do wytężonej pracy, trudno będzie się skupić, bo od 6 do 28 marca Merkury porusza się biegiem wstecznym, w dodatku w Rybach, więc ciężko będzie ogarnąć rzeczywistość. Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa do 26 marca w towarzyskim Wodniku, nie zabraknie okazji do ciekawych spotkań i rozważań, szczególnie między 18 a 24 marca, podczas kwadratury z Marsem w waszym znaku oraz sekstylu z Jowiszem w Strzelcu – możecie spodziewać się w tych dniach miłosnych rozterek oraz finansowych sukcesów. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym powinniście jak najwięcej odpoczywać i regenerować siły. 21 marca dojdzie do pełni w Wadze, pozostałe aspekty podpowiadają, że niektóre Byki przeżyją ekscytujący romans, inne zdobędą uznanie, jeszcze inne zarobią znaczną sumę pieniędzy – w każdym razie powodów do emocji będzie wiele, starajcie się nie reagować zbyt ekspresyjnie, do czego skłaniać może Mars w waszym znaku. Od 23 do 26 marca trwać będzie wyjątkowo długa koniunkcja Merkurego z Neptunem, w tych dniach dojdzie do wielu ważnych rozmów z przyjaciółmi, nie kierujcie się jednak rozumem, tylko intuicją, bo trudno będzie dojść do prawdy, niektóre rewelacje okażą się zwykłą plotką, półprawdą lub kłamstwem, dlatego słuchajcie serca i nie ulegajcie manipulacji. Ostatni tydzień marca minie pod znakiem sekstylu Wenus do Urana w waszym znaku, pojawi się okazja, aby zaznaczyć swoją indywidualność, wolne Byki mogą nagle spotkać kogoś wyjątkowego, znajomość łatwo może przekształcić się w fascynację a nawet miłość.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Słońce i Merkury w Rybach do 20 marca skłoni was do pracy koncepcyjnej i twórczej, skorzystajcie z intuicji i mocy wyobraźni, bo rozum i logika mogą okazać się niewystarczające. Od 6 marca Merkury wejdzie w retrogradację, w której pozostanie do 18 marca, nie jest wskazane w tym czasie zakładanie stron internetowych, rozpoczynanie istotnych projektów, podejmowanie ważnych, życiowych decyzji, zakup sprzętu elektronicznego i komunikacyjnego, ponieważ Merkury znajduje się w swojej najsłabszej pozycji. Nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem, do którego dojdzie w znaku Ryb 6 marca, zmieni wasz stosunek do niektórych pomysłów, powinniście jeszcze raz wszystko przemyśleć, zanim rozpoczniecie ich realizację. Tego samego dnia Uran, planeta rewolucji i innowacji zmieni znak, opuści Barana i wkroczy do Byka, inspirując niektóre Bliźnięta do otwarcia się na inne aspekty rzeczywistości i lepszy kontakt z podświadomością. W pierwszej połowie miesiąca uważajcie na ukrytych wrogów, którzy właśnie teraz mogą zwiększyć aktywność za waszymi plecami. Wenus w przyjaznym Wodniku zachęca do rozrywek, życie towarzyskie nabierze więc barw, szczególnie w drugiej połowie miesiąca. 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się w sercu Słońca i w kwadraturze do Jowisza, macie szansę spotkać ponownie wpływową osobę, mającą znaczenie w kontekście waszej zawodowej przyszłości. Między 12 a 18 marca spodziewajcie się zysków z lokat, wypłaty ubezpieczenia lub innego rodzaju zobowiązań, zadbajcie też o zdrowie i panujcie nad emocjami, bo niektóre wydarzenia i opinie wyprowadzą was z równowagi. Między 18 a 22 marca Wenus w kwadraturze do Marsa i w sekstylu do Jowisza zachęci do skorzystania z finansowych rezerw, ale powstrzymajcie się przed ważnymi inwestycjami do 28 marca, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty. 20 marca Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do przyjaznego Barana, następnego dnia natomiast nastąpi pełnia w Wadze, spodziewajcie się wydarzeń natury miłosnej. Bardzo znaczące dla waszych spraw zarówno zawodowych, jak i osobistych, okażą się dni między 23 a 25 marca, podczas koniunkcji Merkurego z Neptunem, wszystko wydawać się może zagmatwane i niejasne, ale zakochane Bliźnięta przeżyją w ostatniej dekadzie marca wiele namiętnych i romantycznych chwil, single nie opędzą się od randek, natomiast osoby poszukujące swojej drugiej połówki otrzymają swoją szansę po 26  marca, kiedy Wenus zmieni znak, wkroczy do Ryb i utworzy  sekstyl z Uranem.

RAK

cancer-2689033_1920

Do 20 marca Słońce, Neptun oraz Merkury w przyjaznym znaku Ryb pozwolą w pełni wyrazić się waszym uczuciom i przekonaniom, rozwiną empatię i wyobraźnię,  miedzy 6 a 28 marca ufajcie bardziej swojej intuicji niż logicznym, rozumowym rozważaniom, ponieważ Merkury będzie się w tym czasie cofać, co nie sprzyja rozpoczynaniu przedsięwzięć i podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Powrót do porzuconych marzeń oraz pomysłów może się jednak okazać bardzo inspirujący, pod warunkiem, że teraz dokonacie korekty a realizację zostawicie na później. Dla twórców miesiąc okaże się bardzo znaczący, możecie czerpać z nieograniczonej mocy wyobraźni, warto wrócić do pomysłów, które porzuciliście i nadać im nowy wyraz. 6 marca nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem rozpocznie nowy kierunek w sprawach międzynarodowych, wpłynie na rozwój duchowy i rozwinie działalność artystyczną. Również 6 marca Uran, planeta innowacji i rewolucyjnych zmian opuści znak Barana i na kolejne 7 lat wkroczy do życzliwego Byka, co pozwoli rozwinąć nowe przyjaźnie i znajomości. Mars najpierw w sekstylu do Neptuna w Rybach a następnie w trygonie do Saturna i wreszcie do Plutona w przeciwległym Koziorożcu, wywoła między 6 a 16 marca szereg perturbacji, związanych z partnerstwem, zarówno osobistym, jak i biznesowym, macie szansę wykazać się asertywnością i konsekwencją, liczcie się jednak z koniecznością obrony swojej pozycji. Słońce w korzystnych aspektach pozwoli nawiązać kontakty z artystami, zaistnieć w środowiskach międzynarodowych lub naukowych. Warto postawić na przyjaźnie, nie zabraknie wokół was osób życzliwych, na których pomoc możecie liczyć w każdej sytuacji. 20 marca Słońce zmieni znak, opuści Ryby i wkroczy do Barana, kierując waszą uwagę na sprawy zawodowe, już następnego dnia nastąpi pełnia Księżyca w Wadze, pobudzając emocje i wywołując nerwowość wrażliwych Raków. Niektóre osoby mają szansę w pracy poznać osobę, z którą nawiążą przyjaźń, ale ta znajomość z czasem może przekształcić się w coś znacznie głębszego. Ostatni tydzień marca okaże się ekscytujący i obfitujący w niespodziewane wydarzenia.

LEW

lion-2689946_1920

Słońce w znaku Ryb do 20 marca skupi waszą uwagę na sprawach, związanych z szeroko pojętą duchowością, skłoni też do zadbania o zyski z lokaty kapitału, wypłaty ubezpieczeń lub innych świadczeń. Retrogradujący Merkury między 6 a 28 marca ostrzega przed pochopnymi decyzjami, ponieważ biegnąc wstecz podąża w złym kierunku, dlatego starajcie się wstrzymać z rozpoczynaniem ważnych przedsięwzięć. 6 marca nastąpi nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb, towarzyszyć mu będzie inne ważne wydarzenie astrologiczne – po 7-letnim pobycie w znaku Barana planeta Uran, kojarzona między innymi z rewolucyjnymi zmianami i nowoczesnością, wkroczy na kolejne lata do zapobiegliwego Byka, co wpłynie znacząco na waszą karierę oraz stan posiadania, szczególnie w kontekście nieruchomości. Koniunkcja Słońca z Neptunem w sekstylu do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej dekadzie marca, okaże się dobroczynna dla osób twórczych, obdarzonych empatią, podążających za marzeniami, gotowych poświęcić własną wygodę dla wyższych celów – dla pozostałych może to być okres niepewności, chaosu i zagubienia. Horoskop radzi, aby nie stawiać sobie w tym czasie zbyt ambitnych celów, natomiast skupić się na ochronie zdrowia i regeneracji sił. Między 10 a 16 marca natomiast siły doda wam sekstyl Słońca do Plutona oraz kwadratura Słońca do Jowisza, warto w tym czasie starać się o odszkodowania, zasiłki, premie i zwrot należności. Dla wolnych Lwów miesiąc obfitował będzie w okazje do nawiązania nowych znajomości, wszyscy mogą oczekiwań romantycznych uniesień, ekscytujących randek i zaskakujących miłosnych zawirowań, ponieważ od 2 do 26 marca Wenus, planeta miłości i pożądania, przebywa w przeciwległym znaku Wodnika, zachęcając do romansów. Szczególnie między 18 a 24 marca zrobi się gorąco i namiętnie, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Jowiszem i kwadraturę z Marsem, oddawajcie się więc zmysłowym przyjemnościom i romantycznym wyznaniom. 20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Barana, odzyskacie wigor i energię, już następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Wagi, w pracy otrzymacie bulwersujące wiadomości, co wpłynie na stosunki międzyludzkie – unikajcie emocjonalnego rozdrażnienia, ponieważ wpłynąć to może niekorzystnie na wasze zdrowie. Koniunkcja Merkurego z Neptunem między 23 a 25 marca wpłynie destabilizująco na psychikę, nie stawiajcie więc sobie w tych dniach zbyt wymagających zadań, chyba że są one związane z działalnością charytatywną a także twórczą oraz artystyczną. Ostatnie dni miesiąca upłyną po wpływem Wenus w Rybach, która utworzy sekstyl z Uranem – znakomita okazja, aby spędzić czułe chwile z kochaną osobą.

PANNA

virgin-2689015_1920

Słońce, przebywające do 20 marca w przeciwległym znaku Ryb oraz Merkury, władca waszego znaku, skłonią was do zrewidowania kontaktów i znajomości, a także wszelkich relacji, pod kątem ich przydatności. Nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem, do którego dojdzie 6 marca, wywoła potrzebę szczerych rozmów, jednak tego samego dnia Merkury zacznie się cofać a do biegu prostego wróci dopiero 28 marca, więc może się ostatecznie okazać, że wszystko, co usłyszycie w tych dniach na temat innych osób, jest wyssaną z palca historią lub zwykłym kłamstwem. Również 6 marca Uran, planeta innowacji i niespodzianek, opuści znak Barana i na 7 najbliższych lat zagości w przyjaznym Byku, możecie się więc spodziewać głębokich przemian w dziedzinie własności zarówno finansowej, jak i intelektualnej. Zmianie ulegną też stosunki międzynarodowe, będziecie więcej podróżować i zdobywać wiedzę na temat innych krajów. Między 10 a 16 marca Słońce  w sekstylu do Plutona i w kwadraturze do Jowisza zachęci do spekulacji oraz inwestycji w nieruchomości, jednak do niczego nie dojdzie, plany remontu też mogą spalić na panewce z powodu sprzeciwu partnera życiowego. Horoskop  radzi unikania podejmowania życiowych decyzji w czasie retrogradacji Merkurego, zwłaszcza, kiedy tworzy koniunkcję ze Słońcem lub Neptunem. W razie różnicy zdań lub konfliktu jesteście na straconej pozycji, ponieważ Merkury w tym miejscu jest bardzo słaby, dlatego wszelkiego rodzaju negocjacje, ustalenia i umowy odłóżcie na inny termin. Jedynie 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się „ w sercu” Słońca, niektóre rozmowy mogą nabrać większego znaczenia a wasz punkt widzenia zostanie dostrzeżony i doceniony. Miedzy 15 a 17 Marsa, podczas sekstylu Merkurego do Marsa, wykażecie się wiedzą i elokwencją, nie dajcie się tylko odwieźć od tematu, bo zgubicie wątek i partner straci zainteresowanie. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, trudno będzie się porozumieć, szczególnie w sprawach finansowych, co wywoła frustrację, poczucie zagubienia i zdenerwowanie. Ostatnia dekada miesiąca minie pod znakiem koniunkcji Merkurego do Neptuna, która uściśli się w dniach 23 – 25 marca, nasłuchacie się w tym czasie plotek, pomówień i niesprawdzonych wiadomości. Pozostańcie czujni i dajcie się oszukać. Wolne Panny mogą zakochać się z dnia na dzień, kiedy między 26 a 29 marca Wenus w przeciwległych Rybach utworzy sekstyl z Uranam, to może być najbardziej ekscytujące i romantyczne wydarzenie, z jakim mieliście do czynienia, starajcie się jednak nie patrzeć na partnera przez pryzmat różowych okularów, nie wszystko jest takim, jakim się być wydaje.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Słońce w Rybach do 20 marca pozostawi was w temacie zdrowia, spraw pracowniczych oraz opieki nad domownikami, wliczając w to czworonogów. Wenus od 1 do 26 marca przebywa w Wodniku, zachęcając do zabawy, poznawania nowych ludzi i nawiązywania niezobowiązujących romansów. Będziecie mieć tendencję do robienia tego, na co macie ochotę, realizując się duchowo oraz twórczo. Merkury w Rybach od 6 do 28 marca porusza się pozornym ruchem wstecznym, co nie sprzyja rozwiązywaniu łamigłówek i podejmowaniu ważnych życiowych decyzji, może natomiast pozytywnie wpłynąć na rozwój wyobraźni oraz próbę artystycznej wypowiedzi. Warto wrócić do pomysłów, które wymagają korekty i naprawić ewentualne błędy. 6 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem, uważajcie tego dnia na zdrowie własne oraz osób z waszego otoczenia, nie ufajcie jednak diagnozom a wizytę u lekarza odłóżcie na inny termin, jeśli nie jest pilna, bo pomyłek w służbie zdrowia będzie co niemiara i niepotrzebnie stracicie czas i nerwy. Tego dnia dojdzie też do ważnego astrologicznego wydarzenia – po 7 latach rewolucyjny Uran wreszcie opuści przeciwległy znak Barana i wstąpi do Byka, uwalniając was od niespodzianek w relacjach międzyludzkich. To, co miało się wydarzyć niespodziewanego w tej dziedzinie już się wydarzyło, związki nabiorą spokojniejszego charakteru i możecie odetchnąć z ulgą. Między 18 a 24 marca Wenus w kwadraturze do Marsa i w sekstylu do Jowisza zafunduje wam moc atrakcji uczuciowych i towarzyskich, warto w tych dniach wybrać się w krótką podróż z ukochaną osobą, będzie namiętnie i radośnie a konflikty rozwiążecie w zaciszu sypialni. 20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Barana, co jeszcze bardziej podkręci emocje, bo już następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, wszystkie relacje nabiorą znaczenia, szczególnie dla Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. 26 marca Wenus opuści rozrywkowego Wodnika i wkroczy do romantycznych i uczuciowych Ryb, do 29- go pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Urana, niektórym osobom Amor zafunduje jazdę bez trzymanki i kolorowy zawrót głowy.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Do 20 marca Słońce w życzliwym znaku Ryb zachęci do sprawiania sobie przyjemności oraz oddawania się ulubionym zajęciom. To idealny miesiąc na kontynuację twórczej działalności i rozwój hobby, pod warunkiem, że nie będziecie rozpoczynać nowych projektów, ale skupicie się na korekcie i poprawie już istniejących. Merkury w Rybach od 6 do 28 marca porusza się biegiem wstecznym, co nie sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji, warto też unikać w tym czasie zadań wymagających skupienia umysłu i logicznego myślenia, lepiej oddać się marzeniom, ćwiczyć wyobraźnię, rozwijać twórcze i artystyczne talenty. Nów Księżyca w Rybach, do którego dojdzie 6 marca, przebiegać będzie jednocześnie z ważnym dla was astrologicznym wydarzeniem – przejściem Urana ze znaku Barana do przeciwległego Byka. Uran jest planetą innowacji i nowoczesności, ale jednocześnie niespodzianek i gwałtownych przemian, zrewolucjonizuje w ciągu najbliższych 7 lat wasze relacje i stosunki międzyludzkie. Zmianie ulegną związki zarówno osobiste, jak i biznesowe, w waszym życiu pojawią się nowe osoby, przyjaciele, kochankowie, otwórzcie się na to, co nowe i oryginalne. Od 6 do 12 marca Mars w sekstylu do Neptuna zachęci was do rozwoju osobistego, chętnie zapiszecie się na warsztaty i kursy, rozwijające duchowość a także poprawiające umiejętności i zdolności twórcze. Miedzy 10 a 16 marca natomiast planety skłonią was do nawiązania porozumienia z rodzeństwem, kuzynami i sąsiadami, z którymi straciliście kontakt. Słońce w sekstylu do Plutona obdarzy was charyzmą i sprawi, że staniecie się pełni energii, jak również zdolni do dowodzenia i podporządkowania sobie innych. Niektóre Skorpiony skupią się na wychowywaniu dzieci, rozwoju ich umiejętności i kreatywności. Między 18 a 24 marca Wenus w kwadraturze do Marsa i sekstylu do Jowisza zasili konto dodatkowymi środkami, nie obejdzie się jednak bez presji ze strony partnera, który może mieć zupełnie inne pomysły na ich użytkowanie. 20 marca Słońce opuści przyjazny znak Ryb i wkroczy do Barana a następnego dnia dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze, nieco emocji wzbudzą problemy zdrowotne, okażą się jednak przejściowe i łatwe do pokonania. 26 marca Wenus opuści Wodnika i wkroczy do Ryb, do 29 marca tworząc sekstyl z Uranem w przeciwległym Byku – Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą zostać ugodzone strzałą Amora, osoby zakochane przeżyją romantyczne, niezapomniane chwile, nawet w stałych związkach rozbłysną uczucia, pozostańcie jednak uważni, bo koniunkcja Merkurego z Neptunem ostrzega przed łatwowiernością i życzeniowym podejściem do rzeczywistości.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Słońce, przebywające  do 20 marca w znaku Ryb, skłoni was do zadbania o strefę komfortu i wycofania się z nadmiernej aktywności, jednak obowiązki zawodowe okażą się na tyle znaczące, że część pracy zabierać będziecie ze sobą do domu. 6 marca Merkury zmieni bieg na wsteczny, do prostego wróci dopiero 28 marca, jest to czas dany wam, aby nadrobić zaległości i nanieść poprawki do zadań, nad którymi pracujecie od jakiegoś czasu. Nie rozpoczynajcie nowych przedsięwzięć, skupcie się na tym, co wychodzi wam dobrze, otwórzcie się na szeroko pojętą kreatywność i rozwój osobisty, użyjcie wyobraźni, aby określić swoje marzenia, już niedługo nadejdzie odpowiedni czas, aby je zrealizować. 6 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem, możecie poczuć się nieco oderwani od rzeczywistości, pamiętajcie, że  Strzelec ma głowę w chmurach i jest zapatrzony w swój cel, ale czterema kopytami stoi mocno na ziemi, nie pozwólcie się z niej oderwać. Również 6 marca nastąpi kolejne bardzo istotne astrologiczne wydarzenie – po 7 latach Uran opuści przyjazny znak Barana i wkroczy do Byka, wprowadzając ferment i rewolucję w sprawy zdrowotne oraz związane z domowymi zwierzętami. Między 10 a 16 marca Słońce, a następnie Merkury, w kwadraturze do Jowisza i sekstylu do Plutona zapewnią wam środki, niezbędne do realizacji śmiałych planów, może to być zwrot należności, nie inwestujcie ich jednak na razie, dopóki Merkury się cofa, czyli do 28 marca. Między 18 a 24 marca Wenus w Wodniku utworzy sekstyl do przebywającego w waszym znaku Jowisza, czeka was szczęśliwe wydarzenie, premia, nagroda, wygrana lub spotkanie z wielbicielami, cokolwiek się wydarzy poczujecie się usatysfakcjonowani. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do przyjaznego Barana, następnego dnia dojdzie do pełni w Wadze – poznacie osoby, z którymi znajomość okaże się ważna w przyszłości, zaczniecie rozwijać swoje hobby, emocje wzbudzą sprawy dzieci. 26 marca Wenus opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb a następnie utworzy sekstyl z Uranem, który potrwa do 29 marca, końcówka miesiąca zapowiada się więc ekscytująco.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

1 marca Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, co wpłynie na poprawę finansów. Do 20 marca Słońce w Rybach stymulować będzie przekaz informacji jednak przebywający również w tym znaku Merkury od 6 do 28 marca poruszać się będzie pozornym biegiem wstecznym, co wywoła moc nieporozumień, niedomówień i niesprawdzonych informacji, które puszczone w obieg zaczną żyć własnym życiem. Również 6 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem, nic tego dnia nie okaże się wystarczająco jasne i zrozumiałe a spekulacjom, półprawdom i plotkom końca nie będzie. Tego samego dnia planeta Uran, związana z błyskawiczną komunikacją, niespodziankami  i oryginalnością, opuści znak Barana i na najbliższe 7 lat wkroczy do Byka, rewolucjonizując stan posiadania oraz rozwój osobistych zainteresowań. Zmienicie także metody wychowawcze na lepiej przystające do obecnej rzeczywistości, jeśli tego nie zrobicie, dzieci po prostu się zbuntują i wymkną się spod kontroli. Mars w trygonie do Saturna w waszym znaku miedzy 8 a 18 marca wymusi rozwiązania w duchu porozumienia przeciwieństw, nastąpi więc zawieszenie broni, zajmiecie się swoim hobby, co powoli zregenerować siły. Między 16 a 22 marca Mars w trygonie do Plutona przepełni was energią, doda sił i sprawi, że staniecie się nie do pokonania, natomiast sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli sprecyzować rozbiegane myśli. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do Barana, znaczenia nabiorą sprawy domowe oraz kariera zawodowa, powrócicie do dawnych przyzwyczajeń i priorytetów. Następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi, emocje wzbudzą wydarzenia w pracy oraz w rodzinie. Koniunkcja Merkurego z Neptunem, trwająca przez niemal całą trzecią dekadę miesiąca, wprowadzi jeszcze większy chaos w dziedzinę szeroko pojętej komunikacji, trudno będzie zrozumieć cokolwiek, tak sprzeczne okażą się informacje, które do was dotrą. 26 marca do Ryb wkroczy również Wenus i w ostatnich dniach marca tworzyć będzie sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem oraz kwadraturę z Jowiszem – chaos się pogłębi, ponieważ dojdą do niego zagmatwane uczucia, które wam samym trudno będzie zrozumieć.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Słońce do 20 marca przebywa w znaku Ryb, wraz z Neptunem i Merkurym, który od 6 do 28 marca biec będzie ruchem wstecznym, wywołując perturbacje i zmiany w dziedzinie finansów. Od 1 do 26 marca natomiast w waszym znaku przebywać będzie powabna Wenus, dodając wdzięku i przysparzając adoratorów. 6 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb, na koncie pojawią się pieniądze, ale natychmiast zaczniecie je wydawać, zwracać długi i spłacać zobowiązania. Tego samego dnia planeta Uran, po 7 latach pobytu w znaku Barana, wkroczy na kolejne lata do zapobiegliwego Byka, rewolucjonizując i przekształcając stan posiadania, szczególnie w zakresie nieruchomości, zmieni się także wasza sytuacja rodzinna. Między 10 a 16 marca Słońce w sekstylu do Plutona i w kwadraturze do Jowisza zachęci do większych inwestycji, nie zapominajcie jednak, że Merkury się cofa, nie jest to więc dobry czas dla jakichkolwiek spekulacji, nie sprzyja także zawieraniu umów i podejmowaniu ważnych finansowych decyzji. Między 12 a 18 marca pieniądze będą pojawiać się i znikać z waszego konta, starajcie się jakoś zapanować nad wydatkami, jedynie 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się „ w sercu” Słońca możecie pozwolić sobie na ekstrawagancję i pofolgowanie zachciankom. Między 18 a 24 marca Wenus w waszym znaku utworzy kwadraturę z Marsem i sekstyl z Jowiszem – w związkach zrobi się gorąco i namiętnie, przyjaźnie się pogłębią, niektóre Wodniki czeka podróż zagraniczna, inne zrealizują swoje marzenia i wydadzą majątek na dom i rodzinę. 20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Barana, przestaniecie kompulsywnie skupiać się na finansach, zajmiecie się upowszechnianiem informacji na większą skalę. Następnego dnia pełnia Księżyca w znaku Wagi podkręci emocje, związane z podróżami. Ostatnia dekada miesiąca to także koniunkcja Merkurego z Neptunem, sprawy finansowe i rozliczenia okażą się bardziej zagmatwane, niż przypuszczaliście. 26 marca Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, tworząc sekstyl z Uranem w Byku – stan konta zasilą dodatkowe środki, sytuacja zacznie zmierzać do nory, kiedy Merkury 28 marca wróci do ruchu prostego.

RYBY

fish-2686842_1920

W waszym znaku do 20 marca przebywa Słońce a także Merkury, który między 6 a 28 marca biec będzie ruchem wstecznym, pod żadnym pozorem nie powinniście w tym czasie rozpoczynać nowych projektów, podejmować ważnych decyzji, kupować sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego a także wygłaszać publicznie przekonań, bo ryzykujecie kompromitację. To, co pójdzie znakomicie, to korekta rozpoczętych spraw, autorska twórczość artystyczna oraz rozwój osobisty. Warto w tym miesiącu wziąć udział w kursach, warsztatach oraz imprezach, rozwijających potencjał wewnętrzny, intuicję i kontakt z podświadomością. Nów w waszym znaku w koniunkcji z Neptunem, do którego dojdzie 6 marca,  okaże się niezwykle inspirujący i znaczący dla większości Ryb, szczególnie jednak dla osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Również 6 marca, po 7 latach obecności w Baranie, planeta Uran zmieni znak i wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając okres pełen niespodzianek i niesamowitych zbiegów okoliczności, które pozwolą wam wybić się w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji, wpłyną też na zmianę stosunku do pieniędzy. Słońce w sekstylu do Plutona i w kwadraturze do Jowisza, między 10 a 16 marca, pozwoli wybić się w pracy oraz zawiązać przyjaźnie „na śmierć i życie” , zawarte w formie koalicji. Wsparcie bardzo wam się przyda, jeśli chcecie zrobić karierę, ale nie na wszystkich przyjaciół możecie liczyć, powinniście nauczyć się rozróżniać osoby rzeczywiście pragnące waszego sukcesu od kłamców i pochlebców. Horoskop radzi, aby słuchać własnego serca oraz intuicji, która nigdy was nie zawiedzie. 20 marca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Barana, następnego dnia nastąpi pełnia w Wadze, co odbije się na finansach i wywoła nadmierne emocje. Koniunkcja Merkurego z Neptunem, pod wpływem której pozostaniecie w ostatniej dekadzie marca, podreperuje finanse, natomiast sekstyl Wenus, która wejdzie 26 marca do waszego znaku, z nieprzewidywalnym Uranem, zapowiada niespodzianki w dziedzinie komunikacji.

Zostaw Komentarz