HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU  MAJ  2019

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU  MAJ  2019

Horoskop dostępny również na stronie CzaroMarowy Horoskop

 

BARAN

aries-2689949_1920

Słońce do 21 maja oświetli sprawy finansowe i skupi uwagę na materialnej sferze życia. Mars w Bliźniętach w pierwszej dekadzie miesiąca utworzy opozycję do Jowisza w Strzelcu, powinniście więc aktywnie rozwijać swoje zdolności intelektualne, zdawać egzaminy, zdobywać wiedzę, uczestniczyć w kursach, podróżować, rozwijać kontakty międzynarodowe – uważajcie tylko, aby nie stracić zbyt wiele energii na gadanie i tzw. „bicie piany”, lecz działajcie szybko i konstruktywnie.  Merkury przebywa w waszym znaku do 6 maja i w pierwszych dniach tworzy kwadraturę z Saturnem, co chwilowo utrudni komunikację, ale zaraz potem trygon z Jowiszem i sekstyl z Marsem pozwolą myśleć prawidłowo, szybko i skutecznie – długi majowy weekend warto wykorzystać na podróżowanie lub zdobywanie wiedzy. Wenus, planeta miłości i dostatku, gościć będzie w waszym znaku do 15 maja, tworząc szereg zarówno napiętych, jak i dobroczynnych aspektów, w sercu wiele będzie się działo, nie pozwólcie się opanować zniechęceniu, przypomnijcie sobie, że z natury jesteście zdobywcami, sięgajcie więc śmiało po wszystko, czego pragniecie a los wam będzie sprzyjał. Najlepszy czas na udane randki i miłosne podboje nadejdzie między 10 a 15 maja – zrobi się namiętnie, gorąco i przyjaźnie. Starajcie się panować nad zazdrością, bo nie macie do niej podstaw. Wolne Barany mogą zostać trafione w samo serce strzałą Amora między 16 a 21 maja, kiedy Wenus w Byku utworzy koniunkcję z Uranem i sekstyl z Marsem, możecie w tych dniach spotkać na swej drodze osobę, która skradnie wam serce – ani się obejrzycie a wasze bastiony zostaną zdobyte, będzie to jednak słodka kapitulacja. W tych dniach możecie również liczyć na dobre zarobki, korzystny kredyt, nieoczekiwaną premię lub transakcję, poprawiającą znacznie finanse. 21 maja Słońce i Merkury opuszczą znak Byka i wkroczą do Bliźniąt, staniecie się więc bardziej mobilni i skłonni do kontaktów towarzyskich. Mars, od 16 maja przebywający w znaku Raka, uczyni was niecierpliwymi i bardziej niż zwykle buntowniczymi, starajcie się nadmiar energii rozładować robiąc drobne remonty w domu, zadbajcie o aktywny wypoczynek – przekopywanie ogródka może was odstresować bardziej, niż przesiadywanie przed telewizorem. Merkury w Bliźniętach w ostatniej dekadzie maja jest korzystny dla szeroko pojętej komunikacji i handlu, możecie w tych dniach zakładać strony, kupować samochody i sprzęt komputerowy, pisać prace, wypowiadać się publicznie.

 

BYK

bull-2691107_1920

Słońce przebywając do 21 maja w waszym znaku zasili was energetycznie i skłoni do zadbania o samorealizację. Od 6 do 21 maja gościć w Byku będziecie wszędobylskiego Merkurego, który zadba o rozsądne i wyważone podejście do pieniędzy, pozwoli wzmocnić stan posiadania i zachęci do zdobywania wiedzy. Między 4 a 8 maja trudne aspekty Wenus do Saturna oraz Marsa do Jowisza mogą wywołać stres, bo wydatki okażą się większe niż przychody a Byki nie lubią sytuacji, w których czują się materialnie zagrożone. Nie powinniście się tym przejmować, bo to sytuacja przejściowa, między 7 a 9 maja w waszym znaku dojdzie do koniunkcji Merkurego z Uranem, co pozwoli podjąć szybkie i trafne decyzje finansowe, otrzymacie informacje, które okażą się kluczowe dla waszego stanu posiadania. Również w dniach 8 – 12 maja Wenus utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Plutonem, wasze dochody mają szansę się zwiększyć w sposób nagły i nieoczekiwany. Wreszcie 15 maja Wenus zawita do waszego znaku, doda seksapilu i sprawi, że dobrze poczujecie się we własnej skórze, zapragniecie wygody i komfortu, z przyjemnością zaczniecie korzystać z uroków życia. Dni między 16 a 21 maja, kiedy Wenus w waszym znaku utworzy sekstyl z Marsem oraz koniunkcję z Uranem, okażą się najbardziej znaczące i ekscytujące z całego miesiąca, wolne Byki z dnia na dzień wpadną w sidła miłości, zakochacie się bez pamięci, dosłownie od pierwszego wejrzenia, niektóre osoby mogą spodziewać się pieniędzy „ z nieba”, otrzymać propozycję fantastycznego zarobku, rozpocząć fascynujące artystyczne przedsięwzięcie – cokolwiek się wydarzy będzie inspirująco, oryginalnie i niespodziewanie. Po 21 maja, kiedy Słońce i Merkury opuszczą wasz znak i wkroczą do Bliźniąt, skupicie się na wydawaniu zarobionych pieniędzy, inwestujcie śmiało, szczególnie w sprzęt elektroniczny oraz wszystko, co służy komunikacji. Ostatnie dni miesiąca to idealny moment na krótki odpoczynek, Wenus w sekstylu do Neptuna i trygonie do Saturna zapewni dobry kontakt z osobami starszymi, tradycjonalistami i wizjonerami, będzie romantycznie i jednocześnie stabilnie, to dobry moment na zaręczyny lub rozpoczęcie przedsięwzięć, w których liczy się stałość i niezawodność w połączeniu z nutką inspiracji ze strony podświadomości.

 

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Do 21 maja Słońce przebywając w Byku osłabia was energetycznie, dlatego powinniście wykorzystać ten czas na odpoczynek, zbieranie informacji i przygotowywanie się do intensywnego działania w ostatniej dekadzie miesiąca, kiedy Słońce zawita do waszego znaku. Długi majowy weekend spędzicie jednak aktywnie, bo Merkury utworzy szereg aspektów, wymagających uwagi i zaangażowania w sprawy przyjaciół a także osób, podzielających wasze poglądy i zainteresowania. 6 maja Merkury zmieni znak, wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, zrobi się nerwowo, otrzymacie informacje, które powinny pozostać tajemnicą a was korcić będzie, aby ogłosić je całemu światu, starajcie się raczej zwolnić tempo i zacznijcie przygotowywać się do wyzwań, czekających was od 21 maja. Nie marnujcie energii na sprawy innych ludzi, tylko zajmijcie się tym, co dla was najważniejsze – opozycja Marsa w waszym znaku do Jowisza w Strzelcu, pod wpływem której pozostawać będziecie w pierwszej dekadzie maja,  ostrzega przed marnowaniem sił na sprawy, które nie są tego warte. Wenus przebywając w znaku Barana  do 15 maja, skłoni do flirtów i zachęci do ożywienia życia towarzyskiego, poznacie mnóstwo interesujących osób, rozwiniecie kontakty międzynarodowe. 16 maja Mars opuści wasz znak, uspokoicie się i zaczniecie korzystać z przyjemności, jakie obiecują korzystne aspekty planet, okres między 16 a 21 maja obfitować będzie w randki, romantyczne wieczory, niezapomniane spotkania i namiętne wyznania. 21 maja Słońce oraz Merkury opuszczą Byka i wkroczą do waszego znaku, poczujecie zastrzyk sił witalnych, energia zacznie was rozpierać, zajmiecie się najważniejszymi sprawami, które czekały na realizację. Niektóre Bliźnięta mogą liczyć na dodatkowe zarobki lub otrzymają ekstra premię, warto ją wydać na przyjemności lub podróże zagraniczne. Jedynie ostatnie dni miesiąca wywołają nieporozumienia, doprowadzając do konfrontacji, starajcie się podchodzić do wszystkiego w sposób racjonalny.

 

RAK

cancer-2689033_1920

Słońce w życzliwym znaku Byka do 21 maja skupi uwagę na relacjach z przyjaciółmi oraz rozwinie życie towarzyskie, nów Księżyca, do którego dojdzie 4 maja wyznaczy początek nowego przedsięwzięcia, w którym liczyć się będzie współpraca z kobietami. W pierwszej dekadzie miesiąca może dojść do nieporozumień w pracy, okaże się, że ktoś pod wami dołki kopie lub rozsiewa plotki i niesprawdzone informacje, najłatwiej się z tym rozprawicie ignorując ukrytych wrogów, skupiając się na rzetelnym wykonywaniu obowiązków, jednocześnie podkreślając swój wkład w wykonanie zadań. Prawda wyjdzie na jaw między 7 a 9 maja, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Uranem w Byku – możecie liczyć na lojalność przyjaciół, dotrzecie do informacji, które pomogą poprawić wizerunek. W pierwszej dekadzie miesiąca dbajcie o zdrowie, bo pojawią się przejściowe dolegliwości, wynikające ze słabej odporności na stres. Między 9 a 14 maja Słońce w trygonie do Saturna pozwoli utrwalić relacje oparte na długotrwałej przyjaźni i wspólnych celach, natomiast Wenus w aspektach Jowisza, Marsa i Plutona rozbudzi namiętności, umożliwi przeżycie szalonej miłości lub nawiązanie niecodziennej znajomości, sprzyjać też będzie ryzykownym decyzjom finansowym. 15 maja Wenus zmieni znak i wkroczy do Byka, następnego dnia Mars wkroczy do waszego znaku i utworzy sekstyl z Wenus, rozpocznie się czas namiętnej miłości, czarujących randek, uda się zdobyć czyjeś serce – dotyczy to głównie Raków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. 18 maja dojdzie do pełni w Skorpionie, natomiast Wenus utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, między 16 a 21 maja uczucia dojdą do głosu, nie da się ich ukryć, unikajcie bezpodstawnej zazdrości, ufajcie intuicji, otwórzcie się na miłość, która w sposób nieoczekiwany zapuka do bram serca. To również znakomity czas na zawieranie przyjaźni z osobami o niecodziennych poglądach.  21 maja Słońce oraz Merkury wkroczą do Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym zazwyczaj odczuwacie osłabienie energetyczne, warto więc ostatnią dekadę maja wykorzystać na odpoczynek, krótką podróż lub po prostu wyciszenie emocjonalne i duchowe.

 

LEW

lion-2689946_1920

Do 21 maja, dopóki Słońce przebywa w znaku Byka, skupicie się na dopracowaniu zawodowych projektów, zadbacie o karierę i zdobycie środków na utrzymanie. Długi majowy weekend minie jeszcze w miarę spokojnie, chociaż pracowicie, natomiast od 7 do 14 maja możecie spodziewać się małego „trzęsienia ziemi”, kiedy najpierw Merkury w Byku utworzy koniunkcję z rewolucyjnym Uranem a zaraz potem Słońce zbliży się sekstylem do Neptuna i trygonem do Saturna – wysiłki skierujecie na utrzymanie pracy, posiłkując się przy tym intuicją i pragnieniem realizacji marzeń. Między 11 a 16 maja Słońce w trygonie do Plutona zapewni wam dodatkową dawkę energii, wytrwałości i determinacji w osiąganiu postawionych przed sobą celów. Druga dekada maja okaże się znacząca również ze względu na aktywność Wenus, szczególnie po 15 maja, kiedy opuści znak Barana, wkroczy do Byka i utworzy szereg aspektów, wpływających na emocje. Wolne Lwy znajdą swoją drugą połówkę w miejscu pracy, połączą was wspólne zainteresowania i namiętności. Lwy w związkach będą mniej niż zwykle kochliwe, uwagę skierują na zabezpieczenie finansowe przyszłości. Macie szansę w tym czasie zdobyć to, czego pragniecie, nie obędzie się jednak bez wysiłku, pomimo że planety ogólnie będą wam sprzyjać, jednak aktywność w zdobywaniu powodzenia okaże się kluczowa. Mars w Raku po 16 maja wzbudzi ukryte emocje, najlepiej poradzicie sobie z nimi poprzez zaangażowanie się w życie rodziny, domowe remonty i przebudowy. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 18 maja, postawi przed wami wyzwania zarówno rodzinne, jak i zawodowe, nie dajcie się ponieść emocjom, szanujcie pieniądze, ale starajcie się zrównoważyć energię i czas poświęcany na pracę i rodzinę, inaczej dojdzie konfliktu w jednej z tych dwóch ważnych życiowych dziedzin. 21 maja zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą znak Byka i wkroczą do życzliwych Bliźniąt, wrzucicie na luz, rozwiniecie życie towarzyskie, poinformujecie świat o swoich osiągnięciach i zdobyczach. Ostatnia dekada maja sprzyja komunikacji, zielone światło zapali się dla osób, które planują zakup sprzętu elektronicznego lub wiążą swoją aktywność z działalnością intelektualną. Końcówka tygodnia okaże się również korzystna dla poprawy zdrowia oraz warunków pracy.

 

PANNA

virgin-2689015_1920

Słońce do 21 maja w znaku Byka sprzyja podróżom i załatwianiu spraw międzynarodowych. Na początku miesiąca Merkury w trygonie do Jowisza pomoże podjąć właściwe decyzje, związane z zawodowymi projektami, szczególnie jeśli dotyczą nauczania lub kontaktów z zagranicą, ułatwi też plany wakacyjne, związane z  długim weekendem.  6 maja Merkury opuści znak Barana i wkroczy do Byka, tworząc między 7 a 9 maja koniunkcję z buntowniczym Uranem, pomoże wam podjąć decyzje, wymagające indywidualnego i nietuzinkowego podejścia do pojawiających się nagle zagadnień, dotyczących zwłaszcza spraw nauczania lub międzynarodowych projektów. Sekstyl Słońca do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb pozwoli kierować się intuicją i skorzystać z rad partnerów życiowych. Opozycja Marsa do Jowisza ostrzega przed marnowaniem energii na problemy rodzinne oraz interpersonalne, starajcie się po prostu nie wtrącać w konflikty, które was nie dotyczą. Cały miesiąc okaże się korzystny do podróżowania, warto więc skorzystać z „last minute”, szczególnie że ceny w maju są bardzo atrakcyjne. 15 maja Wenus opuści znak Barana i wkroczy do Byka, natomiast następnego dnia Mars zagości w Raku – obie planety utworzą sekstyl, stymulując się wzajemnie, oznacza to, że kontakty z przyjaciółmi nabiorą bardziej osobistego charakteru, wolne Panny mogą nagle dojrzeć w osobie znajomej bratnią duszę, rozbudzi się namiętność a czym to się zakończy zależy już tylko od was samych. Osoby młode dostaną tzw. „kopa” i całą uwagę skierują na naukę i zdawanie egzaminów. 18 maja pełnia w znaku Skorpiona podkręci emocje związane ze zdobywaniem wiedzy i podróżami, pozostałe aspekty planet pozwalają mieć nadzieję na szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów, los się do was uśmiechnie, zarówno w sferze finansowej, jak i osobistej, niektóre Panny ulegną urokowi kogoś oryginalnego i fascynującego, szykuje się namiętny, chociaż prawdopodobnie krótkotrwały romans, który na długo pozostanie w pamięci. 21 maja zarówno Słońce jak i Merkury zmienią znak i wkroczą do Bliźniąt, w których Merkury czuje się znakomicie, rzucicie się w wir pracy, co wyjdzie wam na dobre, uzyskacie zainteresowanie przełożonych, wasze wysiłki zostaną zauważone i docenione, nie możecie jednak na tym poprzestać, jest to bowiem tylko etap pracy, którą powinniście starać się ulepszyć. Kiedy w ostatnich dniach miesiąca Merkury znajdzie się w kwadraturze do Neptuna i w opozycji do Jowisza poczujecie się trochę zagubieni, nadejdzie czas na korektę w prowadzonych projektach.

 

 

WAGA

horizontal-2691106_1920

Miesiąc zapowiada się gorąco w sferze spraw osobistych oraz artystycznych. Słońce w znaku Byka do 21 maja skupi uwagę na zabezpieczeniu materialnym i zarządzaniu wspólnymi pieniędzmi, to świetny czas na starania o kredyt.  Długi majowy weekend zapowiada się w miarę spokojnie, ale Wenus od 6 do 15 maja przebywając w przeciwległym znaku Barana, tworzy szereg energetycznych aspektów, powodujących emocjonalne zawirowanie. Dla wolnych Wag maj okaże się miesiącem rozbudzenia namiętności, w wielu sercach pojawi się miłość lub jej ślad, wszystko skupi się wokół ukochanego/ukochanej, nadejdzie czas na romantyczne kolacje we dwoje, wspólny wyjazd a także rozbudzające emocje kłótnie kochanków, które ostateczne prowadzą do słodkiego pojednania w zaciszu sypialni. Wenus w trygonie do Jowisza, sekstylu do Marsa i kwadraturze do Plutona zafunduje wam jazdę bez trzymanki, nawet w stałych związkach powróci namiętność a także pojawi się  stymulująca, lecz nie powodująca krzywdy zazdrość. Macie szansę w tym czasie zrealizować swoje artystyczne marzenia, zrobić coś, czego do tej pory nie próbowaliście, szczególnie między 16 a 21 maja, kiedy Wenus wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem oraz sekstyl z nadmiernie emocjonalnym Marsem w Raku – zdobędziecie spory kapitał, pojawią się mecenasi, możecie liczyć na bogatych partnerów lub klientów biznesowych. Słońce w trygonie najpierw do Saturna a następnie Plutona w Koziorożcu ugruntuje na stałym poziomie zarobki, sprzyjać też będzie w drugiej dekadzie maja wszelkim projektom, związanym z nieruchomościami, dla osób poszukujących nowego miejsca zamieszkania na horyzoncie pojawi się możliwość zakupu działki, mieszkania lub domu, horoskop zapowiada też możliwość zdobycia kredytu, więc jeśli to jest waszym marzeniem – działajcie. 21 maja Słońce i Merkury wkroczą do przyjaznego znaku Bliźniąt, gdzie Merkury jest u siebie, ostatnia dekada miesiąca sprzyjać więc będzie negocjacjom, podróżom, intelektualnym projektom oraz międzynarodowym kontaktom, jedynie w ostatnich dniach maja powstrzymajcie się od podpisywania umów, bo kwadratura Merkurego z Neptunem oraz opozycja z Jowiszem ostrzega przed nieuczciwymi kontrahentami i zawyżonymi cenami na rzeczy, które pragniecie nabyć.

 

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Słońce w przeciwległym znaku Byka do 21 maja skupi waszą uwagę na negocjacjach oraz dogadywaniu się z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Merkury w Baranie do 6 maja skłania do pośpiechu, jednak pozostałe aspekty zachęcają do celebrowania długiego weekendu i odpoczywania na łonie natury. Między 7 a 9 maja Merkury w Baranie utworzy koniunkcję z Uranem, partner zaskoczy was oświadczeniem, jakiego się nie spodziewaliście, sekstyl Słońca do Neptuna oraz aspekty Wenus pozwalają mieć nadzieję na polubowne załatwienie sporów, jeśli się pojawią, będziecie skłonni dogadać się z każdym, ważne decyzje podejmiecie szybko, pod wpływem impulsu oraz korzystając z podpowiedzi intuicji, nic was nie powstrzyma przed zdobyciem tego, na czym wam zależy. Opozycja Marsa do Jowisza umożliwi szybki przepływ środków finansowych, otrzymacie więcej, niż się spodziewaliście. Propozycje biznesowe łapcie w locie, maj jest korzystnym miesiącem dla załatwiania spraw finansowych, możecie zarobić więcej niż się spodziewaliście. Między 8 a 16 maja trygon Słońca najpierw do Saturna a następnie do Plutona uczyni was niepokonanymi, niektóre Skorpiony czeka przeprowadzka, innym uda się ustabilizować na długo sytuację materialną. Również dla osób zakochanych nastanie dobry okres, szczególnie w drugiej dekadzie maja, kiedy Mars tworzyć będzie sekstyl z Wenus. Po 16 maja,  kiedy obie planety zmienią znak, Mars w Raku stanie się niecierpliwy, ale zapragnie posiadać dom i rodzinę, więc pomimo stresu i emocjonalnego wzburzenia zaangażujecie się w związek pełen namiętności i wyzwań, odczujecie pociąg do kogoś całkowicie odmiennego. Koniunkcja Wenus z Uranem w przeciwległym znaku Barana między 16 a 21 maja wskazuje nie tylko na zaskakujące spotkania, ale zapowiada też zmianę gustu i stosunku do tego, co kiedyś wam się podobało. Wolne Skorpiony czeka romans jak z powieści, osoby w związkach natomiast rozbudzą w sobie uśpione namiętności, wszyscy zyskają na atrakcyjności. 21 maja Słońce i Merkury opuszczą przeciwległy znak Byka i wkroczą do Bliźniąt, rozpoczynając czas korzystny dla ważnych inwestycji i zarządzania wspólnymi środkami finansowymi. W ostatnich dniach miesiąca mogą pojawić się nieporozumienia i brak rozeznania za sprawą kwadratury Merkurego do Neptuna oraz opozycji do Jowisza, uważajcie, aby nie przepłacić lub zyskać mniej, niż się wam należy, dbajcie o uczciwość transakcji, jakich się podejmujecie.

 

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Słońce, przebywające do 21 maja w znaku Byka, skieruje uwagę na sprawy zdrowia oraz zmianę nawyków żywieniowych. Merkury do 6 maja zachęci do celebrowania przyjemności, długi weekend upłynie pod znakiem zajmowania się swoim hobby, zdobywaniem wiedzy na interesujące was tematy oraz rozwojem intelektualnym. Między 7 a 11 maja najpierw Merkury w Byku utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, następnie Słońce sekstyl z Neptunem – otrzymacie wiele informacji, dotyczących zdrowia nie tylko własnego, ale też partnera życiowego oraz ulubionych czworonogów.  Czas zadbać o organizm, który domaga się uwagi, możecie liczyć na życzliwość lekarzy i terapeutów, istnieje prawdopodobieństwo, że sami staniecie się autorytetem dla innych osób i zaczniecie dzielić się zdobytą wiedzą.  Między 7 a 15 maja Wenus utworzy szereg aspektów, które przyczynią się do waszego sukcesu, poczujecie się szczęśliwi i spełnieni, chociaż trzeba będzie zawalczyć o to, na czym wam zależy. Wolne Strzelce emanować zaczną seksapilem, przeciągając adoratorów, osoby w związkach powrócą do najlepszych chwil, w których oczarowanie i namiętność grały pierwsze skrzypce. Niektóre Strzelce zaczną rozwijać swoje talenty i zainteresowania, powrócicie do zajęć, które sprawiały wam kiedyś przyjemność, będziecie cieszyć się z sukcesów dzieci. 15 maja Wenus opuści przyjazny znak Barana i wkroczy do Byka, tworząc między 16 a 21 maja koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem oraz sekstyl z nadpobudliwym Marsem w znaku Raka – emocje wzbudzą sprawy finansowe, szczególnie 18 maja, w czasie pełni Księżyca w znaku Skorpiona, być może trzeba będzie spłacić zobowiązania, o których zapomnieliście lub zainwestować więcej, niż planowaliście, nie przejmujcie się jednak, bo Jowisz w waszym znaku co prawda się cofa, ale nawal wam sprzyja, przyciągając zdarzenia, które pozwalają wyjść cało z każdej opresji. 21 maja Słońce i Merkury opuszczą Byka i wkroczą do przeciwległego znaku Bliźniąt, rozpocznie się dla was czas konfrontacji, negocjowania warunków oraz podpisywania wszelkiego rodzaju umów – jedynie w ostatnich dniach miesiąca powstrzymajcie się od podejmowania zobowiązań, bo trudne aspekty Merkurego ostrzegają przed czyjąś nieuczciwością.

 

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Słońce do 21 maja w życzliwym znaku Byka pozwoli rozwinąć talenty, skieruje waszą uwagę na szeroko pojętą kreatywność, zachęci do zajmowania się dziećmi oraz osobami, które kochacie. Długi majowy weekend minie dosyć spokojnie, chociaż domownicy chwilami okażą się absorbujący, po 6 maja jednak, kiedy Merkury zmieni znak i wkroczy do Byka, tworząc między 7 a 9 maja elektryzującą koniunkcję z Uranem, poczujecie się w swoim żywiole, gotowi rozwiązywać problemy całego świata oraz wspinać się po ścieżce kariery, do głowy wpadną wam znakomite pomysły, które postanowicie natychmiast zrealizować. Słońce w trygonie najpierw do Saturna a następnie do Plutona w waszym znaku między 8 a 16 maja zasili was energetycznie i pozwoli zmierzyć się z zadaniami, wymagającymi siły i wytrwałości. Uda się zrealizować zamierzenia, nad którymi pracowaliście od dłuższego czasu, teraz nadszedł czas na odcinanie kuponów od wysiłku, jaki w to włożyliście. Również Wenus w korzystnym aspekcie Jowisza oraz Marsa wspierać was będzie w przedsięwzięciach, wymagających nakładów większych środków finansowych, uda się uzyskać kredyt lub dofinansowanie projektu, zdobędziecie sponsorów i mecenasów, pojawią się dodatkowe dochody. 15 maja Wenus zmieni znak, przejdzie do przyjaznego Byka i utworzy koniunkcję z przebywającym tam nieprzewidywalnym Uranem a następnego dnia Mars wkroczy do przeciwległego Raka, tworząc między 16 a 21 maja elektryzujący sekstyl z Wenus – nadejdzie czas na przygodę, szalony romans, kreatywność i każdy rodzaj twórczości. Wolne Koziorożce mogą spotkać miłość swego życia, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, pojawi się namiętność i jej druga strona – zazdrość, przypomnicie sobie jak fascynujący jest świat, kiedy samopoczucie zależy od uśmiechu ukochanej osoby. 21 maja zarówno Słońce, jak i Merkury zmienią znak i wkroczą do Bliźniąt, rozpocznie się miesiąc, w którym powinniście zwrócić większą uwagę na sprawy zdrowia oraz potrzeby osób i zwierząt od was zależnych.

 

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Do 21 maja Słońce w znaku Byka zasila energią sprawy związane z życiem zawodowym oraz rodzinnym. Długi majowy weekend minie pod znakiem aktywności intelektualnej, chętnie gdzieś wyjedziecie, zajmiecie się twórczością, nauczycie dzieci kreatywności w myśleniu. 6 maja Merkury wkroczy do Byka, gdzie między 7 a 9 maja utworzy koniunkcję z Uranem, jednym z władców waszego znaku, natomiast Słońce zbliży się sekstylem do Neptuna – możecie liczyć na natchnienie, inspirację, dobre pomysły, wręcz objawienia, ale zrobi się trochę nerwowo, wiec postarajcie się nabrać więcej dystansu do rzeczywistości. W pierwszej dekadzie maja zrobicie wszystko, aby zdobyć szczerych przyjaciół, ale opozycja Marsa do Jowisza ostrzega, że w związkach więcej dajecie, niż otrzymujecie. Między 8 a 15 maja Wenus w Byku utworzy szereg korzystnych aspektów, wpływających na uczucia, kreatywność, związki i przyjaźnie, uda wam się porozumieć w ważnych sprawach z osobami, istotnymi dla waszej przyszłości. Wolne Wodniki zaczną romansować na całego, nawiążecie międzynarodowe kontakty, zaczniecie podróżować nie tylko służbowo, ale także dla przyjemności. 15 maja Wenus wkroczy do Byka, gdzie natrafi na Urana, następnego dnia również Mars zmieni znak i przesunie się do Raka, tworząc sekstyl z Wenus i Uranem – dni między 16 a 21 maja okażą się najbardziej kreatywne i znaczące zarówno dla waszego życia osobistego, jak i zawodowego. Kariera ruszy do przodu, natomiast  18 maja, podczas pełni Księżyca w Skorpionie, zobaczycie wyraźnie na co was stać, nie obejdzie się bez emocji i zwątpienia, ale pod żadnym pozorem nie traćcie wiary w siebie, bo planety wam sprzyjają. 21 maja Słońce i Merkury opuszczą Byka i wkroczą do przyjaznego znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc pełen kreatywnej oraz intelektualnej aktywności. Ostatnia dekada maja nieco spokojniejsza, chociaż w ostatnich dniach miesiąca czeka was nadmiar wrażeń i trochę większe niż zwykle wydatki.

 

RYBY

fish-2686842_1920

Słońce w znaku Byka do 21 maja stymulować będzie rozwój życia towarzyskiego oraz intelektualnego, niektóre Ryby skupią się na przekazywaniu wiedzy, pisaniu i publikowaniu, inne na podróżowaniu, jeszcze inne na poszerzaniu kontaktów i zawieraniu nowych znajomości. 6 maja Merkury zmieni znak, wkroczy do Byka i utworzy w dniach 7 – 9 maja koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, z dnia na dzień spakujecie manatki i wybierzecie się w krótką podróż lub postanowicie w otwarty sposób wyrazić swoje poglądy i pomysły, wywołując zaciekawienie i konsternację otoczenia. Jeśli planowaliście zakup sprzętu elektronicznego to może właśnie być ten moment, kolejna równie dobra szansa pojawi się w ostatniej dekadzie miesiąca, więc nie decydujcie pochopnie. Wenus, przebywająca do 15 maja w znaku Barana, poprawi finanse, z dużym zaangażowaniem zabierzecie się za zarabianie pieniędzy i sprawi wam to prawdziwą przyjemność. Również wydawanie na swoje potrzeby uznacie za atrakcyjne, dzięki czemu poprawi się samopoczucie i wzrośnie samoocena. Między 8 a 15 maja Wenus w aspektach z Jowiszem, Marsem i Plutonem zasili konto, mogą się też pojawić w tym czasie wydatki związane z szeroko pojętą sferą emocjonalną. 15 maja Wenus opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, w którym czuje się znakomicie i natrafi na ekscentrycznego Urana. Następnego dnia Mars również zmieni znak i wkroczy do Raka, tworząc elektryzujący sekstyl z Wenus i Uranem – dni między 16 a 21 maja okażą się znaczące i zaskakujące, szczególnie dla Ryb urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Wolne Ryby z dnia na dzień poczują się zakochane, wpadnie im w oko osoba oryginalna i nietuzinkowa, będzie ekscytująco, namiętnie i romantycznie, ale nie ma gwarancji, że związek przetrwa – chyba że włożycie w to trochę wysiłku, w czym pomoże pod koniec miesiąca trygon Wenus do Saturna. 21 maja zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą życzliwego Byka i wkroczą do Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie uwagę nie tylko na sprawach zawodowych, ale również rodzinnych. Ostatnia dekada maja okaże się spokojniejsza, to dobry moment na urlop lub chociaż krótki wypoczynek.

Zostaw Komentarz