Tygodniowa prognoza astrologiczna 31 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  31 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019

dostępny również pod adresem CzroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

W czasie Sylwestra Mars przebywać jeszcze będzie w znaku Ryb, co nie wróży najlepiej, bowiem zaznaczy się tendencja do nadużywania alkoholu oraz innych używek – raz w roku można jednak pozwolić sobie na szaleństwo, więc pomimo potężnego kaca poczujecie się rozgrzeszeni, szczególnie że już we wtorek Mars zagości w Baranie i odzyskacie swoją energię. Od wtorku do soboty, gdy dostaniecie się pod wpływ trygonu Merkurego do przebywającego w waszym znaku Urana,  możecie liczyć na dobre pomysły, otrzymacie znakomite wiadomości z zagranicy, nawiążecie ciekawe znajomości, które przekształcić się mogą w obiecujące nowe przyjaźnie. W niedzielę nów w Koziorożcu, połączony z częściowym zaćmieniem Słońca, skupi waszą uwagę na rozpoczęciu nowego zawodowego projektu, zachowajcie spokój i nie ulegajcie niepotrzebnej ekscytacji.

BYK

bull-2691107_1920

Koniunkcja Słońca z Saturnem w przyjaznym znaku Koziorożca sprawi, że Sylwestra najchętniej spędzicie w wąskim gronie wypróbowanych przyjaciół lub w towarzystwie osób starszych. Przez cały tydzień będziecie nieco podminowani i skłonni do konfrontacji, ponieważ Wenus nadal przebywa w przeciwległym znaku Skorpiona. Od wtorku do soboty trygon Merkurego do Urana pozwoli znaleźć najlepsze rozwiązanie dla przyszłych inwestycji, koniecznie zapiszcie wszystkie pomysły, aby konsekwentnie wprowadzić je w życie. Rozmowy z przyjaciółmi okażą się głębokie i znaczące, poznacie tajemnice, które pomogą rozwiązać niektóre problemy. W niedzielę nów i zaćmienie Słońca w Koziorożcu pozbawi was złudzeń odnośnie niektórych osób, nie oczekujcie zbyt wiele od swoich przełożonych.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Merkury w znaku Strzelca pozwoli spędzić sylwestrowy wieczór w gronie przyjaciół i znajomych, zabawa okaże się szampańska, pozostaną wspomnienia wspaniale spędzonego czasu. Niektóre Bliźnięta postanowią jednak wbrew zwyczajom przywitać Nowy Rok w wąskim gronie najbliższych i też świetnie będą się bawić. Trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od wtorku do soboty, zapewni spotkania w dobrym towarzystwie, do głowy wpadną świetne pomysły, natomiast Słońce w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna pozwoli wszystko dobrze zaplanować i przekształcić idee w realne założenia. W sobotę Merkury zmieni znak i wkroczy do Koziorożca a następnego dnia dojdzie w tym znaku do zaćmienia Słońca, starajcie się więc na razie nie forsować pomysłów, które jeszcze nie zostały sprawdzone.

RAK

cancer-2689033_1920

Koniunkcja Słońca z Saturnem w przeciwległym znaku Koziorożca podpowiada, że w większości przypadków wieczór sylwestrowy spędzicie „na białej Sali” lub zdecydujecie się na bardzo wąskie grono znajomych. Zabraknie w tym roku nastroju do szampańskiej zabawy, nie powinniście jednak poddawać się zniechęceniu, tylko starać się  zrobić coś dla siebie, sprawić sobie przyjemność i zachować pogodę ducha, bo macie dużo więcej siły, niż wam się wydaje. Do soboty macie czas, aby przemyśleć nowe zawodowe zadania, w czym pomoże trygon Merkurego do Urana, jednak w niedzielę, kiedy dojdzie do nowiu oraz zaćmienia Słońca w Koziorożcu, skupcie się na wyzwaniach, czekających was w ważnych relacjach, zarówno osobistych, jak i zawodowych, nie działajcie impulsywnie, dajcie sobie czas na zrozumienie tego, co dzieje się teraz w waszym życiu.

LEW

lion-2689946_1920

Do sylwestrowej zabawy może zabraknąć Lwom chęci, ze względu na koniunkcję Słońca z Saturnem w Koziorożcu, w sekstylu do Neptuna w Rybach. Poczujecie się mocno ograniczeni, niektóre osoby postanowią zerwać z używkami, innych zatrzyma w domu niedyspozycja zdrowotna lub problemy osób starszych w rodzinie. Lwy, które mimo wszystko postanowią dobrze się zabawić powinny wybrać niewielkie grono wypróbowanych przyjaciół, w czyich towarzystwie nie czują się skrępowani. Do soboty, pozostając pod wpływem trygonu Merkurego do Urana, oddawać się będziecie przyjemnościom, być może znajdziecie nowe, oryginalne hobby. W niedzielę dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Koziorożca, możecie to odczuć jako krótkotrwałe pogorszenie samopoczucia.

PANNA

virgin-2689015_1920

Sylwestra prawdopodobnie spędzicie w domu lub na imprezie w gronie przyjaciół. Trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od wtorku do soboty, sprzyja dobrej zabawie i ciekawym rozmowom.  Dobre pomysły starajcie się zapisać, aby nie umknęły z pamięci, bo nadejdzie czas, w którym uda się je zrealizować. Koniunkcja Słońca i Saturna w pierwszych dniach tygodnia wywoła zmęczenie i popsuje nastrój, nie pozwalając cieszyć się drobnymi przyjemnościami, relacje z dziećmi ulegną pogorszeniu, starajcie się wprowadzić więcej luzu i wyrozumiałości do wzajemnych stosunków, szczególnie w niedzielę, kiedy dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Koziorożca.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Koniunkcja Słońca i Saturna w sekstylu do Neptuna zatrzyma wiele Wag w domach, oczekujące was zawodowe obowiązki oraz rodzinne problemy nie zachęcają w tym roku do szampańskiej sylwestrowej zabawy, jeśli jednak zdecydujecie się gdzieś wyjść, pozostawcie wszystkie smutki w domu i nie pozwólcie zepsuć sobie humoru. Przez cały tydzień, dopóki Wenus pozostaje w znaku Skorpiona, będzie was nosić, niepokój wzbudzą finanse, zupełnie zresztą niepotrzebnie, bo nic złego się w tej dziedzinie nie dzieje. Trygon Merkurego do Urana sprzyja natomiast komunikacji, zbieraniu dobrych pomysłów, działalności pisarskiej i wydawniczej, krótkim podróżom w towarzystwie przyjaciół. W niedzielę dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Koziorożca, czyjeś złe samopoczucie wpłynie na was dołująco.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Nowy Rok przywitacie w towarzystwie osób, które kochacie, ogarną was silne namiętności, zapragniecie zawalczyć o uczucia oraz uwagę bliskich. Słońce w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna pozwoli wyrazić uwięzione w sercu, ukryte emocje, ale włożyć w to musicie nieco wysiłku. Trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od wtorku do soboty, wpłynie na poprawę finansów, wpadniecie na pomysł jak dobrze zarobić w krótkim czasie. Skorpiony borykające się z problemami zdrowotnymi wreszcie znajdą odpowiednią dla siebie terapię, odbiegającą znacznie od rutynowych działań, traficie na lekarza, który zastosuje nową, oryginalną metodę leczenia. W niedzielę zaćmienie Słońca w Koziorożcu pozbawi was obiektywizmu, nie decydujcie pochopnie, dajcie sobie czas na przemyślenia.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

W Sylwestra będziecie się dobrze bawić bez względu na to gdzie i z kim postanowicie go spędzić. Niektóre Strzelce decyzję podejmą dosłownie w ostatniej chwili i okaże się to strzał w dziesiątkę. Koniunkcja Słońca i Saturna w sekstylu do Neptuna sprawi, że zaczniecie w tym tygodniu nadmierną wagę przywiązywać do pieniędzy, konieczność ograniczeń nie popsuje wam jednak humoru, bo znajdziecie inne powody do radości – w końcu w waszym znaku przebywa dobroczynny Jowisz, który na pewno zadba o wasze potrzeby. Do soboty trygon Merkurego w Strzelcu do Urana w Baranie pozwoli wpaść na znakomite pomysły, czas spędzony z przyjaciółmi uznacie za bardzo udany, poznacie interesujące osoby, od których wiele się nauczycie. W niedzielę zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca sprawi, że stracicie głowę, usiłując zapanować nad finansami – głowa do góry, wszystko się ułoży z korzyścią dla was.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Koniunkcja Słońca z Saturnem w waszym znaku w sekstylu do Neptuna w Rybach nie sprzyja szampańskiej zabawie, skłoni was raczej do spędzenia Sylwestra w małym gronie lub wśród osób starszych. Nie znaczy to, że będziecie się źle bawili, po prostu poczujecie się lepiej z jedną parą zamiast wieloma. Od wtorku do soboty trygon Merkurego do Urana zachęci do ciekawych rozmów i wyrażania myśli w oryginalny i wyrafinowany sposób. W niedzielę do waszego znaku zawita Merkury, ułatwiając w najbliższym czasie podejmowanie poważnych decyzji, tego dnia dojdzie również do nowiu, połączonego z częściowym zaćmieniem Słońca – przygotujcie się na to, że niektóre autorytety stracą dla was znaczenie.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Na rozrywki i udaną zabawę przyjdzie czas w karnawale, Sylwestra natomiast spędzicie raczej w niewielkim, wypróbowanym gronie znajomych lub w zaciszu domowych pieleszy. Wodniki, które postanowią iść na bal lub imprezę będą się bawić trochę gorzej niż zwykle, ale nie znaczy to, że nie mogą czerpać radości z kontaktów z przyjaciółmi. Trygon Merkurego w życzliwym znaku Strzelca do Urana w Baranie, wpłynie stymulująco na rozwój kontaktów towarzyskich, od wtorku do soboty możecie liczyć na zawarcie ciekawych znajomości, niecodzienne pomysły same zaczną wskakiwać do głowy, macie szansę wykazać się oryginalnością i błyskotliwością w sposobie myślenia. W niedzielę dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Koziorożca, stracicie zaufanie do niektórych osób.

RYBY

fish-2686842_1920

Słońce w koniunkcji z Saturnem w Koziorożcu w sekstylu do Neptuna, znajdującego się w waszym znaku, pozwoli w początkiem Nowego Roku zweryfikować grono przyjaciół pod kątem ich lojalności i trwałości relacji. Sylwestra spędzicie w niewielkim gronie, ale w dobrym nastroju, wiedząc, że możecie liczyć na siebie nawzajem w trudnej chwili. Od wtorku do soboty trygon Merkurego do Urana pozwoli skorzystać z poświątecznych wyprzedaży, uda wam się pozyskać coś wyjątkowo oryginalnego i nietuzinkowego. Mars w Baranie zachęci do zrobienia użytku ze zgromadzonych oszczędności i wcale nie zamierzacie się pod tym względem ograniczać. W niedzielę zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca wzbudzi wątpliwości co do jednego z przyjaciół.

Zostaw Komentarz