Tygodniowa prognoza astrologiczna 25 września – 1 października 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  24 września – 1 października 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Słońce w opozycyjnym znaku Wagi skłoni większość Baranów do jasnego stawiania spraw, także pozostałe układy planet wskazują na tydzień pełen twardych negocjacji, trudno będzie o kompromis, horoskop radzi, aby wysłuchać spokojnie racji drugiej strony i skupić się na merytorycznym a nie emocjonalnym aspekcie spraw. Merkury w kwadraturze do Saturna w poniedziałek i wtorek utrudni rozmowy, szczególnie dotyczące spraw pracowniczych oraz ochrony zdrowia. U osób borykających się z problemami zdrowotnymi nastąpi przełom pod koniec tygodnia za sprawą trygonu Marsa do Plutona. Opozycja Marsa do Neptuna w połączeniu z innymi aspektami może z was uczynić osoby uparte i jednocześnie skłonne do popełniania błędów, sprawdźcie, czy na pewno macie wystarczające dane, aby prezentować jednoznaczne stanowisko.

BYK

bull-2691107_1920

Wenus w Pannie znajduje się w upadku, przebywa jednak w życzliwym dla was znaku, skłoni więc do większej dbałości o zdrowie,  odwróci jednocześnie uwagę od spraw wymagających poświęcenia czasu innym. Zajmiecie się własnym hobby, porządkując wszystko, co się z tym wiąże. To dobry moment na zastosowanie pro-zdrowotnej diety i czasowej rezygnacji z cukru. Koniunkcja Wenus z Marsem, do której dojdzie pod koniec tygodnia sprawi, że odezwie się w was pragnienie przeżycia romansu wyjątkowego, poruszającego wyobraźnię i wyciskającego łzy z oczu – sprzyja temu opozycja najpierw Marsa a następnie Wenus do Neptuna i trygon obydwu planet do Plutona. W czasie weekendu wybierzcie się do kina lub teatru, odbierzecie pełnię wrażeń, poruszających umysł i serce.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Rozmowy i negocjacje mogą okazać się bardzo trudne i wyczerpujące w poniedziałek i wtorek, za sprawą kwadratury Merkurego do ograniczającego Saturna. Trudno będzie wam przekonać innych do swoich przekonań, możecie więc zastosować presję, na co wskazuje trygon Merkurego do Plutona. Wasza pozycja jest silna do piątku, dopóki Merkury przebywa w znaku Panny a umysł działa jak brzytwa, to dobry moment na zaprowadzenie porządków w domu, przemeblowanie lub ustalenie priorytetów we wzajemnych relacjach. Kiedy w sobotę Merkury zmieni znak i wkroczy do Wagi skupicie się na sprawach partnerskich, uwagę skierujecie na rozwój miłości, nastąpi czas sprzyjający udanym randkom oraz rozwojowi kontaktów międzyludzkich.

RAK

cancer-2689033_1920

Uważajcie na zdrowie, szczególnie żołądek i system trawienny mogą odmówić posłuszeństwa w poniedziałek i wtorek, na szczęście będzie to dolegliwość szybko przemijająca. Wszystko za sprawą napięcia, związanego z zadaniami, które musicie w tych dniach wykonać. Wasze argumenty natrafią na opór nie do pokonania, komunikacja może być utrudniona, niełatwo będzie się porozumieć zarówno w sprawach zawodowych jak i osobistych. W środę i czwartek może dojść do różnicy zdań, którą pokonacie siłą spokoju, będziecie zaskoczeni efektem, jeśli uda wam się opanować emocje – w przeciwnym razie zostaniecie zdominowani przez kogoś znacznie potężniejszego. Słońce w znaku Wagi, a od soboty również Merkury,  skłonią was do spędzania czasu z rodziną i najbliższymi.

LEW

lion-2689946_1920

Merkury w kwadraturze do Saturna zmusi was do oszczędności w poniedziałek i wtorek, szczególnie w dziedzinie folgowania przyjemnościom. Słońce w życzliwym znaku Wagi nic sobie z tego nie będzie robić, pomimo trudności tryskać będziecie optymizmem. Mars w opozycji do Neptuna a następnie w trygonie do Plutona sprawi, że wydobędziecie pieniądze dosłownie spod ziemi, ostrzega jednak, że osoby, oferujące szybką pożyczkę mogą nie mieć uczciwych zamiarów. Finanse zdominują wasze myśli do piątku, dopóki Merkury przebywa w znaku Panny, weekend zapowiada się znacznie lepiej, nagle i niespodziewanie możecie wybrać się w podróż, dobrze wam zrobi kontakt z rodzeństwem, sąsiadami i dalszą rodziną. Pod koniec tygodnia czeka was wiele wzruszeń.

PANNA

virgin-2689015_1920

Merkury w waszym znaku w kwadraturze do Saturna w Strzelcu zapowiada w poniedziałek oraz wtorek trudności w porozumieniu z członkami rodziny oraz zawodowymi partnerami. Napięcie minie dopiero w sobotę, kiedy Merkury wkroczy do Wagi, tydzień obfitował więc będzie w szereg istotnych, jak również nieprzewidywalnych wydarzeń. Do głosu dojdą finanse, możecie spodziewać się nagłych wydatków lub zwrotu zobowiązań, w każdym razie przepływ pieniędzy będzie znaczny, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Mars i Wenus w waszym, znaku które pod koniec tygodnia utworzą koniunkcję, zapowiadają wzrost namiętności i zainteresowania o naturze miłosnej, weekend zapowiada się więc romansowo lub obfitować będzie w wydarzenia artystyczne.

WAGI

horizontal-2691106_1920

Słońce w waszym znaku napełni was optymizmem i skłoni do naprawy wszelkiego rodzaju relacji, czemu sprzyja również opozycja Jowisza do Urana. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku podejmą istotne decyzje, zmieniające ich status społeczny lub dotyczące wyznawanych poglądów. Weryfikacji poddacie przyjaźnie oraz inne relacje w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. Wenus, Mars oraz Merkury w Pannie wskazują na ukryte uczucia, myśli i działania, które mają przygotować was do zmian, które nadejdą, kiedy te planety wkroczą do Wagi. W poniedziałek i wtorek trudno będzie dogadać się z kimkolwiek, nastąpią też problemy w szeroko pojętej komunikacji. Wagi urodzone w ostatniej dekadzie znaku powinny przygotować się do rewolucyjnych zmian, jakie je czekają w najbliższym czasie.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

W pierwszych dniach tygodnia ktoś z przyjaciół skłoni was do oszczędności lub przyczyni się do ograniczeń finansowych, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Słońce w znaku Wagi pozbawia was energii, wskazany jest więc odpoczynek i ładowanie akumulatorów w odosobnieniu. Opozycja Marsa do Neptuna a następnie trygon do Plutona zapowiadają czas głębokiej transformacji, energię warto skierować na głębokie i szczere rozmowy, odkrycie nieprawidłowości w relacjach, naprawę komunikacji, która utrudnia porozumienie. Związki przyjacielskie i miłosne ulegną przemianie, starajcie się zrozumieć drugą stronę i nauczcie się wybaczać, wtedy relacje nabiorą głębszego wymiaru. Trygon Marsa do Plutona pod koniec tygodnia obdarzy was siłą, zdolną do pokonania wszelkiego rodzaju przeszkód, szczególnie mentalnych, to dobry moment na rozpoczęcie każdego rodzaju terapii.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Poniedziałek i wtorek zdominują problemy zawodowe, związane z regulaminami, zmianami w prawie, przekazem informacji oraz finansowymi zobowiązaniami. Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku w sposób szczególny doświadczą tych trudności. Jowisz w Wadze w opozycji do Urana w Baranie pozwoli wam dokonać weryfikacji przyjaciół pod kątem ich lojalności, przekonacie się na kim możecie polegać, zobaczycie kto w razie konfliktu stanie po waszej stronie. To również zapowiedź głębokich zmian w dziedzinie prawa oraz zasad, jakimi się kierujecie w relacjach międzyludzkich. W czasie weekendu doświadczycie głębokich namiętności, wskazany jest kontakt z każdym rodzajem sztuki, sprawy przyjaźni oraz uczuć okażą się najważniejsze, możecie być  dla kogoś dużym wsparciem psychicznym.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Koziorożce, szczególnie te urodzone w drugiej dekadzie znaku, dysponować będą  siłą, zdolną przenosić góry, do czego przyczyni się trygon Marsa do Plutona. Energię skierujecie na sprawy zawodowe, starając się doprowadzić do porozumienia w kontaktach międzyludzkich. Na początku tygodnia kwadratura Merkurego do Saturna sprawi, że zachowacie w tajemnicy posiadane informacje, nie jest to dobry moment do podejmowania decyzji, natraficie na opór przełożonych i niektóre pomysły będziecie musieli odłożyć na później. Utrudnieniu także ulegnie szeroko rozumiana komunikacja oraz elastyczność w poruszaniu się lub myśleniu.  Opozycja Jowisza do Urana sprawi jednak, że gwałtownie zmienią się warunki, w jakich działacie, niektóre osoby wręcz będą skłonne zmienić pracę lub przeprowadzić się w inne miejsce zamieszkania.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Słońce i Jowisz w przychylnej Wadze zapowiadają szereg sukcesów, chociaż nie obejdzie się bez stresów i problemów wywołanych opozycją Jowisza do Urana. W poniedziałek i wtorek pojawią się trudności w dziedzinie spraw urzędowych, trudno będzie porozumieć się z osobami starszymi oraz proponującymi zachowawcze rozwiązania. Pojawi się opór ze strony niektórych przyjaciół w przyjęciu rozwiązań, ułatwiających działanie. Opozycja Marsa do Neptuna zmusi Wodniki do zaprowadzenia porządku w finansach, czemu sprzyja trygon Marsa do Plutona. Jowisz w opozycji do Urana zapowiada niespodziewane międzynarodowe wydarzenia oraz kontakty z obcokrajowcami i osobami publicznymi. W czasie weekendu zajmiecie się swoimi sprawami, związkami z rodziną i najbliższymi, to również dobry moment na kontakty towarzyskie, czemu sprzyja Merkury, przebywający od soboty w życzliwym znaku Wagi.

RYBY

fish-2686842_1920

Napięcie związane z przebywaniem Marsa, Wenus oraz Merkurego w przeciwległym znaku Panny da o sobie znać i odbije się na psychice co bardziej wrażliwych osób. Szczególnie opozycja Marsa do Neptuna wpłynie destabilizująco na Ryby urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku. W poniedziałek i wtorek rozmowy zawodowe okażą się trudne i deprymujące, doświadczycie również ograniczeń w poruszaniu się. Staniecie w obliczu wymiany sił między partnerami życiowymi lub zawodowymi a przyjaciółmi, będziecie zmuszeni rozstrzygnąć spór między nimi. Poczujecie się zagubieni wobec ataków, trudno wam będzie zrozumieć o co chodzi. W czasie weekendu dadzą o sobie znać namiętności, doświadczycie głębokiej zazdrości lub ulegniecie komuś o dominującej osobowości. Miłość zapuka do drzwi samotnych Ryb, marzących o partnerze wyjątkowym i romantycznym.

Zostaw Komentarz