Tygodniowa prognoza astrologiczna 16 – 22 października 2017

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  16 – 22 października 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Tydzień okaże się niezwykle nerwowy, możecie wybuchnąć emocjami w wyniku braku akceptacji swoich pomysłów lub wziąć udział w rewolucji. Zmianie ulegną przede wszystkim związki i relacje zarówno osobiste, jak i biznesowe. Wenus w przeciwległym znaku Wagi zachęca do negocjacji, staniecie się bardziej skłonni do układów i kompromisów. Wolne Barany czeka miłosny zawrót głowy – niektóre osoby zakochają się dosłownie „od pierwszego wejrzenia”, szczególnie pod koniec tygodnia. W niedzielę Mars, władający waszym znakiem, wkroczy do opozycyjnej Wagi, w której nie czuje się najlepiej, poczujecie się jak dziurawy balonik, z którego uszło powietrze, trzeba będzie spuścić z tonu i podporządkować się partnerom oraz oponentom, mającym zupełnie odmienne spojrzenie na wiele ważnych dla was spraw.

BYK

bull-2691107_1920

Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w przeciwległym znaku Skorpiona zapowiada bardzo dużo intrygujących informacji oraz wiele spotkań z osobami znaczącymi, będącymi autorytetami w swojej dziedzinie. W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie emocji, do czego przyczyni się opozycja Słońca do Urana, obecność Wenus w znaku Wagi doda wam jednak pewności siebie i sprawi, że stawicie czoła każdemu wyzwaniu, spotykając się z akceptacją otoczenia. Możecie liczyć na wyrazy sympatii, pojawią się też wyznania miłosne. Na światło dzienne wyjdą skrywane do tej pory informacje, macie szansę uczynić z nich dobry użytek.  Druga połowa tygodnia sprzyja rozpoczęciu działań prozdrowotnych, poprawi się też atmosfera w pracy. Niektóre osoby ogarnie apetyt na słodycze, starajcie się zachować umiar, bo Byki łatwiej niż inne znaki przybierają na wadze.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Poniedziałek minie bardzo pozytywnie, będzie czas na miłość i przyjemne randki. Od wtorku Merkury w znaku Skorpiona utworzy koniunkcję z Jowiszem, czekają was więc spotkania na wysokim szczeblu, które przebiegać mogą w nerwowej atmosferze. Negocjacje w każdej sprawie okażą się trudne, ale istnieje duża szansa, że uda wam się dojść do porozumienia, szczególnie jeśli walczycie o poprawę warunków pracy. Tydzień sprzyja miłości, nawiązywaniu nowych znajomości, spotkaniom towarzyskim, kontaktom z obcokrajowcami lub z osobami, przyjeżdżającymi z zagranicy. Dobry moment na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju kursów oraz szkoleń.

RAK

cancer-2689033_1920

W domu lub w rodzinie czeka was rewolucja, niektóre Raki otrzymają wiadomość o narodzinach potomka, inne mogą liczyć na zaręczyny lub zaproszenia na wesele. Jeśli planowaliście remont lub przemeblowanie mieszkania, to teraz jest ku temu najlepszy moment, nie zabraknie wam siły ani inwencji. W sercach wolnych Raków pojawią się namiętności, możecie spotkać nagle osobę, przy której serce mocno zabije lub wybierzecie się w podróż pełną sentymentalnych wspomnień. Nów w znaku Wagi, do którego dojdzie w czwartek, zapowiada początek zawodowej przygody, warto zaangażować się w działalność społeczną lub towarzyską, rozejrzyjcie się wokół, czy przyjaciele nie potrzebują waszej pomocy. W czasie weekendu nie rozpamiętujcie krzywd, starajcie się podejść do wszystkiego w sposób pozytywny a zaczniecie doświadczać prawdziwych błogosławieństw losu.

LEW

lion-2689946_1920

Słońce i Wenus w przyjaznym znaku Wagi nastroją was optymistycznie, łatwo nawiążecie przyjazne kontakty z otoczeniem, od wtorku do piątku czeka was jednak wiele niespodziewanych wydarzeń, związanych z rodzeństwem oraz dalszą rodziną. Nów w opozycji do Urana sprzyja rozpoczynaniu ważnych przedsięwzięć międzynarodowych,  nawiązaniu współpracy z organizacjami pozarządowymi, wpłynie również na relacje przyjacielskie, zmieniając nagle wasze preferencje – może się zdarzyć, że obdarzycie swoją przyjaźnią lub miłością osobę, na którą nie zwracaliście do tej pory uwagi. Zmiany, jakie nastąpią w tym tygodniu okażą się radykalne, ale jednocześnie sprzyjające, wykorzystajcie ten czas, aby dobrze się bawić i nawiązać jak najwięcej nowych znajomości.

PANNA

virgin-2689015_1920

Na wszelki wypadek wypełnijcie kupon totolotka, bo wielu Pannom pisana jest niespodziewana wygrana, awans, podwyżka lub inny rodzaj nagłej poprawy sytuacji finansowej. To dobry moment na inwestycje w nieruchomości, możecie teraz z zyskiem kupić lub sprzedać mieszkanie, dom albo działkę. Jeżeli nic takiego się nie zdarzy to przynajmniej starajcie się zabezpieczyć swój stan posiadania, aby nie stracić tego, na co przez długi czas pracowaliście. Dobrym pomysłem na ten tydzień są również wszelkiego rodzaju podróże, czemu sprzyja koniunkcja Merkurego z Jowiszem – niejedna Panna spakuje manatki i z dnia na dzień wybierze się za granicę. Spodziewajcie się intratnych propozycji zawodowych pod koniec tygodnia.

WAGA

horizontal-2691106_1920

To będzie zdecydowanie wasz tydzień! Wenus w Wadze i Słońce w opozycji do Urana zadbają o dobre samopoczucie oraz o to, abyście się nie nudzili. Nów, do którego dojdzie w czwartek, wyznaczy początek ważnej przyjaźni lub innego rodzaju związku, który przetrwa lata. Merkury w koniunkcji z Jowiszem sypnie groszem lub pomoże uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Związki ulegną radykalnej zmianie, nic nie będzie już takie jak dawniej, ale Wenus zadba o to, abyście wyciągnęli odpowiednie wnioski i czerpali korzyści z nowej sytuacji. Nie bójcie się zmian, bo ostatecznie wyjdą wam na dobre. W niedzielę do waszego znaku wkroczy Mars, aktywizując Wagi i skłaniając do zbyt szybkiego działania – starajcie się robić wszystko we własnym tempie.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Jeżeli możecie sobie na to pozwolić dobrze wam zrobi w tym tygodniu krótki wyjazd za granicę, zarówno w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych. Potrzebujecie odpoczynku, bo stres i wyczerpanie może odbić się niekorzystnie na zdrowiu. Spodziewajcie się w tych dniach dobrych kontaktów międzynarodowych, które w perspektywie przyniosą uznanie oraz poprawę wizerunku. Niektóre Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku otrzymają propozycję współpracy ze strony osób znanych lub wiele znaczących w swojej dziedzinie. Tydzień sprzyja pobieraniu nauki i zdawaniu egzaminów. W miejscu pracy nastąpią radykalne zmiany, wykorzystajcie wiedzę, jaką posiadacie na temat motywacji osób, z którymi macie do czynienia, już czas podać je do publicznej wiadomości.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Wszystko w tym tygodniu kręcić się będzie wokół przyjaźni oraz gruntownych przemian w relacjach. Szczególnie Strzelce urodzone w trzeciej dekadzie znaku doświadczą zmian, które na początku okażą się rewolucyjne, ale ostatecznie na dłuższy czas ugruntują ich pozycję. Zmierzycie się z wymaganiami, którym trudno sprostać, ale możecie liczyć na wsparcie osób życzliwych. Zainteresujecie się nowym rodzajem wiedzy, dostępnej nielicznym. Otrzymacie tajne informacje, które powinny na razie pozostać ukryte. Strzelce posiadające dzieci zostaną zaskoczone ich niecodziennymi decyzjami i wykazaną niezależnością. Pojęcie wolności uzyska dla was w tym tygodniu kardynalne znaczenie.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Pracy będziecie mieć w tym tygodniu co niemiara, ale sprawi wam ona przyjemność. Możecie wykazać się profesjonalizmem i zaangażowaniem, co zwykle podnosi samoocenę Koziorożcom, ale postawione cele osiągniecie tylko jeśli zaakceptujecie rewolucyjne zmiany, jakie was czekają. Transformacji ulegnie dosłownie wszystko i trzeba będzie się do tego przystosować. Jeżeli planowaliście zmianę pracy, to w tym tygodniu pojawią się takie możliwości a propozycja nadejdzie z najmniej spodziewanej strony. Możecie liczyć na wsparcie przyjaciół i mecenasów, czeka was  wiele spotkań i negocjacji, nawiążecie międzynarodowe kontakty lub zaprzyjaźnicie się z wysoko postawionymi osobami. Koziorożce urodzone w ostatniej dekadzie znaku będą musiały włożyć sporo wysiłku w naprawę relacji rodzinnych.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

W   tym tygodniu czeka was rewolucja, na co wskazuje opozycja Słońca do Urana, starajcie się panować nad emocjami, niezbędna okaże się rozwaga, chociaż trzeba będzie  podejmować szybko decyzje. Pomoc i wsparcie uzyskacie od osób starszych i doświadczonych oraz wypróbowanych, długoletnich przyjaciół. Od wtorku do piątku możecie otrzymać nie jedną, ale kilka propozycji pracy, wszystkie równie atrakcyjne, trzeba się na coś zdecydować, mając na uwadze, że nie można „mieć ciastko i jeść ciastko”. Czekają was krótkie podróże i kontakty międzynarodowe oraz wiele interesujących informacji, które zmienią podejście do przyjaźni. Zaangażujecie się w tych dniach w zdobywanie nowego rodzaju wiedzy, wasze oryginalne i niecodzienne podejście do tradycji okaże się waszym największym atutem.

RYBY

fish-2686842_1920

Czekają was duże zmiany w dziedzinie finansów. Niektóre osoby podejmą ryzyko i zainwestują w przedsięwzięcie oryginalne i niespotykane, dające jednak szansę na duże zyski w przyszłości, inne zmienią lokatę na mniej korzystną, ale gwarantującą stały dochód. Zaczniecie czerpać korzyści z kredytu lub ubezpieczenia, uwagę skierujecie na wspólny stan posiadania. Sytuacja finansowa ogólnie jednak ulegnie destabilizacji, co wywołać może niepokój, zamiast się przejmować zaufajcie bliskim, gdyż możecie liczyć na ich wsparcie. Uczucia poddacie weryfikacji, szukając w relacjach głębi i przywiązania. Merkury w koniunkcji z Jowiszem w życzliwym znaku Skorpiona zapewni moc pozytywnych wrażeń, rozmów oraz spotkań, które podniosą wam samoocenę.

Zostaw Komentarz