Tygodniowa prognoza astrologiczna 1 – 7 stycznia 2018

with Brak komentarzy

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  1 – 7 stycznia 2018

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Pomimo świątecznego nastroju pierwsze dwa dni nowego roku przywitają was z podniesionym ciśnieniem za sprawą informacji, docierających z pracy. Zamiast się denerwować zawodowymi problemami horoskop radzi zająć się rodziną oraz najbliższymi. Trygon Merkurego do Urana w waszym znaku pozwoli zareagować w odpowiedni sposób, kiedy nadejdzie właściwy czas. Wpadniecie na szereg odkrywczych pomysłów, szczególnie w dziedzinie podróży zagranicznych oraz spraw międzynarodowych. Kariera ma szansę ruszyć do przodu, do czego przyczyni się koniunkcja Słońca z Wenus w znaku Koziorożca, dysponujecie obecnie niespożytą energią, planety wam sprzyjają, nie ustawajcie w dążeniu do poprawy swojej sytuacji zawodowej oraz finansowej.

BYK

bull-2691107_1920

Pełnia w życzliwym znaku Raka, do której dojdzie już 2 stycznia, pozwoli wam zobaczyć bardzo wyraźnie, co możecie w tym miesiącu osiągnąć. To bardzo ważny tydzień dla przedstawicieli znaku Byka, spotkacie się z atakiem, który jednak uda  się odeprzeć z cała mocą, dzięki własnej sile oraz wsparciu duchowemu, jakie okażą przyjaciele. Wenus w koniunkcji ze Słońcem pozwoli wam działać w ukryciu aż do momentu, kiedy pod koniec tygodnia objawicie światu swoje zamiary. Wasza moc będzie wzrastać z dnia na dzień, nie przejmujcie się złą wolą osób bezwzględnych lub agresywnych, róbcie swoje a osiągniecie każdy cel, jaki przed sobą postawicie. Szczególnie weekend zapowiada się bardzo energetycznie, przygotujcie się na zmiany, jakie czekają was w najbliższym czasie. Wolne Byki przeżyją miłosny zawrót głowy, pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Sylwester może was kosztować więcej niż zakładaliście, co wywoła frustrację i niezadowolenie, zabawa jednak okaże się w miarę udana. Koniec tygodnia natomiast ma szansę być niezwykle ożywiony towarzysko, co zapowiada trygon Merkurego do Urana, stosunki z partnerem ułożą się bez zarzutu. Warto podzielić się pomysłami z bliską wam osoba lub przyjacielem, możecie liczyć na wsparcie, jakiego potrzebujecie. Pojawi się promocja, na którą od dłuższego czasu czekaliście, uda się zrealizować jakieś marzenie. Zwróćcie szczególną uwagę na zdrowie, unikajcie jedzenia w miejscach niesprawdzonych, bo mogą pojawić się dolegliwości żołądkowe.

RAK

cancer-2689033_1920

Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 2 stycznia, da o sobie znać już dzień wcześniej, przywitacie więc nowy rok w atmosferze sporów. Nadmiar emocji sprawi że staniecie się mało wyrozumiali wobec wymagań partnera. Oczekiwać będziecie wyrazów uznania za wszystko co robicie oraz okazania w większym stopniu uczuć, tymczasem spotkacie się z wymaganiami, jakich spełnić nie zamierzacie. Sytuacja poprawi się, kiedy wrócicie do pracy, zupełnie nagle dogadacie się z osobami, których nie podejrzewaliście o dobrą wolę, szczególnie podwładni okażą się ze wszech miar pomocni i przyjacielscy. Im bliżej końca tygodnia tym bardziej popularni będziecie się stawać a miłość zagości w sercu niejednego Raka. Obudzi się namiętność, zapragniecie zdobyć kogoś lub coś, na czym bardzo wam zależy, już niedługo okaże się to możliwe.

LEW

lion-2689946_1920

Dolegliwości zdrowotne nie opuszczą was podczas pierwszych dwóch dni nowego roku, za sprawą pełni w znaku Raka staniecie się więc kapryśni i niecierpliwi. Miłość i wsparcie, jakie otrzymacie od bliskiej wam osoby pozwoli przetrwać trudne chwile. Sytuacja z dnia na dzień zacznie się poprawiać, powinniście jednak poszukać porady u lekarza specjalisty. Niektóre Lwy odkryją nowe hobby i odnajdą w sobie powołanie do robienia rzeczy wyjątkowych i pięknych. Czas sprzyja otwarciu się na prace ręczne, które okażą się mieć działanie bardzo terapeutyczne. Znakomicie dogadacie się w tym tygodniu z dziećmi oraz ich przyjaciółmi, wpadniecie na dobre pomysły, zaplanujecie wspólne wakacje lub postanowicie nagle wybrać się w podróż do kraju, w którym świeci słońce.

PANNA

virgin-2689015_1920

W pierwszych dniach nowego roku dzieci wyprowadzą was z równowagi, ale szybko dojdziecie z nimi do porozumienia. Sprawnej komunikacji sprzyjać będzie trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od czwartku do końca tygodnia. To dobry moment na podjęcie ważnych decyzji, dotyczących spraw domowych oraz kariery. Zarządzanie wspólnymi pieniędzmi okaże się bardzo istotne, wpadniecie na pomysł, jak usprawnić działania w tej dziedzinie, Niektóre Panny wpadną w sidła zaborczej miłości, przypadnie wam jednak do gustu partner dominujący lub zazdrosny, według zasady „nie ma miłości bez zazdrości, nie ma zazdrości bez miłości”. Szykuje się romans, jakiego dawno nie przeżyliście.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Miłość wzbudzi emocje w pierwszych dniach roku, za sprawą pełni w znaku Raka, do której dojdzie 2 stycznia. Również sprawy domowe oraz zawodowe wzbudzą kontrowersje, oczekujcie wydarzeń, zmieniających nastawienie do kariery. Czeka was niespodziewana podróż, w trakcie której uda się nawiązać nić przyjaźni z osobą, na której wam zależy. Wpadniecie na pomysł jak poprawić wasze relacje. Otrzymacie informacje, mogące zaważyć na szeroko pojętych kontaktach międzyludzkich, nauczycie się wykorzystywać wiedzę, jaką posiadacie na temat osób wam życzliwych. Szybkim krokiem zmierzacie do przemian zarówno w dziedzinie spraw domowych, jak i zawodowych. Rodzina zafunduje wam silne emocje oraz jazdę bez trzymanki, aby uniknąć konfliktów zaangażujecie się w pracę.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Mars zbliża się nieuchronnie do Jowisza w waszym znaku, aktywizując potrzebę zwycięstwa w każdym rodzaju partnerstwa oraz pokonaniu wszystkich wrogów, zarówno jawnych, jak i ukrytych. Informacje, jakie zbieraliście na ich temat już niedługo okażą się bardzo pomocne. Trygon Merkurego w Strzelcu do Urana w Baranie pozwoli zdobyć przewagę finansową nad konkurencją, spodziewajcie się nieoczekiwanego napływu środków, które warto przeznaczyć na sprawy remontowe. Powiodą się spotkania towarzyskie w grupie przyjaciół, zaczniecie błyszczeć w swoim najbliższym otoczeniu, relacje sąsiedzkie nabiorą znaczenia. Wolne Skorpiony miłość odnajdą w najbliższym otoczeniu, wystarczy rozejrzeć się wokół a kandydatów/kandydatek na gorący romans nie zabraknie, ożywią się również uczucia w długotrwałych związkach.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Pełnia w znaku Raka, do której dojdzie 2 stycznia, wywoła emocje związane z finansami. Nie poddawajcie się lękom, wywołanym chwilowymi brakami w budżecie, już niedługo sytuacja wróci do normy. Planety szykują wiele niespodzianek, dotyczących powiększenia stanu posiadania, wystarczy się na nie otworzyć. Trygon Merkurego w waszym znaku do Urana w Baranie, pozwoli wpaść na odkrywcze pomysły, które w następnym tygodniu uda się zrealizować. Pokonacie konkurencję i wysuniecie się na prowadzenie, pod warunkiem, że nie poddacie się zniechęceniu wobec wrogich działań innych osób. Strzelce urodzone w trzeciej dekadzie znaku nawiążą bliskie i przyjacielskie stosunki ze swoimi dziećmi, dogadacie się z nimi na każdy temat.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Koziorożce przeżywać zaczną swoje „5 minut”, które potrwa przynajmniej przez najbliższe 3 tygodniu, natomiast apogeum osiągać zacznie już w czasie tego weekendu. Osoby urodzone w grudniu skupią się na potrzebach osób starszych, sięgną też po należne im miejsce na drabinie kariery, natomiast Koziorożce urodzone w drugiej dekadzie znaku, zbliżać się zaczną do spełnienia swoich zarówno zawodowych, jak i osobistych  pragnień. Pojawią się silne emocje, niektórymi osobami zawładnie miłość, łącznie z towarzyszącą jej namiętnością oraz zazdrością. Jakaś tajemnica wyjdzie na jaw, ale dobrze na tym wyjdziecie, pozwoli wam to przygotować się na nadchodzące wydarzenia, aby odeprzeć ewentualne ataki. Osoba z kręgu dobrze postawionych zawodowo i społecznie przyjaciół czeka na znak od was, odezwijcie się, okaże się to ze wszech miar opłacalne.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Pierwsze dwa dni roku wywołają jakąś dysfunkcje organizmu lub po prostu brak zadowolenia ze sposobu, w jaki spędziliście Sylwestra. Sytuację poprawi obecność przyjaciół, którzy nagle objawią się w waszym życiu. Już w środę Uran zmieni bieg na prosty, zaczniecie więc odnosić wrażenie, że wreszcie podążacie we właściwym kierunku. Wpadniecie na szereg pomysłów jak poprawić relacje w grupie przyjaciół lub wśród osób, podzielających wasze zainteresowania. Niektóre Wodniki wybiorą się w krótką podróż, odwiedzą rodzeństwo lub znajomych, również kontakty sąsiedzkie znacznie się poprawią. Wielkimi krokami zbliżają się zawodowe wyzwania, nie zapominacie, że konkurencja nie śpi, nie zdradzajcie swoich sekretów. Im bliżej końca tygodnia z tym większym zaangażowaniem zabierzecie się za zadania, czekające w pracy.

RYBY

fish-2686842_1920

Pieniądze poleją się wartkim strumieniem, w dodatku zupełnie przez was nieoczekiwane. Wasza praca zostanie doceniona, otrzymacie nagrodę lub premię, co wybitnie poprawi samopoczucie. W gronie  przyjaciół lub w grupie społecznej, do której należycie, bardzo wiele się dzieje a wy w niektórych sprawach gracie pierwsze skrzypce, zbliża się moment, w którym pokażecie wszystkim gdzie raki zimują. Mars i Jowisz wspierające was z życzliwego znaku Skorpiona, zapewnią poczucie własnej wartości  i siłę, zdolną przenosić góry. Poczujecie, że przyjaciele stoją za wami murem, chociaż nie zawsze się z nimi zgadzacie i nie do końca ich rozumiecie. Wolne Ryby powinny poszukać partnera w gronie osób dobrze znanych, ani się obejrzycie a wybuchnie namiętność, jakiej się nie spodziewaliście.

Zostaw Komentarz