Astrologia

Tygodniowa prognoza astrologiczna 23 – 29 października 2017

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  23 – 29 października 2017

dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Mars i Wenus w przeciwległym znaku Wagi zapowiadają perturbacje natury miłosnej. Dostaniecie się pod wpływ osoby grającej pierwsze skrzypce, co zwykle budzi sprzeciw Baranów, nastawionych na zwycięstwo i dominację w każdej sytuacji – tym razem trzeba będzie ulec, zamienić się z lwa w lisa. Jednocześnie tydzień sprzyja wszelkiego rodzaju spotkaniom towarzyskim oraz dochodzeniu do porozumienia w przypadku konfliktu, szczególnie o podłożu emocjonalnym. Słońce w koniunkcji z Jowiszem w znaku Skorpiona ułatwi zdobycie kredytu, sprzyja również wszelkiego rodzaju inwestycjom, w czwartek niektóre osoby mają szansę wzbogacić się w wyniku odważnych decyzji finansowych, w czym pomoże również Merkury w znaku Skorpiona.

BYK

bull-2691107_1920

Słońce, Jowisz oraz Merkury w przeciwległym znaku Skorpiona zapowiadają szereg okazji do rozmów, spotkań i skutecznych negocjacji. Kiedy w czwartek Jowisz znajdzie się „ w sercu” Słońca niektóre Byki nawiążą międzynarodowe kontakty, otrzymają propozycję wyjazdu zagranicznego, poznają osoby sławne i uznane lub doświadczą innego rodzaju dobrodziejstw od szczodrego Jowisza – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Merkury w Skorpionie pozwoli wam poznać mroczne tajemnice przyjaciół, nie wszystko, co usłyszycie okaże się prawdą, uświadomicie sobie jednak, że w niektórych sytuacjach ulegaliście  manipulacji ze strony osób, pozornie życzliwych i przyjaźnie nastawionych. Wenus w Wadze doda wam pewności siebie i poprawi relacje w pracy.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

W pracy bezmiar plotek i niesprawdzonych informacji sprawi, że poczujecie się mocno zakręceni, trudno będzie komukolwiek zaufać, jednocześnie wyjdą na jaw skrzętnie skrywane tajemnice. Kariera Bliźniąt, zajmujących się twórczością, szczególnie związaną z przemysłem filmowym, farmaceutycznym, kosmetycznym, jak również osób zaangażowanych w działalność medyczną lub rozwój duchowy, ruszy do przodu – spodziewajcie się jednak manipulacji, zakłamania oraz wszelkiego rodzaju form nacisku. Twórcy oraz pisarze i dziennikarze, zajmujący się tematyką kryminalną, mogą liczyć na przypływ weny. Bliźnięta zakochane przeżyją szereg miłosnych perturbacji, ale miłość zwycięży.

RAK

cancer-2689033_1920

Koniunkcja Słońca i Jowisza w życzliwym znaku Skorpiona przyniesie wybuch namiętności osobom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku, wszystkie Raki jednak mogą spodziewać się w tym tygodniu przychylności losu. W domu również czekają was dowody miłości przemieszane z dąsami, które najłatwiej ugładzić w zaciszu sypialni. Wiele będzie się działo w waszych głowach i sercach, czas na poważne rozmowy, które rozstrzygną wątpliwości i niedopowiedzenia, pamiętajcie, że miłość wszystko zwycięża i nie dajcie się wciągnąć w gierki i przepychanki, które do niczego nie prowadzą. Kwadratura Wenus do Plutona w niektórych przypadkach spowoduje przymus lub toksyczną zależność od osoby, która nie jest warta waszej uwagi.

LEW

lion-2689946_1920

Koniunkcja Słońca z Jowiszem w znaku Skorpiona, do której dojdzie w czwartek, obiecuje Lwom intratne propozycje zawodowe, możliwość wyjazdu zagranicznego, rozpoczęcie remontu mieszkania oraz inne wyzwania, przynoszące powodzenie, pod warunkiem, że nie spoczniecie na laurach, lecz weźmiecie się z zapałem do pracy. Samo nic nie przyjdzie, chociaż tak wydawać się może szczególnie Lwom, urodzonym w pierwszej dekadzie znaku. W pracy bez liku plotek, zmiennych informacji, z których żadna nie musi być prawdą, starajcie się polegać na własnej intuicji oraz wnikliwym zbadaniu każdej sprawy. Wolne Lwy mogą spotkać miłość w bliskim sąsiedztwie lub poznać kogoś na rodzinnej imprezie, miejcie oczy szeroko otwarte, spotykajcie się z ludźmi, nie siedźcie w domu.

PANNA

virgin-2689015_1920

Otrzymacie tajne informacje, które trzeba będzie dobrze przeanalizować, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski i nie popełnić błędu w ocenie osób trzecich. Dowiecie się o ciemnych sprawkach, dotyczących sąsiadów, kuzynów lub rodzeństwa. Panny związane z działalnością twórczą, filmową medyczną lub farmaceutyczną otrzymają wielką szansę na rozwój kariery, jeszcze więcej możliwości pojawi się przed dziennikarzami oraz pisarzami dzięki koniunkcji Słońca z Jowiszem w przyjaznym znaku Skorpiona. Niektóre Panny będą mogły w tym tygodniu spłacić dług, zaciągnięcie kredytu może jednak okazać się trudniejsze, niż zakładaliście.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Słońce opuściło wasz znak, jednak koniunkcja Słońca z Jowiszem w Skorpionie zapowiada powiększenie majątku lub propozycję dodatkowego zarobku. Również Merkury w korzystnej konfiguracji z Plutonem oraz Neptunem sprzyja transakcjom, które mogą przynieść finansowy sukces, pod warunkiem, że wszystko dobrze przemyślicie i będziecie się trzymać litery prawa. Mars i Wenus w waszym znaku wpłyną ożywczo na emocje, które staną się zmienne oraz ekstremalnie intensywne – kwadratura Wenus do Plutona sprawi, że ogarnie was szalona namiętność, nieopanowana zazdrość lub dostaniecie się pod wpływy osoby, mającej nad wami pełną władzę. Może się zdarzyć, że Wagi, urodzone w drugiej dekadzie znaku, ulegną presji kogoś słabszego, ale bardziej zdeterminowanego.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

To będzie zdecydowanie wasz tydzień – koniunkcja Słońca z Jowiszem w waszym znaku wpłynie szczególnie stymulująco na Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku, jednak pozostałe osoby również odczują pozytywny wpływ tej konfiguracji. Spodziewajcie się ważnych wydarzeń oraz konieczności podjęcia istotnych decyzji na podstawie tajnych informacji, które trzeba najpierw dobrze sprawdzić. Polegajcie na intuicji i głębokiej znajomości natury ludzkiej a uda wam się osiągnąć korzyści, oczekiwane od dłuższego czasu. Los uśmiechnie się szczególnie do osób, posiadających szerokie koneksje oraz znajomości w kręgach międzynarodowych. Dla niektórych Skorpionów rozpocznie się nowy rozdział w życiu.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Wenus w Wadze wpłynie na rozwój przyjaźni, jednak niektóre relacje okażą się toksyczne i mogą zagrażać finansom. Swoje zasoby oraz informacje na temat stanu posiadania trzymajcie w tajemnicy, w ogóle starajcie się więcej słuchać niż mówić, bo jesteście otoczeni przez osoby zmienne i mało wiarygodne. To dobry tydzień dla wyjazdów zagranicznych, również zaplanowanie wakacji może okazać się korzystne. Niektóre Strzelce rozpoczną działalność związaną z podróżami, nauką języków obcych lub zaczną zdobywać wiedzę, dostępną jedynie nielicznym.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Zawodowe propozycje, na które liczyliście, okażą się dużo mniej intratne, niż przypuszczaliście, straty mogą przeważyć nad przewidywanymi zyskami lub cena, jaką przyjdzie wam zapłacić, okaże się wyższa od zakładanej. Krótko mówiąc – pomimo że sprawy wydawały się łatwe do załatwienia natraficie na przeszkody trudne do pokonania. W sprawach finansowych oraz miłosnych czeka was duże wzburzenie, ogarnie was zazdrość lub będziecie zmuszeni tłumaczyć się ze swojego postępowania, horoskop radzi przeczekać i dobrze sprawdzić informacje, jakie otrzymaliście, bo jest w nich wiele niedopowiedzeń. Dzięki osobom przyjaźnie nastawionym zdobędziecie tajne dokumenty, dobrze się zastanówcie, zanim zrobicie z nich użytek.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Koniunkcja Słońca z Jowiszem, do której dojdzie w czwartek, obiecuje szereg intratnych propozycji zawodowych, spotkania w gronie osób znaczących, pełniących ważne funkcje w społeczeństwie, przyniesie również szansę na awans lub podniesienie kwalifikacji. Informacje, jakie uda się uzyskać, wpłyną na wasze osobiste finanse, to dobry moment na wynegocjowanie dobrych warunków zatrudnienia. W czasie weekendu zaangażujecie się w ukryte sprawki osób z waszego otoczenia, odkryjecie tajemną miłość lub doświadczycie silnej namiętności. Dla osób z problemami emocjonalnymi tydzień okaże się korzystny w kontekście rozpoczęcia wszelkiego rodzaju terapii, dobrze wam zrobi krótki odpoczynek lub relaks w SPA albo na basenie.

RYBY

fish-2686842_1920

Koniunkcja Słońca z Jowiszem w przyjaznym znaku Skorpiona przyniesie wiele okazji do poznania obcokrajowców oraz osób z szeroko pojętego establishmentu. Niektóre Ryby wybiorą się w podróż, inne rozpoczną studiowanie nowej dziedziny wiedzy. Dotrzecie do głęboko skrywanych informacji, które możecie wykorzystać dla dobra nie tylko swojego, ale również otaczającego was środowiska. Pod koniec tygodnia doświadczycie silnych namiętności w gronie przyjaciół, sprawa dotyczy uczuć, zazdrości, nadużyć i braku lojalności, trudno będzie rozstrzygnąć po czyjej stronie leży racja, kto mówi prawdę a kto kłamie. Sytuacja okaże się niejasna i mocno zagmatwana, najlepiej jeśli zachowacie neutralność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *