Astrologia

Tygodniowa prognoza astrologiczna

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  21-27 sierpnia 2017

Całość moich horoskopów miesięcznych i tygodniowych pod adresem: http://www.horoskop.czarymary.pl/

BARAN

Tydzień rozpocznie się zaćmieniem Słońca w znaku Lwa, w trygonie do Urana w waszym znaku. Będzie się działo! Dla niektórych Baranów, szczególnie urodzonych w ostatnich stopniach znaku, oznaczać to może niespodziewane wydarzenie, które umożliwi  osiągnięcie władzy – zastanówcie się jednak, czy na pewno jesteście do tego przygotowani. Pozostałe Barany mają szansę spędzić poniedziałek i wtorek w gronie przyjaciół, pozostańcie czujni i nie nadużywajcie alkoholu, bo skutki tego mogą być opłakane. Od środy Słońce w Pannie przypomni wam o zawodowych obowiązkach, trzeba będzie coś zmienić, być może zostać po godzinach w pracy, co nie spodoba się domownikom.

BYK

Możecie być w tym tygodniu nieco nerwowi za sprawą kwadratury Wenus do Urana. Po prostu okażecie się mało odporni na niespodziewane wydarzenia, których staniecie się odbiorcami lub świadkami. Kiedy w środę Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, zajmiecie się swoim hobby oraz wszystkim, co sprawia przyjemność. To dobry moment na korektę i poprawki w projektach, którymi się zajmujecie, nie rozpoczynajcie jednak nowych przedsięwzięć, ponieważ Merkury w Pannie się cofa, co nie jest dobrym wskazaniem dla wszelkich początków. W sobotę Wenus opuści znak Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, w czasie weekendu warto więc wybrać się do teatru, kina lub na koncert,  będziecie się świetnie bawić.

BLIŹNIĘTA

Merkury nadal się cofa, ale jest silny w swoim znaku, nie wpłynie więc to znacząco na wasze samopoczucie. W poniedziałek i wtorek, podczas zaćmienia Słońca w znaku Lwa, pozostańcie jednak ostrożni na drogach i podczas prowadzenia pojazdów. Uważajcie też na swój sprzęt elektroniczny, bo może ulec awarii. W drugiej połowie tygodnia ożywią się relacje towarzyskie, w czasie weekendu spodziewajcie się gości, możliwe, że sami wybierzecie się na rodzinną lub przyjacielską imprezę, będzie was to niestety sporo kosztować, dużo więcej, niż planowaliście. Ogólnie jednak tydzień minie w nastroju optymistycznym, nie warto się przejmować przejściowymi perturbacjami, zajmijcie się najbliższymi, domem i życiem rodzinnym a najlepiej na tym wyjdziecie.

RAK

W tym tygodniu nie podejmujcie ważnych decyzji finansowych, bo zaćmienie Słońca w znaku Lwa (pod wpływem którego pozostaniecie w poniedziałek i wtorek) oraz cofający się Merkury mogą namieszać wam w głowie, łatwo wtedy o poważną pomyłkę. Również kwadratura Wenus w waszym znaku do Urana w Baranie zapowiada burzę emocjonalną, która pozwoli wam odetchnąć dopiero w sobotę, jak Wenus przesunie się do Lwa. Zapowiada się emocjonujący tydzień, starajcie się zachować spokój i równowagę, szczególnie w sprawach miłosnych i finansowych, brak cierpliwości jest w tym tygodniu kiepskim doradcą, dajcie sobie czas, zanim coś postanowicie.

LEW

Zaćmienie Słońca w waszym znaku zadziałać może szczególnie na Lwy urodzone 21 i 22 sierpnia. Zaskoczy was informacja od przebywającego za granicą przyjaciela, lub ceniona przez was osoba zapragnie nagle zająć wasze miejsce. Trygon Słońca do Urana pozwoli jednak wyjść z każdej opresji Lwom otwartym na oryginalne rozwiązania. W środę Słońce wkroczy do znaku Panny, trzeba będzie więc więcej uwagi poświęcić codziennej, żmudnej pracy. Nie zabraknie wam ani chęci ani wytrwałości, dzięki przebywającej  nadal w waszym znaku planecie Mars w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Saturnem. Właśnie teraz możecie stworzyć podwaliny przyszłych sukcesów. Spodziewajcie się zwrotu pieniędzy jeśli nie w tym, to w przyszłym tygodniu. Od soboty, kiedy do waszego znaku wkroczy zasobna i kochliwa Wenus, zaczniecie już tylko myśleć o podbojach miłosnych i szalonych romansach, weekend więc zapowiada się ekscytująco.

PANNA

Poniedziałek i wtorek mogą się dla was okazać trudne za sprawą zaćmienia Słońca w Lwie, co zapowiada utratę wpływów z powodu działania ukrytych wrogów. Od środy natomiast, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku,  odzyskacie energię, zapał i entuzjazm, niezbędne do odbudowania pozycji. Merkury również będzie was wspierał, ponieważ jednak biegnie ruchem wstecznym, nie rozpoczynajcie ważnych przedsięwzięć, lepiej przemyślcie wszystko, jeszcze raz przejrzyjcie dokumenty, zanim zdecydujecie się działać. W czasie weekendu, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem w waszym znaku, odzyskacie wszystko, co straciliście, lub z czego wcześniej sami zrezygnowaliście, za namową nieżyczliwych wam osób.

WAGI

Dla Wag „tydzień rozpocznie się trzęsieniem ziemi a potem napięcie zacznie nieprzerwanie rosnąć”, jak w filmach Alfreda Hitchcocka. Spokojnie, nic wam nie grozi, po prostu nerwy w którymś momencie mogą odmówić wam posłuszeństwa za sprawą kwadratury Wenus do nieprzewidywalnego Urana. Problemy z przyjaźnią lub innymi ważnymi relacjami, jakie rozpoczęły się 7-8 sierpnia, podczas zaćmienia Księżyca, mogą pokazać swoją drugą twarz w poniedziałek i wtorek, kiedy dostaniecie się pod wpływ zaćmienia Słońca. Zachowajcie spokój i nie dajcie się sprowokować do zachowania, jakiego sami nie akceptujecie. Kiedy w sobotę Wenus opuści Raka i wkroczy do znaku Lwa, wszystko się wyprostuje i znów będziecie mogli liczyć na życzliwość przyjaciół.

SKORPION

Zaćmienie Słońca w znaku Lwa, pod wpływem którego pozostaniecie w poniedziałek i wtorek może sprawić, że uświadomicie sobie, jak wiele czasu zmarnowaliście poświęcając się pracy i przeciążając obowiązkami. Może nadszedł wreszcie czas na odpoczynek w gronie rodziny. Od środy, kiedy Słońce wkroczy do znaku Panny, warto zadania zlecić innym i wybrać się wreszcie na urlop. Nawet krótki odpoczynek dobrze wam zrobi, jeśli chcecie uniknąć niestrawności lub innych dolegliwości, wywołanych przepracowaniem i zamartwianiem się. W czasie weekendu ożywi się życie towarzyskie, więcej czasu spędzicie z przyjaciółmi, warto kultywować dobre i długotrwałe relacje, bo nie zdarzają się w życiu  zbyt często.

STRZELEC

Tydzień okaże się bardzo ważny dla kultywowania wypróbowanych przyjaźni, uda wam się oddzielić ziarno od plew, zaczniecie „odcinać kupony” od relacji, w które włożyliście swój czas i uczucia. Bez żalu odsunięcie się od osób, które się nie sprawdziły, umocnicie natomiast przyjaźnie warte, żeby w nie inwestować. Układ planet wzmacnia takie cechy charakteru jak wytrwałość, cierpliwość, pracowitość i poczucie własnej wartości. Ktoś, kto nie docenia waszej wyjątkowości i nie akceptuje was takimi, jacy jesteście, nie jest wart ani jednej łzy, uświadomicie to sobie jasno i wyraźnie. Nie oczekujcie jednak ze swej strony doskonałości od bliskich wam osób, bo nikt nie jest idealny a tolerancja w dziedzinie relacji międzyludzkich jest kluczem do sukcesu. W sobotę Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa weekend zapowiada się więc rozrywkowo.

KOZIOROŻEC

Początek tygodnia może być jeszcze trudny z powodu zaćmienia Słońca w znaku Lwa, ale uda wam się rozwiązać problem za sprawą dobrej rady przyjaciela lub kogoś z domowników. Od środy natomiast, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Panny, sytuacja znacznie się polepszy. Z energią zabierzecie się do pracy, aby nadgonić zaległości lub wprowadzić w życie wcześniejsze ustalenia. Trygon Marsa do Saturna sprawia, że obecnie nie ma przeszkody, której nie moglibyście pokonać, natomiast koniunkcja Słońca i Merkurego, pod wpływem której pozostaniecie w czasie weekendu, pozwoli odnieść sukcesy na arenie międzynarodowej, wśród celebrytów, w dziedzinie komunikacji lub edukacji. Przejście Wenus do znaku Lwa zapowiada chwilę oddechu w sprawach uczuciowych, teraz jest czas na samorealizację.

WODNIK

Zaćmienie Słońca w przeciwległy znaku Lwa w trygonie do Urana zapowiada perturbacje w relacjach partnerskich i przyjacielskich, uda wam się jednak dojść do porozumienia, znajdując proste a zarazem genialne rozwiązanie problemu. Krótko mówiąc – wasza umiejętność adaptacji i przystosowania do zmian pozwoli opanować pojawiający się kryzys, najważniejsze, żebyście potrafili zapanować nad własnymi  emocjami i zachować autorytet w całej sytuacji. Kiedy w środę Słońce wkroczy do znaku Panny najważniejsza okaże się „praca u podstaw”, pod koniec tygodnia zweryfikujecie pomysły, być może powrócicie do tych, które odrzuciliście. W czwartek i piątek starajcie się nie stawiać spraw na ostrzu noża, bo konflikt gotowy. Kiedy w sobotę Wenus opuści znak Raka i wkroczy do Lwa staniecie się ulubieńcami otoczenia.

RYBY

To może być tydzień zmian, w których główną rolę grać będą finanse. Pojawi się szansa na poprawę sytuacji materialnej, ale będziecie musieli wykazać się błyskawicznym działaniem, nie tracąc przy tym głowy. Opanowanie emocji okaże się kluczowe w każdej dziedzinie w poniedziałek i wtorek, podczas zaćmienia Słońca w znaku Lwa, nie pozwólcie jednak sobą kierować, zachowajcie niezależność i wolną wolę. Od wtorku najważniejsze okażą się umowy, negocjacje i wspólne ustalenia, nie zapominajcie, że Merkury się cofa, więc z ostatecznymi decyzjami wstrzymajcie się przynajmniej do 3 września. Kwadratura Wenus w Raku do Urana w Baranie pod koniec tygodnia ostrzega przed nierozważnymi zakupami i nieprzemyślanymi inwestycjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *