Astrologia

Tygodniowa prognoza astrologiczna 18 – 24 września 2017

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku  18 – 24 września 2017

 dostępny również pod adresem CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Do środy pozostaniecie pod wpływem trygonu kochliwej Wenus do rewolucyjnego Urana w waszym znaku, co zapowiada emocjonalne zawirowanie, nieprzewidywalne zdarzenia, nagłe zauroczenie, którego nie należy mylić z miłością. W życiu wolnych Baranów pojawią się ekscytujące romanse, szalone randki i radosne imprezy, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Kiedy w środę Wenus zmieni znak i wkroczy do Panny odniesiecie wrażenie, że królewicz (czy też księżniczka) zamienił się w żabę i stracicie chęć na amory, zainteresujecie się natomiast swoim zdrowiem. W czasie weekendu u niektórych osób pojawią się jakieś trudne do zdiagnozowania symptomy chorobowe, zamiast szukać porady u doktora google zasięgnijcie porady specjalisty.

BYK

bull-2691107_1920

Trygon Wenus do Urana wpłynie na większość Byków elektryzująco, pomoże wam dostrzec ukrytą rzeczywistość, wykryć kłamstwo lub uświadomić sobie sytuację, w jakiej się znaleźliście. Pojawi się szansa na niebanalną przyjaźń, świetnie dogadacie się z osobami otwartymi na zmiany i oryginalne pomysły. Kiedy w środę patronka waszego znaku Wenus wkroczy do życzliwej Panny zajmiecie się swoim hobby, zaczniecie rozwijać zainteresowania, skupicie się tym, co wymaga dopracowania, nów w znaku Panny ułatwi rozpoczęcie nowego projektu, w którym liczy się dokładność i precyzja, warto również wprowadzić bardziej prozdrowotne nawyki. Kiedy w piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do Wagi niektóre Byki zamienią się w pracoholików, nie zapominajcie, że weekend należy poświęcić odpoczynkowi, aby naładować akumulatory.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Opozycja  Merkurego oraz Marsa w Pannie do Neptuna w Rybach uczyni z niektórych Bliźniąt osoby popędliwe a także mijające się z prawdą. Będziecie także skłonni wykładać „kawę na ławę”, co nie sprzyja porozumieniu i udanym negocjacjom. W wielu przypadkach możecie mieć rację, ale  nie da się nikogo przekonać siłą do zmiany podglądów. Kiedy w środę Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Wagi odetchniecie pełną piersią i zaczniecie wykazywać się kreatywnością, nawiążecie też szereg interesujących znajomości. Pod koniec tygodnia trygon Merkurego do Plutona sprawi, że z pasją zabierzecie się za wszystko, co wymaga uporządkowania oraz uzdrowienia.

RAK

cancer-2689033_1920

Dodatkowy niespodziewany zarobek, aktywność intelektualna, krótkie wyjazdy i szerokie kontakty towarzyskie czekają was w pierwszej połowie tygodnia. Priorytetem okażą się wszystkie sprawy związane z komunikacją oraz przekazem informacji, zwróćcie jednak uwagę na ich jakość, bo opozycja Merkurego do Neptuna zapowiada błędy w rozumieniu i interpretacji odbieranych przekazów. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie w środę, wyznaczy początek działalności edukacyjnej lub literackiej, możecie również zabrać się tego dnia za skuteczną promocję swojej osoby, w czym pomoże planeta Wenus, przesuwająca się do życzliwej wam Panny. Piątek i sobotą miną w nieco gorszym nastroju, Słońce w znaku Wagi pozbawi was energii, zaczniecie rozpamiętywać dawne krzywdy – horoskop radzi, aby zapomnieć o przykrościach, lepiej zająć się rozwojem duchowym oraz intelektualnym, przeczytać dobrą książkę, wybrać się na spacer w miłym towarzystwie.

LEW

lion-2689946_1920

Jeszcze do środy w waszym znaku przebywa radosna Wenus w korzystnym aspekcie Urana, możecie więc liczyć na udane randki i interesujące znajomości. Niektóre Lwy zawrą niespodziewaną przyjaźń z obcokrajowcami lub osobami oryginalnymi i otwartymi na zmiany. Szczególną uwagę zwróćcie w tym tygodniu na stan finansów, który chwilowo nie przedstawia się najlepiej, starajcie się ograniczyć wydatki zamiast korzystać z kart kredytowych, bo na koncie świeci pustkami. Nów w Pannie, do którego dojdzie w środę, oznacza początek nowej inwestycji, zróbcie realny i przewidywalny budżet i trzymajcie się założeń a wszystko pójdzie po waszej myśli, zwróćcie jednak uwagę na nieprzewidziane wydatki. Sytuacja nieco się poprawi od piątku, kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, nie liczcie jednak na razie na kokosy.

PANNA

virgin-2689015_1920

Koniunkcja Merkurego z Marsem w waszym znaku w opozycji do mglistego Neptuna wprowadzi chaos w sposób myślenia, starajcie się najpierw wszystko dokładnie przeanalizować zanim podejmiecie decyzję, bo pośpiech w tym tygodniu będzie waszym wrogiem i sprawdzić się może powiedzenie „co nagle to po diable”. Nie warto walczyć z wiatrakami, lepiej skupić się na tym, co istotne tu i teraz w realnej rzeczywistości. W środę do waszego znaku wkroczy powabna Wenus, pozwólcie więc sobie na chwile przyjemności, zwłaszcza że dzień zapowiada się istotny również ze względu na nów, który nastąpi właśnie w Pannie – to może być początek miłej znajomości lub ciekawego, twórczego projektu. Kiedy w piątek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Wagi skupicie się na finansach, trygon Merkurego do Plutona pozwoli wam zdobyć środki na ważne zamierzenia.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Do środy skupicie się na rozwoju przyjaźni i kontaktach towarzyskich, ktoś bliski sercu zaskoczy was pozytywnie, ale nie będziecie wiedzieli jak w tej sytuacji się zachować. Kiedy w środę Wenus wkroczy do znaku Panny zapragniecie wycofać się z aktywności emocjonalnej, skupicie się natomiast na poprawie zdrowia. Czyjaś choroba skłoni niektóre Wagi do zmiany planów, nów w Pannie wyznaczy początek nowej diety lub prozdrowotnych działań. W piątek, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku, poczujecie się jak nowo narodzeni. W czasie weekendu Merkury w Pannie utworzy trygon do Plutona w Koziorożcu, przeprowadzicie więc głębokie rozmowy, które oczyszczą umysł i serce. To może być czas ważnych przemyśleń i decyzji, zmieniających światopogląd.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Rozwój przyjaźni i relacji towarzyskich okaże się w tym tygodniu najważniejszy. Spotkania przyjmą nieoczekiwany obrót, uzyskacie informacje, które zmienią sposób myślenia i reagowania w trudnych sytuacjach. W poniedziałek i wtorek uda wam się pchnąć do przodu ważne zawodowe projekty, skorzystacie przy tym z wypracowanych latami kontaktów i znajomości. Koniunkcja Marsa i Merkurego sprawi, że będziecie myśleć szybko i sprawnie, jednak opozycja Neptuna do Marsa ostrzega przed zbytnim pośpiechem, brakuje wam obecnie intuicji, łatwo popełnić błąd, wynikający z przekłamania lub nieprecyzyjnych informacji. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie w środę, może oznaczać początek ważnej dla was przyjaźni, to również dobry moment do rozpoczęcia terapii. Wejście Słońca do znaku Wagi, co nastąpi w piątek, pozbawi was energii. W czasie weekendu dobrze wam zrobi szczera rozmowa przeprowadzona w duchu przyjaźni.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku pozostaną do środy w kręgu spraw międzynarodowych oraz związanych z kształceniem i zdobywaniem wiedzy. Trygon Wenus w Lwie do Urana w Baranie pozwoli otworzyć się na zmiany, które okażą się korzystne dla rozwoju waszych zainteresowań, przyjaźni oraz spraw emocjonalnych. Niektóre Strzelce ulegną czarowi osób oryginalnych o niebagatelnych poglądach. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie w środę, może oznaczać początek nowego zawodowego projektu, zwróćcie uwagę na wszystkie aspekty otrzymanej propozycji, bo nie wszystko okaże się jasne. Ogólnie do piątku będziecie mocno zaangażowani w rozwój kariery, dopiero kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, zaczniecie prowadzić bardziej intensywne życie towarzyskie. Trygon Merkurego do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie podczas weekendu, przyniesie szereg pomysłów jak poprawić swoje finanse.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Do środy żyć będziecie w temacie spraw międzynarodowych, to dobry moment, aby zaplanować podróż marzeń. Również wybór kierunku studiów lub zajęć związanych z pobieraniem nauki pochłonie większość waszego czasu. Koniunkcja Marsa do Merkurego w Pannie w opozycji do Neptuna nie służy dobrej komunikacji, szczególnie trudno będzie się dogadać z obcokrajowcami oraz z osobami z szeroko pojętego establishmentu – odniesiecie wrażenie, że przy pozorach racji, nic się jednak kupy nie trzyma. Kiedy w środę Wenus wkroczy do znaku życzliwej Panny ocieplą się stosunki międzyludzkie, chociaż przybiorą bardziej praktyczny charakter. Kiedy w piątek Słońce wkroczy do znaku Wagi poczujecie, że najwyższy czas zająć się karierą i sprawami zawodowymi. W czasie weekendu trygon Merkurego w Pannie do Plutona w waszym znaku ułatwi  zrozumienie spraw dotychczas ukrytych, dobry moment na szczera, oczyszczającą rozmowę.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Do środy uzyskacie szereg interesujących informacji, będziecie lubiani i podziwiani, to dobry moment na nawiązanie szczególnie korzystnych i oryginalnych przyjaźni. Koniunkcja Merkurego do Marsa w opozycji do Neptuna może trochę namieszać w finansach osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku, nie pozwólcie się zmanipulować lub przekonać, że potrzebujecie kolejnego kredytu, bo wyjdziecie na tym „jak Zabłocki na mydle”. Kiedy w piątek Słońce opuści znak Panny i wkroczy do życzliwej Wagi, nabiorą znaczenia sprawy międzynarodowe oraz związane z nauczaniem. W czasie weekendu natomiast, kiedy Merkury utworzy trygon z potężnym Plutonem, możecie podejmować istotne decyzje finansowe oraz zawodowe, ponieważ będziecie mieć wpływ na sposób myślenia innych osób.

RYBY

fish-2686842_1920

Mars w koniunkcji z Merkurym w przeciwległym znaku Panny w opozycji do przebywającego w waszym znaku Neptuna może was narazić na atak ze strony osób o odmiennych poglądach. Poczujecie się zawiedzeni i zagubieni, możecie się skutecznie obronić, jeśli zrezygnujecie z agresji, natomiast odwołacie się do swojej wspaniałej intuicji, która na pewno was nie zawiedzie. W środę do Panny wkroczy planeta Wenus, nastąpi również nów w tym znaku, możecie się spodziewać początku ważnej relacji, przyjaźni a może nawet miłości. W piątek Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, przestaniecie więc już tak bardzo czuć się pod pręgieżem, znajdziecie czas dla siebie i na własne zainteresowania. W czasie weekendu oczekujcie ważnych rozmów oraz ustaleń w gronie przyjaciół oraz osób, podzielających wasze społeczne i polityczne zapatrywania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *