Astrologia

Miesięczna prognoza astrologiczna – PAŹDZIERNIK 2017

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU  PAŹDZIERNIK  2017

Horoskop dostępny również pod adresem Horoskop CzaroMarowy

BARAN

aries-2689949_1920

Do 23 października pobyt Słońca w opozycyjnym znaku Wagi zapowiada szereg rozmów, spotkań towarzyskich i negocjacji. Konieczność pójścia na kompromisy stanie się wyzwaniem dla wielu Baranów, szczególnie między 17 a 23 października, kiedy układ planet spotęguje rewolucyjny nastrój. Pierwsza dekada miesiąca minie jeszcze pod znakiem koniunkcji Marsa z Wenus w Pannie, dołożycie wiele starań, aby się z każdym porozumieć w kwestiach organizacyjnych, uporządkujecie pracę i przestrzeń wokół siebie, zadbacie o linię, zainteresujecie się alternatywnym sposobem odżywiania – horoskop radzi, aby na jakiś czas zrezygnować z cukru i używek. Warto zadbać o zdrowie, właśnie teraz uda wam się dostać do kompetentnego lekarza i zastosować odpowiednią terapię, pod warunkiem, że zastosujecie się do ograniczeń, jakie was czekają. Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 5 października, uświadomi Baranom konieczność podporządkowania się sile znacznie mocniejszej, niż indywidualne sympatie i antypatie i zmusi do zawiązania koalicji nawet z osobami, prezentującymi odmienny światopogląd czy też uważanymi za wrogów. Niczym w wierszu Brzechwy zawołacie: „Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze swary głupie. Wnet i tak zginiemy w zupie!” Konieczność zmian okaże się nieunikniona,  działania agresywne tylko spotęgują opór strony, którą zechcecie atakować. Walka jest żywiołem Baranów, ale tym razem horoskop radzi zachować spokój, a nawet odwrót w przypadku konfliktu. Również w sprawach miłosnych natraficie na nieoczekiwane trudności, możecie być pewni wzajemności uczuć i siły wzajemnego przyciągania, ale obiektywne okoliczności mogą wpłynąć negatywnie na możliwość skonsumowania związku. Dni między 8 a 10 października okażą się szczególne pod każdym względem, to ostatni moment, aby skorzystać z dobrodziejstwa Jowisza, przebywającego w Wadze. 10 października Jowisz zmieni znak i na następny rok wkroczy do Skorpiona, wzbogacając wszystko, co związane jest ze wspólnym posiadaniem, zarządzaniem pieniędzmi, ubezpieczeniami oraz sprawami ostatecznymi. Ograniczenia i trudności, szczególnie natury zawodowej, potrwają do 17-go, natomiast między 17 a 23 października opozycja Słońca do Urana w waszym znaku wywoła rewolucję, której staniecie się zagorzałymi zwolennikami. Poczujecie się, jakbyście wydostali się z korka i wjechali na autostradę, starajcie się jednak przestrzegać przepisów. 22 października Mars zmieni znak i przesunie się do Wagi, natomiast następnego dnia Słońce wkroczy do Skorpiona, niektóre Barany odczują spadek energii i motywacji do działania. W ostatnim tygodniu października możecie starać się o kredyt, granty lub podwyżkę.

BYK

bull-2691107_1920

Do 14 października Wenus przebywa w życzliwym znaku Panny, w którym jednak nie czuje się najlepiej, dlatego samopoczucie Byków może być zmienne. Również Słońce w Wadze do 23 października nie sprzyja rozwojowi skrzydeł, skłoni was natomiast do zadbania o zdrowie. W centrum uwagi znajdą się sprawy personalne w miejscu pracy, pod tym względem miesiąc może okazać się burzliwy. Koniunkcja Wenus i Marsa w Pannie wpłynie na rozwój uczuć w pierwszej dekadzie miesiąca, staniecie się bardziej emocjonalni, gotowi rzucić się w ramiona osoby przedsiębiorczej i bardzo inteligentnej, jednocześnie dominującej i skłonnej do manipulacji.  Między 4 a 10 października w niektórych związkach nastąpią „ciche dni”, inne doświadczą namiętności, które zostaną spotęgowane przez ograniczenia i utrudnienia, jakie napotkacie na swojej drodze. Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie 5 października, ujawni to, co ukryte we wzajemnych relacjach. Starajcie się nie ulegać emocjom, lecz podejść do wszystkiego w sposób racjonalny, w niektórych przypadkach konieczna będzie konfrontacja, nie unikajcie rozmów, nawet jeśli okażą się trudne. W dniach 8 – 10 października w szczególny sposób zadbajcie o zdrowie, horoskop radzi odpuścić sobie sprawy, na które nie macie wpływu, bo stres negatywnie odbija się na funkcjonowaniu organizmu. Nie róbcie niczego na siłę, już niebawem wiele spraw obróci się na waszą korzyść. 10 października Jowisz wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona, w którym przebywać będzie do listopada przyszłego roku, przynosząc Bykom wiele okazji do nawiązania intratnych kontaktów z osobami ogólnie poważanymi i znaczącymi w swoim środowisku. 14 października natomiast Wenus, patronka waszego znaku, wkroczy do Wagi, w której jest bardzo silna, samopoczucie Byków ulegnie znacznej poprawie, co okaże się znaczące  szczególnie między 17 a 23 października, kiedy Słońce utworzy opozycję z rewolucyjnym Uranem. Wszystkie sprawy zamiecione pod dywan wyjdą na jaw, wywołując burzę, dotyczy to szczególnie relacji w pracy. Również sprawy zdrowotne mogą zaburzyć spokój, zmuszając do szybkiej interwencji, nie będą to jednak problemy poważne, raczej po prostu uciążliwe. 23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, tworząc koniunkcję z przynoszącym powodzenie Jowiszem, ostatni tydzień miesiąca powinien więc przynieść wiele okazji do wykorzystania.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Słońce oraz Merkury w znaku Wagi sprzyja poprawie relacji międzyludzkich, ważnym rozmowom oraz spotkaniom towarzyskim. Najważniejsze okażą się rozmowy i sojusze zawierane w ukryciu. Pojawi się również wiele okazji do nawiązania ciekawych znajomości oraz romansów. Uważajcie aby w czasie pełni Księżyca w znaku Barana nie powiedzieć o jedno słowo za dużo, bo możecie zdradzić cudze tajemnice, wywołując w ten sposób wiele emocji. Na odkrycie kart najlepszy będzie 8 października, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, możecie wtedy liczyć na zrozumienie i poparcie ze strony przełożonych, dzieci oraz osób, podzielających wasze hobby. 10 października Jowisz opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, rozpoczynając rok, w którym powinniście zrobić porządek ze swoim zdrowiem. Dni między 10 a 14 października zaowocują utrwaleniem sojuszy i relacji, które stworzą solidną podstawę dla dalszych rozmów i negocjacji, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Po 14 października w życiu wolnych Bliźniąt może pojawić się osoba, z którą zapragną spędzać więcej czasu, serce zabije mocniej, od was zależy, czy będzie z tego długotrwały związek, czy zakończy się na płomiennym, ale krótkim romansie. Osoby posiadające dzieci do 23 października pozostaną w kręgu ich spraw i problemów, emocji oraz uczuć. Dni między 17 a 23 przyniosą zawirowania i zmiany w kręgu przyjaciół i sprzymierzeńców, osoby zakochane przeżyją czas wypełniony emocjonalną burzą, po której w końcu zaświeci Słońce – jeśli relacje oparte są na mocnej podstawie zaufania i lojalności nic nie zdoła rozdzielić osób, które różnią się charakterem i przekonaniami, ale darzą się prawdziwym uczuciem. Ostatni tydzień miesiąca okaże się szczególnie istotny dla relacji w miejscu pracy, są informacje, które powinny pozostać tajemnicą, poprawi to stosunki międzyludzkie. Niektóre Bliźnięta wybiorą się w podróż i zdecydują się na kurs, podnoszący kwalifikacje. To również dobry moment na rozpoczęcie terapii lub wyjazd w celach zdrowotnych do sanatorium lub innego ośrodka, w którym można podreperować zdrowie.

RAK

cancer-2689033_1920

Do 14 października Wenus w życzliwym znaku Panny w koniunkcji z popędliwym Marsem zawróci w głowie zakochanym Rakom. Namiętność i pożądanie wymusi wiele poważnych rozmów i deklaracji, nie zadowolicie się niezobowiązującymi spotkaniami, zapragniecie związku usankcjonowanego rytuałem w postaci obrączki, wspólnego zamieszkania lub przynajmniej obietnicy małżeństwa. Kwadratura obydwu planet do Saturna sprawi, że w związkach pojawią się wzajemne zobowiązania oraz warunki, które należy spełnić. Pełnia w znaku Barana uświadomi wam zawodowe problemy, wynikające z nieumiejętności porozumienia i osiągnięcia kompromisu ze współpracownikami. Raki urodzone w drugiej dekadzie znaku mogą doświadczyć problemów w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji oraz edukacji, zachowajcie ostrożność za kierownicą, stosujcie się do znaków drogowych, nie przekraczajcie prędkości, bo mandat lub stłuczka staną się waszym udziałem. Załatwianie spraw urzędowych również może napotkać niespodziewane trudności w pierwszej dekadzie miesiąca, między 10 a 20 października natomiast unikajcie stawiania spraw na ostrzu noża.  Dogadacie się z władzą i urzędami, w czym pomoże najpierw sekstyl Merkurego a następnie Słońca do Saturna. 10 października Jowisz zmieni znak, opuści Wagę i wkroczy do przyjaznego Skorpiona, rozpoczynając rok, który przyniesie szereg okazji do wzbogacenia, podróżowania, rozwoju miłości, znalezienia hobby i zgłębiania emocjonalnych zależności. Jowisz będzie wam sprzyjał do listopada 2018 roku, starajcie się wykorzystać ten czas jak najlepiej. Do rewolucyjnych zmian w pracy i w domu przygotujcie się między 17 a 23 października, kiedy Słońce w Wadze utworzy opozycję do Urana w Baranie, niektóre osoby podejmą decyzje radykalne, u innych zakończy się na burzy w szklance wody, pozostańcie jednak czujni i nie poddawajcie się nadmiernym emocjom. Kiedy 23 października Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Skorpiona i utworzy koniunkcję z przynoszącym szczęście Jowiszem, Raki urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą spodziewać się szansy od losu. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie widoczne zmiany na lepsze.

LEW

lion-2689946_1920

Słońce w przyjaznym znaku Wagi do 23 października doda wam animuszu, zachęci do kontaktów zarówno towarzyskich jak miłosnych a także sprawi, że zaczniecie się komunikować z osobami o odmiennych poglądach i pomysłach na życie. 5 października pełnia w znaku Barana wywoła emocje związane z międzynarodowymi kontaktami. Przejście Jowisza ze znaku Wagi do Skorpiona, w którym przebywać będzie przez następne 13 miesięcy, wiązać się może u niektórych Lwów z potrzebą zwrócenia większej uwagi na sprawy rodzinne. To również dobry moment, żeby zacząć zgłębiać jakąś nową dziedzinę wiedzy, szczególnie związaną z prowadzeniem domu i urządzaniem przestrzeni wokół siebie. Między 6 a 12 października zadbajcie o zdrowie, nie lekceważcie objawów przeziębienia, aby nie złapać zapalenia, które zmusi do wzięcia antybiotyków. W pracy napięcie a w skrajnych przypadkach nawet mobbing, może podkopać wiarę w własne kompetencje – starajcie się nie ulegać presji, ale pamiętajcie, że głową muru nie przebijecie a czasowe wycofanie się z aktywności w obliczu trudności jest bardzo dobrą strategią. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem w dniach 7-9 października powoli dogadać się z każdym, 8 października jest najlepszym dniem do prowadzenia ważnych negocjacji. W finansach do 14 października ograniczenia i trudności, sytuacja wymusi  oszczędności, inwestować zaczniecie w rzeczy solidne i długotrwałe a nie jednorazowe, niektóre Lwy zwrócą się do banków o pożyczki, ale szanse, że je otrzymają są niewielkie. Wkroczenie Wenus do znaku Wagi 14 października sprawi, że poprawią się relacje z rodzeństwem, sąsiadami oraz partnerami życiowymi, ożywi się życie towarzyskie a związki zaczną przeżywać renesans uczuć. Dni między 17 a 23 października przebiegną burzliwie za sprawą opozycji Słońca do rewolucyjnego Urana, będziecie musieli przystosować się do zmian, na jakie nie jesteście przygotowani. Nów w znaku Wagi, do którego dojdzie 19 października okaże się początkiem intratnego przedsięwzięcia, wiązać się to jednak może z zakończeniem jakiejś relacji. Stan konta zaprzątał będzie waszą uwagę do 22 października, potem przestaniecie przejmować się niedoborami finansowymi i z optymizmem stwierdzicie, że „jakoś to będzie”. 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, tworząc koniunkcję z Jowiszem, spodziewajcie się w ostatnim tygodniu miesiąca szansy na poprawę warunków finansowych lub mieszkaniowych.

PANNA

virgin-2689015_1920

Stare hasło: październik miesiącem oszczędności może stać się dla was obecnie mottem wiodącym. Merkury, Słońce oraz Jowisz w znaku Wagi przez pierwszą dekadę miesiąca wpłyną korzystnie na  finanse,  staniecie się też bardziej widoczni, ale powodzenie wzbudzi zazdrość i wywoła ataki otoczenia. Mars i Wenus w waszym znaku w kwadraturze do ograniczającego Saturna zapowiadają historie miłosne pełne namiętności, ale napotykające trudności jak w serialach brazylijskich – potencjał miłości zostanie zgaszony praktycznym podejściem i chłodną kalkulacją. Podczas pełni 5 października emocje wzbudzą sprawy finansowe i ogólnie stan posiadania, okaże się, że macie zupełnie inny pomysł na inwestycje niż partnerzy biznesowi lub bliska wam osoba, horoskop radzi najważniejsze decyzje podejmować 8 października.  10 października Jowisz opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, w którym przebywać będzie do listopada przyszłego roku. Nastawcie się na podróże, rozpoczęcie nauki, zakup środków transportu i komunikacji. Druga dekada miesiąca okaże się równie burzliwa i obfitująca w niespodziewane wydarzenia jak i pierwsza. 14 października Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Wagi, wspierając finanse, które nadal pozostaną w centrum uwagi, to znakomity moment, aby uporządkować i zabezpieczyć trwale zasoby pieniężne i stan posiadania, w czym spierać was będzie układ planet. Horoskop radzi, żeby nie naruszać żelaznych rezerw oraz nieruchomości, chyba że waszym celem jest przebudowa istniejącej struktury. Od 15 do 23 października będziecie nieustannie zaskakiwania, sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę, nastrój rewolucyjny was nie opuści. Kiedy 17 października Merkury opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, tworząc koniunkcję z Jowiszem, wiele Panien podejmie decyzję o rozpoczęciu edukacji, związanej głównie z prawem oraz sprawami międzynarodowymi, wybierzecie się w podróż zagraniczną lub rozpoczniecie wyrażać opinię na temat zasad, panujących w innych krajach, tematyka związana z emigrantami oraz UE stanie się niektórym Pannom bardzo bliska. Nastąpi rewolucja oraz ewolucja w wyznawanych poglądach a zmiany okażą się głębokie. Po 23 października, kiedy Słońce również wkroczy do Skorpiona, zaangażujecie się jeszcze bardziej w sprawny przekaz informacji, ostatni tydzień miesiąca przyniesie również okazję do zaciągnięcia korzystnych kredytów lub uzyskania grantów.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Jeszcze tylko do 10 października przebywa w waszym znaku przynoszący szczęście i powodzenie Jowisz, warto więc wykorzystać jego wpływ, szczególnie, że Słońce oraz Merkury również wspiera wszelkie wasze dążenia. Pierwsze dni miesiąca odznaczać się mogą dobrą komunikacją z osobami, na których wam zależy, koniunkcja Marsa z Wenus w trygonie do Plutona podsyci skryte namiętności, pozostałe układy planet sprawią, że nic się przed wami nie ukryje, cudze myśli, uczucia oraz działania nie będą dla was tajemnicą. Pełnia w przeciwległym znaku Barana, do której dojdzie 5 października, wpłynie na relacje, szczególnie te najbardziej osobiste, nie pozwólcie, żeby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Kolejne dni przyniosą utrudnienia w dziedzinie komunikacji, niektóre dążenia i ukryte pragnienia trzeba będzie odłożyć na później. Kwadratura Słońca w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie między 6 a 12 października, postawi was w sytuacji przymusu, tylko od was zależy, czy ulegniecie presji, sami też nie stosujcie przemocy, bo może was spotkać wyłącznie pyrrusowe zwycięstwo. Sprawy domowe oraz zawodowe zaczną się komplikować, głównie dotyczy to Wag urodzonych w drugiej dekadzie znaku. 8 października możecie podejmować ważne decyzje, szczególnie dotyczące relacji międzyludzkich. Kiedy 10 października Jowisz opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, rozpocznie swój dobroczynny wpływ na stan posiadania, umożliwi osiągnięcie kredytów i grantów w ciągu najbliższych 13 miesięcy. 14 października do waszego znaku wkroczy jego władczyni Wenus, poczujecie się więc wzmocnieni i radośni, bez względu na zmienne okoliczności. Miłość zawita do serca Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, zapragniecie cały świat przytulić do serca, zainteresujecie się życiem artystycznym oraz działaniami o charakterze dyplomatycznym. Nów w waszym znaku w opozycji do Urana, do którego dojdzie 19 października, wyznaczy początek nowej drogi życiowej, nie próbujcie zatrzymywać zmian, ponieważ są nieuniknione i ostatecznie przyniosą wam korzyść. 22 października Mars wkroczy do waszego znaku, wywołując zamieszanie i niepokój, nie pozwólcie sobie na działania agresywne i jednoznaczne, ponieważ nie jest to dla was dobra broń. Następnego dnia Słońce opuści Wagę i przejdzie do Skorpiona, tworząc koniunkcję z Jowiszem – wasze finanse w ostatnim tygodniu miesiąca mogą ulec znacznej poprawie.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Mars w trygonie do Plutona w pierwszym tygodniu października wzmocni waszą motywację do przeprowadzenia ważnych rozmów oraz istotnych działań, wyjaśniających wszelkie kwestie sporne w relacjach zarówno przyjacielskich, towarzyskich, jak i osobistych. Dysponować będziecie siłą nie do pokonania, to również znakomity moment do przeprowadzenia radykalnych przemian wewnętrznych, wybrany rodzaj terapii okaże się skuteczny i zaowocuje pogłębieniem samoświadomości. Niektóre Skorpiony dysponując taką siłą mogą ją użyć w celach destrukcyjnych pod wpływem emocji podczas pełni Księżyca w znaku Barana, do której dojdzie 5 października, pamiętajcie, że to, co zdecydujecie się zniszczyć nigdy już nie wróci do poprzedniej formy. Również kwadratura Słońca do Plutona w dniach 4 – 12 października uczyni z niektórych Skorpionów osoby nieprzejednane i bezkompromisowe, gotowe stosować presję psychiczną zamiast konstruktywnej dyskusji. 10 października szczodry Jowisz wkroczy do waszego znaku, w którym pozostanie przez najbliższych 13 miesięcy, obdarzając pomyślnością i wspaniałomyślnością przedstawicieli znaku Skorpiona. Już niedługo zacznie wam się szczęścić, na razie jednak osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku liczyć się muszą z ograniczeniami natury finansowej. Do 17 października wszystkie informacje, jakie uda wam się zebrać na temat otaczających was osób powinny pozostać tajemnicą, dopiero po 17 października, kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku, możecie ujawnić zebrane fakty i posłużyć się nimi, aby uporządkować sytuację w miejscu pracy. Dni między 17 a 23 października okażą się burzliwe i rewolucyjne, wpłyną destabilizująco na relacje zawodowe, nadmiar stresów może wywołać dolegliwości wynikające z przepracowania, nabierzcie dystansu do tego, co się wokół dzieje, nie wszystko bezpośrednio was dotyczy. Kiedy 23 października Słońce wkroczy do waszego znaku i utworzy koniunkcję z Jowiszem nabierzecie wiatru w żagle, poczujecie się znacznie lepiej, gotowi stawić czoło wszelkim wyzwaniom, nic nie zdoła pokonać Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Jowisz w opozycji do Urana w pierwszej dekadzie października zapewni moc wrażeń oraz nieprzewidywalnych zmian okoliczności, związanych zarówno z przyjaciółmi jak i kochankami. Szczególnie Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku doświadczą sytuacji, w której wszystko będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. Saturn w waszym znaku podpowiada, że powinniście zachować stoicki spokój, spełniać swoje obowiązki i trzymać się tego, co jest elementem stałym w waszym życiu, bo jeśli nie zadbacie o korzenie, nie wiadomo gdzie poniesie was wicher zmian. Mars i Wenus w Pannie w kwadraturze do Saturna w Strzelcu zapowiadają w pierwszej połowie miesiąca nadmiar obowiązków a także bezwzględne działania i naciski ze strony przełożonych, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku, powinniście pozostać niezłomni zarówno w swoich działaniach, jak i przekonaniach.  Słońce w znaku Wagi do 23 października skupi uwagę na sprawach przyjaciół, organizacji pozarządowych oraz grupy osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania – napięte aspekty wskazują do 12 października  atmosferę przymusu i bezwzględnej walki o pryncypia. 10 października Jowisz opuści życzliwy znak Wagi i na najbliższe 13 miesięcy wstąpi do Skorpiona, co oznacza dla wielu Strzelców konieczność poddania się siłom silniejszym i bardziej bezwzględnym, skłoni też wiele osób do wycofania się z aktywności w tzw. „emigrację wewnętrzną” – przeczekajcie ten okres, bo kiedy w listopadzie 2018 roku Jowisz wkroczy do Strzelca odzyskacie swoją pozycję i decydujący głos we wszystkich sprawach. Kiedy 14 października Wenus wkroczy do życzliwego znaku Wagi, którym rządzi, powrócą dobre relacje w związkach zarówno osobistych jak i przyjacielskich, łatwiej będzie się wam dogadać z ludźmi, staniecie się lubiani i podziwiani, jednak opozycja Słońca w Wadze do Urana w Baranie w dniach 17 – 23 października spowoduje, że staniecie się uczestnikami lub widzami wielu emocjonalnych zawirowań, przetasowań i zmian w środowisku przyjaciół. Kiedy 23 października Słońce wkroczy do znaku Skorpiona i utworzy koniunkcję z Jowiszem, niektóre Strzelce pomyślą o emigracji lub wyjeździe zagranicznym. Ostatni tydzień miesiąca będzie pomyślny dla rozpoczęcia nauki języków lub kultury obcych krajów.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Trygon Marsa i Wenus w Pannie do Plutona w waszym znaku w pierwszym tygodniu października sprawi, że staniecie się mistrzami w przeprowadzaniu swojej woli, podejmiecie rzuconą wam rękawicę i staniecie do walki w każdym rodzaju wojny, zarówno emocjonalnej, jak rzeczywistej  – dotyczy to szczególnie Koziorożców urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku natomiast pozostaną pod wpływem opozycji Jowisza do Urana, co zapowiada szereg nieprzewidywalnych wydarzeń zawodowych, wyznaczy też różnice zdań w podejściu do sprawiedliwości. Pozostałe napięte aspekty sprawią, że atmosfera przymusu i konieczności samoobrony trwać będzie do połowy miesiąca, wywołując niepewność i poczucie zagrożenia. W okolicach 5 października, kiedy pozostaniecie pod wpływem pełni w znaku Barana, może dojść do konfrontacji w relacji zarówno zawodowej, jak i osobistej, unikajcie decyzji podejmowanych pod wpływem emocji, bo możecie żałować niektórych nieopatrznie wypowiedzianych słów. Do 23 października, dopóki Słońce przebywa w znaku Wagi, uwaga wasza koncentrować się będzie na sprawach zawodowych i relacjach personalnych w miejscu pracy. Jowisz, zmieniający 10 października znak z Wagi na Skorpiona, w którym przebywać będzie przez następnych 13 miesięcy, skłoni was do zweryfikowania przyjaźni pod kątem korzyści, jakie mogą przynieść w życiu publicznym, sprawi również, że nawiążecie nowe kontakty z osobami, cieszącymi się popularnością i społecznym prestiżem. Opozycja Słońca do Urana, która będzie miała na was wpływ między 17 a 23 października, doleje oliwy do ogna i wywoła rewolucję w dziedzinie spraw zawodowych, co odbije się na relacjach rodzinnych – może też być odwrotnie: zmiany w domu spowodują odmienne podejście do kariery i zawodowych wyzwań. Kiedy 23 października Słońce opuści znak Wagi, wkroczy do Skorpiona i utworzy koniunkcję z Jowiszem, poprawią się relacje w związkach przyjacielskich, zainteresujecie się społecznym wymiarem zdarzeń, których będziecie świadkami, wybierzecie się w podróż lub rozpoczniecie zgłębianie nowej dziedziny wiedzy.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Opozycja Jowisza w Wadze do Urana w Baranie, działająca na was w pierwszej dekadzie miesiąca, wywoła szereg zmian, w większości korzystnych, ponieważ osoby ze Słońcem w Wodniku prezentują postawę otwartą na to, co oryginalne i nieoczywiste, łatwo więc im przystosować się do zmieniających się okoliczności. Rewolucja dotyczyć będzie spraw związanych z międzynarodowymi kontaktami, obcokrajowcami i przyjaźnią z osobami publicznymi. Szczególnie istotny okaże się w pierwszej połowie miesiąca przepływ informacji, zadbajcie o swój wizerunek, który do tej pory mógł pozostawiać wiele do życzenia. Za waszymi plecami dzieje się wiele spraw, wywołujących napięcie, nie wszystkim przypadły do gustu sukcesy, jakie odnosicie, macie wielu ukrytych wrogów, na wasze życie mają obecnie wpływ sprawy ostateczne, związane z zakończeniem długotrwałego cyklu, pokonacie jednak wszelkie trudności dzięki postawie otwartej, szczerej i bezkompromisowej. 5 i 6 października dotrą do was informacje, wywołujące wiele emocji, ważne decyzje starajcie się podejmować 8 października, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca i ułatwi przekonanie przełożonych o swoich kompetencjach. 10 października Jowisz zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, w którym przebywać będzie do listopada 2018 roku, przynosząc mnóstwo zawodowych okazji, które powinniście wykorzystać. 14 października Wenus zmieni znak i wkroczy do życzliwej Wagi, w której czuje się znakomicie, wasza popularność wzrośnie, spotkacie się z przychylnością ważnych osób, sprawy międzynarodowe ruszą do przodu. Na ataki konkurencji uważajcie do 17 października, opozycja Słońca do Urana, pod wpływem której pozostaniecie między 17 a 23 października objawi wszystkie pozytywne i negatywne strony waszej sytuacji i ułatwi podjęcie zawodowych wyzwań, które się w tym czasie pojawią. Nów 19 października w znaku Wagi może okazać się początkiem współpracy, która zrewolucjonizuje wasze życie zawodowe i osobiste, koniunkcja Jowisza z Merkurym w Skorpionie zapowiada propozycję, która pchnie do przodu karierę, może posiadać zasięg międzynarodowy lub wiązać się podróżami zagranicznymi. Kiedy 23 października Słońce opuści znak Wagi, wkroczy do Skorpiona i utworzy koniunkcję z przynoszącym powodzenie Jowiszem, droga kariery stanie przed wami otworem – sekstyl Saturna do Urana wskazuje na to, że będzie to tendencja długotrwała.

RYBY

fish-2686842_1920

W pierwszej dekadzie miesiąca, kiedy Uran utworzy opozycję do Jowisza, czeka was rewolucja w finansach. Niektóre Ryby mogą spodziewać się nagłych zysków ze źródeł zagranicznych lub pochodzących od przyjaciół. Zmiany w kręgu osób, związanych z wami umowami, wpłyną na wasze zarobki w sposób od was niezależny. Staniecie się świadkami bezwzględnej walki w środowisku zawodowym, osoby młode sprzeciwią się starym i doświadczonym, próba osiągnięcia porozumienia okaże się bardzo trudna, w niektórych przypadkach wręcz niewykonalna. Nie będziecie potrafili rozeznać prawdziwych intencji otaczających was osób, może się okazać, że staniecie po niewłaściwej stronie. W przyjaźni okażecie  bezwzględność, granicząca z okrucieństwem, co zwykle jest sprzeczne z waszą osobowością, wszystko za sprawą poczucia zagubienia, jakie ogarnie was w pierwszej dekadzie miesiąca. Zadbajcie o bezpieczeństwo konta oraz swój stan posiadania  w okolicach 5 października, podczas pełni w znaku Barana, pilnujcie portfela, nie zdradzajcie nikomu numeru pinu, ponieważ kwestie finansowe mogą wywołać w tym dniu silniejsze niż zwykle emocje. Kiedy 10 października Jowisz wkroczy do życzliwego wam znaku Skorpiona, w którym przebywać będzie do listopada 2018 roku, ogólna sytuacja Ryb ulegnie poprawie. Horoskop sugeruje, żeby przestać przejmować się chwilą obecną oraz zagrożeniami, jakie pojawiają się w związku ze zmianą sytuacji życiowej i pokładać większą wiarę w przyszłość, która jawi się dużo bardziej pozytywnie, niż wam się obecnie wydaje. Kiedy 14 października Wenus opuści znak Panny i wkroczy do Wagi ocieplą się stosunki międzyludzkie a relacje partnerskie mają szansę wrócić do normy, możecie też spodziewać się poprawy sytuacji finansowej. Opozycja Słońca do Urana w dniach 17 – 23 października wpłynie jednak destabilizująco na źródła waszych zarobków, krótko mówiąc sytuacja w miejscu pracy zacznie się komplikować. Pobyt Marsa w przeciwległym znaku Panny aż do 22 października narażać was będzie na ataki partnerów życiowych oraz biznesowych. Kiedy 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, tworząc koniunkcję z Jowiszem, wasza sytuacja ulegnie znacznej poprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *