HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU LUTY 2019

with Brak komentarzy

HOROSKOP MIESIĘCZNY DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU

LUTY 2019

Horoskop dostępny również na stronie CzaroMarowy Horoskop

BARAN

aries-2689949_1920

Miesiąc rozpocznie się próbą sił,  przyczyni się do tego kwadratura Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu – do aspektu dojdzie 2 lutego, ale jego działanie  potrwa jeszcze kilka dni i wpłynie na zawodowe przedsięwzięcia. Rzucicie się z mocą w wir pracy, idąc jak burza, natraficie jednak na czołg, który zapragnie was zniszczyć. W tej walce o władzę nie ma wygranych, zwycięstwo może być tylko „pyrrusowe”, chyba że zdecydujecie się postawić wszystko na jedną kartę. Szczególnie Barany urodzone w ostatniej dekadzie znaku powinny przygotować się do tego, że w ciągu najbliższych 2 tygodni rozstrzygnie się ich przyszłość, bowiem 13 i 14 lutego koniunkcja Marsa z Uranem w waszym  znaku zakończy z impetem długotrwały projekt, wieloletnią przyjaźń lub uczestnictwo w społecznej działalności. Podobno „kiedy Bóg zamyka jedne drzwi, otwiera kolejne”, dlatego przygotujcie się na prawdziwą przygodę, nów w znaku Wodnika w korzystnej konfiguracji z Jowiszem, do którego dojdzie 4 lutego, zapowiada początek nowej przyjaźni lub aktywności w grupie osób, z którą łączą was wspólne zainteresowania, poznacie nowych ludzi, otrzymacie dobre wiadomości między 6 a 10 lutego, kiedy Merkury utworzy sekstyl z Marsem, staniecie się w tych dniach szczególnie elokwentni, to dobry moment, aby przedstawić swoje argumenty i przemyślenia. Dni między 5 a 10 lutego, podczas korzystnego aspektu Słońca i Jowisza w przyjaznych znakach, przyniosą wiele znakomitych okazji do zabłyśnięcia intelektem, nawiązania ciekawych międzynarodowych znajomości a także wyjazdów zagranicznych. Jednocześnie coś zacznie źle działać, humor nagle wam się pogorszy a Walentynki w tym roku mogą mieć nietypowy charakter. To co się popsuje między 12 a 14 lutego macie szansę naprawić po 14 lutego, kiedy Mars opuści wasz znak i wkroczy do Byka, staniecie się bardziej ugodowi i choć niechętnie, jednak skłonni wyciągnąć rękę do zgody. W dniach 15 – 19 lutego Słońce utworzy sekstyl z Uranem w waszym znaku – otrzymacie szansę, aby zacząć coś od nowa a dobre aspekty Wenus, Saturna i Neptuna pozwolą utrwalić uczucia i związki, które się porwały – zarówno osobiste, jak i zawodowe. 19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle opuszcza was energia, dodatkowo od razu tego samego dnia późnym wieczorem pełnia w znaku Panny przypomni o  problemach zdrowotnych, poczujecie się więc trochę jak przekłuty balonik, z którego uciekło powietrze. Na szczęście pod koniec miesiąca sekstyl Słońca do Marsa sypnie groszem i pozwoli wyjechać na odpoczynek, który bardzo wam się należy.

BYK

bull-2691107_1920

Do 19 lutego Słońce w Wodniku skłoni do zaangażowania się w życie zawodowe, czeka was w tej dziedzinie wiele nowości i ciekawych wyzwań. Pierwsze dni miesiąca upłyną pod znakiem trygonu Wenus do Urana, zawrzecie znajomości z ludźmi o otwartych umysłach i oryginalnych poglądach, może nawet się z kimś zaprzyjaźnicie. Wolne Byki zapragną przeżyć szaloną przygodę, uważajcie jednak, bo kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed osobami, które za wszelką cenę będą chciały was sobie podporządkować. Dla niektórych Byków nów w Wodniku w korzystnym aspekcie Jowisza, do którego dojdzie 4 lutego, okaże się początkiem nowej pracy, projektu lub zawodowego przedsięwzięcia, tego samego dnia Wenus wkroczy do życzliwego znaku Koziorożca, poczujecie się więc z jednej strony mocno ograniczeni, z drugiej pełni zapału, gotowi zrobić kolejny krok na drodze do pożądanej  kariery. Najlepsze dni, aby wykazać się profesjonalizmem i rozmachem, który zaprowadzić was do sukcesu, nadejdą między 5 a 10 lutego, podczas sekstylu Słońca do Jowisza, pojawi się wiele okazji aby zabłysnąć wiedzą i znajomościami, szczególnie w kontaktach międzynarodowych. Nie zapominajcie jednak, że wasze sukcesy rozbudzą ukrytych wrogów, pozostających do tej pory w ukryciu, spodziewajcie się między 11 a 14 lutego, w czasie koniunkcji Marsa z Uranem w znaku Barana, wielu  zaskakujących wydarzeń – ukrytym wrogiem okaże się osoba, której w życiu byście o to nie podejrzewali. 14 lutego Mars wkroczy do waszego znaku, co zaktywizuje zwłaszcza osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, wszystkie Byki jednak odczują w sobie moc i chęć do działania. Walentynki mogą okazać się burzliwe, ale za to pełne namiętności, zapamiętacie je na długo.  Między 15 a 19 lutego koniunkcja Wenus z Saturnem w sekstylu do Neptuna zachęci do nietypowej twórczości lub skłoni do kontaktu ze sztuką surową, minimalistyczną, historyczną, a nawet antyczną, dobrze poczujecie się w miejscach kultu, związanych z dawnymi religiami i wierzeniami. 19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, poczujecie się pełni zapału i chęci nawiązywania nowych znajomości. Ostatni tydzień lutego również zapowiada się interesująco, ponieważ 23 lutego na niebie wiele będzie się działo, jednak największy wpływ na was niewątpliwie wywrze koniunkcja Wenus z Plutonem, zrobi się gorąco, namiętnie i zazdrośnie. Otrzymacie informacje, które otworzą wam oczy, zaangażujecie się w działalność polityczną, zmierzycie się z czyjąś zdradą lub niegodziwością.

BLIŹNIĘTA

twins-2691108_1920

Dwie istotne dla was planety, czyli Słońce (do 19 lutego) i Merkury (do 10 lutego) przebywają w przyjaznym znaku Wodnika, warto ten czas wykorzystać na poszerzenie kontaktów, działalność społeczną oraz rozbudowanie życia towarzyskiego. W pierwszym tygodniu miesiąca trygon Wenus do Urana i sekstyl Merkurego do Jowisza otworzą przed wami wszystkie drzwi, sprawią, że staniecie się popularni i pożądani w każdym towarzystwie, zaczniecie planować wspólne wyjazdy zagraniczne lub zdecydujecie się na zimowe wakacje. Zakochane Bliźnięta przeżyją kilka szalonych dni pełnych niespodzianek, które zafundują im partnerzy życiowi. Jedynie kwadratura Marsa do Plutona wprowadzi niepokój w związku z kredytem, systemem ubezpieczeń lub nieoczekiwanym spadkiem, który trzeba uporządkować. Nów w znaku Wodnika, do którego dojdzie 4 lutego, wpłynie na rozpoczęcie nowego międzynarodowego projektu lub zdecydujecie się na dodatkowe studia, podnoszące kompetencje w wybranej dziedzinie. Sekstyl Słońca do Jowisza i Merkurego do Marsa w dniach 5 – 10 lutego ułatwi załatwienie wielu ważnych spraw, zachęci do spotkań w gronie przyjaciół, zwróci uwagę na wszystko, co związane jest z  literaturą, tłumaczeniem, pisaniem i publikowaniem, szczególnie w kontekście spraw międzynarodowych. Między 8 a 10 lutego wpadniecie na znakomity pomysł, warto go zapamiętać, nawet jeśli na razie nie zamierzacie go realizować. 10 lutego Merkury zmieni znak, wkroczy do Ryb, które nie są dla niego korzystnym znakiem, dodatkowo między 11 a 14 lutego koniunkcja Marsa do Urana wywoła z błahego powodu potężną kłótnię lub nieprzewidziane okoliczności wprowadzą zamieszanie w wieloletnią przyjaźń, zastanówcie się, czy warto narażać ją na szwank z powodu nerwów, nad którymi trudno zapanować. Od 15 do 19 lutego Słońce w sekstylu do Urana pozwoli naprawić szkody i znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów w związkach, szczególnie przyjaźni. 19 lutego Słońce zmieni znak, opuści przyjaznego Wodnika i wkroczy do Ryb, jeszcze tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie a Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach – trudno o bardziej zakręcony czas, zgubić się możecie w drodze z jednego pokoju do drugiego, nie próbujcie rozwiązywać krzyżówek a tym bardziej ważnych życiowych spraw, dobrze wam zrobi relaks, zajęcie się twórczością i rozwojem wyobraźni. W ostatnim tygodniu miesiąca starajcie się zachować umiar we wszystkim, za co się weźmiecie, bo kwadratura Merkurego do Jowisza ostrzega przed nadmiarem i rozrzutnością.

RAK

cancer-2689033_1920

Pierwsze dni lutego zapowiadają się rozrywkowo, chociaż niektóre Raki, pomimo trwającego weekendu, będą miały głowę pełną zawodowych wyzwań i nowych inicjatyw. W pracy wiele się dzieje, kwadratura Marsa do Plutona wymusi kompromisy, będziecie musieli podporządkować się silniejszym od siebie. 4 lutego dojdzie do pełni w znaku Wodnika, to znakomity moment na rozpoczęcie ciekawego i oryginalnego, zespołowego projektu. Tego samego dnia Wenus zmieni znak, opuści Strzelca i wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, rozbudzając nadzieje Raków na miłosny związek – trwały, dozgonny i gwarantujący bezpieczną przystań. Słońce w sekstylu do Jowisza ułatwi w dniach 5 – 10 lutego kontakt zarówno z podwładnymi, jak i przełożonymi, pomoże też rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy zdrowotne. Słońce w Wodniku do 19 lutego skupi uwagę na sprawach tajemnych, niektóre Raki wybiorą się do astrologa lub wróżki, aby poznać swoją przyszłość. Od 11 do 14 lutego, gdy dojdzie do koniunkcji Marsa z Uranem w znaku Barana, zachowajcie spokój i nie angażujcie się w żadnego rodzaju intrygi w pracy, bo wiele możecie stracić, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. Już od 15 lutego, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do Byka a Słońce utworzy sekstyl z Uranem, macie szansę spaść na cztery łapy, opowiedzieć się po właściwej stronie i odzyskać stracone wpływy. Między 16 a 19 lutego koniunkcja Wenus z Saturnem w przeciwległym znaku Koziorożca w sekstylu do Neptuna zapowiada nierealne oczekiwania w stosunku do osoby, którą darzycie uczuciem, możecie poczuć się rozczarowani minionymi Walentynkami lub zderzycie się z chłodem emocjonalnym – nie oznacza to, że partner przestał was kochać, po prostu zajęty jest innymi sprawami. 19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie a Merkury znajdzie się w bezpośredniej bliskości Neptuna – nawet nie próbujcie tego dnia rozwiązywać problemów osobistych, bo wszystko wyda wam się dużo trudniejsze, niż jest w rzeczywistości, zaleje was fala uczuć i wspomnień, lepiej więc jeśli wybierzecie się do kina, teatru lub na koncert, dając wyraz zebranym emocjom. Pod koniec miesiąca koniunkcja Wenus do Plutona rozbudzi namiętność, unikajcie zazdrości, bo zwykle prowadzi do cierpienia, bez względu na to, czy są podstawy do podejrzeń.

LEW

lion-2689946_1920

Do 19 lutego, dopóki Słońce przebywa w przeciwległym znaku Wodnika, wasze sprawy nie są tak ważne, jak partnera, co przedstawiciele znaku Lwa bardzo źle znoszą – lubicie być w centrum zainteresowania, do tego pobyt Słońca w Wodniku osłabia was energetycznie. Pierwsze dni miesiąca przebiegać będą pod wpływem przeciwstawnych tranzytów – z jednej strony kwadratura Marsa do Plutona przynieść może problemy zdrowotne, z drugiej trygon Wenus do Urana w przyjaznych znakach obiecuje przyjemności, szalone imprezy i miłosne niespodzianki. 4 lutego dojdzie do nowiu w znaku Wodnika w sekstylu do Jowisza, to dobry moment na rozpoczęcie nowej  relacji, przyjaźni lub kontraktu biznesowego, procentującego sukcesami w przyszłości, na koncie mogą pojawić się dodatkowe środki, których się nie spodziewaliście. Pod wpływem sekstylu Słońca do Jowisza pozostaniecie od 5 do 10 lutego, warto w tym czasie zainwestować w edukację dzieci, podnoszenie własnych kwalifikacji, wyjazdy zagraniczne. To, co się nie sprawdziło, odejdzie między 11 a 14 lutego, wraz z koniunkcją Marsa i Urana, pozbędziecie się czegoś, co spełniło swoją funkcję i rozpoczniecie nowy rozdział w życiu. Od 15 do 19 lutego możecie liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności, nowe przyjaźnie, interesujące spotkania, niecodzienne wydarzenia – wszystko za sprawą sesktylu Słońca do Urana, podatni na wpływy aspektu będą szczególnie Lwy urodzone w trzeciej dekadzie znaku. 19 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do Ryb, rozpoczynając miesiąc pełen czułych wspomnień o tych, co odeszli. Słońce oraz Merkury w Rybach skłaniają do puszczenia wodzy wyobraźni, bliskiego kontaktu ze sztuka, szczególnie muzyką, teatrem oraz literaturą. Już 19-go dojdzie do pełni w Pannie, sen z powiek spędzą wam w tym dniu finanse, błędy i pomyłki w przelewach oraz w sprawach, związanych ze zdrowiem. W ostatnim tygodniu lutego energii wam doda Mars w sekstylu do Słońca, zabierzecie się ostro do pracy, aby podreperować finanse.

PANNA

virgin-2689015_1920

Pobyt Słońca do 19 lutego w znaku Wodnika skłoni większość Panien do zainteresowania się swoim zdrowiem, to znakomity czas na zmianę diety na prozdrowotną oraz naukę gotowania, szczególnie do 10 lutego, dopóki Merkury również przebywa w znaku Wodnika. W pierwszych dniach miesiąca Mars w kwadraturze do Plutona nie sprzyja udanym inwestycjom, więcej na nich stracicie niż zyskacie, odpuśćcie sobie każdego rodzaju spekulacje finansowe – czas sprzyja jedynie spłacie kredytów oraz wypłacie ubezpieczeń. 4 lutego dojdzie do nowiu w znaku Wodnika, jednocześnie Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem, każda sprawa, jaką tego dnia rozpoczniecie ma szansę zakończyć się sukcesem. W swojej wędrówce po niebie Merkury utworzy szereg korzystnych aspektów również do Marsa i Urana, zanim 10 lutego zmieni znak i wkroczy do Ryb, macie więc czas pozałatwiać wszystkie ważne sprawy, wymagające szybkiego działania i błyskotliwych decyzji, szczególnie w kwestiach zdrowotnych oraz związanych z polepszeniem warunków pracy, sprzyjać wam zresztą będzie również sekstyl Słońca do Jowisza, nie zmarnujcie swojej szansy. Po 10 lutego nie będzie już tak różowo, ponieważ Merkury w przeciwległym znaku Ryb nie czuje się najlepiej, zacznie was drażnić bałagan i brak konkretów ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Szczególnie dni między 11 a 14 lutego mogą być bardzo nerwowe, zwłaszcza dla Panien, mających coś wspólnego z bankowością lub zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi. Walentynki nie zapowiadają się tym razem zbyt ekscytująco, zabraknie romantyzmu i tolerancji. Sytuacja poprawi się dopiero od 15 lutego, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do przyjaznego Byka, zachęcając was do zwiększenia aktywności. 19 lutego Słońce opuści Wodnika i wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim sprawy partnerskie. Tego samego dnia dojdzie do pełni w waszym znaku, natomiast Merkury utworzy koniunkcję z tajemniczym Neptunem i sekstyl z Wenus  – to będzie czas pełen emocji, dobry na zaręczyny, wyznania miłosne i  romantyczne spóźnione Walentynki. Wszystko, w co zaangażujecie się uczuciowo ma szanse być trwałe, co zapewni Saturn w koniunkcji z Wenus. Humor może wam popsuć tylko niczym nieuzasadniona podejrzliwość i wątpliwości, których powinniście się pozbyć.

WAGA

horizontal-2691106_1920

Słońce w przyjaznym znaku Wodnika do 19 lutego podkreśli znaczenie przyjaźni, dobrej zabawy i wszystkiego, co sprawia przyjemność. Pierwsze dni miesiąca przyniosą wiele niespodzianek ze strony ukochanej osoby za sprawą trygonu Wenus do Urana w przyjaznych znakach, wolne Wagi mają szansę poznać kogoś, kto zawróci im w głowie, natomiast osoby w stałych związkach przypomną sobie o rozrywkach i wspólnej zabawie, dotyczy to szczególnie Wag urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. Na koncie mogą pojawić się dodatkowe środki, co znacznie poprawi wam humor. Jedynie sprawy zawodowe oraz relacje z niektórymi domownikami okażą się napięte, ze względu na kwadraturę Marsa do Plutona, starajcie się unikać stawiania spraw na ostrzu noża, nic nie zyskacie w razie konfliktu, bo jesteście na słabszej pozycji. Wenus już 4 lutego opuści przyjazny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, jednocześnie w tym dniu dojdzie do nowiu Księżyca w Wodniku – rozpoczniecie nowy etap w ważnym dla was związku miłości, we wszystkim co wiąże się z waszym hobby lub wychowywaniem dzieci. Merkury w sekstylu do Jowisza między 3 a 5 stycznia sprzyja wszelkim sprawom związanym z nauką, podróżami, komunikacją, przekazem informacji oraz twórczością artystyczną, szczególnie w dziedzinie literatury. Słońce w sekstylu do Jowisza między 5 a 10 lutego sprawi, że poszczęści się wam każdej dziedzinie a w szczególności w każdym rodzaju komunikacji, to znakomity moment, aby wybrać się w podróż, zaplanować wakacje, wydać książkę, kupić samochód lub sprzęt elektroniczny, korzystajcie, bo takie chwile nie trwają wiecznie – już między 11 a 14 lutego koniunkcja Marsa z Uranem w przeciwległym Baranie wywoła burzę i nieporozumienia w związkach, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Z niektórymi osobami zapragniecie się rozstać, zwłaszcza, że Walentynki w tym roku nie spełnią pokładanych w nich nadziei oraz oczekiwań. Nie spieszcie się z decyzją o zerwaniu, ponieważ już między 15 a 19 lutego Słońce utworzy bardzo korzystny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem i okaże się, że wszystko da się naprawić, można nawet posklejać rozbitą szklankę, jeśli bardzo na tym komuś zależy. 19 lutego Słońce opuści przyjazny znak Wodnika i wkroczy do Ryb i tego samego dnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Panny, Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach, także pozostałe aspekty świadczą o tym, że należy zadbać o zdrowie własne oraz bliskich. Koniunkcja Wenus do Plutona w ostatnich dniach miesiąca rozbudzi ukryte namiętności, pogłębi relacje, w niektórych relacjach dojdzie do wybuchu zazdrości.

SKORPION

scorpio-2689945_1920

Miesiąc rozpocznie się kwadraturą Marsa do Plutona, zmuszając was do zadbania o siebie pod każdym względem, zarówno zdrowotnym, jak i zawodowym.  Postanowicie zmienić radykalnie dietę a także zdyscyplinować podwładnych do bardziej wydajnej pracy – uważajcie tylko, aby nie odbiło się to na opinii o was, jako osobach bezwzględnych i zbyt wymagających. Zadbajcie także o domowe zwierzęta, bo mogą mieć problemy z agresją lub innymi formami nieprzystosowania. Trygon Wenus w Strzelcu do Urana w Baranie powinien w pierwszych dniach lutego zasilić wam konto, postanowicie jednak sporą sumę przeznaczyć na przyjemności. 4 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wodnika, tego dnia również Wenus opuści Strzelca i przesunie się do Koziorożca, to dobry moment, aby rozpocząć remont mieszkania lub chociaż poprzestawiać meble. Sekstyl Słońca do Jowisza w dniach 5 – 10 lutego zadba o to, aby nie zabrakło wam pieniędzy na upiększenie otoczenia lub na inwestycje w nieruchomości, również aspekty Merkurego sprzyjają trafnym decyzjom finansowym. Między 11 a 14 lutego uważajcie na zdrowie, szanujcie także swoje nerwy, bo koniunkcja Marsa z Uranem w znaku Barana podniesie ciśnienie i zmusi do gwałtownych reakcji. Walentynki w tym roku mogą okazać się burzliwe, Mars od 14 lutego przeciwległym znaku Byka skłoni do walki o swoje, horoskop radzi, aby nie palić za sobą mostów, bo już od 15 do 19 lutego korzystny aspekt Słońca do Urana pozwoli rozwiązać wszystkie problemy, które wydawały się zbyt zagmatwane. Macie szansę w tych dniach poprawić relacje z przyjaciółmi a także zastosować nową, rewelacyjną metodę, poprawiającą zdrowie i samopoczucie – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. 19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do przyjaznych Ryb, jeszcze tego samego dnia dojdzie do pełni w znaku Panny a Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem – zrobi się uczuciowo i romantycznie, zapragniecie zagłębić się w świat wyobraźni, szukając odpowiedzi na ważne pytania w duchowości. Ostatni tydzień lutego przyniesie emocjonalne wzloty i upadki, rozbudzi namiętności a koniunkcja Wenus i Plutona pobudzi pragnienie posiadania kogoś na własność – stąd już tylko krok do dręczącego uczucia zazdrości, horoskop radzi wszystko dobrze przemyśleć, zanim podejmiecie konkretne działania.

STRZELEC

contactors-2689092_1920

Słońce w przyjaznym znaku Wodnika do 19 lutego skieruje uwagę na sprawy związane z szeroko pojętą komunikacją, będziecie podróżować, pisać, publikować, przekazywać lub pobierać wiedzę, w dodatku w ciekawym towarzystwie, a sprawi  to wiele przyjemności. Na początku miesiąca trygon przebywającej w waszym znaku Wenus do Urana w  Baranie doda atrakcyjności, nawiążecie nowe znajomości a niektóre wolne Strzelce zostaną ugodzone strzałą Amora – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. Nie do końca jednak będzie słodko, bo kwadratura Marsa do Plutona zapowiada konieczność spłaty zobowiązań, w finansach wystąpią problemy z płynnością, zapłacicie zaległe podatki lub pojawią się trudności z wypłatą należnych świadczeń, wszystkie problemy jednak uda się pokonać, bo chroni was przebywający w waszym znaku Jowisz. 4 lutego dojdzie do nowiu w Wodniku, tego samego dnia Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca a Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem – to moment, który warto wykorzystać na rozpoczęcie przedsięwzięcia związanego z komunikacją, nauką lub literaturą – zakładajcie blogi, piszcie książki i artykuły, uczcie się języków obcych, studiujcie, kupujcie sprzęt elektroniczny, podróżujcie lub planujcie wakacje. Między 5 a 10 lutego sekstyl Słońca do Jowisza w waszym znaku wesprze każdy rodzaj działania i przyniesie sukces, zwłaszcza na arenie międzynarodowej lub w kontaktach z obcokrajowcami– dotyczy to szczególnie Strzelców urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Dni między 11 a 14 lutego mogą być nieco nerwowe za sprawą koniunkcji Marsa z Uranem w znaku Barana, pojawi się konieczność natychmiastowego działania a relacje z przyjaciółmi oraz dziećmi przejdą kryzys, Walentynki miną w atmosferze burzowej, ale już wieczorem sytuacja ulegnie poprawie, Mars opuści znak Barana i wkroczy do Byka, natomiast Słońce utworzy sekstyl z Uranem, który potrwa do 19 lutego, wszystkie sprawy nagle się wyprostują, ogarnie was potrzeba naprawy błędów i odnowienia relacji w związkach przyjacielskich. 19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie a Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w znaku Ryb – rozpocznie się dla was okres wzmożonej pracy, zarówno w sensie zawodowym, jak i rodzinnym, poczujecie się jednak mocno zakręceni. Aspekty Wenus pozwalają mieć nadzieję na ustabilizowanie sytuacji finansowej, chociaż na niezbyt wysokim poziomie, nie zmartwi was do zbytnio, bo ogólnie planety wam sprzyjają, szczególnie do końca tego roku. Ostatni tydzień miesiąca minie pod znakiem porządkowania spraw finansowych, aspekty Merkurego i Wenus zapowiadają nadmierne wydatki, ulegniecie pożądaniu posiadania przedmiotów, na które obecnie was nie stać.

KOZIOROŻEC

capricorn-2689947_1920

Do 19 lutego, dopóki Słońce przebywa w znaku Wodnika, absorbować was będą sprawy finansowe, to czas dany wam na wprowadzenie poprawek do domowego budżetu i zwiększenie stanu posiadania. Pierwsze dni miesiąca mogą być pełne napięcia ze względu na kwadraturę Marsa do przebywającego w waszym znaku Plutona, trzeba zdobyć się na wysiłek, aby odzyskać zainwestowane pieniądze. 4 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wodnika, tego samego dnia Wenus wkroczy do waszego znaku, sytuacja więc znacznie się poprawi i zaczniecie odcinać kupony od wcześniejszych wysiłków. Pieniądze zaczną spływać, na razie małymi partiami, ale Merkury w sekstylu do Jowisza zachęca do inwestowania w podróże, naukę a także każdy rodzaj komunikacji i przekazywania informacji. Słońce w sekstylu do Jowisza między 5 a 10 lutego otworzy szeroko drzwi do finansowego sukcesu, nie przegapcie szansy, jaka się przed wami pojawi. Niebezpieczne dla waszej pozycji zarówno zawodowej, jak i rodzinnej, okażą się dni między 11 a 14 lutego, podczas koniunkcji Marsa z Uranem, pojawi się tendencja do rewolucyjnych działań, które nie rozwiązują problemów, ale je przecinają. Nie palcie za sobą mostów, bo się to wam nie opłaci, już 14 lutego Mars opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, natomiast Słońce utworzy trygon z Uranem – między 15 a 19 lutego okaże się, że istnieją rozwiązania, których nie braliście pod uwagę i można osiągnąć kompromis w problemach, które wydawały się nie do naprawienia. Wenus w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna przypomni, że marzenia aby zostały zrealizowane muszą być oparte na trwałych podstawach a miłość to nie tylko wyobrażenia i uczucia, ale także konkretna pomoc, której należy udzielić kochanej osobie. 19 lutego Słońca opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, jednocześnie dojdzie do pełni Księżyca w Pannie, natomiast Merkury utworzy koniunkcję z mglistym Neptunem – ktoś może potrzebować waszej opieki, co wiązać się będzie z przemieszczaniem się, uważajcie, aby w emocjach nie zgubić drogi, bo komunikacja w tym dniu będzie szwankować. Ostatni tydzień miesiąca wzbudzi bardzo silne namiętności, powrócą uczucia, które uznaliście za zakończone, pojawi się zazdrość lub potrzeba wzbudzenia zainteresowania swoją osobą.

WODNIK

aquarius-2689948_1920

Słońce do 19 lutego zasila was energetycznie, dodatkowo tworzyć będzie w tym czasie szereg korzystnych aspektów, możecie więc liczyć na miesiąc pracowity i pełen wyzwań, ale obfitujący w szczęśliwe i znaczące wydarzenia. Pierwsze dni lutego przyniosą rozwój przyjaźni i udane imprezy towarzyskie, okaże się też korzystny dla wszelkiego rodzaju przedsięwzięć o charakterze artystycznym za sprawą trygonu Wenus do Urana. Kwadratura Marsa do Plutona natomiast sprawi, że znajdziecie się pod silną presją wydarzeń i okoliczności, na które nie macie wpływu, próba wymuszenia czegokolwiek okaże się pozbawiona możliwości uzyskania zadowalających rozwiązań. 4 lutego dojdzie do nowiu w waszym znaku w korzystnym aspekcie Jowisza oraz Merkurego, rozpoczniecie kolejny etap przedsięwzięcia lub całkiem nowy projekt o międzynarodowym zasięgu, który przyniesie duży sukces, wpłynie też korzystnie na waszą mobilność. Słońce w sekstylu do Jowisza między 5 a 10 lutego wspierać was będzie w dążeniu do samorealizacji, poznacie osoby prominentne, których przyjaźń okaże się korzystna w przyszłości dla zawodowych oraz osobistych planów. Między 11 a 14 lutego natomiast koniunkcja Marsa z Uranem pozbawi was cierpliwości, ktoś może was zaatakować słownie lub niespodziewane wydarzenie wyprowadzi was z równowagi. Zamiast się denerwować horoskop radzi powstrzymać się od działań impulsywnych, ponieważ 14 wieczorem Mars opuści znak Barana, wkroczy do Byka, natomiast Słońce do 19 lutego tworzyć będzie korzystny sekstyl z Uranem, okoliczności ulegną zmianie, problemy rozwiążecie za jednym zamachem, czeka was wygrana, sukces w oryginalnym przedsięwzięciu, prawdziwa szansa od losu. 19 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie a Merkury utworzy koniunkcję z Merkurym w Rybach – sprawy finansowe nabiorą znaczenia i wzbudzą emocje, oczekiwane pieniądze mogą  krążyć gdzieś w systemie bankowym, nie przejmujcie się jednak, wszystko wróci do normy, odzyskacie to, co do was należy, kiedy pod koniec miesiąca Merkury utworzy sekstyl a Wenus koniunkcję z Plutonem.

RYBY

fish-2686842_1920

Słońce w znaku Wodnika do 19 lutego osłabia was energetycznie, co nie znaczy, że ominą was szczęśliwe wydarzenia, po prostu nie jest to jeszcze czas na intensywną aktywność. Pierwsze dni miesiąca przyniosą emocje związane ze stanem posiadania, otrzymacie propozycję dodatkowej pracy lub pojawi się szansa na premię, jednak kwadratura Marsa do Plutona sprawi, że będziecie musieli zawalczyć o pieniądze, które wam się należą. Jeśli jakiś czas temu udzieliliście przyjacielowi pożyczki, pojawią się trudności z jej odzyskaniem. 4 lutego nów w znaku Wodnika podpowiada, że szykuje się nowy zawodowy projekt, ale jego szczegóły powinny na razie pozostać tajemnicą. Między 5 a 10 lutego sekstyl Słońca do Jowisza pozwoli ustalić wszystkie szczegóły, okazja okaże się fenomenalna, związana być może z międzynarodową współpracą, zachowajcie jednak informacje dla siebie, jeśli nie chcecie, aby konkurencja sprzątnęła ją wam sprzed nosa. 10 lutego Merkury wkroczy do waszego znaku, skłaniając do pracy umysłowej i rozwoju wyobraźni. Dni między 11 a 14 lutego okażą się decydujące dla waszych spraw finansowych, pod żadnym pozorem nie inwestujcie w tych dniach w niepewne przedsięwzięcia, zrezygnujcie z zakupów, poczekajcie do 15 lutego, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do Byka, okaże się nagle, że pożądany przedmiot wcale nie był taką okazją, jak wam się wydawało.  Sekstyl Słońca do Urana między 15 a 19 lutego stworzy szansę na wzbogacenie, warto wypełnić kupon totolotka, uda się kupić wartościową rzecz za niewielkie pieniądze lub na koncie pojawią się środki, jakich się nie spodziewaliście. Najważniejsze wydarzenia nastąpią 19 lutego, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku i dojdzie do nowiu Księżyca w przeciwległym znaku Panny, do tego Merkury utworzy koniunkcję z przebywającym w waszym znaku Neptunem – na jaw wyjdą wszystkie trzymane w tajemnicy sprawy, możecie nareszcie zdradzić szczegóły przygotowywanych umów lub przedsięwzięć, nad którymi skrycie pracowaliście od jakiegoś czasu. Szczególnie projekty o charakterze artystycznym, wymagające zastosowanie bujnej wyobraźni, jednocześnie nie pozbawione praktycznej możliwości jej wykorzystania, mają szansę osiągnąć duży sukces. W czasie ostatniego tygodnia lutego doświadczycie zazdrości ze strony przyjaciół, nie wszyscy będą potrafili zaakceptować sytuację, w jakiej się znaleźliście.

Leave a Reply